top of page

אגרתה- תורת כדור הארץ החלול

עודכן: 7 ביולי 2020 

בעוד כולנו עסוקים בנעשה מעל פני האדמה בימים ייחודיים אלו , ימי ההתמרה הגדולים

ימי הבחירה בבריאת התודעה החדשה מעל פני האדמה .

יותר ויותר חברים משתפים על תקשורת חדשה עימם , קולות המגיעים ממעמקי האדמה... מהתיישבויות של ערי האור הפנים פלנטריות .


אחת הערים המרכזיות המוכרת לנו כל כך , עיר האור הקריסטלית הינה טלוס , אשר במעמקי הר השאסטה , עיר הנושאת את הידע האקאשי הלמוראני , המתעוררת ביתר שאת בימים אלו .

עיר זו היא אחת מערי אור רבות הקיימות במעמקי הפלנטה .

להלן ריכוז של מידע בנושא רשת ערי האור הנושאות את תודעת האור הגבוהה במימד החמישי

רשת אגרתה , שאלות ותשובות אשר ריכזה בת האור איילת השחר צימרמן

מתוך ספרים הנושאים את המידע המרתק הזה , אשר מגיע אלינו עוד מהמאה 18!החלק הבא נלקח מתוך מאמר שפורסם בעלון מקומי בגליל העליון ע"י איילת ה. צימרמן

כחלק מסדרת מאמרים בהקשר למצב כדור הארץ.

כמו-כן פורסם גם בכמה קבוצות בפייסבוק, ב- 2015

למשל ב"אמת אחרת"מהי אגרתה (HOLLOW EARTH - AGARTHA) ?

"השם 'אגרתה' מיוחס לשטחו הפנימי של כדור הארץ, אשר עלפי טענת כמה וכמה מקורות, הינו חלול, יש בו אור, אוויר, יבשות וימים, ואיזורים גיאוגרפיים הדומים לאלו המוכרים לנו, שקיימים עלפני שטחו של כדור הארץ, והמפתיע יותר מכל - הוא מיושב ע“י ציוויליזציות מאוד מתקדמות, שחלק מהן שייך לאנושות שלנו.

אחד המקורות הנחשבים לברי-סמכא בהקשר לעצם קיומו של שטח כה גדול שמתאים למחייה, בתוך כדור הארץ, הוא יומנו של של אדמירל בירד, קצין בכיר מחיל-הים של ארה”ב. יומן זה זמין לציבור באינטרנט. (ראה רשימת מקורות בסוף הכתבה). כמו כן ניתן למצוא די הרבה קטעי וידיאו וצילומים באינטרנט (למשל ביוטיוב), שמראים את הפתחים בשני הקטבים של כדור הארץ.

עד לא מזמן המידע הזה נחשב ל:

ABOVE TOP SECRET

ולכן טייסים שטסו מעל הפתחים בקטבים, הושתקו.

וכל חומר שעלה באינטרנט נעלם.

תוכלו לשאול ובצדק - “איך זה שהצליחו להסתיר עובדה כ”כ בולטת מבלי שהציבור יגלה“ ? אוכל לתת לכם השערה בלבד - שכל מי שהמידע היה בידיו, שוכנע שמדובר במידע בטחוני שאסור לחשפו, ולכן שמר עליו, בהתאם להוראות שקיבל מהממונים עליו. הרי כה רבים מאתנו מסכימים לקונספט הבטחוני שעלפיו :

"You inform only on the basis of need to Know"

כלומר - יש ליידע אך ורק את אלו שחייבים לקבל את המידע לצורך מילוי

תפקידם, ותו לא.


בכל אופן, העובדה בעינה קיימת:

הציבור ברובו הינו עדיין בור בהקשר לפתחים של שני הקטבים גם היום, וכן בהקשר לכך שכדור הארץ הוא חלול, ובכל הנוגע לקיומן של ציוויליזציות מאוד מתקדמות בתוך פנים כדור הארץ.


אדמירל בירד ( Admiral Byrd ) הצליח להכנס דרך הפתח בקוטב הצפוני באמצעות כלי טייס קל של חיל הים האמריקאי, בשנת 1947. בחוזרו, היה בידיו מסמך שאותו העביר לנשיא ארה”ב, ובו פנייה למנהיגי העולם מאנשי אגרתה בהקשר להתנהלות הכושלת של המדינות הדומיננטיות על פני כדור הארץ, במיוחד בכל מה שקשור לתעשייה מזהמת, וניצול מוגזם של המשאבים הטבעיים, וכן ההשתלטות של התאגידים על הכלכלה העולמית. המסמך היה למעשה אזהרה שהופנתה לכל אזרחי כדור הארץ, אולם כפי שוודאי שמתם לב, היא לא הגיעה לאזרחי כדור הארץ. אדמירל בירד קיבל פקודה לא להעביר על כך מידע לאיש והנושא כולו סווג כ: TOP SECRET.

מעניין לציין שבהיררכיה של סיווג מידע בטחוני בצבא ארה”ב, נשיא ארה”ב אינו נמצא למעלה, וקיימים די הרבה סודות בטחוניים שלנשיא ארה”ב אין גישה אליהם. אבל על כך לא נרחיב הפעם."מי גר שם ?

לטענת חלק מאלו שהצליחו להכנס ולצאת, ללא כל פגע, האוכלוסיה של אגרתה מורכבת מכמה וכמה גזעים שאין ביניהם מכנה משותף בהכרח.

חלק מאוכלוסיית אגרתה מורכב מאנשי אטלנטיס ולמוריה, שברחו אל הטריטוריה הפנימית של כדור הארץ. בניגוד לספרי ההיסטוריה הרשמיים אנשי אטלנטיס ואנשי למוריה עדיין חיים. הם צמחונים מזה 12,000 שנה ויש להם טכנולוגיות הרבה יותר מתקדמות משלנו. תפיסת העולם והמנטליות שלהם הן רוחניות ואלטרואיסטיות. הם משתמשים בחקלאות להפקת מזונם. למרות שאנחנו נחשבים לציוויליזציה נחותה מאוד בעיניהם, הוחלט לאחרונה ע”י המנהיגים של אגרתה לנסות לגשר בין שתי הציוויליזציות, והמידע מהם מתחיל לטפטף, בלי קשר לסוכנויות המודיעין הבטחוני בעולם. כפי שתוכלו לשער ההחלטה של האמריקאים לא להעביר את המסמך לידי שאר אזרחי העולם עלתה לכולנו במחיר כבד למדי.


כעת יותר מתמיד יש נחיצות ביחסי גומלין חיוביים ומפרים בין שתי הציוויליזציות, לצורך הבראת האקולוגיה של כדור הארץ, וכדי לאפשר בקנה מידה רחב את השימוש בטכנולוגיות נקיות יותר, כך שהפלנטה תוכל להמשיך ולהיות בית למגוון כה עשיר של חיים.

ואז אפשר יהיה לסיים סופסוף את תקופת עריצות התאגידים על הכלכלה העולמית, ואת השפעתם ההרסנית על המנטליות של האנושות, כולל מנגנון התעשיות הצבאיות - "כי כנראה אין ברירה אחרת".

אולי כעת מסתבר שיש ?

כל התפיסה שלנו את מקומנו ביקום יכולה להשתנות מעצם הידיעה על קיומה של אגרתה, ואם אכן נגיע למסקנה שכל זה אינו הזוי, משהו בסיסי ועמוק יכול להשתנות. האם ניתן לזה צ’אנס ?רקע גיאוגרפי

בחלל הפנימי של כדור הארץ, שמחומם ע”י השמש במרכזו (שהיא למעשה המקור לאורורה בוריאליס), יש אקלים סובטרופי אידיאלי של בערך 24 מעלות צלזיוס. זהו אקלים ממוזג ונוח, לא חם ולא קר מדי.

חוקרים שערכו מסעות לקוטב הצפוני גילו שהטמפרטורה עולה ככל שהם מרחיקים צפונה בתוך איזור הקוטב עצמו; וככל שהתקרבו לנקודה הגיאוגרפית שנחשבת לציר הצפוני (the north pole) הם מצאו יותר ים פתוח; הם גילו בעלי חיים שנודדים צפונה בחורף בחיפוש אחר מזון וחום, כשתיאורתית הם היו אמורים לנדוד דרומה; הם שמו לב שהמחט של המצפן משנה את מצבה למצב אנכי במקום מאוזן, ושהיא מתנהגת כ”אחוזת תזזית”; הם שמו לב לציפורים טרופיות ולכך שככל שהם מתקרבים לציר של הקוטב יש יותר בעלי חיים, יותר פרפרים, יותר יתושים, ועוד חרקים שונים. וזאת בעוד שחרקים אלו כלל אינם בנמצא באלסקה ובצפון קנדה; כמו כן הם שמו לב שהשלג צבוע באבקת פרחים ובאבק שחור, ככל שהתקרבו יותר לנקודת הציר.

ההסבר הההגיוני לאבק השחור הוא, שמקורו בהרי הגעש הפעילים בתוך חלל כדור הארץ, אשר מעיפים אבק כלפי מעלה, דרך הפתח שבקוטב. בתוך החלל עצמו, יש אזורים נרחבים אשר מיושבים ע”י ציוויליזציה מתקדמת הרבה יותר מזאת שלנו, מבחינת הישיגיה המדעיים. השימוש בצלחות מעופפות הוא רק דוגמא אחת להישיגים אלו.

יצירת קשר עם האחים הבוגרים של האנושות שלנו, יכולה להביא לנו תועלת רבה, ונוכל ללמוד מהם ולקבל מהם עצה ועזרה. כאמור עד לא מזמן חיל הים של ארה”ב שמר בסוד על שתי הטיסות ההיסטוריות של אדמירל בירד, אולם המצב השתנה, ויש כעת יותר פתיחות לשני הצדדים, לגשר בין הפערים ולמצוא מכנה משותף.רשת הקהילות באגרתה

חישבו על עיר הבירה של אגרתה, כעל ‘מרכז האו”ם‘ של מעל 100 ערים תת-קרקעיות, ששייכות לרשת הקהילות של אגרתה. עיר הבירה ששמה

“שאם-באלה הקטנה” (Shamballa the Lesser),

היא מושב הממשלה של העולם הפנימי בכדור הארץ. בעוד שעיר הבירה ממוקמת על יבשת במרכז החלל הפנימי, שאר הערים יותר קטנות, וכל אחת מהן היא אקו-סיסטם (מערכת אקולוגית סגורה), שממוקמת מתחת לקליפת כדור הארץ, חבויה בתוך הרים. הקהילות ברשת הערים של אגרתה הן רוחניות בגישתן ובאורח חייהן, ותושביהן חיים ע”פ עקרונות, דומים לאלו של המאסטרים הידועים לנו, כגון גוואטמה בודהה, ואחרים שהטיפו לטוהר המידות, חמלה, צמחונות ושלום.

בספרי ההיסטוריה שלהם ישנם מאסטרים רבים שאינם מוכרים לנו, אשר התוו את דרכם ואת תפיסת עולמם עד היום.מדוע הם בחרו לחיות מתחת לאדמה?

אם נתייחס למלחמה הארוכה בין למוריה ואטלנטיס, שבה נשק טרמו-גרעיני גרם בסופו של דבר לשקיעת שתי היבשות לתחתית האוקינוס, ולזיהום רדיואקטיבי שכיסה את כל הפלנטה, נוכל להתחיל להבין מה גרם להן לחפש מקום מפלט לפני 100,000 שנים.

מדבר הסהרה, מדבר גובי, מדבריות אוסטרליה וארצות הברית, הם התוצאה הישירה להרס שנגרם ע”י הנשק ההוא. לפי עדויות שהגיעו אלינו ישירות מהם, הזיהום הרדיואקטיבי הכריח אותם לחפש מחסה והם פנו למנהיגי אגרתה, שכבר הייתה קיימת אפילו קודם לכן, בבקשה להצטרף לרשת הקהילות שלה. וכך הוקמו הערים התת-קרקעיות של למוריה ואטלנטיס כמקומות מפלט לשתי הציוויליזציות הללו, וכמקום מבטחים לתעודות המקודשות שלהם, לספרים, לאוצרות האמנות, לידע והטכנולוגיה. אולם זאת, רק לאחר שקיבלו על עצמם תנאים מאוד ברורים ממנהיגי אגרתה ומהקונפדרציה של הפלנטות, שקהילות אגרתה היו חברות בה. המלחמה הסתיימה, התנאים התקבלו והם המשיכו לשגשג במקום החדש.ערים עקריות (מתוך כמאה ועשרים)

פוסיד POSID ( מונה כ- 1.3 מיליון )

ההתיישבות העיקרית מאטלנטיס. ממוקמת מתחת לרמה של ה”מאטו-גרוסו” בברזיל.


שונשה SHUNSHE ( כ - 3/4 מיליון )

קהילת פליטים מהתרבות האוגרית (Uighur culture) שהיא ענף של למוריה. זוהי קהילה שבחרה להקים מרכזי התיישבות בנפרד מלמוריה לפני כ- 50,000 שנה. הכניסה לעיר שמורה ע”י למאים בהימליה.


רמה RAMA ( כ - 1 מיליון תושבים)

קהילה שמקורה בעיר רמה המקורית, שהייתה קיימת בהודו ליד ג’ייפור (Jaipur).

התושבים ידועים בחזות ההינדית הקלאסית.


שינגווה SHINGWA ( כ - 1.5 מיליון )

קהילת פליטים מהתרבות האוגרית שהיגרה לצפון כדור הארץ לפני שהתיישבה באגרתה. ממוקמת מתחת לגבול בין מונגוליה וסין.

ויש לה עיר נוספת מתחת להר לאסן בקליפורניה.


טלוס TELOS (כ - 1.5 מיליון תושבים)

להלן ניתן הסבר יותר מפורט על העיר טאלוס, בכדי לתת מושג כלשהו על

אורח החיים בעיר תת-קרקעית באגרתה.

השם “טלוס” פירושו בעברית - ‘תקשורת עם הנשמה‘ (או עם הרוח).


נשאלת השאלה:

איך ייתכן שאוכלוסיה שמונה מעל מיליון איש מתגוררת כולה מתחת להר שסטה בקליפורניה?

בעוד אנו מנסים למתוח את גבולות הדמיון שלנו, היפנים כבר יצרו דגם די מוצלח לערים תת-קרקעיות בימינו אלה, וזאת בתשובה למחסור הכרוני בשטח המחיה שקיים אצלם.

גם בעבר הרחוק ערים תת-קרקעיות היוו במשך אלפי שנים פתרון מוגן, שאיפשר המשכיות להתפתחות האדם. טאלוס היא דוגמא לתכנית של עיר תת-קרקעית עשוייה היטב. היא בנוייה בתוך ביוספירה, מתחת לכיפה, במערכת אקולוגית סגורה (אקו-סיסטם).

מימדי הכיפה אשר מכסה את העיר כולה, הם בערך ברוחב של 2.5 ק”מ, ובעומק (גובה) של 3 ק”מ.

לטלוס יש 5 קומות.


קומה 1:

קומה עליונה זו משמשת לאדמיניסטרציה, חינוך ומסחר. המקדש שממוקם במרכז, בנוי בצורת פירמידה ויכול להכיל עד 50,000 איש. מסביבו ממוקמים בנייני ממשלה, שבהם מתפקדות מערכות הניהול, החוק והמשפט, שקשוורים לניהול תקין ונאור של עיר גדולה. בקומה זאת יש גם מבנים שמיועדים לאמנויות, לתאטרון, ולעיסוקי פנאי אחרים. יש בה בית-מלון לנציגים שונים שבאים לביקור; ארמון שבו מתגוררים המלך והמלכה צאצאי משפחת המלוכה מלמוריה הקדומה, שהם כיום מאסטרים ברמה בין-גלקטית;

בנוסף יש כאן מנחת חלליות, בתי-ספר, ומרכזים לחלוקת מזון וביגוד לכל מי שזקוק לכך (אין כאן שימוש בכסף);

בנוסף, רוב בתי המגורים של טאלוס ממוקמים גם הם בקומה זו.


קומה 2:

קומה זו משמשת בעיקר לייצור של ביגוד, רהיטים ועוד, אולם יש בה גם בתי מגורים וכיתות לימוד. הבתים הנם בצורת

כדור ואין בהם כל אבק מסיבה זו. יחידות המגורים הן לזוגות, ליחידים, ולמשפחות עם ילדים.


קומה 3:

מכילה גנים הידרופוניים. יש כאן שימוש בטכנולוגיה הידרופונית מתקדמת (Hydroponic technology) שמזינה את כל העיר, ונשארת גם תוצרת עודפת למסחר עם ערים אחרות. כל היבולים הם גם גדולים יותר וגם טעימים יותר,

מאלו שאנו רגילים אליהם. הם כוללים ירקות, פירות, קטניות, אגוזים, סויה, עשבי תיבול, שורשים, וכו’. אנשי טאלוס הם צמחונים לחלוטין, כמו שאר תושבי אגרתה, ויכולתם לייצר תחליפים לבשר מגיעה לרמות שאנחנו עדיין לא מכירים.


קומה 4 :

עוד גנים הידרופוניים ועוד מרכזי ייצור, וכן מספר איזורים של פארקים לבילוי ולטיולים.


קומה 5 :

קומה זו היא פארק טבעי - מעין ספארי ענק עם אגמים ויערות, הכולל בתוכו הרבה מאוד מינים של בעלי חיים, וביניהם כאלו שנכחדו מזמן על כדור הארץ, כגון עוף הדודו, המאסטדון, ועוד. כל החיות בפארק גודלו באווירה ללא אלימות, ואלו מביניהם שנחשבים לטורפים או לאוכלי בשר על פני כדור הארץ נהנים מסטייקים שונים המורכבים בעיקר מסויה, והם רגילים לחיות בקרבת אדם מבלי שזה יגרום להם לתוקפנות או לחרדה. אין כאן חיות בתוך כלובים.

אספקת החמצן בכל הביוספירה קיימת בזכות הגנים ההידרופונים, וגם מהצמחיה הטבעית של הפארקים הגדולים.

(התמונה המצורפת היא דוגמא לגנים הידרופונים בתוך אקוסיסטם סגור).


שפה

למרות שיש שוני מסויים בדיאלקטים בין הקהילות השונות, השפה באגרתה זהה בכל הערים והיא נקראת “סולרה מארו” (Solara Maru) שפירושה ‘שפת השמש‘. זוהי שפת-השורש לשפות הקדומות שלנו, למשל סנסקריט ועברית.

ממשלה:

מועצה של 12: שישה גברים ושש נשים, שיחד עם המלך והמלכה בעיר הבירה שמבאלה


הם מנהיגים את אגרתה ביחד פותרים בעיות, ומשרתים בנאמנות את האנשים שתחת הנהגתם, כמדריכים וכשומרים. תפקידם של המלך והמלכה נחשב לנושא באחריות כבדה, משום שמיוחסת לו השמירה על תוכנית-העל של בורא העולם עלי אדמות. הכהן הגבוה, הינו מאסטר ברמה בין-גלקטית, ושמו “אדמה” (הכהן הגדול אדמה). תפקידו כולל בין היתר ייצוג רשמי של אגרתה עם ציוויליזציות אחרות.

כסף (financial sytem):

לא קיים. כל הצרכים הבסיסיים של התושבים מקבלים מענה ללא כסף. במידה ויש צורך במותרות, הם נרכשים ע”י מערכת מתוחכמת של סחר חליפין.


תחבורה

בתוך הערים עצמן משתמשים במעליות בין הקומות, במדרכות נעות, ובמגלשות אלקטרומגנטיות שמזכירות מעט רכב-שלג בערים הצפוניות שלנו. לתחבורה בין הערים משמשת רשת רכבות אלקטרומגנטיות תת-קרקעית, והרכבות מגיעות למהירות של 4,500 קמ”ש.

אנשי אגרתה הינם חברים בקונפדרציה של הפלנטות, על כל המשתמע מכך מבחינה תרבותית, אתית, ופוליטית.

מסעות בחלל הינם חלק בלתי נפרד מהציוויליזציה שלהם, כמו גם היכולת למעברים בין-מימדים עם החלליות, דבר שהופך את התנועה שלהם בחלל לבלתי ניראית, בטכנולוגיות המוכרות לרובנו.


בילוי ופנאי

תאטרון, קונצרטים, ומגוון רחב של אמנויות. לידה והבאת ילדים לעולם:

לפי המקורות שבידי, ההריון באגרתה נמשך שלושה חודשים, ללא כאבים.

זהו תהליך מאוד מקודש באגרתה. עם הכניסה להריון, האשה הולכת למקדש לשלושה ימים, כדי לקדם את פני הנשמה החדשה עם מוסיקה יפה, מחשבות טובות, וטכניקות הדמייה. הלידה נעשית ע“פ רוב בתוך בריכת מים, כשששני בני הזוג מקבלים את פני התינוק לאוויר העולם.


ממדי הגוף

עקב שוני במוצא, הגובה של התושבים באגרתה שונה מקהילה לקהילה. באופן כללי הגובה הממוצע בטאלוס הוא בערך 2.5 מטר ובעיר הבירה Shamballah הגובה הממוצע מגיע כמעט עד 4 מטר.מתי נוכל לבקר?

הכניסה שלנו לערים התת-קרקעיות מותנית על ידם בטוהר הכוונות שלנו, וביכולתנו לחשוב בחיוב. ע”פ רוב הם דורשים תקופת הכנה ותרגול מהציוויליזציה שלנו, לפני שאנו מורשים להכנס. וזאת כדי למנוע אי נעימות ונזק הדדיים. ויש שמירה מעולה על כל כניסה לא חוקית באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. סביר להניח שהיותם חברים בקונפדרציית הפלנטות, נותנת להם גישה לטכנולוגיות ואמצעי הגנה, הדרושים להמשך קיומם בשלום.

אבל כאמור הוחלט לאחרונה להתחיל בתהליך של גישור בין שתי הציוויליזציות. ויתכן שזהו הזמן לשקול בחיוב את המעבר לצמחונות, כדי להתחיל לטהר את הגוף, ולהמנע מהרצח המאורגן של בעלי-חיים עלידנו".
קישורים לקריאה נוספת

להלן כמה קישורים מומלצים לקריאה נוספת, לעיון, ולהאזנה - בהקשר לאגרתה והטריטוריה הפנימית של כדור הארץ:

Recommended bibliography for further reasearch:


Underground Empire- Branton


Sharul Dux on Telos & Hollow Earth — 12 Parts


The Missing Secret Diary of Admiral Byrd


Hollow Earth: Admiral Richard E. Byrd rarer view


Hollow Planets Jan Lamprecht Part 1


General historical background

Warrior of the soulעדויות לגבי הפתחים הענקיים שמעל לקטבים. טייס אזרחי - לגבי הקוטב הצפוני :למי שיש רעיונות מבריקים - לפלוש לאגרתה ללא רשות מומלץ לצפות בסרטון הזהמידע על למוריה


חומר על אטלנטיס"The Smoky God" - 

 A Norwegian sailor account about his accidental visit to Agartha

Project Gutenberg Australia

You can listen to this  Norwegian sailor account in this audio-book on youtube: Various posts in recent years were added to the blog of the spokesman of The Resistance Movement (code name "COBRA"), with regards to Inner Earth, and its various civilizations. You can use key-words to search through his blog - Corey Goode mentioned in his testimonies on Gaia TV, in the series "Cosmic Disclosure" some of the main civilizations in Agartha.

you will have to search through the above series (avail. online) to find the relevant chapters on Inner Earth.Nicholas Roerich, the famous Russian artist, who studied Buddhism, and traveled the Himalian Mountains in his life-long research of this geographical regen, mentioned in one of his diaries, that he was given a special privilege of entering Agartha, during one of his trips. But the exact details of that visit were never published to my knowledge.

I read about it in a book about him and his wife, by Ruth A. Drayer. (published by Quest Books).There are a few references to Inner earth in ancient Jewish manuscripts. I had no time to investigate these writings, but if anyone is interested, I may be able to dig out a few links and titles.2,799 צפיות

Comments


תקשורים חדשים

bottom of page