top of page

עיר האור הקריסטלית טלוסהקמת עיר האור טלוס


בזמנה של למוריה , מדינת קליפורניה הייתה חלק מיבשת זו . כאשר הלמוראנית הבינו שארצם עומדת להיחרב , הם שלחו בקשה לשאמבאלה הקטנה, שעמדה בראש רשת אגארתה באותו זמן , וביקשו רשות לבנות עיר מתחת להר שאסטה, כדי לשמר את תרבותם ואת הרשומות שלהם . שאמבאלה הקטנה היתה מאוכלסת על ידי התרבות ההיפרבוראנית שעזבה את פני השטח. של הפלנטה לפני יותר מ40 אלף שנים . ההיפרבוראנים היו אחריאם באותו זמן על קבלת ההחלטות עבור רשת אקארתה, המכילה כעת כ120 ערי אור תת קרקעיות , שמיושבות ברובן על ידי ההיפבוראנים . ארבע מן הערים של רשת זו מאוכלסת ע״י ידי למוראנים וכמה מהן על ידי אנשי אטלנטיס.

כדי לקבל רשות לבנות עיר ולהפוך לחלק מרשת אגרתא התת קרקעית , היה על הלמוריאנים להוכיח לסוכנויות רבות כגון ״איחוד הפלנטות הגלקטי״, שהם למדו את שיעוריהם משנות המלחמה והתוקפנות . היה עליהם גם להוכיח שהם למדו את שיעורי השלום כדי להתקבל פעם נוספת לאיחוד. כאשר הוענקה הרשות לבנות את העיר, היה ידוע שאזו זה ישרוד את השואה שנחזתה . הר שאסטה כבר הכיל מערות רבות והלמוראנים בנו את העיר שלהם בתוכו .

הם קראו לה טלוס , שם שהיה גם שמו של האזור כולו , איזור טלוס כלל גם את המדינות השוכנות מצפון להר השאסטה לאורך החוף המערבי ועד לחלק מקולומביה הבריטית . משמעות השם טלוס היא ״תקשורת עם הרוח , אחדות עם הרוח והבנת הרוח ״.

לפני שיבשת למוריה שקעה , הכוהנים והכוהנות של המקדשים הוזהרו לגבי השואה הקרבה , וכמה מוקדים של האש המקודשת הועברו לטלוס.

טלוס היא קהילה גדולה למדי, עם כמיליון וחצי איש. אנו מחולקים למספר כפרים, כולנו חולקים את השלטון המקומי.


צורת הממשל בטלוס היא מתחלקת לשניים


המלך והמלכה של טלוס, רא וראנה מו , הם מאסטרים נעלים וגם להבות תאומות , הם השליטים העליונים של טלוס ומרכיבים היבט אחד של הממשל בה.

צורת הממשל השנייה היא המועצה המקומית המכונה ״מועצת האור הלמוראנית של טלוס״ היא מורכבת משניים עשר מאסטרים נעלים , שש נשים ושישה גברים המשרתים במועצה כדי לאזן את האנרגיות הנשיות האלוהיות עם האנרגיות הגבריות האלוהיות .

החבר השלושה עשר במועצה , הוא הכהן הגדול של טלוס , שבעת הזאת זהו אדמה. מהכהן כראש המועצה .

חברי המועצה נקבעים על פי רמת ההגשמה הרוחנית שלהם , תכונותיהם בגרותם ותחום התמחותם .

העיר טלוס מחולקת לחמישה מפלסים של כמה קילומטרים רבועים כל אחד.

המפלס הראשונה

האחוז הגדול ביותר מאנשינו חי מתחת לכיפה במפלס הראשון. זה גם המקום שבו נמצאים מבני המינהל והציבור וכמה מקדשים. במרכז מפלס זה ניצב המקדש הראשי שלנו, המכונה מקדש מא-רא, מבנה בצורת פירמידה. יושבים בו 10,000 איש. מקדש זה מוקדש לכהונת מלכיצדק. הפירמידה לבנה, עם אבן הכיפה, המכונה "האבן החיה", שנתרמה לנו ונוס.

המפלס השני

זה המקום שבו כל הייצור והייצור עבור האנשים והעיר מתרחש. כמה בתי ספר לילדים ומבוגרים נמצאים כאן ורבים מאנשינו חיים גם ברמה זו.

המפלס השלישי

רמה זו מוקדשת לגנים ההידרופוניים שלנו. כל האוכל שלנו גדל בכשבעה דונם אדמה, ומייצר תזונה מעניינת, מהנה ומציעה מגוון רב. שיטות הגינון שלנו יעילות כל כך ששבעה דונמים הם כל מה שצריך. אנו מגדלים מגוון גדול מאוד של מזון ומאכילים מיליון וחצי אנשים, ויוצרים גופים חזקים ובריאים שאינם מזדקנים.

אני רוצה שתהיו מודעים לכך שאנחנו אוכלים, כן, אבל כיצורים בממד החמישי, אנחנו לא צריכים לאכול כמוכם. אנו אוכלים רק אם וכאשר נרצה ויכולים לבטא כרצוננו את מה שאנחנו רוצים. האוכל שלנו לא צפוף כמו האוכל שלכם. למרות שיש לו חומר, טעם, צבע וצורה, לתפיסת הממד השלישי שלך, זה ייחשב לאוכל אתרי.

הגנים ההידרופוניים שלנו מסוגלים לייצר יבולים על בסיס קבוע. אנו יכולים לגדל מזון הרבה יותר מהר, באמצעות טכנולוגיה הידרופונית מתקדמת. אנו משתמשים במעט מאוד אדמה, הרבה מים וללא כימיקלים. האוכל שלנו אורגני לחלוטין ונושא את הרטט הגבוה ביותר. צורת הגינון שלנו אינה זקוקה לדשנים ואינה מדלדלת את האדמה. אנחנו כן מוסיפים מים לצמחים מינרלים אורגניים. הגידולים שלנו משופרים ומחוזרים גם על ידי האור הגדול, האנרגיה והרטט האהבה של טלוס. זה הקסם של התודעה הממדית החמישית שלנו שתגלה במהרה, אולי בעשור זה או בתחילת השנה הבאה.

המפלס הרביעי

מפלס זה מכיל קצת גינון הידרופוני, קצת ייצור, ואזור גדול לטבע בסביבה דמוית פארק עם אגמים ומזרקות קטנות.

המפלס החמישי

אזור זה מוקדש לטבע. יש עצים ואגמים גבוהים באווירה דמוית פארק. זה המקום בו אנו מחזיקים את כל בעלי החיים שלנו. ברמה זו השתמרו צמחים ובעלי חיים רבים שכבר אין לכם על פני השטח. החיות שלנו צמחוניות ולא אוכלות זו את זו. הם חיים זה לצד זה בהרמוניה מוחלטת, ללא פחד או תוקפנות כלפי אנשים או זה לזה. טלוס הוא באמת המקום בו האריה והטלה שוכבים זה לצד זה וישנים יחד בביטחון מוחלט.״


מראה בני העיר טלוס:


באופן מהותי אנו דומים לכם , אף על פי שאנו גבוהים ורחבים יותר במבננו . אנו שימרנו מראה צעיר במשך אלפי שנים , ונראים כבני עשרים עד ארבעים , על פי בחירה. בחברה שלנו , אף אחד אינו מפגין סימני הזדקנות ושיערנו אינו הופך אפור עם חלוף הזמן . דבר זה עשור להיראות לכם מוזר בתחילה , אבל אתם תתרגלו לכך במהירות , אנו יכולים גם לשנות את המראה שלנו בקלות רבה למדי כרצוננו . מתנה זו של חיים בגופים מושלמים מתלווה לחסד ההתעלות אל תודעת הממד החמישי .

עוד על מבנה הבתים , על זוגיות ודרך החיים בקהילת טלוס אתם מוזמנים לקרא בספרים ״למוריה החדשה ״

ו״מסרים מטלוס״ TeloStore

עוד על אגרתא :


נציגות טלוס בישראל :


מסע אל העיר הקריסטלית טלוס:Comments


bottom of page