top of page

מסע אל מעמקי עיר האור הקריסטלית טלוס


 

ארבע לפנות בוקר , התעוררתי, מתבקשת לגשת ולכתוב...התרגשות עצומה בכל התהליך והזמנה להכנס אל עיר האור הקריסטלית אשר מעל הר השסטה שבמימד השמיני-

מפגש ראשון :בניית גוף האור בהיכל הבריאה אשר בעיר הקריסטל שבטלוס במימד השמיני

אהובים , אתם אשר צועדים בנתיב ההתעלות , אשר חוברים אל רבדי נשמתכם הגבוהה וחשים את תדר למוריה הבוקע ממעמקי הנשמה, מעיר את צפני הבריאה. מחזיר לימי למוריה העתיקה ימים של זיכרונות ימים של אהבה. אנו מזמינים אתכם לחבור אל תדר הקריסטל של הזוהר השמיני. אל עיר הקריסטל הנבנית מזה עשור על פי זמן הפלנטה, ומעירה עצמה לביקור בני האנוש.

עיר הקריסטל אשר מעל הר השסטה שבמימד השמיני נושא בתוכו את קריסטל הזוהר העדין אשר בנוי מתדרי האור וחלקיקי האנרגיה האלוהית השמימית היורדת מהשמש המרכזית הלא היא המקור כל היש.

אנו מזמינים אתכם לחבור אל גופכם האתרי , ולצאת עמנו אל להבת הקריסטל אשר נמצאת בעיר האור טלוס שבמימד החמישי ומשם להיכנס אל עיר הקריסטל השמימית .

נשמו עמוק אהובים , ראו עצמכם חוצים את השער הרב מימדי אל עיר האור. והנה אתכם בגופכם הקריסטלי, עומדים אל מול פירמידת הקריסטל אשר בנויה מרשת אור קריסטלית עדינה, הפירמידה הינה עצומה, האור הבוקע הינו אור הקריסטל העדין הנכם מוזמנים פנימה.

ובתוך הפירמידה אני מזמין אתכם לעמוד סביב השער הכניסה אל עיר האור הקריסטלי של טלוס. עמדו בעגולי האור הבוקרים מתוך האדמה. נשמו עמוק חושו את הווייתכם מתמלאת באור עצום ותדרי גופכם מתמלא באנרגית הבורא אהבת האלוהות נכנסת ושוטפת את לבכם אשר נפתח כשושנה אל אור האלוהים .

חושו את גופי האור הקריסטלי שלכם מתרחב נשמו עמוק וראו אתכם מתרחבים חושו את הקלילות והאהבה. וכעת אהובים הנכם מוזמנים להיכנס פנימה אל מעלית אשר תיקח אתכם את עיר האור הקריסטלית שבטלוס אשר במימד השמיני.

היכנסו אל המעלית , המעלית מתמלאת באור זוהר, ועולה מעלה מעלה עולה ועולה משנה את התדר אל המימד השמיני. חושו את גופכם קל ואוורירי נשמו עמוק. המעלית נפתחת ואור זוהר בוהק מקבל אתכם , מלאך העיר מקבל את פניכם ומברך על הגעתכם אל המימד השמיני . אתם מוזמנים לצאת ואני אדמה הכהן הגדול מלווה אתכם אהובים . עיר האור אשר במימד זה נבנתה כבר לפני העשור האחרון , אך החל מהעשור האחרון היא נפתחה אט אט לבני האנוש אשר מגיעים במסעותיהם אלינו.

נצא יחד מהמעלית , ואנו יוצאים אל מבני עגול הבנוי משולשים משולים , המבנה בנוי מקריסטל עדין ניתן להגדירו אוורירי , אתם מוזנים להיכל הבריאה.

דלתות ההיכל נכנסות ואנו נכנסים פנימה, ההיכל בנוי מקריסטל אשר איננו ניראה במימד השלישי , תדר עדין עדין של אהבה עטף את המקום , במרכז ההיכל העצום בגודלו, ניתן לראות עמוד אור לבן בוהק מסביב מעגל מים זורים , אך גם המים אינם דחוסים כפי שאנו מכירים , הם זורמים בשקט, ועשויים מחומר קריסטלי אוורירי. אנו מוזמנים לשבת בכיסאות הקריסטל

אנו עומדים לברוא את גופי הקריסטל שלנו לעדן אותם ולעדן אותם על ידי הקריסטל והזיכרון התאי החדש של המימד השמיני . כל אחד יושב על כסא הקריסטל, ניתן לראות , לחוש, תדר הולגרמי עדין של רשת קרסיטלית עוטפת את גופנו האתרי וגוף הקריסטל שכבר קיים , הרשת נטמעת בתוך גוף הקריסטל ומעדנת את תדר האור גבישי הקריסטל המכילים את הגוף מתעדנים , נפתחים על תא ותא ומבצעים התמרה את התדר המימד השלמישי. נשמו עמוק, גופי הקריסטל נושאים בתוכם צפנים עדינים אשר עימם נוכל " לשייט" באון חופשי בעיר האור שבמימד השמיני .

אנו נושמים עמוק וכבר ניתן לחוש את אווריריות בגופנו , קלות עדינות .

אהובים , עם קיומכם בתדר האהבה , הנכם מקימים את הלכות המימד החמישי ומתמירים את תדרכם אל מימד חמישי גופכם מתעדן, תזונתכם משתנה , שפתכם ודרך בה הנכם מהלכים ומהדהדים על פני הפלנטה, ככל שיותר ויותר בני אנוש מתמירים את התדרים ויחד עם אמא אדמה הפלנטה מתעלה, אנו בערי האור, ובעיר האור טלוס , בנינו , חשפנו את התדר מימד שמיני . כיום על פני הפלנטה יש מספר עיר אור שבמימד השמיני הפתוחות לבני האנוש.

עירי האור שבמימד זה הן בעלות תפקידים שונים , העבודה במימד זה נעשית ברובה על גופי הנשמה , לאחר שהגופים הרגשי , אתר י, מנטלי, כבר רופאו והתדר בכל הגופים עלה.

זה הזמן להתבונן ברובד הנשמה אשר עם החיבור לאני הנני נושא בתוכו את הצוהר לאלוהות .

בעיר האור מקדשים ומרכזי לימוד אשר עוסקים ברובד הנשמה, וניתן להתבונן בכל רבדי הנשמה , במימדים המקבילים של הנשמה אותה בחרתם על מנת לחוות שיעורים וצמיחה של התפתחות רוחנית .

נשמו עמוק וחושו למדו להכיר את גוף האור הקריסטלי, הגוף מקיים מתוכו את מרכזי האנרגיה המוכרים שלכם , את צפני הדי אן אי , את כל האנרגיה אך הדחיסות מועטה עוד יותר מגופכם הקריסטלי אשר במימד החמישי .

הנכם מוזמנים לקום מכיסאות הקריסטל ולרחף עם גוף האור, חושו את הווייתכם , הנכם התמרתם עצמכם להוויות אור, הנכם מוזמנים להתקדם עימם הלאה במסע בעיר היפיפיה.

מתוך היכל הבריאה, אנו נמשיך ונרחף בשרוול אור יפיפה הלוקח אותנו אל פרמידה עצומה של אור לילך עדין , רך ומכיל , פירמידת לילך הינה מבצעת התמרה עדינה באנרגיה שלכם , הנכם מוזמנים לשבת סביב ללהבת הלילך העדינה , התבוננו וחושו את הלהבה העדינה ראו את ניצוצות האור היוצאים ממנה וחודרים את גופכם אשר נבנה זה עתה.

נשמו את כל חלקיקי האור היוצאים ונטמעת בגופכם בגוף האור הקריסטלי העדין.

חושו אהבה שוטפת אתכם אור עדין והתרחבות נוספת .

נשמו עמוק, מגיעים לחדר מלאכים אשר נושאים עימם משקה קריסטלי נוזל עדין אשר ניתן לחוש אותו יותר כאדים אשר אתם מוזנים לשתות או לקרב אל גופכם ולנשום אותם עמוק פנימה. הם מכילים כדורי אור זעירים המוטענים ביונים חיוביים אשר מחדירים לגופכם פולסים חשמליים עדינים ביותר המחזקים את גופכם .

שתו ונשמו עמוק.

אכן גופים חדשים לכם ואנו מברכים אכם על התהליך אותו אתם עודכם עוברים , נשמו עמוק , מלאכי הלהבה, עוברים וחשים את גופכם ואם יש צורך תומכים בתהליך הבנייה. חשים את זרימת התדרים הנכנסת זה עטה אל הגופים , נשמו עמוק וחוש את ההתרחבות התבוננו בגופכם , האם אתם רואים את דמותכם , או צבע או אולי קווי מתאר. התבוננו וחושו את רמת הדחיסות האוורירית את הריחוף , נשמו עמוק.

אכן גופכם מוכן לצאת אל עיר הקריסטל. הנכם מוזמנים להתלוות אלי, אהובים יחד חרפו עמי ואנו כבר יוצאים אל בבוא גדולה , מחוץ אל פירמידת להבת הלילך . אנו חשים את הקלות הריחוף העדינות , מגיעים לקבל את פנינו בני העיר, מרחפים והווייתם עדינה עד מאוד, מברכים אתכם אהובים לשלום , מברכים אתכם על בניית גוף הקריסטל שלכם אשר עימו תוכלו להיכנס ולהעמיק את בקורכם בעיר האור הטלוסאנית אשר במימד השמיני .

העיר מתפרסת מעל לכל הר השטסה ואף מעבר אליו, בעיר מרכזי למידה וטיפול, וחיבור למימדים אף גבוהים יותר. ניהל העיר מתבצע עצמאית על ידי תושבי העיר ומועצת העיר של מימד זה.

בעיר מלאכים רבים והוויות אור שמימיות אשר מגיעות מגלקסיות רחוקות ללמוד ולהעמיק את החקר על הפלנטה אר. ועל הבריאה כולה.

מברכים אנו במפגש זה עמכם אהובים על היותכם הוויות שמימיות אשר בעלות יכולת התמרה ובניה מחודשת של גופכם . גוף הקריסטל המעודן אשר תואם את תדרי מימד שמונה אט אט יבנה ויכיל עוד ועד מתדרי המימד וככל שתבקרו בעיר האור שבמימד השמיני כך תוכלי ביעילות רבה להתחיל ולהיפתח לרבדי נשמתכם הגבוהה.

מברך אני אתכם במסע של האור , מסע ההתעלות , ברוכים היו , אדמה.


355 צפיות
bottom of page