top of page

מערכת החירות של נשמות האור


 

ברוכים הבאים

הנני אדמה מברך אתכם יקרים בימים אלו ימים להם המתנו הנה לקראת ה20/3 שנה מאותו היום בו הכריזו ממשלות העולם על הוירוס העולמי אשר עומד לסגור את העולם .


אכן עולמכם נסגר ונפתח בשנית , עולם צוהר הנשמה עבר שינויים והתמרות מהותיות ורבות

התמודדתם עם פחדים עמוקים עד מאוד , עם כאב וקארמות אשר עלו מימים עתיקים , בהם חווית הנפרדות עטפה אתכם .


אהובים , רוצה אני לשתף אתכם , אכן שנת המעבר על פי זמנכם הארצי הסתיימה , זמן המעבר אשר קיבל את שם תודעת הקורונה , תודעה של פתיחת צ׳קראת הכתר , תודעה חדשה אשר מעניקה לאנוש את היכולת הקלה שוב לשוחח עם מהותכם הגבוהה עם מקור הנשמה שלכם , אכן אוהבים , תרגישו תרגישו את מלא התמיכה בכם ראו את הפלנטה אשר עברה תהליך טיהור קולקטיבי , כבר מכינה עצמה אל השלבים הבאים של התובנה האנושית הנעה אל מימדי האור של המימד החמישי והשביעי .


הימים הללו אהובים הם הימים אשר אנו מערי האור המתנו , אכן המתנו לראותכם ערים , זוהרים מוכנים לקחת את מלא האחריות על חייכם .


אנו מעוניינים להראות לכם את חזון הפלנטה , הפלנטה ארץ אשר נעה במרחבי הייקום הרחב להתאחד עם גלקסייה נוספת הנקראת אנדרמודה,

שוחחנו רבות אתכם על גלקסיה זו אשר מכילה חיים בתודעה גבוהה , הם אלו האחים והאחיות שלכם אשר מקיימים עמכם תקשורת תלפטית .


אותם הסרטים של המדע הבדיוני , מורכבים מאותם תקשורת עם אותן התרבויות אתם קוראים להם בני הפליאדים , אנו קוראים להם בני תרבויות האור , הם נראים מעט אחרת אך רבים מהם כבר פגשתם , בחלומות , פגשתם בסדרת ״מלחמת הכוכבים ״ בסרטי האווטאר השונים .


אכן , אנו יודעים כי רבים מכם , נעים בלילות אל אותן המערכות , אתם חוזרים אל הגופים את תודעת הפלנטה ושוב , תודעתכם תלמד וכבר מכינה עצמה למעברים בין התודעות בצורה ערה ומודעת .


השינוי המהותי בימי הקורונה היה שינוי של חשיפית האמיתות הרבות בנוגע למהות הפלנטה ההיסטוריה של הפלנטה .וכמובן החזון הייעודי של פלנטה ארץ.


אבות אבותכם חזו זאת , חזרו לכתבים העתיקים , והם נחשפים עוד ועוד במקומות שונים בפלנטה , נחשפים אותם אלו אשר ידעו לכתוב ולתעד את הנראה לעיניהם , את כלי התעופה את התפילות העתיקות . העדויות נחשפות ומתגלות במרחבי הפלנטה כולה.


אהובים אתם , מערי האור הפנים פלנטריות אנו תומכים בכם זהו זמנכם לזרוח בשעה שהאור עולה ובוהק, זהו הזמן להצטרף ולהדהד את היותכם מאסטרים המהלכים בגופים ערים .

לרטוט את צבעי קרני הלהבות המקיפות אתכם ולהעניק לגופי האור שלכם את ההילה הבוהקת , אותה הילה המהדהדת אחת עם ההילה סביב הפלנטה , להילה זו ייחודיות של רטטי גאיה המתחדשים .


אכן אהובים , הכינו עצמכם אל המערכה האחרונה בשנה זו , הכינו את הגופים , וראו את החזון הנברא בתודעה ערה אחת . עם כניסת הפלנטה לשחר העידן החדש.


עיר האור הטלוסאנית מתרחבת ואנו פועלים בתהודת המימד השביעי עד ה22 ואף יותר , היכלי האור פתוחים ואנו מברכים את כל הנשמות והאחים והאחיות המגיעים נכנסים ועוברים את שלבי החניכה המתקדמים , אכן האנושות חוותה קפיצה תודעתית אדירה .


באותם הימים כאשר שוחחתי עם אורליה ישבנו יחדיו והראתי לה את החזון של מגמת בני למוריה המתעוררים אל לבת למוריה ולומדים שוב את תורת האור העתיקה.


יחד עם שליחי ארגוני טלוס ברחבי הפלנטה רשת הקריסטל התעבתה וזכתה להדהד בעצמות אדירות מחוברת היא למליוני נשמות ואף מהדהדת לכוכב הבית מו , האושר העילאי עובר אל אותם אלו המהלכים כקטליזטורים ערים בגופם, ומתחייבים שוב לדרך הייחודית של בני למוריה .

השנה הקרבה יקרים , רבים שואלים אותי על מהות השינוי

שוב כפי שהסברתי התהליך הנו בר בשנים של זמן האנוש על הפלנטה , אך ברמת הרוח והאור השינוי הנו מהיר , אכן קצב רטטי האור הסובבים ומכילים את הפלנטה קבלו האצה רבה ולכן רבים חשים את הזמן הנעלם , הוא אכן נעלם ומחזיר את האנוש שוב להתמקד בזמן ההווה העכשיו ..


שוחחנו רבות אתכם על זמן ההוייה ועל היותכם ממוקדים בבריאה העכשיות עם ראיית החזון , שוב אין משמעות למה שהיה..המשמעות הינה לאותו התדר הרוטט באותו הרגע ממש .


הקוסמוס האין סופי והדהודו עוטף את הפלנטה , שוב אין הפלנטה נוכחת במרחק מה ממרכז הקוסמוס , על כן השינויים באים לידי ביטוי בפלנטה זו , השיבה הביתה , אכן פלנטה ארץ מערכת שמש ייחודית זו שבה למרכז הייקום אל מערכת הכוכבים של האחים והאחיות , אל נשיפת אור האלוהות .


היו אתם אהובים , היו השמחה והאור

היו עמנו בלמידה ממרכז נקאל המאיר את חכמת וידע למוריה יבשת האור - אשר שבה היא להדהוד הולם דרך בנייה ובנותיה , אנו אתכם בימי ההגשמה של עירות רוחנית , אנו אתכם במרחבי העיר הנושאת את תהודת קריסטלי האור מפלי הזהב ועמק השפע השמימי .


מסת שליחי האור אשר התעוררה בימים אלו היא רבה ומשמח אותנו לראות אתכם מתכנסים יחדיו להארת הפלנטה. ביום החג הקרב אנו נהיה אתכם בחניכת היכל האור בכפר הטלוסאני , אכן הוא הנושא את תדרי העיר והחיבורים נעשים הן במעמקי האדמה והן ברמת האתר .

הבינו כי החזון הנברא בימים אלו תוכנן בימים עתיקים עד מאוד , המתנו לשעה הנכונה ויחד עם בני טלוס המתגלמים מעל פני האדמה אנו בוראים את תודעת קהילת האור הטלוסאנית בישראל .


מדוע בישראל , אכן העם הייחודי הנושא את די אן אי המכיל אצ צפני הואר האלוהים מסור הוא ברמה הגבוהה ביותר לצו החיים וההגשמה , ועל כן המקום בו אתם מתגלמים וחיים רוטט ברטטים המאפשרים בריאות וחיבור עם עומות האור , הפתח אל הקוסמוס מעל מדינתכם הייחודית מאפשר תקשורת מהירה עם אותם תרבויות האור החוץ פלנטריות , והן עם ערי האור .


פיקודה של ירושלם של מעלה הוא בהובלת רב המלאכים מטטרון נושא את צו האלוהות האחת ומירושלם אל מרחבי הפלנטה כולה.


מירושלם לשאסטה מירושלם לפרמידה הגדולה מירושלם לשמבאלה בטיבט מירושלם להר הטרטר ואל האולרו .

עם ישראל מגלם בתוכו את צדיקי האור אשר הילכו על האדמה הזו , עם ישראל מתעורר ויוביל את הפלנטה אל החיים המתקדמים והמפותחים בפלנטה זו .


עם להבת החיים והתחייה , מקדש האור מעל ירושלם וים המלח מהדהד ופתוח לבני האור, להבה זו העוטפת את הפלנטה שוב מעוררת בתאי הזיכרון היהודי את זכותו לקיום החופש של נשמתו ונשמת אבותיו , על כן צעירי עמכם עם ההארה של שנה זו , יעוררו שינוי מהותי בכל תאי הארגון הנושנים , לחדשים הם יותרמו.


ישראל הינה זו המרטיטה את תודעת אומות העולם , היו שהנכם .


מברך אתכם לימי החג , אנו נפגש ונחגוג יחדיו בתפילות הלהבות מטלוס באהבה

הנני אדמה

1 commentaire


Avital Sariel
Avital Sariel
20 mars 2021

תודה על מסר מרומם. עלה נעלה ויכול נוכל ליצור אטמוספרה חברתית חדשה של אהבה, עדינות וכבוד לכל חי צומח ודומם

J'aime
bottom of page