top of page

מסעות ההתעלות לשאסטה 2010- 2021

עודכן: 22 בפבר׳ 2021


 

את מסעות ההתעלות לשאסטה התחלנו בקיץ של שנת 2011 , על פי מסע ההתעלות אשר נבנה בקפידה ע"י אורליה לואיז גו'נס.כל מסע מרגש , כל מסע מעמיק ומשנה לשנה התרבה תודעתנו , למדנו עברנו חניכות .

משנה לשנה עוד ועוד מועמדים ייצאו להתעלות וקבלו את קידוד מתנות ונפלאות המסע אל הDNA , אל הוויתם האלוהית אשר התהוותה.בכל שנה כשאנו יוצאים למסע , כל החברים בני המסעות מחוברים אל רשת הקריסטל, והם חשים מקבלים ונוכחים עמנו .250 בני למוריה אשר חוו עמנו את האושר האלוהי - במסעות ההתעלות אל שאסטה .הקריאה נשמעת !

#המסע הראשון -האוואטר- שיצא מהארץ לווה באמון מוחלט, ונרקם כפליאה עם קבוצת חלוצות אשר התלוו וזכו להתעלות ולצמוח...זהו היה מסע בראשתי אשר כל אחת מאיתנו התעלתה לעבר מקומות מאוד גבוהים , עם החזרה קראתנו לקבוצה בשם אווטר..הבנו , קבלנו , למדנו את יכולותינו..והמסע אינו פוסק..

#המסע השני -הרמוניה- מסע של 21 נשמות אשר קבלנו את הקריאה מההר, עברו חניכות רבות ויחד עם הרמוניה בלב , יצאנו למסע ההתעלות . מסע של הפרדות מהישן , ובנייה מחודשת של כל הגופים , מסע של תמיכה וחידוד הראיה , מסע של זרימה..כך קבלה הקבוצה את שמה הרמוניה...והמסע עודנו ממשיך

#המסע השלישי- אהבה- חש את ההר , את המסע העוצמתי והעמוק, חש את הרכות של הקבוצה, וכל אחד במסעו שלו, קבוצה זאת אשר הביע אהבה ללא תנאי , ותמיכה קסומה זה בזו, העניקה לעצמה את השם אהבה.

#המסע הרביעי - בגרות רוחנית- אשר יצא בימי האופל שהתקיימו בארץ , אל ההר העוצמתי , שם חזקנו עצמנו , התמלאנו ונשמנו את נשימות שסטה, לבנו התרחב, ושלחנו ריפוי עמוק, נשאנו בתוכנו את תדר השלום . מסע בו יצאו בוגרי המסעות הקודמים , אל חונכות ומעבר בשערי המאסטריות . מובילים עם ליבם את תדר למוריה, נושאים את אור האנושות החדשה.

#המסע החמישי- הנני אשר הנני- מסע של כהנות למוריה, זכרונות מקודשות עלו, שירת למוריה נשמע ורפאה , עוררה , חדשה ופתחה אותנו לרב ממדיות , אל מעבר לממד החמישי ...דרך שערי הסטרגייט עברנו , והתמזגנו אל דמותנו הרב ממדית מכוכב האם , מיבשת למוריה - יבשת האם .

#המסע השישי- במקום בו שמיים וארץ נפגשים - מסע של אחדות הלב- מסע של חברות עתיקת יומין , של מורים ומורות בעלי ידע קוונטי , מסע של האנושות החדשה, הצועדת בביטחה אל הבריאה המחודשת .

#המסע השביעי - מסע של אחדות קוסמית - קבוצה מבורכת של מאסטרים אשר התמסרו באדיקות מרבית אל המסע , אל פנימה אל מעמקי רבדי הנשמה, אל על אל אור תמצית הבריאה.

#מסע שמיני - מסע בשרוול ההארה- 12 שליחי האור מסדונה לשאסטה נעים בין אדמה ואויר בשרוול ההארה מאירים

#המסע תשיעי - מסע ההארה- כמה שמחה ואהבה , חמלה ונתינה היו במסע זה, הלא זוהי ההארה של האנושות החדשה!

#מסע עשירי - מסע אל הרד ווד שרידי למוריה והר השאסטה - מסע של מאסטריות ומאסטרים מתוך הדממה נפתחו שערי עולם סמלים וחזיונות ריפוי ותעופה מעצי הרד ווד אל שסטה אדמה שורשית ואויר צמרות ..

#מסע אחד עשר- הבוגרות - מסע בשילוב השירות המגנטי עם לי קרול המתקשר את קריון , מסע של מורות ואחיות וותיקות אשר יחדיו המשכנו בצמיחה האין סופית , בשילוב של אחינו מובילי האור הפלנטריים , קריון , מרלין והסטרגייט.

#מסע שתיים עשרה של התעלות אל פסגת שסטה- מסע של 28 אחים ואחיות מישראל ספרד ואיטליה, בהתמסרות והקשבה מלאה , אל פסגות ההר הנשגב אל פורטלי האור והחיבורים הרב גלקטיים .הודייה אכן אהובים , אתם אשר חשים את קריאת ההר, את פעימות לבכם .העניקו לעצמכם את מתנת חייכם , לצאת אל מעבר לזמן ולמרחב.לצאת אל מסע ההתעלות .אל מסע משנה חיים !


#מסע שלוש עשרה - מסע דרך מסכי הקריסטל-ימי הקורונה- עם עצירת הפלנטה - וטיהור שאסטה מכל קבוצות או אנוש- ההר נסגר ודרך מסכי הקריסטל פתחנו את שרוול האור וההתעלות לעשרות חברים שהצטרפו .


מסע של פתיחת שערי טלוס אל תדרי העולם החדש - מסע של שליחים אמיצים אשר עם תהודת הפחד העוטפת את הפלנטה מוירוס הקורונה יצאנו אל בשרוול האור אל ההר המושלג והאוקיינוס העצום .


"זר לא יבין זאת לעולם "

מסע ייחודי של טלוס למוריה ישראל השלוחה הרשמית בישראל אל תדר למוריה.אכן הביעו כוונה כבר היום !

אתכם , מלב אל לב איילת ונורית

כל צוות המאסטרים הנעלים הכהן הגדול אדמה.

65 צפיות
bottom of page