top of page

מסע ההתעלות לממלכת עצי הרד ווד ולשסטה בשרוול החכמה האלוהית - דצמבר 2018

עודכן: 7 בינו׳ 2022


בימים אלו בהם גאיה רועשת ...רעידות אדמה, צונאמי..שריפות ואוריקנים ...

בעקבות השריפות אשר טרם הסתיימו בצפון קליפורניה...עשרות אלפי דונמים של עצי הרד ווד , הצומח באותם ייערות , אשר היו חלק מיבשת האם למוריה...

גאיה קוראת לנו ״ לעלות את תודעת בני האנוש אל אדמתה ...

״אנו ממלכת החי והצומח קוראים לכם שומרי האדמה ובעלי החיים להתאחד ביום זה להעלאת תודעת האנושות לשמירה על ממלכות הטבע רבים מכם משמידים בחוסר זהירות חלקות אדמה גדולות ואת תושבי הממלכות הרבות שהיא מארחת על הפלנטה לצד האנושות .זהו הזמן להכיר כי הפלנטה היא אמכם , ישות שמימית , אדירה חיה ונושמת מהדרגה והאינטליגנציה הגבוהה ביותר, ישות שכל הפלנטות של מערכת השמש הזאת אוהבות , מוקירות ומעריכות . היא זו שאפשרה את ההתפתחות האישית שלכם על גופה באהבה, בשפע ובהזנה רבה כל כך במשך מליוני שנים ללא תנאי .. במסע זה נצא אל שרידי למוריה אל עצי הסקויה , אשר דרך שורשיהם מתקשרים ואוחזים את זכרונות האדמה העתיקה. נצא אל אחוות האלון , לשוחח עימים ולתמוך בתהליך ההתמרה המתרחש בימים אלו ממש.

יומן מסע החורף - יום ראשון - מערכת עצי הred wood

אל עצי הREDWOOD ה1 בדצמבר, פתח את המסע , ונחתנו בסן פרנסיסקו , עיר מטרופולינית עצומה אשר רק כשעתיים צפונית ממנה אפשר להתחבר אל חלקת האלוהות , של טבע אקזוטי וירוק, אליו נקראנו הפעם ..אל מרחבי חלקת החפים המערביים של קליפורניה , אותם חופים אשר בעבר הרחוק היו חלק מיבשת האם למוריה …

הקריאה למסע החורף יצא בשנת 2015- כאשר הכהן הגדול אדמה , קרא לי והדהד לפניי את חשיבות הובלת שליחי למוריה , אל שרידי היבשת , אל עצי הred wood הייחודיים , אותם שרידי היבשת אשר נותרו , אותם עצי ענק , הנוסקים לגבהים של 160 מטר ויותר , ובני אלפי שנים . העצים העצומים הם אותם עצים הנושאים בתוכם , את זכרונות היבשת , הם הנושאים בתוכם ויוצרים את הרשת האור המחברת בין כל אותם פארקים לאורך החוף הצפוני לסן פרנסיסקו , עד לאורגון .

העצים מחוברים ברמה התדרית וברמת החיבור המאחד אותם בשורשיהם , זה לזה …בשרשת רשתית אוחזים הם עד ימנו ידע רב , על קיום פני השטח באיזור זה.

עם המראת המטוס זכינו לקבל יין אדום , שעל התוית היה מצוין השם הקסום , המהווה צופן, red wood כאשר התחלנו לנסוע צפונה עם הרכבים , עברנו בקשת מושלמת של להבות הבריאה , והכביש מתפתל ומעמיק אל תוך עצים סבוכים ביער קסום . עם הכניסה אל הפארק של עצי הענק, כבר ניצן להרגיש את התדר עולה , תדר מתוק המתעבה לו , כאשר קרבנו אליהם , כל עץ ועץ הנו הוויה חייה , כל עץ ועץ משוחח וכאשר קרבנו וראינו את גודלם , הלב פועם , הדהודם מחזיר אל אותה יבשת ומזכיר את הרכות , את האהבה והשלווה , השיבה הביתה.

ליבי הפועם , ניתב אל דרכי אליו , אל אותו עץ עצום , אשר המתגנטתי אליו לחבקו , ואני חשה אל הדמעות והגעגועים עולים , קרבתי וחבקתי והוא משוחח איתי , מזהה אותי בשל התדר שמרכיב את גופי הקריסטלי , ואנו משוחחים , אני רואה את עצמי בין העצים , כבת למוריה , כבת האדמה הזו , וממשיכה ורואה עצמי במרחבים העצומים , לפני שהם נכרתו …דוהרת על סוסי , ונושמת את החופש ואת האור הרב אשר הקיף את כל איזור זה. וחשה כאב מפלח אותי , וחשה אותם נגדעים , הדמעות פורצות והוא ממשיך ומשוחח , מרגיע… אכן היו ימים חשוכים , אך כיום יערות הred wood מוגנים הם , וכאשר האפלה מנסה לשרוף אותם ולהכחיד האור מכנגד עולה, אכן יש כיום עצים אשר נכחדו , אכן יש כיום עצים אשר עוברים אל מימדי האור הגבוהים , החמישי והשביעי , אך יהיו אלו שישארו כשרידים להמשיך ולהדהד לאנוש , את זכרונות וממצאי העבר .

בהולכי בשביל המעמיק אל עצי הרד ווד , ראיתי אותם , את חדי הקרן , ואת גמדי היער הפיות ..אכן גם חלק מהם יחד עם העצים התעלה , ויש אשר נותרו , והם מזהים את אלו אשר רוטטים בתדרם ורואים .. הם מתגלים ולוחשים , , לוחשים לאנושות להתעורר ולמגר את כריתת היערות וצמצום איזור המחייה, הם קוראים לאנושות להתעורר ולהאיר ולהזין את גופה של גאיה באור ושמירה על מקורותיה. אנו בתודעת האחדות , בשילוב אורנו , בדיוק כפי שעצי הred wood משלבים את זורשיהם לשמור על פוריותה של גאיה. כך אנו שליחי האור , בעלי היכולת והכישורים לכך . נשמו אהובים , וראו בעיניכם השלישית , את השדה הרחב , את האור הבוקע מתוך שדות האור סביב העצים והיערות , וראו את האור מהדהד ומאיר , ומאיר את בני האנוש לפתיחת לבבות , והבנת חשיבות שמירה על מקורות הטבע, העצים הנושאים את זכרונות למוריה , שומרי היערות כל דיוות הטבע , אשר כה חיוניים לבני האנוש , פונים אליכם אהובים , שלבו את עצמת אורכם והדהדו את תודעת האור לשמירה והגנה. היציאה והפרידה היתה מאתגרת , למספר רגעים רציתי להשאר שם עמוק ביער…הגשם החל מטפטף והשמש החלה שוקעת .. נפרדתי ויודעת היום את עוצמת עצי האור אשר ננשאו מעלה מעלה עד האין סוף , ביבשת האם - למוריה. ויודעת כי עוד אשוב לאדמה הזו . מצרפת תמונות מהיום הראשון …מוזמנים להמשיך לעקוב , את המדיטציות והמסרים שקבלנו נעלה בהמשך . אהבה מליבי אל לבכם שלכם מלב אחוות האלון - ולב עצי הred wood - קליפורניה 1 לדצמבר 2018.

יומן מסע יום שלישי- עץ החיים הנה הוא ניצב מולי , מולבן בעטיפת המושלגת המכסה אותו , וקרן שמש ראשונה נוגעת בכתרו . הר השסטה , ב9 שנים האחרונות לחיי , מהווה נקודה המרכזית אליה אני יוצאת במסעותיי , הן האישיים והן עם שליחי האור , היוצאים איתי ..

כמגנט הוא , ממגנט , שוב ושוב , ורגליי נושאות אותי מעבר לאוקיינוס , ממגנט אותי שוב ושוב ומשתחררת מעולמי הגשמי ויוצאת אל מרחבי הרוח הגדולה.

מתעוררת אחרת במרגלותיו , והעין השלישית נפתחת , ובלילה הזה הופיע שוב אל מול נגד עיני , מעלה רואה את עץ החיים , עיני פקוחות והוא ניצב עצום בגודלו ומחובר לעוד ועוד עצים , רואה אני את אחדות התשדורת במרקם האור התדרי . עץ החיים המעגן בתוכו את הידע האקשי של פלנטה גאיה,משורשיו הוא ומזקיפות קומותיו מעלה , נושא הוא את האור הקוסמי ממרכז האלוהות אל מרכז וליבת גאיה. פעמים רבות ממשיל עצמו האדם לעץ …מודעים אנו לחשיבות התהוות העצים בפלנטה ועם זאת כורתים כה רבים מהם . יודעים אנו את מהות קיומנו והזנתנו בעולם הגשמי מהעצים השונים המהדרים את גאיה. ואנו האנוש , בימים אלו האם אנו יכולים לראות עצמנו כעץ החיים , האם אנו יכולים להדהד בתוכנו את הדהודיהם של העצים הנעים באחדות ושילוב תדרי שורשי . האם אנו בעלי היכולת להבין כי האנושות צועדת יחידו על הפלנטה וכאשר נפגע זה בזה , כל שורשינו הנגועים , הם הייגרמו לכולנו לגווע. עצים חיים במרקם משפחתי , הם תומכים , הם מזינים , הם צומחים יחידו , פעמים רבות ניתן לראות עץ נגוע ואז העץ לידו גם הוא …וכך הלאה.

כאשר אנו בני האנוש , נתעורר בתובנה כי אנו כולנו יחדיו במארג אדיר מחוברים זה לזו . ממש כפי שברשתות האינטרנט החברתיות אנו מתחברים זה לזו …(ואין מקריות כי בזמן זה רשתות אלו עלו )

אז נוכל לבצע את השינוי המהותי , להתעלות האנוש. התקשורת קיימת ביננו , אם נראה בעיננו האנושיות, וגם אם לא . בואו נזין את שורשינו באור וזרימה של אהבה, הרמוניה אדיבות , נדיבות …ואלו אינם ססמאות . בוא נפתח את לבנו !

יומי בשסטה נפתח בברכה ואני שולחת משורשיי העמוקים את אליכם אהובים את ברכת האחדות והאהבה. מליבי ללבכם ,איילת

מסע יום רביעי - התמזגות עם המימד המקביל מטלוס ומשמעות עם תא גרעין האור .

במיים הרכים , במים החמימים של המעיינות , אשר מרככים את השרירים את התאים , ומעניים תחושת שלווה, בתוך המקום הבטוח כרחם , היא התגלתה לי .

ואני מרגישה אותה חשה את העדינות שבה את ליבה, היא ניגשת ומניחה את ידה בסמוך לליבי , אני מרגישה קרן חממה עופת את ליבי וממסיה כל פחד ישן , כל כעס של נפרדות .

אני מכירה את גופה התדרי , אני מכירה את הוויתה השמימית , הלב מתרחב, רוצה לקפוץ החוצה לחבק לאהוב, היא מתבוננת בי ודמעות מתוך עיני זולגות , רואה אני את עינה והן מתדרות אלי את החמלה האין סופית , רואה אני אל ליבה וחשה געגוע כה עז ,

האם אנחנו מכירות ?

אוהלת היא אומרת מכירה את שמי הרב מימדי , בעולם האחר , העולם ההוא הטלוסאני .

אכן את מכירה אותי ואני אותך , את בריאתך הייחודית בעולמות , הייתי ונחכתי , ליוויתי ולמדתי , יחד עם אביך אדמה, אכן אני היא אימך הטלוסאנית .

מה זה אומר אני שואלת , וחשה שמחה, ואהבה , רכות והינה זה עולה , זכרון עתיק המגיח ממעמקי הדיאן אי .

זוכרת אני אותה עם שיערה הגולש , מסולסל ובוהק , זוכרת אני אותה מכילה ואוהבת , ומלמדת את חוקי הבסיס לעולמות הגבוהים , את שירתה האלוהית והרכות רכות לשל אהבה ונתינה ללא תנאי .

מדוע לא נפגשנו עד כה?

אהובה, שאת אכן נפגשות אנו , וזהו הזמן לעלות אל תודעתך את היותי בערנות שלך , במהלך העשור האחרון , היית בתהליך הלמידה נחושה לשליחותך בעולמך הגשמי , עברת שיעורים ושערים והתרחבת אכן ביתי האהובה, היתי שם וראיתי את הכאב והשמחה, את ההתמסרות והאמונה, יחד עם אביך אדמה.

ובמסע התקבלה ההחלטה כי , כי אתגלה בפנייך לתמיכה אל השלב הבא אליו את מיועדת .

בשלמות הפנימית אליה הגעת , באחדות התדרית אותה את נושאת בתוכך , אלווה אותך יחד עם מועצת ה12 של עיר האור טלוס , יחד עם אחוות המאסטרים הנעלים עימם את עובדת .

אכן אהובה, אלו ימים חדשים .

באותו המעמד המקודש, התחייבת לפתוח לבבות אל תדר למוריה הנושא את אהבה כל היש.

את יקרה, אהובה, את אשר נושאת את תדר האהבה מודעת למהות מילה זו , הנושאת בתוכה כה רבות .

זוכרת את זכרונות למוריה , את זכרונות יבשת האם .

את בת אהובה, יודעת את כיום , את חוקי הייקום , את צפני כהנות למוריה , את תהודת חמלת האנוש, ואני פה יחדיו ללוות ולהעניק לך את שרשרת יהלום הכחולה, שרשרת המתדרת את איכות וקידוד הנשמה.

וקידוד נשמתך מהדהדת בעולמות של מעלה , ובהגשמת תשוקתך את מהדהדת את האור לרבים נוספים , נושאת את קידודי אורך מבית למוריה בית אביך והנני אמך , כבת טלוס

ואת שמי בליבך את מזמרת , גאלאטיה…

והנה חשה אותו לצידי את אבי ומורי , הכהן הגדול אדמה,

חשה אהבה עצומה מליבו ואור המקיף אותי בטחון ושלווה, ידיעה.

״אהובה , בתי אוהלת ,

במסע של האור עם ההתרחבות הכלי הפזיולוגי שלך ביכולתו לשאת עוד ועוד ממסת האור האלוהי , צועדת את ברבדי המעברים של שערי ההתעלות , ובמעברי השערים אל המימדים הגבוהים .

רבים מבני האנוש המתעוררים בימים אלו , חשים את השינוי המתהווה בתוכם , אט אט עם ההשלה של דפוסים אנושיים ישנים , כהשרדות , פחדים וכעסים , הכלי מתנקה , או אם נדייק , גופכם מתאוורר ודחיסות תדרית אשר דבקה בו מתמוססת ונעלמת .

כך אהובה ה״כלי ״ הפזיולוגי המעניק את ה״בית ״ לרוח לאנרגיה המכילה את נפש האדם ואת הזרימה התדרית הגבוהה המגיעה מהאלוהות , בעלת היכולת למלא את הכלי , במלאות מרבית .

כאשר אתם אהובים נושמים את אורות הבריאה, עם קרני הלהבות המקודשות , כאשר אתם מקפידים על ״מהלכה למעשה״ על כללי הייקום , בכל שיחה מילה ומחשבה, אזי אתם מתדרים את מימדי הבריאה הגבוהים .

דרך תודעתכם המתמירה עצמה גם הגופים הפסיולוגים שלכם משתנים - אתם מתאווררים , אתם בעלי היכולת להכיל את מסעת האור הנושאת האצה של הפרוטונים והאלקטרונים בתוככים .

בנקודה זו אתם בעלי היכולת להתמזג ולהפגש עם דמותכם הרב ממדית הקוונטית , ויש לכם 12 דמויות מרכזיות והבטים במרחבי הייקום ואף מעבר אליו , עם כל התרחבות של הוויתכם , אתם מתמזגים עם תודעה גבוהה יותר , והיכולת הקוונטית שלכם לנועה במרחב מתפתחת ומתרחבת .

כך כאשר , אתם מגיעים לטלוס ומתמזגים עם דמותכם הטלוסאנית , רבדים נוספים נפתחים בכם במעמקי הוויתכם , ומידע אשר מגיעה עם התמזגות זו , פותח בתוככם את שערי הזכרון אל אותם ימים עתיקים , ומעניק לכם יכולות חדשות אותם טרם הכרתם .

אכן אהובה, הפזיולוגיה האנושית מתעוררת בימים אלו לימים של זכרון ה DNA החדש.

זכרון הDNA הוא המעניק לכם את את התשוקה להמשיך ולנוע במארג האין סופי של הצמיחה אל מהותכם הגשמית אלוהית המאוחדת .

אלו ימים מאוד מרגשים , כמותם לא היו על הפלנטה מזה מאות אלפי שנים , ואנו כאן לתמיכה .

החיבור עם משפחת האור הינה כה חיונית ,

כאשר מקור הנשמה פוגש את תדרי גלעין המשפחתי , מתקיימת שלמות תהודתית של תא אור גרעיני אשר חזר לשלמות אלוהית .

פעמים רבות כאשר תא אור מתפצל למספר נשמות , והנשמות אינן בחיבור תהודתי גבוהה, הצמיחה מתעכבת ואותו תא נותר בהוויתו ….אין טוב או לא טוב , יש מצב תודעתי נתון .

עם נפילת התודעה , תאי אור גרעיניים רבים התפצלו , ובימים אלו הם מתאחדים מחדש - על כן השיבה הביתה כה מרגשת אתכם אהובים .

על כן השיבה הביתה מעניקה לכם את התחושה של השלמות , ונושאת אתכם לשלמות אלוהית אותה אתם מגשימים עם התעוררותכם .

על כן אהובים , אנו כה שמחים לראותך עמנו בטלוס , במימד זה הנוסף עמו את פועלת בשיתוף אין סופי .

כאשר אתם אהובים , בתודעתכם , בהתרחבות גם ההבטים הנוספים שלך פועלים בהתרחבות ומקצב של שלומות אלוהית .

על כן , המפגש עם ההבטים הנוספים שלכם כה מרגשים , כה משמעותיים לצמיחה שלכם .

וכך מתוך התמזגות עם ממדי האור המקבילים , אתם חשים עוד ועד את השיבה הביתה , הראייה הקוונטית רב מימדית שלכם מתרחבת , והחיבורים עם משפחת בני האור מעניקה לכם תמיכה בעולמכם , המתמזג אחד עם עולם תודעת המימד החמישי .

מברך אני אתכם , בני טלוס , הערים בגוף אנוש.

הנני אדמה. ״(5/12/18)

שסטה בדצמבר הוא אחר, השלג היורד ומכסה את ההר , התכנסות העיירה מעצים את תדרי הקריסטל אשר עוטפים את מחוז שסטה , מעניקים את יכולות התקשורת אל הרב ממדיות בתאוצה ועצמה תדרית שונה מחודשי הקיץ. הר השסטה הוא - ביתם של המאסטרים מהאחווה הלבנה, מקום מקדש להבת החכמה האלוהית - וביתו של המאסטר לורד לנטו . אדוני הקארמה, גוטמה בודהא וכל חברי האחים הלבנים הגדולים נוהגים להתכנס במקום זה של המאסטרים המתעלים ותלמידיהם, תוך שמירה על התפקידים המיוחדים . במסע מרתק , ניפגש עם מורים רוחניים , החיים במקומות עצמתיים אלו , ונעבור תהליכי חניכה והתעלות , הכנה אל השלב הבא להארת הפלנטה . אנו מתקרבים אל הכניסה הנסתרת של עיר האור טלוס, מלווה באדון נעלה, שלגביו סלעים גדולים על החלק בהרים ודלתות ברונזה גדולות נפתחות לרווחה. אנחנו יורדים במעלית בגובה 2,000 רגל אל לב ההר. בכניסה לאולם קבלת הפנים, אנו רואים שטיח מפואר של מקדש החכמה האלוהית ..״


213 צפיות
bottom of page