top of page

איסוף מחדש של לוחמי האור


איסוף מחדש של לוחמי האור


קמתי משינה עמוקה, עם ריח מתוק, של פרחי הלבנדר המתוקים , ריח מוכר של מרחבי הריפוי מהאדמה ההיא.... , מתבונן ורואה את מיטת הקריסטל ואת האורות המרצדים בתוכה , יודעת כי השינה הייתה קצרה אך משמעותית ועברתי הטענה מתחדשת במהלך 4 שעות .


מהרהר בה שוב בנסיכה מטלוס , ורואה את הדמויות המרכזיות אשר ליוו אותנו בילדותנו

האם הם ידעו ?

האם היה זה מקרי , הדרך בה הם גידלו אותנו , כך יחד.

הזיכרון הראשון שלי הוא איתה , הזיכרון האחרון שלי הוא מבטה..

שם רגע לפני שיצאתי עם קבוצת הלוחמים להקים את טלוס.

היא הביטה בי ממרחק , מבטנו הצטלבו , וידענו כי זהו הרגע האחרון בו נראה זה את זו .


ידעו כל אחד את תפקידו , לא היתה כאן שאלה או בחירה , בחרנו זאת עוד עם ירידתינו אל הכוכב הכחול .


עוצמת את עיני ורואה את הורי בכוכב הבית MU . רואה את העבודה התדרית אשר משפחתי מבצעת , באופן עקבי על מנת לתמוך בנו , שארי למוריה אשר בטלוס.


לא ידענו אז , כיצד תצמח העיר המוארת , לא שיערנו כי הלב הלמוריאני יפתח שערים כה רבים

כן , במהלך מלחמת האור בחשיכה , שער הלב הינו השער המרכזי, דרכו כוח האלוהות פורץ , שם לא ניתן לעצור , שם לא ניתן לוותר או להיות בחוסר אמונה.

כאשר שער הלב נפתח הכח המגיעה אל יתר הגופים הוא עצום , הגופים מפקדים

במליאותם , בשיאם .


כך היה באותם קרבות אל מול החשיכה.

כך היה באותם המחוזות הרחוקים בהם לקחתי חלק עם לאנקה .

לוחמת האור האהובה.

לוחמת של צדק ויושרה ואמת , עצמתית כל כך. לויאלית למשימה ולחברות אמת .


רואה אותה אל מול עיני , עם שיערה האסוף מעלה. וגלימתה הייחודית .


באותם הימים אספו אותנו את לוחמי האור , ויצאנו לחניכה מרכזית במוסד לחניכת לוחמי האור במעמקי השמבאלה.

החניכה הייתה ארוכה ומלאת אתגרים , ימים שלמים למדנו את יסודות לחימת חרבות האור , את היכולת לעבוד אם האור לשם הגנה לשם בריאה חדשה.

חרבות האור אשר הופנו לעבר אותה אפלה אשר אחזה בכוכבים וגלקסיות .


יכולת הטלפתיה, והמעבר בין הממדים , יכולת המיקוד בחשיבה המשותפת להניע את האור לנתיבים אשר היו חסומים .

יצאנו אל היקום האין סופי, ועם לגיון האור , יצאנו אל אותם הכוכבים הנגועים , אל אותם מערכות השמש אשר נכבו , אל אותם הכוכבים שנמקו ונמוגו .


לא עצרנו לרגע ונלחמנו את מלחמת האור , ובנינו רשתות סביב פלנטות , וגם סביב כוכב הכחול.

רשתות אשר יאירו ויזרימו את איכות האלוהות , ללא שיבוש ללא עצירה או נסיגה .

הרשתות פעלו ושמרו על אלו שהיו ערים מוארים ובקשו הזנה , הם אומנם היו מעטים אך הם היו .

לרגע לא הפסיקו אורות הכוכב להדהד.


ונזכרתי , במאסטרים הנעלים , הם אשר היו ועודם שומרי הפלנטה , ועוד פלנטות רבות . הם אשר הזרימו את תודעתם לנציגי האנושות , הם אשר שמרו על תדר של הרמוניה ואהבה , גם אם היה זה במרכזים מצומצמים , שם על ההימלאיה , ותחת הפירמידה הגדולה, בעיר הזהובה ירושלם , וכן בערי האור הלמוראניות וביוון בה היו שרידי אטלנטיס.


מוקדי האור פעלו , ואנו נדדנו ביניהם , להאיר ולשמור במשך עידנים .


הנה שוב הימים עליהם דובר במשך העידנים האפלים , אותם העידנים בהם המתינו יש אלו בני האור הנדדו וחזו את ימי עירות חירות התודעה. יש אשר נתנו לימים אלו את ימי המשיחות , או ימי המאורות הגדולים . אנו בלמוריה ידענו , רגעים האחרונים בהם נפגשנו נציגי המועצה , ידענו כי שוב ונשוב ליכולות שלנו , ידענו ומיקדנו את התודעה ושיגרנו את הזיכרון אל מעבר הזמן המרחב והדחיסות בכל גוף אנוש עמנו נגיעה . קבענו להיפגש שוב בימים בהם נוכל להתכנס ולקבל את מלא המידעים להפעלה נכונה וחוזרת של כלי האור .


חרבות הלחימה , לחלקנו היו מוטות האור או כלי האור ביכולתם המוופלאה לרפא ולברא עולמות חדשים . קריסטלי האור נשאו את יכולת השיגור העצמתי , לבריאה מקומות נגועים , לריפוי הנשמות הכלואות , לפתיחת שערים אל עולמות של שלו שליחי האור אשר התחייבו לפעול בשירות האור , ותמכה בהם והיתה להם .


כך זה אחר זה התעורר וקיבל את הקריאה להתייצב בשליחות החניכה , להיות בייעוד ולקחת את מלא האחריות כשליח אור מודע וער להוביל , להאיר ולתמוך בכל הנשמות המתעוררות , הם היו אלפי האלפים להם המתינו שליחי האור מזה גלגולי חיים כה רבים .


בני לגיון צוות לב היהלום מלב טלוס , היה מוכן , הוא היה מוכן לקלוט את הלוחמים והמרפאים ובוראי העולמות אשר עברו הכשרה , הם היו מוכנים לעבוד עימם כצוות אחד בפלנטה ארץ והן במרחבי הגלקסיה המתרחבת וכן מרחבי הקוסמוס .


מועצות האור כם הם המתינו להכשרה היו אלו השליחים הראשונים אשר יועדו למשימה , הם היו בני ארץ הנושאים את תודעת האלוהות העירה .

אלו הימים להם המתינו !


היא , מלב הלוטוס , התבוננה , ראתה את הלוחמים והלוחמות שהגיעו , היא ברכות ליבה ליוותה אותם בכל תהליכי הלמידה והחניכה , היא נזכרה בהכשרתה עוד על אדמת למוריה , התנועות שלה היו רכות מלאות באהבה בכל בריאה בה לקחה חלק, מעגלי האור אותם הניעה הפיכו חיים גם במקומות אשר היו שאובים מכל תמצית אור , מטה האור הייחודי שלה היה שוזר את צבעי האורות האין סופיים , מחובר היה המטה לליבה וכל אשר זכה לקבל ממטה האור את אורה , זכה לחיי נצח ואור .

לכל אחד מהלוחמים היא העניקה את אור הנצחיות , הם זכו לקבל זאת בשל התמסרותם לדרך , בשל אמונה ליבם וטוהר נשמתם .

הם היו לוחמי האור של מסדר לב היהלום .אם לך הקריאה , את מוזמנת להכשרה הראשונה בתאריך הקרוב 5-4/5/2023

צור קשר עם שלומית - 054-2152260bottom of page