top of page
למוריה_edited.jpg

למוריה

סיפורה של היבשת האבודה למוריה

בימי בראשית, לפני מיליוני שנים, כדור הארץ נוצר ובו שבע יבשות עיקריות. כמעט מההתחלה, מושבות רבות של תרבויות חוץ ארציות הגיעו כדי לחיות כאן. כמה נשארו לתקופות זמן קצרות , בעוד שאחרות נשארו זמן רב יותר.

העידן הלמוריאני התפרש  משנת 4,500,000 לפני הספירה ועד לתקופה שלפני 12 אלף שנים בערך. עד לשקיעת יבשת למוריה, ואחר כך יבשת אטלנטיס. הארצות שהשתייכו ליבשת הענקית של למוריה כללו ארצות שנמצאות כעת במעמקי האוקיינוס השקט כמו גם את הוואי,  איי הפסחא, איי פיג׳י אוסטרליה וניו זילנד.
היבשת כללה גם ארצות באוקיינוס ההודי ואת מדגסקר. 

החוף המזרחי של למוריה השתרע עד לקליפורניה ולחלקים של קולומביה הבריטית שבקנדה. 

בזמנה של למוריה, מדינת קליפורניה הייתה חלק מיבשת זו. 

כאשר הלמוראנים הבינו שארצם עומדת להיחרב, הם שלחו בקשה לשאמבאלה הקטנה, שעמדה בראש רשת אגארתה באותו זמן , ובקשו רשות לבנות עיר אור מתחת להר שאסטה

למוריה לפני ששקעה

בימי בראשית , לפני מליוני שנים , פלנטה זו נבראה ובה שבע יבשות עיקריות . כמעט למן ההתחלה מושבות רבות של תרבויו חוץ ארציות הגיעו כדי לחיות כאן. כמה נשארו לתקופות סמן קצרות , בעוד שאחרות נשארו זמן רב יותר. 

 

פרטי ההיסטוריה של עידן קדום זה של כדור הארץ מתועדים בספרייה פורתולוגוס בכדור הארץ הפנימי וכמו כן בספרייה הלמוראנית שלנו שבטלוס. כיום קיימות על פני השטח מעט מאוד עובדות מדויקות , אם בכלל , לגבי ההיסטוריה הארוכה של הפלנטה הזואת . 

ברוב המקרים , אותן תרבויות לא היו פיזיות בדומה לכם והתיעוד לא נשמר כפי שאתם שומרי אותו היום . 

כמו כן , כמעט כל הרשומות שהצליחו לשרוד את השואה שהתרחשה על פני השטח הושמדו בסופו של דבר בדרך זו או אחרת . 

 

העידן הלמוריאני התפרש  משנת 4,500,000 לפני הספירה ועד לתקופה שלפני 12 אלף שנים בערך . עד לשקיעת יבשת למוריה, ואחר כך יבשת אטלנטיס. היו על הפלנטה שבע יבשות עיקריות . הארצות שהשתייכו ליבשת הענקית של למוריה כללו ארצות שנמצאות כעת במעמקי האוקיינוס השקט כמו גם את הוואי , איי הפסחא, איי פיג׳י אוסטרליה וניו זילנד. היבשת כללה גם ארצות באוקיינוס ההודי ואת מדגסקר. 

החוף המזרחי של למוריה השתרע עד לקליפורניה ולחלקים של קולומביה הבריטית שבקנדה.

 

נופי היבשת היו בעלי רב גוניות רבה של צמחייה , מפלי מים נחלים ואגמים שופעים , מקום של רצון חופשי , שפע של מים ומזון בלי סוף , כל מה שרצית היה , מכיוון שהיה מימוש מיידי של הרצון . הגוף היה אחד עם פעימות גאיה על האדמה היתה הקשבה , וכיבדו את דיוות הטבע, בקהילות בני למוריה היה מגע של אהבה, הקשבה ורכות . 

 

התרבות היתה תרבות מעגלית, והשמחה זרמה בקלות בפשטות, היתה לבני למוריה יכולת לנוע בין הממדים ועם גופים מישים הם רקדו את מוסיקת האלוהות. 

מבנה גופים רצר ורחב קרוב לגאיה, ואף מחוברים אל כוכבי האין סוף , משוחחים עם אחיהם בני הכוכבים אשר הגיעו גם הם לנוע על יבשת מוארת זו

בין כל איזורי ההר בלמוריה היתה תקשורת, שהזינה את רשתות האור אשר תדרו אל מעבר לפלנטה, והזינה את הידע הנכנס ויוצא למרחבי הגלקסיה . 

כיצד היבשת שקעה?

 

כתוצאה ממלחמות , התרחש הרס גדול בלמוריה ובאטלנטיס. לפני 25 אלף שנים , אטלנטיס ולמוריה , שתי התרבויות הנעלות ביותר באותו הזמן , נלחמו זו בזו בשל שאלות אידיאולוגיות . הן החזיקו בשתי דעות שונות מאוד לגבי הכיוון שאליו צריכות לבנות התרבויות . האחרות שעל הפלנטה. 

הלמוראנים האמינו להניח לתרבויות המפותחות פחות לנפשן ולאפשר להן להמשיך להתפתח בקצב שלהן , על פי ההבנה והדרך שלהן.

 

אנשי אטלנטיס האמינו שכל התרבויות המפותחות פחות צריכות להיות בשליטת שתי התרבויות המפותחות יותר. מחלוקת זו גרמה לסדרה של מלחמות תרמו גרעניות בין אטלנטיס ללמוריה. כאשר המלחמות הסתיימו והמאבק שכך , לא היו מנצחים .

 

בזמנה של למוריה , מדינת קליפורניה הייתה חלק מיבשת זו . כאשר הלמוריאנים הבינו שארצם עומדת להיחרב, הם שלחו בקשה לשאמבאלה הקטנה, שעמדה בראש רשת אגארתה באותו זמן , ובקשו רשות לבנות עיר מתחת להר שאסטה, כדי לשמר את תרבותם ואת הרשמות שלהם .

 

כדי לקבל רשות לבנות עיר ולהפוך לחלק מרשת אגארתה התת קרקעית , היה על הלמוריאנים להוכיח לסוכנויות רבות , כגון ״איחוד הפלנטות הגלקטי״ , שהם למדו את שיעוריהם משנות המלחמה והתוקפנות . 

היה עליהם להוכיח שהם למדו את שיעורי השלום כדי להתקבל פעם נוספת לאיחוד. כאשר הוענקה הרשות לבנות את העיר , היה ידוע שאיזור זה ישרוד את השואה שנחזתה. הר שאסטה כבר העיל מערות רבות והלמוראנים בנו את העיר שלהם בתוכו .

שמירת זכרונות למוריה בעיר האור טלוס 

 

הם קראו לעיר טלוס , שם שהיה גם שמו של האזור כולו , שכלל את קליפורניה וחלק גדול מדרום מערב ארצות הברית . אזור טלוס כלל גם את המדינות השוכנות מצפון להר שאסטה לאורך החוף המערבי ועד לחלק מקולומביה הבריטית . משמעות השם טלוס היא  ״תקשורת עם הרוח , אחדות עם הרוח והבנת הרוח ״.

 

במשך 12 אלף שנים האחרונות בהן חיינו מתחת לפני השטח , כוננו חברה המבוססת על תודעת האהבה והאחווה האמיתית בערים הרב ממדיות ובטלוס. במשך אלפי השנים הללו , עידנו את מבני החברה שלנו במטרה להשיג דרגות גבוהות יותר ויותר של תהודה עם העקרובות האלוהיים בכל היבט של חיינו . 

 

לאלה מכם שעדיין מרגישים באבל האובדן, ברצוננו לחלוק איתכם שלמוריה מעולם לא הושמדה לגמרי, כפי שאתם סבורים . ככל שהצעיף שבין הממדים ממשיך להצטמצם , אנו מבטיחים לכם שבעתיד הלא רחוק  , למוריה האהובה שלכם , בתהילתה ובהדרה החדשים , תגלה את עצמה בדרך מוחשית ופיזית ביותר בפני אלה הצועדים בנתיב ההתעלות .

שיטת השלטון בעיר טלוס

בטלוס קיימות שתי צורות ממשל. המלך והמלכה של טלוס , רא וראנה מו . הם מאסטרים נעלים וגם להבות תאומות . הם הלשיטים העליונים של טלוס ומרכיבים היבט אחד של הממשל שלה. 

 

צורות הממשל השנייה היא המועצה המקומית , המכונה ״מועצת האור הלמוראנית של טלוס״. היא מורכבת משנים עשר מאסטרים נעלים , שש נשים ושישה גברים המשרתים במועצה כדי לאזן את האנרגיות הנשיות האלוהיות ועם האנרגיות הגבריות האלוהיות . החבר השלוש עשר במועצה,הוא הכוהן הגדול של טלוס, שבעת הזאת זהו אדמה, המכהן כאשר המועצה. 

כאשר על המועצה לקבל החלטה, והקולות מתחלקים שווה בשווה , קולו של הכהן הגדול הוא הקול הקובע. 

 

המפלס השני
כאן מתרחש כל הייצור עבור התושבים והעיר. מפלס זה גם מכיל כמה בתיספר לילידים ולמבוגרים . גם במפלס זה חיים תושבים רבים .

המפלס השלישי 
המפלס השלישי מוקדש כולו לגנים ההידרופוניים שלנו . כל אספקת המזון של נוגדלה על כשלושים קילומטרים מרובעים של אדמה, עליה אנו מגדלים מוצרי מזון שמהווים תזונה מעניינת , מהנהו מגוונת .
שיטת הגינון של נוהן כה יעילות , ששלושים קילומטרים של אדמה הם כל שדרוש. אנו מגדלים מגוון גדול מאוד של מזונותו מזינים מיליון וחצי תושבים , תוך שאנו בוראים גופי חזקים ובריאים שאינם מזדקנים .

המפלס הרביעי
מפלס זה מכיל גנים הידרופוניים , מפעליי יצור ופארק טבעי גדול הכולל אגמים קטנים ומעיינות.

המפלס החמישי

אזור זה מוקדש כולול טבע. עצים גבוהים ואגמים מעטרים אוירה הדומה לפארק, ובמקום זה אנ ומחזיקים בבעלי החיים שלנו . במפלס טבעי זה נשמרו צמחים ובעלי חיים רבים ששוב אינם נמצאים על פני השטח. כל בעלי החיים שלנו צמחוניים ואינם אוכלים אלה את אלה. הם חיים זה לצד זה בהרמוניה מושלמת , ללא פחד וללא תוקפנות . כלפי בניהאדם או כלפי בעלי חיים אחרים . טלוס היא אכן מקום בו ״גר זאב עם כבש, ונמר עם גדי ירבץ״ בביטחון מלא.

האם מראכם שונה מאוד ממראנו ?

באופן מהותי אנו דומים לכם , אף על פי שאנו גבוהים ורחבים יותר במבננו . אנושי מראנו מראה צעיר במשך אלפי שנים , ונראים כבני עשרים עד ארבעים , על פי בחירה. בחברה שלנו , אף אחד אינו מפגין סימני הזדקנות ושערנו אינו הופך אפור עם חלוף הזמן . אנו יכולים לשנות את המראה שלנו בקלות רבה למדי כרצוננו . מתנה זו שלחיים בגופים מושלמים מתלווה לחסד ההתעלות אל תודעת הממד החמישי .
כאשר תוצגו בפני מישהו שגילו 20 אלףשנים . אתם תבחינו שהוא או היא ייראו צעירים לחלוטין כיוון שהגענו למצב של אלמותיות , אנוי כולים להאריך את תוחלת החיים בגוף הנוכחי שלנו ככל שנרצה.

האם יש לכם חגים בטלוס , וכיצד אתם חוגגים אותם ?

אני מברך אתכם בפרחים יפהפיים מלבי . כן , יש לנו חיים נפלאים בטלוס. ואנו עורכים חגיגות מפוארות ונהדרות בהן משתתפים כל התושבים . החגיגות העיקריות שלנו מתרחשות ארבע פעמים בשנה בעת חילופי העונות , ביום הקצר ביותר וביום הארוך ביותר בשנה ובימי השיוויון. באותו זמן , בכל עונה , כל עיר ברשת אגרתא עורכת חגיגות מפוארות בנות שלוש ימים .

שמענו שהלמוריאנים חיים ב״בתים עגולים״ האם תוכל לתאר אותם ?

אנו מעצבים את הבתים שלנו על פי עקרונות הגיאומטריה המקודשת . מסיבה זו , רוב הבתים שלנו מעוגלים בדרך זו ואחרת , ומעוצבים ביצירתיות וביופים רבים . החומר הבסיס עבור פנים הבית הוא קריסטל. זכרו תמיד שאני מדבר מנקודת מבט של הממד החמישי .
כיוון שעברנו לחלוטין אל הממד החמישי , אנו בוראים עתה את בתינו בעיקר בעזרת המחשבות והכוונות שלנו .


(מתוך למוריה החדשה, אורליה לואיז ג׳ונס,הוצאת אהבה)

bottom of page