top of page

כאשר יש טלפתיה בין לבבות


 

יש אנשים שיכולים לתקשר זה עם זה גם כאשר האוקיינוסים מפרידים ביניהם. הם חולקים שמחה וכאב ומרגישים כאילו הם מתגוררים בגוף אחד. מערכת היחסים הלהבה התאומה יכולה להיות אינטנסיבית מאוד. עבור הלהבות התאומות בשלבים הראשונים של הקשר, הרגשות העמוקים יכולים להיות בלתי נסבלים וליצור תוהו ובוהו בין שניהם. האנרגיה המחברת בין נשמות תאומות היא כה עוצמתית עד אשר לעיתים היא יכולה להוציא מאיזון ולהעלות רגשות אשר טרם נחוו... בין נשמות תאומות קיים קשר טלפתי ייחודי . האינטואיציה שלנו מספקת לנו את הכוח של הטלפתיה.

הטלפתיה היא תפיסה על חושית וכלי להעברת מחשבות שלא באמצעיים המקובלים. בדרך זו של תקשורת על טבעית ועל חושית מועברת אינפורמציה בין אנשים. במציאות הסובבת אותנו , קיימות רשתות של גלים אנרגטיים המעבירים מידע ה"מסתובב חופשי" ובעצם נקלט על ידינו כל העת. באופן זה, גם המחשבות נמצאות ב"שדה המחשבות", נקלטות לתוך התודעה שלנו – התת-מודע, העל-מודע והמודע. הפעילות החשמלית המתרחשת במוח, היא למעשה תרגום של המחשבות הנקלטות בתוכו לשפת הגוף. כלומר, טלפתיה מתרחשת כאשר אדם מסוגל לפתוח את הכרתו המודעת להתחבר אל השדה האנרגטי השייך לאדם אחר, לחפץ או לאירוע כלשהו – ולקלוט באופן מודע מידע הקשור לאותו עניין.

הדבר אשר אף מגביר את כוחות הטלפתיה היא האהבה. כאשר אנו חשים קשר עמוק , כמיהה אל נשמה עמה נפגשנו , לרוב ללא הסבר מודע או כוונה מודעת . כאשר מתפתח קשר ואנו מכניסים את אמונתנו בינינו, אנו יכולים להתחבר ברמה רוחנית עמוקה. במקרים בהם הנשמה מזהה את הנשמה מולה, מתפתחת הזנה בין שדות האנרגיה והתאמה בתודעה, וכן גם בתת המודע. הקשר התדרי הזורם מהלב פותח ושובר את חומות ההגנה. לרוב מפגש הנשמות הוא מפגש אשר גורם להערת כל תאי וחיישני הגופים בכל הממדים . וכאשר נשמות אלו נפגשות , השיח ביניהן הוא שיח מסונכרן , כאשר רמת התודעה היא אחידה. הדבר בא לידי ביטוי במילים הזהות אשר נאמרות יחדיו בשיח, בחשיבה אחידה וכו'. וכל שכן , גם אם הקשר אינו בעל יכולת הגשמה , החיבור אשר נעשה ממשיך להתקיים עקב החיבור התדרי אשר נוצר. החיבור ממשיך ומפעיל את יכולת הטלפתיה, העולה על כל חוקי הטבע. אם פיתחתם קשר טלפתי עם מישהו, אתם תרגישו כל רגש שהם מרגישים.

אולי שמתם לב שלפעמים אתם מרגישים פתאום מאושרים ללא כל סיבה שהיא, רק בגלל שהמקביל שלכם מתפתל בשמחה. זה קורה כי אתה באמת מחוברים אל הווייתם , ולכן אתם מסוגלים לחוש אותם היטב. אם אתה מטיל ספק ביחסים עם הלהבה התאומה שלך, אז אתה צריך לדעת כי זה נורמלי לחלוטין ואפילו טוב בשבילך. זה אומר שיש לך הזדמנות ללמוד ולהבין יותר את עצמך ברמה התודעתית הרחבה ביותר והעמוקה ביותר. הקשר בן נשמות תאומות נושא את תדר האהבה ללא התנאי המחבר את הלבבות ברמת אחדות אלוהית , אשר לא ניתנת להפרדה. ברמת הגשמיות פעמים רבות קיימת הזדהות בן אותם נשמות. אם אחד מהם עובר קושי רגשי/ רוחני, השני יכול להרגיש תחושה זו בכל גופיו. כאשר אנו שקועים באהבה, לעתים קרובות אנו יכולים לדמיין את המאהב שלנו בחלומות שלנו, כי אנחנו מהדהדים עמוקות איתם. והחלק הכי טוב הוא שהחלומות האלה הם לא מעורפלים, כמו רוב החלומות האחרים שלנו. הם יכולים להיות מאד חיים ומהפנטים. המרכיב הסודי של הטלפתיה הוא אמונה מוצקה.

אתה צריך באמת להאמין באהבה וחסד ולהכניע את האגו העצמי שלך אם אתה רוצה לפתח את הקשר הזה עם מישהו אחר. חוסר אמון וחוסר אמונה הורסים את היכולת לאהוב. הלב שלך יגיד לך שמה שאתה מרגיש הוא אמיתי ואכן פעמים רבות ניתן להרגיש את כאב הלב המופיע בלב הפיסי ככאב חד, גם אם הראש יאמר לך משהו אחר. כוח הלב הוא זה אשר ימשוך אותך לעבר הלהבה התאומה שלך, גם אם המוח שלך יפחד לקבל זאת. בסופו של דבר, הלב שלך יתחיל לנווט את פעולותיך. זה יוביל אותך לכיוון איחוד מלא.זה יוביל אותך לכיוון Full Union.

בספר " אהבה בין הממדים " במסע של חיבור נשמות , מעבר לגבולות הגשמיות והקיים , מתרחשת אחדות הלבבות .

והנה הוא לפניכם :


2,022 צפיות
bottom of page