top of page
Aurelia Louise Jones

אורליה לואיס ג'ונס

אוריליה נולדה בשנות הארבעים במונטריאול בקנדה ונפטרה ביולי 2009 .

בין עיסוקיה הרבים היא שמשה כאחות וכן עסקה בתחום האלטרנטיבי כנטורופתית , כהומאופטית וכן כמטפלת בבעלי חיים בשיטות רבות ואף בתזונה.

בין היתר את הידע על טיפול בבעלי החיים היא קבלה מהחתול שלה אנג'לו ואף כתבה ספר בהשראתו.

בשנת 1987 היא עקרה מקנדה ועברה למונטנה בארה"ב שם עבדה והתפרנסה.

בשנת 1997 היא הוסמכה לכמורה ע"י מסדר מלכיצדק והפכה למורה הרוחנית של עקרונות ההכרה הגבוהה.

בשנת 1998 היא קבלה מסר ישיר מאדמה – הכהן הגדול מטלוס, וכן והמועצה הלמוריאנית לעבור להר שאסטה, כדי לעסוק במשימת חייה.

לשם עברה עם כל חתוליה ולאחר שנתיים של חניכות במישורים הפנימיים וכן לימוד תקשור היא החלה לתקשר באופן פעיל עם אדמה – הכהן הגדול מטלוס ,שבאמצעותו הועברו חכמות וטכניקות משנות חשיבה ודרכי חיים.

בעקבות תקשורת זו אורליה חברה 3 ספרים עיקריים דרך הוצאת הספרים שבהר שאסטה.

בין ספריה הבולטים :

1. למוריה החדשה (מתורגם לעברית )

2. מסרים מטלוס  (מתורגם לעברית)

3. פרוטוקולים של המימד החמישי

  • השפעת סמים קלים על פיתוח רוחני – חוברת של 40 עמודים המתארת מאוד בתמציתיות את התוצאות עבור נשמות  אשר מתמכרות  לאשליה של התמכרויות, בעיקר אלה של תרבות הסמים.
    * מסרים מאנג'לו – מסרים מממלכת החיות
    * שבעת הלהבות הקדושות – ספר מהודר בכריכה קשה

  • תפילות לשבע הלהבות הקדושות

  • הלהבה השמימית של קרן ההטהרות

אוריליה היתה מורה רוחנית אשר הקדישה את חייה למשימה הלמוריאנית וערכה חניכות בהר שאסטה לפחות פעמיים בשנה, וכן סדנאות ברחבי העולם.

היום הארגון ממשיך להתקיים בכמה מוקדים ברחבי העולם ונאמן  לדרך שהונחתה  ע"י

אוריליה לואיז ג'ונס ואדמה הכהן הגדול מטלוס.

הרצאה מאת אורליה – 29 באפריל, 2002

מעט היסטוריה על סופה הטרגי של למוריה:

העידן הלמוריאני התפרש משנת 4,500,000 לפני הספירה ועד לתקופה שלפני 12 אלף שנים בערך. עד לשקיעת יבשת למוריה, ואחר-כך יבשת אטלנטיס, היו על הפלנטה שבע יבשות עיקריות. הארצות שהשתייכו ליבשת הענקית של למוריה כללו ארצות שנמצאות כעת במעמקי האוקיינוס השקט כמו גם את הוואי, איי הפסחא, איי פיג'י, אוסטרליה וניו-זילנד. היבשת כללה גם ארצות באוקיינוס ההודי ואת מדגסקר. החוף המזרחי של למוריה השתרע עד לקליפורניה ולחלקים של קולומביה הבריטית שבקנדה.
כתוצאה ממלחמות, התרחש הרס גדול בלמוריה ובאטלנטיס. לפני 25 אלף שנים, אטלנטיס ולמוריה, שתי התרבויות הנעלות ביותר באותו זמן, נלחמו זו בזו בשל שאלות "אידיאולוגיות". הן החזיקו בשתי דעות שונות מאוד לגבי הכיוון שאליו צריכות לפנות התרבויות האחרות שעל הפלנטה. הלמוריאנים האמינו שיש להניח לתרבויות המפותחות פחות לנפשן ולאפשר להן להמשיך להתפתח בקצב שלהן, על פי ההבנה והדרך שלהן.

השם טלוס היא "תקשורת עם הרוח, אחדות עם הרוח והבנת הרוח".
כאשר טלוס נבנתה, היא הייתה אמורה להכיל 200 אלף איש בערך. כאשר היבשת הושמדה, הדבר התרחש מעט מוקדם יותר מהצפוי ואנשים רבים לא הצליחו להגיע לטלוס בזמן. כאשר התרחשה השואה, רק 25 אלף איש הצליחו להיכנס להר ולהינצל. זה היה מספר האנשים שנותרו מהתרבות הלמוריאנית באותו זמן. הרשומות הועברו קודם לכן לטלוס וכמו כן, נבנו בה כמה מקדשים.
ידוע שהמולדת האהובה צללה אל מתחת לגלים בן-לילה. היבשת שקעה בדממה כה רבה שרוב האנשים לא היו מודעים כלל למתרחש. כמעט הכול ישנו באותו זמן. לא היו תנאי מזג אוויר חריגים באותו לילה. על פי תקשור שניתן על-ידי לורד הימלאיה בשנת 1959 באמצעות ג'רלדין אינוצנטי (הלהבה התאומה של אל מוריה), הוא הסביר שמספר גדול מהכוהנים שנשארו נאמנים לאור ולייעוד המקודש שלהם, עמדו על משמרם כמו קברניטים על ספינה שוקעת. חסרי פחד עד הסוף, הם שרו והתפללו בעת ששקעו מטה אל מתחת לגלים.

לפני שלמוריה שקעה, נובא שיום אחד, בעתיד הרחוק, רבים מאיתנו
יתכנסו יחד בקבוצות וישירו שיר זה שנית,
מתוך ידיעה מוחלטת ש"ניצחון כדור הארץ" הושג.

היום אנו חוגגים יום זה לו המתנו זמן כה רב ואת הגשמת הנבואה. היום אנחנו חונכים את תחילת האיחוד המיוחל. כמעט בדמעות בעיניי אני מוסרת לכם מאדמה שרבים מכם שנמצאים בחדר זה היום היו בקרב אותן נשמות אמיצות שהקריבו את חייהן לטובת הקולקטיב. בואו נריע לאומץ לבכם אז ונחגוג עתה את האיחוד המחודש שלנו, שימשיך במשימה הלמוריאנית הגדולה שלנו לעזור לאנושות ולפלנטה בהתעלות הנפלאה שלה.

באותו זמן שבו למוריה שקעה, אטלנטיס החלה לרעוד ולשחרר חלקים מאדמתה. הדבר נמשך כמאתיים שנים עד לשלב האחרון שבו שקעה היבשת כולה. במשך אלפיים שנים לאחר שקיעת למוריה ואטלנטיס, הפלנטה רעדה עדיין. בתוך מאתיים שנים הפלנטה איבדה שתי יבשות עיקריות, וחוותה טראומה ועיכוב גדולים. הפלנטה הזדקקה לכמה אלפי שנים כדי להחזיר לעצמה את איזונה ופעם נוספת להסביר פניה לחיים. במשך מאות שנים לאחר הרס שתי היבשות, הושלך אל האטמוספרה זיהום רב כל-כך שכדור הארץ לא חווה אור יום. האטמוספרה הפכה קרה מאוד משום שאור השמש לא הצליח לחדור מבעד לאטמוספרה הרעילה ולזיהום, ומעט מאוד מזון הצליח לצמוח. אחוז גדול מבעלי החיים והצמחים הושמד.

הערב, אם תבחרו או תאפשרו, אדמה וכל התושבים מטלוס שהגיעו לכאן בגופי האור שלהם (כמעט חצי מיליון מהם), יעניקו לנו הזדמנות לרפא את הרשומות האישיות והפלנטריות שלנו. זה יהיה שירות גדול לפלנטה ולאנושות, ועבור כל אחד ואחד מאיתנו באופן אישי גם כן.


היום החדש, העולם החדש, עומד להיוולד. אנו למדנו את שיעורי האהבה שלנו ולמוריה החדשה, גן העדן ששב ונגלה, עומדת להתגשם שנית. טלוס, החלק של למוריה שנשאר נאמן לאור ולייעוד המקודש שלה, נישא אל הממד הרביעי בעת האסון. אנשיה התפתחו בסופו של דבר אל תודעת הממד החמישי, ועד ליום זה חיים בממד גבוה זה. וטלוס, טלוס האהובה שלנו, וכל האנשים הנפלאים שחיים שם, היא ה"שער" שלנו למקום פלאי זה.

אהוביי, אחים ואחיות יקרים מן העבר, בני משפחה מקדם. בשם המועצה הלמוריאנית של טלוס, בשם רא וראנה, המלך והמלכה של טלוס, ובשם כחצי מיליון מאיתנו הנוכחים בגופים האתריים שלנו כאן בערב זה, בשמחה, באהבה ובכבוד רב אני מברך אתכם. בעת שאנו פותחים את לבנו אליכם, אנו מבקשים שתפתחו את לבכם אלינו ותאפשרו ריפוי גדול.

אנו נמצאים כאן הערב כדי לברוא במשותף ניקוי וריפוי חשובים מאוד הן עבור הפלנטה שלנו והן עבור כולכם. ראשית, זהו ניקוי של רשומות למוריאניות ישנות וכואבות הטמונות עדיין בלבבות ובנשמות רוב האנשים. ושנית, באמצעות חיבור הלב שלנו, הבה נברא קשר חדש וישיר יותר בין שתי התרבויות שלנו. זמן ההפרדה שלנו כמעט ונגמר ובכל יום אנו מתאחדים עם לבבות רבים מכם.

כעת, היו שקטים לכמה רגעים ואני אבקש מכם להביע את כוונתכם ולהצהיר על רצונכם לנקות ולרפא את הרשומות שלכם. היכנסו עמוק אל תוך לבכם. כמו כן, נוכחים עמנו הערב מאסטרים רבים וממלכת המלאכים, המוכנים לעזור בניקוי חשוב זה. לאחר שביקשתם ריפוי לעצמכם, בקשו בדממה בלבכם וברשות העצמיים הגבוהים שלהם, ניקוי וריפוי עבור שאר בני האנוש אשר יכולים בזמן הזה לנקות את הרשומות שלהם. אני מבטיח לכם שהם רבים. (אתנחתא)

אנו מזמינים אתכם לאחוז בידינו ולקבל את עזרתנו. דעו שיש ביכולתנו לרכך את השלב הבא של מסעכם בהרפתקה הפלנטרית הגדולה הבאה. אנו בראנו את למוריה החדשה בממד החמישי, גן עדן מלא בקסם ובפלא. כל מה שאי פעם חלמתם עליו נמצא כאן ואף יותר. כאשר יגיע הזמן, יחד עם כולכם, אנו נעלה את למוריה החדשה אל ממד פני השטח של הפלנטה. אנו נלמד אתכם את כל שאנו יודעים וכל שלמדנו ב-12 אלף השנים האחרונות בהן היינו מנותקים מתושבי פני השטח.

bottom of page