top of page
mt shasta small 15.jpg

הר שאסטה

הר שאסטה, טלוס ולמוריה – "ההר הקסום"

 

הר שאסטה הוא הר קסום ביותר הניצב בצדה הצפוני של שרשרת ההרים סיירה נוואדה. הוא ממוקם בארץ הסיסקיו שבצפון מדינת קליפורניה, כחמישים קילומטרים מגבול מדינת אורגון. הר שאסטה הוא הר געש כבוי. צורתו צורת חרוט, והוא מתנשא לגובה של 4,322 מטרים מעל פני הים. ההר הוא הפסגה הוולקנית הגדולה ביותר ביבשת ארצות הברית. לדברי המאסטרים הנעלים, הר שאסטה נחשב להתגלמות השמש המרכזית הגדולה.


הר שאסטה אינו סתם הר, זהו מקום מיוחד מאוד, בלשון המעטה. הר זה הוא אחד מהמקומות המקודשים ביותר על הפלנטה. הר שאסטה הוא מקור לכוח מיסטי עבור כדור הארץ. הוא מהווה מוקד למלאכים, למדריכים רוחניים, לספינות חלל ולמאסטרים מממלכת האור. הוא גם ביתם של השורדים מלמוריה העתיקה.
באמצעות יכולת ראייה על-חושית, ניתן לראות שהר שאסטה עטוי פירמידה אתרית סגולה ועצומה שקצהָ מתנשא הרחק מעל לפלנטה הזאת ואל החלל. הפירמידה מחברת אותנו באופן בין-גלקטי ל"איחוד הפלנטות" של גזרה זו של גלקסיית שביל החלב. פירמידה עצומה זו כוללת גם גרסה הפוכה, שמשתרעת מטה אל תוך ליבת כדור הארץ. הר שאסטה מייצג את נקודת הכניסה של רשתות האור של הפלנטה. הוא המיקום שבו האנרגיה מגיעה לראשונה מהליבה הגלקטית והאוניברסלית לפני שהיא מתפזרת להרים אחרים ואל שאר הרשתות. רוב פסגות ההרים ובייחוד פסגות הרים גבוהים, הן משואות אור שמזינות את רשתות האור של הפלנטה.

מסתורין הר שאסטה


לעתים קרובות נראים ונשמעים אורות וצלילים מוזרים על ההר. ענני עדשה, צללים ושקיעות מדהימות מוסיפים להילה המיסטית של ההר וקיימים שערים ופתחים רבים המובילים אל ערי הממד החמישי שקיימות עדיין מזמנה של למוריה. הר שאסטה הוא ביתם של למוריאנים רבים בני זמננו ששרדו את שקיעת יבשת למוריה לפני יותר מ-12 שנים. כן, האחים והאחיות הלמוריאנים שלנו אמיתיים. הם חיים פיזית ומצבם טוב, מתקיימים בממד החמישי שעדיין אינו נראה לעינינו. רטט "פני השטח" נמצא כעת במעבר מהממד השלישי למציאות הממד הרביעי והממד החמישי. הממדים האחרים קיימים סביבנו, אך רוב האנשים שחיים על פני השטח חסרים עדיין תודעה מפותחת מספיק כדי לראותם.


קודם לשקיעת היבשת שלהם, בהיותם מודעים לחלוטין לגורל שיפקוד את ארצם האהובה, הלמוריאנים הקדומים, תוך שימוש בשליטתם באנרגיה, בקריסטלים, בצליל וברטט, חפרו עיר תת-קרקעית עצומה, מתוך כוונה לשמר את תרבותם, את אוצרותיהם ואת רשומות ההיסטוריה של כדור הארץ העתיק. מאז שקיעתה של אטלנטיס, חלק זה של ההיסטוריה אבד לאנושות. למוריה הייתה בעבר יבשת עצומה, גדולה יותר מצפון אמריקה, ומחוברת לחלקים של מדינות קליפורניה, אורגון, וושינגטון ונבאדה. יבשת גדולה זו נעלמה בן-לילה אל תוך האוקיינוס השקט לפני יותר מ-12 אלף שנים עם התרחשותה של שואה גדולה. כל תושבי כדור הארץ באותו זמן החשיבו את למוריה לארץ מולדתם, ועם אובדנה, התפשט בכדור הארץ אבל גדול. באותו זמן, 25 אלף למוריאנים בקירוב הצליחו להגר לעיר הפנימית שבהר שאסטה, ולהעביר אליה, קודם לשקיעת המולדת, את מרכזי השלטון החשובים ביותר. אהובים, אם אתם קוראים מילים אלה עכשיו, דעו בלבכם שהאחים והאחיות הקדומים שלכם מלמוריה מעולם לא עזבו אתכם. הם עדיין כאן, בגופים פיזיים נצחיים, חסרי מגבלות לחלוטין וחיים במציאות הממד החמישי.

 ילידי היבשת - האינדיאנים 


האינדיאנים מאמינים שהר שאסטה הוא מקום בעל הוד והדר כה גדולים שניתן לשייך את עצם קיומו לבריאת "הרוח הגדולה" עצמה. הם גם מאמינים שגזע בלתי נראה של אנשים קטנים, שגובהם מטר ועשרים בערך, חי על מדרונות ההר ומשמש כשומרי ההר. אנשים קטנים נפלאים אלה, המכונים לעתים קרובות "האנשים הקטנים של הר שאסטה", פיזיים גם כן אך בעלי רטט ההופך אותם לבלתי נראים. כמה מהם נראים לעתים בממד זה באזור ההר.
הם אינם מופיעים פיזית לעיני אנשים רבים, משום שהם מפחדים פחד קולקטיבי מפני בני האדם. בזמן מסוים, כאשר הם היו פיזיים וגלויים כמונו, ולא יכלו להפוך את עצמם לבלתי נראים כרצונם, בני האדם פגעו בהם. הם החלו לפחד מבני האדם וכולם כאחד ביקשו מההיררכיה הרוחנית של הפלנטה רשות להעלות את הרטט שלהם. כעת הם יכולים להפוך את עצמם לבלתי נראים בכל עת שירצו, והם מסוגלים להמשיך בהתפתחותם ללא פגע ובשלווה.
ישנם גם דיווחים על גזע של אנשים דמויי "ביגפוט" שנראה בכמה מהאזורים המרוחקים של הר שאסטה, יחד עם ישויות מסתוריות אחרות. יש מעט מאוד אנשי "ביגפוט" בכל רחבי העולם ובסביבת הר שאסטה. הם בעלי אינטליגנציה ממוצעת ולב אוהב. גם הם קיבלו רשות להפוך לבלתי נראים בכל עת שירצו. בדרך זו הם יכולים להימנע מעימותים עמנו ועל-ידי כך, כמו האנשים הקטנים, להימנע מפגיעה פיזית, התעללות בשם המדע ושִעבּודם כגזע.
כגזע, עדיין איננו מבינים שאנו אורחי הפלנטה. אנו אורחיה של אימא אדמה הנדיבה שלנו, שהתנדבה לספק במה לאבולוציה לרבות מהממלכות שמתגוררות כאן. בני האדם הם רק ממלכה אחת מבין שאר הממלכות. ההסכם והכוונה המקוריים קבעו שכל הממלכות יזכו לכבוד ויוכלו לחלוק את הפלנטה באופן שווה. וכך היה במשך זמן רב. לרוע המזל, במשך מאות אלפי שנים בני האדם השתלטו על הפלנטה. הם חשבו ביהירות שהם הגזע הנעלה ושיש להם זכות לשלוט בממלכות האחרות הפגיעות יותר מהם ולתפעל אותן.
מינים רבים מממלכת החי הפכו אף הם לבלתי נראים. הם עדיין כאן, אבל בתדר גבוה מעט יותר ואי לכך נסתרים מעינינו. לאן לדעתכם נעלמו כל המינים ש"נכחדו" כביכול? רבים מהם אכן נכחדו משום שקיבלו החלטה קולקטיבית לא לבוא עמנו במגע עוד. מינים אחרים מממלכת החי שעדיין נמצאים כאן פיזית, לא תמיד זוכים לכבוד ולאהבה מצד בני האדם. בחנו בלבכם כיצד ה"גזע הנעלה" לכאורה מתייחס לרוב בעלי החיים, משתמש ומתעלל בהם.


היום, כמה קבוצות רוחניות מקיפות את אזור הר שאסטה. שוחרי אמת רבים שחשו בלבם את "קריאת ההר" עברו לאזור זה, בו הם חשים שסוף-סוף "הגיעו הביתה". הזיכרון העמום של שושלת היוחסין הלמוריאנית העתיקה שלהם קורא להם לשוב לנקודת המוצא המקורית.
ביום בהיר, הר שאסטה ניצב כיהלום לבן וניתן לראותו ממרחק של כשישים קילומטרים לפחות. אנשים החיים בקרבתו מספרים סיפורים מדהימים על הר הגעש המתנשא לגובה של 4,322 מטרים. הסיפורים המדהימים ביותר הם האגדות על עם מסתורי שחי בתוך ההר, אולם בתדר הממד החמישי. נאמר שהם צאצאים של חברה קדומה מהיבשת האבודה למוריה, החיים עמוק בתוך ההר בבתים מעוגלים, נהנים מבריאות נהדרת, מעושר ומאחוות אחים אמיתית. הם שימרו את תרבותם העתיקה.

 

הלמוריאנים 


הלמוריאנים שחיים בתוך ההר מתוארים בדרך כלל כישויות חינניות, שגובהן מעל שני מטרים, בעלות שיער ארוך וגולש. הלמוריאנים לבושים בגלימות לבנות ונועלים סנדלים, אבל הם נראים לעתים גם בבגדים צבעוניים מאוד. הם מתוארים כבעלי צוואר וגוף ארוכים ורזים, אותם הם מקשטים בעדיים יפהפיים עשויים חרוזים ואבנים יקרות. הם פיתחו את החוש השישי שלהם, שמאפשר להם לתקשר בינם לבין עצמם באמצעות תפיסה על-חושית. הם יכולים גם לשגר את עצמם ממקום למקום ולהפוך בלתי נראים כרצונם. שפת האם שלהם היא השפה הלמוריאנית המכונה סוֹלארה מארוּ, אבל הם גם מדברים אנגלית מושלמת במבטא בריטי קל. הם בחרו ללמוד אנגלית כשפתם השנייה כיוון שהם ממוקמים באמריקה.
ד"ר מ' דוריל טען לפני שנים שביקר את הלמוריאנים בתוך ההר שלהם. הוא אמר שגובה המרחב שהראו לו היה כ-3 קילומטרים, אורכו 32 קילומטרים ורוחבו 24 קילומטרים. הוא כתב שהאור שבתוך ההר היה בהיר כאור יום שטוף שמש, ונבע ממסת אור ענקית וזוהרת שהייתה תלויה במרכז החלל הגדול. אדם אחר דיווח שנרדם על הר שאסטה, עת העיר אותו למוריאני שהוביל אותו אל תוך ההר, אל מערתו שהייתה מרוצפת זהב. הלמוריאני סיפר לאיש על הימצאותן של מנהרות רבות שהושארו על-ידי הר הגעש מתחת לאדמה כנתיבים… עולם בתוך עולם.

טכנולוגית מתקדמת

 
הלמוריאנים, כך נאמר, רכשו כבר לפני 18 אלף שנים את השליטה באנרגיה אטומית, במיומנויות טלפתיות ועל-חושיות, באלקטרוניקה ובמדע. יש להם טכנולוגיות שגורמות לדיירי הממד השלישי להיראות כתינוקות לעומתם. הם שולטים ברוב הטכנולוגיה שלהם באמצעות מוחם. בימים עברו, הם ידעו כיצד להניע סירות תוך שימוש באנרגיה שקרנה מקריסטלים. היו להם ספינות חלל בהן טסו לאטלנטיס ולמקומות אחרים. היום יש להם צי שלם של ספינות חלל המכונה "הצי הכסוף", באמצעותו הם יוצאים מההר שבממד החמישי ואל החלל החיצון. יש להם גם יכולת להפוך את ספינות החלל שלהם לבלתי נראות ולבלתי נשמעות, כדי להימנע מגילוי על-ידי הצבא המקומי והלאומי. אף-על-פי שהם פיזיים מטבעם, הם מסוגלים לשנות את שדות האנרגיה שלהם מרטטים של הממד השלישי לרטטים של הממד הרביעי והממד החמישי ולהפוך נראים ובלתי נראים כרצונם.
אנשים רבים מדווחים שראו אורות מוזרים על ההר. הסבר אחד הוא שספינות חלל נכנסות ויוצאות ללא הרף מנמל חלל עמוק בתוך ההר. הר שאסטה אינו רק בית עבור הלמוריאנים, הוא גם שער רב-ממדי, בין-פלנטרי ובין-גלקטי. יש עיר אור אתרית עצומה מעל הר שאסטה המכונה "עיר הקריסטל של שבע הקרניים". בנקודה מסוימת בעתיד הקרוב שלנו, בתוך שתים-עשרה עד עשרים שנים, כך אני מקווה, עיר אור נפלאה זו אמורה לרדת אל תוך הממלכה הפיזית שלנו, ולהפוך לעיר האור הראשונה שתתגשם באופן מוחשי על פני השטח של הפלנטה. כדי שדבר זה יתרחש, האנשים שחיים כאן יצטרכו להתאים את תודעתם לרטט זה.


אתם יכולים לבקר בקלות באזור הר שאסטה מבלי לקרוא או לשמוע על הלמוריאנים, אבל אם יש לכם קשר קודם עמם, אתם עשויים להתברך בכמה גילויים. הר שאסטה מושך אליו מבקרים מכל רחבי העולם, חלקם מחפשים אחר תובנה רוחנית, אחרים מבקשים לרחוץ ביופי ובפלאים שהטבע מציע באזור הררי ייחודי זה.

כולם אוהבים מסתורין, בייחוד מסתורין הקשור להר שאסטה. אגדות ומיתוסים מרתקים רבים נכתבו על ענק זה השוכן בצפון מדינת קליפורניה שבארצות הברית. ההר המבודד ממשיך לנום… סודותיו כמוסים. אבל מדי פעם, סיפור מסתורי נוסף צץ ועולה לפני השטח. דמויות חדשות צצות ותשומת הלב מתמקדת שוב בהר המיסטי. כך היה מזה שנים רבות, וקרוב לוודאי שתמיד יהיה. להר שאסטה יש נטייה להתגלות רק לעיני אלה שמכבדים את החיים, את עצמם כפי שהם באמת, את כדור הארץ ואת שאר הממלכות החולקות פלנטה זו.

לעוד מידע על האתרים היפים ביותר בהר שאסטה:

חמשת האתרים הייחודיים בהר שאסטה

למידע נוסף על המסעות להר שאסטה:

מסעות קיץ להר שאסטה

מסעות חורף להר שאסטה

bottom of page