מסעות ההתעלות לשאסטה 2010- 2020

עודכן ב: 12 אוק 2020


את מסעות ההתעלות לשאסטה התחלנו בקיץ של שנת 2011 , על פי מסע ההתעלות אשר נבנה בקפידה ע"י אורליה לואיז גו'נס.כל מסע מרגש , כל מסע מעמיק ומשנה לשנה התרבה תודעתנו , למדנו עברנו חניכות .

משנה לשנה עוד ועוד מועמדים ייצאו להתעלות וקבלו את קידוד מתנות ונפלאות המסע אל הDNA , אל הוויתם האלוהית אשר התהוותה.בכל שנה כשאנו יוצאים למסע , כל החברים בני המסעות מחוברים אל רשת הקריסטל, והם חשים מקבלים ונוכחים עמנו .250 בני למוריה אשר חוו עמנו את האושר האלוהי - במסעות ההתעלות אל שאסטה .הקריאה נשמעת !

#המסע הראשון -האוואטר- שיצא מהארץ לווה באמון מוחלט, ונרקם כפליאה עם קבוצת חלוצות אשר התלוו וזכו להתעלות ולצמוח...זהו היה מסע בראשתי אשר כל אחת מאיתנו התעלתה לעבר מקומות מאוד גבוהים , עם החזרה קראתנו לקבוצה בשם אווטר..הבנו , קבלנו , למדנו את יכולותינו..והמסע אינו פוסק..

#המסע השני -הרמוניה- מסע של 21 נשמות אשר קבלנו את הקריאה מההר, עברו חניכות רבות ויחד עם הרמוניה בלב , יצאנו למסע ההתעלות . מסע של הפרדות מהישן , ובנייה מחודשת של כל הגופים , מסע של תמיכה וחידוד הראיה , מסע של זרימה..כך קבלה הקבוצה את שמה הרמוניה...והמסע עודנו ממשיך

#המסע השלישי- אהבה- חש את ההר , את המסע העוצמתי והעמוק, חש את הרכות של הקבוצה, וכל אחד במסעו שלו, קבוצה זאת אשר הביע אהבה ללא תנאי , ותמיכה קסומה זה בזו, העניקה לעצמה את השם אהבה.

#המסע הרביעי - בגרות רוחנית- אשר יצא בימי האופל שהתקיימו בארץ , אל ההר העוצמתי , שם חזקנו עצמנו , התמלאנו ונשמנו את נשימות שסטה, לבנו התרחב, ושלחנו ריפוי עמוק, נשאנו בתוכנו את תדר השלום . מסע בו יצאו בוגרי המסעות הקודמים , אל חונכות ומעבר בשערי המאסטריות . מובילים עם ליבם את תדר למוריה, נושאים את אור האנושות החדשה.

#המסע החמישי- הנני אשר הנני- מסע של כהנות למוריה, זכרונות מקודשות עלו, שירת למוריה נשמע ורפאה , עוררה , חדשה ופתחה אותנו לרב ממדיות , אל מעבר לממד החמישי ...דרך שערי הסטרגייט עברנו , והתמזגנו אל דמותנו הרב ממדית מכוכב האם , מיבשת למוריה - יבשת האם .

#המסע השישי- במקום בו שמיים וארץ נפגשים - מסע של אחדות הלב- מסע של חברות עתיקת יומין , של מורים ומורות בעלי ידע קוונטי , מסע של האנושות החדשה, הצועדת בביטחה אל הבריאה המחודשת .

#המסע השביעי - מסע של אחדות קוסמית - קבוצה מבורכת של מאסטרים אשר התמסרו באדיקות מרבית אל המסע , אל פנימה אל מעמקי רבדי הנשמה, אל על אל אור תמצית הבריאה.

#מסע חורף 1 - מסע בשרוול ההארה- 12 שליחי האורמסדונה לשאסטה נעים בין אדמה ואויר בשרוול ההארה מאירים

#המסע השמיני - מסע ההארה- כמה שמחה ואהבה , חמלה ונתינה היו במסע זה, הלא זוהי ההארה של האנושות החדשה!

#מסע חורף 2- מסע של מאסטריות ומאסטרים מתוך הדממה נפתחו שערי עולם סמלים וחזיונות ריפוי ותעופה מעצי הרד ווד אל שסטה אדמה שורשית ואויר צמרות ..

#מסע התשיעי- הבוגרות - מסע בשילוב השירות המגנטי עם לי קרול המתקשר את קריון , מסע של מורות ואחיות וותיקות אשר יחדיו המשכנו בצמיחה האין סופית , בשילוב של אחינו מובילי האור הפלנטריים , קריון , מרלין והסטרגייט.

#מסע תשיעי של התעלות אל פסגת שסטה- מסע של 28 אחים ואחיות מישראל ספרד ואיטליה, בהתמסרות והקשבה מלאה , אל פסגות ההר הנשגב אל פורטלי האור והחיבורים הרב גלקטיים .הודייהאכן אהובים , אתם אשר חשים את קריאת ההר, את פעימות לבכם .העניקו לעצמכם את מתנת חייכם , לצאת אל מעבר לזמן ולמרחב.לצאת אל מסע ההתעלות .אל מסע משנה חיים !

"זר לא יבין זאת לעולם "

מסע ייחודי של טלוס למוריה ישראל השלוחה הרשמית בישראל אל תדר למוריה.אכן הביעו כוונה כבר היום !

אתכם , מלב אל לבאיילת ונורית

כל צוות המאסטרים הנעלים הכהן הגדול אדמה.

מסע ההתעלות מחזור עשירי 2020- מסע הבריאה הגדולה.

לסרטונים וזכרונות :


51 צפיות

תקשורים חדשים

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Amazon Icon

צור קשר

טלפון:

איילת- 054-202-4635

נורית- 053-763-5288

אימייל:

telosisrael@gmail.com

כתובת:
אורן 18 מגשימים, ישראל

Telos Lemuria Israel

טלוס למוריה ישראל

telos logo HD-min.png

אנו פועלים כעמותה , בעלת סימן רשום לשם טלוס למוריה . חל איסור על גורמים שאינם העמותה לעשות שימוש בסימן המסחר של העמותה לרבות שימוש בסימן הדומה עד כדי הטעיה לעמותה עצמה. 

© כל הזכויות שמורות לעמותת טלוס למוריה ישראל 2010-2020