top of page
high prist ADAMA

הכהן הגדול אדמה

הנה מבט מקרוב על אחינו אדמה. אדמה היא ישות אור  עתיקה מאוד שהסתובבת  על פני כדור הארץ ובתוכו במשך עידנים של זמן בסיוע לאנושות ולאבולוציה של כדור הארץ. הוא באמת אמן של אהבה וחמלה וגם מורה נפלא.

הכהן הגדול אדמה הינו דוברם של הלמוריאנים, החיים היום במימד החמישי, מתחת להר שאסטה בקליפורניה.כהגדרתו, הוא מורה עבור האנושות.

 

מי זה אדמה?

אדמה הוא הכהן הגדול - המנהיג הרוחני בעיר האור הקדושה למוריה הנקראת טלוס מתחת להר שאסטה, קליפורניה. הוא ראש מועצת האור למוריה בטלוס. גם שגריר ודיפלומט למגעים גלקטיים עם האחים והאחיות הכוכבים שלנו, מטעם האנושות בתוך ועל פני הגלובוס.

אדמה, יחד עם הצוות הלמוריאני שלו, אחראים גם על היצירה והתחזוקה של רשת גבישית חשובה מאוד סביב הפלנטה הזו. הוא עובד עם חברים רבים בקבוצות גלקטיות ובין-פלנטריות שונות על הפרויקט החשוב הזה.

אדמה הוא מאסטר מועלה של קרן כחולה ברמה אוניברסלית, מאסטר של אהבה וחמלה, המסייע לאנושות ולכדור הארץ עם פרויקט ההתעלות. טלוס הפך כעת למפקדה הראשית להתעלות על הפלנטה הזו, ואדמה היא אחד המנהיגים העיקריים, יחד עם המשיח הפלנטרי, לורד מאיטריה, לורד סננדה, לורד בודהה, סנאט קומארה ועוד רבים אחרים.

אדמה מגלם את "הלב של למוריה" שהוא לא פחות מאשר לב האהבה והחמלה וליבה של האם האלוהית, חזרתה של תודעת המשיח על הפלנטה הזו עם כל הפאר המופלא שלה.

הזמן של אדמה להיכרות ולהישמע על פני הכוכב הזה הגיע עכשיו. הנוכחות הרוחנית שלו בינינו, והנוכחות הרוחנית של המשפחה הלמורית שלנו לשעבר היא ברכה גדולה עבור כולנו ועבור כדור הארץ. בואו נפתח את ליבנו לאדמה ולבני משפחתנו הלמוריאנית שמסייעים לנו במסלול האבולוציוני שלנו, מחכים להתחבר אלינו מחדש בצורה פיזית יותר בשנים הבאות.
 

הוא גם חבר בדיפלומטיה הגלקטית , המחברת אל אחינו ואחיותינו בכוכבים בגלקסיות השונות .בתוך ומחוץ לפלנטה.
אדמה יחד עם מועצת ה12 בעיר האור טלוס, אחראים על הטענתה ובריאתה של הרשת הקריסטלית המקיפה את הפלנטה.
הכהן הגדול אדמה, נושא את אורה של הקרן הכחולה, של הרצון האלוהי. נושא את תדר האהבה והחמלה, ותומך בתהליך ההתעלות הפלנטרי.


הוא מלמד אותנו, דרך התקשורים שהועברו, דרכים קלות ובעלות יישום וחכמה רבה להגיע למצב קבוע של ריפוי,הארה,אהבה,שלום,יופי ושגשוג עבור כל בני האדם שבוחרים ללמוד זאת.מסריו הועברו למחברת אורליה לואיז ג'ונס ז"ל, והיום מסריו מועברים לאנשים שונים , שאוחזים בליבם את הרטט של לב למוריה.מילת הקסם של אדמה היא "אהבה" .אהבה בכל רגע, אהבה ללא תנאי ובכל תחום.


"עד שנפגש, המשיכו לתרגל את אומנות האהבה האמיתית , שמתחילה באהבה עצמית.מי יתן ולבכם יהי מלא באהבה לזולתכם ולכל הבריאה.אתם יהלומים יקרי ערך וביטויי אהבה של האלוהים אבינו/אמנו".
אנו התפתחנו לישויות שרוטטות ברטט המימד החמישי, בגופים שהשיגו מצב של נצחיות ושלמות מוחלטות.אנו שמרנו דחיסות מספקת בגופים שלנו במטרה להשאר גלויים ומוחשיים כרצוננו, ובה בשעה מבלי לחוות מגבלות כלשהן.התרשים הסולרי המקורי של הגופים שלנו זהה לשלכם.
הדנ"א שלנו זהה לשלכם…הדנ"א שלנו המשיך להתפתח והגופים הפיזיים שלנו אינם חווים התנוונות וזקנה, אל על פי שאנו חשים פיזיים ממש כמותכם.ביסודו של דבר, לגופים שלכם ולגופים שלנו פוטנציאל זהה. הם נבראו על פי אותה תוכנית אלוהית.
משמעות הדבר אהובים,שבעוד כמה שנים קצרות, כאשר המודעות שלכם תזנח את המגבלות והשיפוטים של המימד השלישי ותאמץ את המודעות ואת האהבה חסרת תנאים של המימד החמישי, כולכם תלמדו להעלות את התדר של גופכם, כפי שאנו עשינו.התהליך יהיה יחודי עבור כל אדם ואדם, ואתם תשחררו את כל האמונות המגבילות הישנות שגרמו לכם, סבל ומחסור.

 

"כאשר אתם מתנגדים למה שטוב היותר עבור נתיבכם,
נשמתכם תאפשר לכם לצעוד בו,
עד אשר לא תוכלו לשאת זאת עוד.
אנו מזמינים אתכם לבחור גורל שמח יותר,
על ידי קבלת החלטות כחמות יותר".


"כל בריאה מתחילה בדמיון שלכם.
הדמיון הוא כלי העומד לרשותכם להגשמה מודעת,
השתמשו בו כדי לברוא באופן חיובי,
החלומות הפרועים ביותר שלכם יהפכו למציאות".

(מתוך הספר למוריה החדשה מאת אורליה לואיז ג'ונס בהוצאת טלוס למוריה ובתרגומה של סמדר ברגמן).

הציור של הכהן הגדול אדמה , צויר על ידי הציירת גלנדה גרין , כאשר אורליה נתנה לה תיאור למראו של הכהן הגדול אדמה 

תמונותיו של הכהן הגדול אדמה מופיעות בכל טרלגית הספרים , של אורליה לואיז ג׳ונס- בעולם  ,בישראל  .

bottom of page