top of page

מסע ההתעלות לשאסטה ולרד ווד - שליחי למוריה משאסטה מאירים את העולם . דצמבר 2020 .

עודכן: 8 באפר׳ 2023 

יצאנו מישראל , בימים לא שגרתיים , בלשון המעטה, ימי הקורונה..

לאחר חודשים בהם הר השאסטה יחד עם יתר פורטלי האור הנמצאים במרחבי הפלנטה נסגרו לשם טיהורים , ברמת היותם צינור אור המעביר את אנרגיות הבריאה אל הפלנטה שלנו .

נקראנו לצאת אל המרחב המרכזי הנו הר השאסטה , לשם הצתת האורות מלב ליבת הבריאה אל היוניברס ואל מרכז לב למוריה- בחג החנוכה, לקראת סיום שנת הההפך 2020!


היציאה אל המסע הייתה תחילה מסע פנימה של מעבר בשערי חניכה מרכזיים .

כאשר במרחב מתקיים

מסע ההפחדות של התקשורת , החיסונים המגיעים והאיומים לקראת ...שליחי האור אט אט התאספו ונוצרה יחידת אור , אשר יוצאת אל המשימה .


אכן , כפי שאנו יודעים , עם המעבר מהמציאות הגשמית הדחוסה אט אט , יצאנו אל מעבר לאוקיינוס הרחב , וההר ממגנט אותנו אליו .


אל ההר הגענו ולאחר בניית הפרמידה המוזהבת סביב הבית הקסום , נכנסנו בשערי טלוס והתאחדנו עם בני טלוס , בני משפחתנו , המאסטרים והתחלנו לנוע במסע אליו נקראנו . הר השאסטה החל פותח את שעריו לתדרי העולם החדש ואל שליחי האור. התעוררנו ליום השער ה12/12 ופתחנו עם הכנת הגופים לאור הרב אשר כבר שטף את הפלנטה.

הרוח מדברת , וכך הגענו לטיהור והכנת הגופים לקראת ההפעלות אותם נדרשנו לקיים , אצל אח יקר יליד האדמה הזו, ג׳ק האיגל , אל ביתו הייחודי למרגלות הר השאסטה , לטקס עתיק של תפילות בסווט לודג.

במהלךהטקס , ג׳ק שיתף כי ״הרוח ספרה לי שאחות מישראל תגיע .. והנה הגעתם ״ אתכם אני בוחר לפתוח את השנה החדשה . אין לתאר את עצמת הטקס. ובטקס הגיע הדוב השחור , והוא מקרב את אפיו אלי ועיניו השחורות חודשות עמוק ואני רואה את פיו נפתח , אין פחד יש אומץ רב , ועל גבו אני יושבת והוא נע במרחב האין סופי של היער העב בשאטסה.

השחרור מהפחד הנו אחד השערים המרכזיים בימים אלו , העז לצעוד אל הלא ידוע. האהבה השמחה והידיעה כי אנו נכנסים ממש היום לעידן חדש!
לאחר שחזרנו למקדש ביתנו, החלה הקבוצה מתארגנת אל הטקס המרכזי יחד עם אחינו הלמוראנים מכל ארגוני טלוס העולמיים . יחד לתפילות הלהבות הקדושות . בטקס מאוד מרגש של טלוס אנגליה- אוסטרליה- ברזיל - מכסיקו-ניו זילנד, ישראל ונציגים מכל העולם מאוי , אירן, קנדה ועוד

י ח ד נשאנו את תפילת קרני הלהבות עם המאסטרים הנעלים , וכל הפלנטה זכתה לקבל את הדהוד האור וחיבור הלבבות . האנושות החדשה באבולוציה האנושית היום מכילה את רסיסי אורות האלוהות העירות מוחלטת ! האור רב מכל צד אחרהשמש זורחת במיוחד בשבילנו על ההר הקסום , הוא מנצנץ והלב נפתח , אנו נערכים לטיפוס על ההר המושלג , השלג רך כשמיכה עדינה ואנו עוים מעלה במעלה אל אותה נקודה אליה נתבקשנו להגיעה , המסרים יורדים ואנו עומדים במעגל , מבצעים את ההפעלה הייחודית ליום זה .

והכהן הגדול אדמה מגיע ומברך אותנו ומוסיף את המידעים הבאים :


״שליחי אור אהובים , אתם אשר מתמסרים ומעניקים לנו לעבוד אתכם יחדיו בימי השער המרכזיים שבין ה12/12-21/12 . ימים אלו הם ימי המהפך , ימים אלו הם הימים בו העולם החדש הנוצר יכיל את אותם אלו בעלי היכולת להכיל את תבונות וחוקי העולם החדש אהובים אין זה נעשה נעשה אנו מכינים את העידן החדש - הנושא את תודעת עידן הדלי - להתפתחות הגבוהה של האינטליגנציות המגיעות מאחוות האור הלבנה .

חיבור פלנטה ארץ אל מערכת השמשות הסולריות הלבנות והכחולות מאפשר הנעה תדרית גבוהה פי 70% מההנעה התדרית אשר היתה מוכרת לאנוש . ידע חדש וגבוהה יגיע מאחיכם בני הכוכבים אשר כמהים לתקשורת גלויה איתכם - היו קשובים

המדענים שלכם כבר יודעים הם ממתינים לתודעת האנוש להתעורר ובכל להכיל בקלות את יסודות העולם החדש בקרב חיי ההתיישבות של האנושות האבולוציונית החדשה .

הפוליטיקאים יודעים כי לא ניתן עוד להטל באנוש וכי ימי השליטה תמו!

עיר האור טלוס המוכרת לכם היא אחת מבין רבות אשר פתוחות בפני האנושות אנו מוכירים את כל מי אשר נוכח יחד עמנו בעאי האור - ולהם חתימה אנרגטית כשליחי אור מוליכים. טלוס פתחה בפני האנושות את השערים ללמידה תודעתית מפותחת המעניקה את רכות הלב לפתיחת וריפוי גופי האנוש .

העולם התודעתי הנברא תוכלו אהובים לחוות את פני זמן הנצח מעבר למימדי הדחיסות של תודעת המימד השלישי, ננסוק ונעלה יחד עם האור כישויות אור הבוראות את תבניות המחשבה ומעבירות את שדות התודעה החדשה .

היו עמנו המסע הנכנס אל מרחבי העולם החדש. התחברו אל קרני האור והתדרים החדשים המקיפים את הפלנטה

היו ערים

מבורכים אתם ילדי אור האלוהות הנני אדמה״


החברים מרבים ופוגשים את ההדרכות האישיות ואנו יוצאים עמם אל מעמקי העיר הקריסטלית אל טלוס.~~~~~~~~

הלילות לילות של ריפוי , השינה נעה בין ערות חלקית בה אנו מתעוררים ורואים את אותם אלו הנוכחים עמנו בבית המשותף , והם הוויות האור המופלאות , הם לוחשים ומרפאים , אוהבים ומאזנים .

הבוקר עולה והשלג יורד , מכסה את ההר , העצים האדמה , האויר קר ונקי , כה נקי שלווה עוטפת את חברי הקבוצה . האם קיים פחד בעולמנו , לא במרחב שאסטה , לא.


אנו ממשיכים את מסענו ונפגשים עם פרגייט האריס מובל הסטרגייט העולמי .

אנו נפגשים עם מאסטרים קערות הקריסטל , בברלי , וזוכים לקבל את הידע של נפלאות העולם החדש.


ההר מזמן ואנו עולים אל נקודות האור , ובכל יום ב12:00 אנו נערכים להפעלה בהובלתו של הכהן הגדול אדמה.


זוכים לנטרל את החיסונים , זוכים לקחת חלק עם הפדרציה הקוסמית ולהכין את הלנטה אל המהות הראשונית אלה היא עומדת להתגשם .

זהו זמנה של אמריקה הגדולה לחזור לגדולתה לנקות עצמה ולשמור על טוהר החירות הצדק היושרה. המאסטר ג׳רמיין הוא המוביל את התהליכים אליהם נדרשנו ...ועוד ועוד מתמסרים ופועלים בשירות האור האלוהי.


והימים עוברים כה מהר, הלב והתודעה זכו לקבל רבות . אנו נערכים לקראת טקס ההתעלות על הר השאסטה. אנו נערכים לתפילות לבנו . אורליה עמנו , מחבקת באור את המועמדים המסורים .


ההתעלות המתוקה על ההר , הינה מתנה של מפגש בין שמיים וארץ מפגש עם בני האור והמאסטרים מגיעים סלסטיה וגאלטיה , לידי נאדה , סן ג׳רמיין וסרפיס ביי, הודייה בליבנו .


התדר כה מאיר , וכולנו יודעים כי אנו נמצאים בקפסולה ייחודית , קפסולה של תודעה חדשה הנפתחת, תודעה אשר תתמוך באנושות , זו היודעת ומאמינה באמת , זו אשר אינו הולכת בעיוורון על פי הנאמר בערוצי התקשורת , זו החוקרת ושואלת , זו המעיזה לנוע אל מרחבי האור , אכן העולמות הגבוהים , אלו אשר נוכחים , לאלו המעוניינים לראות .

מהאורות הגבוהים , ממשיכים להפיץ את שובל ההארה משאסטה אל מרחבי שרידי יבשת למוריה אל עצי הרד ווד. אכן שרידי יהשת האם , שם התנשאו לגובה רב העצים והויות האור , הלמוראנים. שורשיהם מרשתים את תכסית הפלנטה , ומניעים את זרימת אור החיים מליבת הפלנטה אל כל העצים המתדרים כאנטנות אל מעל פני השטח.

אוחזים אנו אל ידנו ומקיפים את הגזה העבה , מניחים את העין השחישית ואת לבנו על מרכז העץ וכן נטמעים עמוק פנימה , יורדים עמוק אל מעמקי האדמה אל החלל החיים של הוויות הטבע ומקבלים מסרים

״אנו ממלכת החי והצומח קוראים לכם שומרי האדמה ובעלי החיים להתאחד ביום זה להעלאת תודעת האנושות לשמירה על ממלכות הטבע רבים מכם משמידים בחוסר זהירות חלקות אדמה גדולות ואת תושבי הממלכות הרבות שהיא מארחת על הפלנטה לצד האנושות .זהו הזמן להכיר כי הפלנטה היא אמכם , ישות שמימית , אדירה חיה ונושמת מהדרגה והאינטליגנציה הגבוהה ביותר, ישות שכל הפלנטות של מערכת השמש הזאת אוהבות , מוקירות ומעריכות . היא זו שאפשרה את ההתפתחות האישית שלכם על גופה באהבה, בשפע ובהזנה רבה כל כך במשך מליוני שנים ללא תנאי ..״

אהובים צאו לטבע התנתקו ממסכי ההפחדה והתחברו ללבכם


שובל האור ממשיך את דרכו אל האוקיינוס האין סופי , מצבור המים הענק של הפלנטה. בו התקיימה יבשת למוריה , עומדים אנו על החוף , שירי שרה את שירת ליבה , הגופים כבר משנים את תצורתם והזכרון נפתח , רואים וחשים , נמצאים אנו באותם הרגעים בהם למוריה שוקעת , באותו הרגע בו הכל השתנה. על פי התוכנית האלוהית , אכן היא זו המעשירה את התהוות הפלנטה למצבה גם בימים אלו , האם אנו שוקעים בימי אלו הנקראים קורונה?

האם גלי הוירוס הם גלי המים אשר תחת נעה היבשת אשר הכילה את האור ותודעת גן העדן.

אנו נושמים ורואים את ההקשרים , את נפילת התודעה , אך לא בימים אלו .

אנו שליחי האור מתמסרים , אנו שליחי האור רואים , האור הנו רב עד מאוד , ימי הקורונה מטלטלים נשמות רבות , אך הפעם התודעה לא תרד אלה ההפיך תתעורר ותצמח .

אלו הימים אהובים , אלו ימי המשיחות . התעוררות נשמות האור , ימים של שמחה .

סורה חושך בפני האור !


ימים של אור ותקווה , ימים של שמחה ואהבה, האבולוציה האנושית מתעוררת מתעבה , הפעם בתמיכת אחינו בני הכוכבים , הפעם אנו בתמיכת בני אחוות האור הלבנה, הפעם אנו ממשיכים את שרשרת האנושות ולא , לא מאשרים גדיעה , או מחזוריות חדשה.

אנו , אנו הנולדים מחדש, אנו העולם הנושא את הידיעה מי אנחנו .


מסע של שליחים מסע חוצה עולמות ..

״זר לא יבין זאת לעולם ״

בימים אלו , גם אתם מוזמנים לחגיגה הגדולה .

כנסו למסעות הקיץ שלנו והרשמו כבר למסע ההתעלות הייחודי של השנה החדשה 2021

עם המעבר בנקודת ההיפוך 21/12- גם אתם מוזמנים לעבור עמנו את ימי השער, ולדעת , פשוט לדעת ולהגשים את השפע הנפלא שנוכח לכולנו .


הודייה על מסע זה , הודייה לכם והללויה!


Comentarios


תקשורים חדשים

bottom of page