top of page

מי אתם מאסטרים נעלים


 

ייתכן שאתה נתקל במונח מאסטר הנעלה , פעמים רבות במפגשי הקהילה , או בריפוי אנרגיה או עניינים רוחניים אחרים. מי הם? מהיכן הגיעו אל הפלנטה.. ומהו תפקידם בימים אלו בפלנטה ארץ מאסטרים הנעלים הם אלה שהיו פעם אנושיים, כמו כולנו, אבל שילמו את החוב הקרמתי שלהם ושלטו בהתעלות. הם כבר אינם בגוף פיזי, אבל בניגוד לבני רוח אחרים כמו מדריכים או מלאכים, הם היו פעם בגוף אנוש, והם יכולים להתייחס אל האתגרים הבאים לביטוי במחזור קרמתי. כלומר, כל אחד מאיתנו הוא למעשה מאסטר עולה באימון. מאסטרים להתעלות יש בסיס ידע עצום שאנחנו יכולים להתייעץ עמם. הם חיו את המגבלות הפיזיות של מחזור גלגול נשמות והם חוו את הכוח הגדול של מימדים גבוהים יותר. חלק מהם מדריכים להתעלות

אנו , נציג מספר מאסטרים עמם אנו משתפים פעולה במיוחד בימים אלו .

להמשך למידה אתם מוזמנים למפגש שלנו ב10/1- ובהמשך קורס אינטרנטי.

לחצ כאן

סנאט קומארה

מSanat Kumara ידוע בכתבי הקודש המערבי כמו העתיק של הימים, בכתב היד הינדי כמו Karttikeya, ובבודהיזם כמו Brahma Sanam-kumara. הוא גורו הגדול של זרע המשיח ברחבי היקום, היררכיה של ונוס ואחד משבעת הקומארים הקדושים (אדוני הלהבה המייצגים את שבעת הקרניים על נוגה)

הוא החזיק את המיקום ההיררכי של אדון העולם- המשיח הפלנטרי, מאז השעות האפלות ביותר של ההיסטוריה של כדור הארץ, כאשר ההתפתחויות שלה נפלו לרמה של מערות ואבדו קשר עם הלהבה אלוהים הנוכחות האדיר I AM .

כאשר כדור הארץ היה בנקודה של התמוססות משום שלא היה אף אחד ששמר על להבת התודעה המשיחית, סנאט קומארה הגיע ארצה, גולה מרצון מכוכב נוגה שלו, כדי לשמור על הלהבה עד שיהיו מספר מספיק של בני האדם. להגיב ולהתחיל שוב לשמור על המיקוד מטעם אחיהם ואחיותיהם. מאה ארבעים וארבע אלף נשמות התנדבו לסייע לסאנט קומארה במשימתו וללוות אותו עם גדודים של מלאכים.

כאשר סנאט קומארה הגיע מנוגה כדי להפוך את האדמה לביתו הזמני, הוא לווה בפמליה של ישויות רבות של אור, כולל בתו (הגברת מאטה) ושלושה משבעת הקומארים הקדושים. ארבע מאות היוצרים את האוונגרד נשלחו לפני האדמה כדי לבנות את המפלט המפואר של שאמבלה על אי בים גובי (שם המדבר גובי עכשיו). גם האלכימאים והמדענים הגיעו באותה עת, מאה ארבעים וארבע מאלה מתמקדים במאות ארבעים וארבע הלהבות הבריאה. יחד הם חיברו העתק של היהלום שנמצא ברכז הבריאה האלוהות עצמה.

על האי הלבן בים הגובי, הם בנו את עיר הלבנים, מעוצבת אחרי עיר הקומאראס על נוגה. Sanat Kumara הקים את המוקד של הלהבה משולשת ב Shamballa. סנאט קומארה לא לקח על עצמו גוף פיזי כמו הגופים שאנו לובשים היום - זה היה ביקום של החומר, אך אתרי מאוד.

המיקוד האתרי נשאר כמו העתק מדויק של מה שהיה פעם נסיגה פיזית. הים התכול היפה עם האי הלבן במרכז הוא עכשיו המדבר גובי.

סנאט נושא את להבת הטורקיז , של השלום , והשמחה, מקדשה ננשא מעל הר הגבוהה בסיני - מעל מקדש סנטה קתרינה, ומגולמות גם ברובד המקדשים במעמקי עיר האור טלוס, במעמקי הר השסטה.

ברוכים הבאים כאן אדמה הכהן הגדול מטלוס מברך ביום זה יום בו החיבור לרצון האלוהי מתקיים בהווייתך השמימית מתחברת אל האני הנני אל ניצוץ האלוהות ימים מרגשים אם אלו, ימים בהם אנו אחד, המסך עולה, והאור נראה בעינכם .

אכן אהובים , להבת הטורקיז, צבע שמימי אשר פותח לבבות ומעניק לבני האנוש התמזגות של אלוהות התמזגות של חופש והמראה בתדרים .

אכן להבה זו הינה אחת מהלהבות הקוסמיות הנוצרת בתוכה את תדר החופש, ריחוף שמחה, אהבה, פותחת את הנשמה למחוזות המלאכים , ומעניקה שלווה ושלום בחיבור אליה.בימים אלו בהם האנושות מתעוררות , הריפוי מעמיק בגופי הרגשות , בגופי הנשמה, ניתן להעמיק ולעבוד עם להבה זו , להבה זו הינה להבה הנושאת בתוכה את תדר השלום , השלום הפנימי אליו אתם שואפים , שלום בתוככם אשר נוצר מתוך תדר האהבה.

שלום פנימי אשר צומח בתוככם מתוך החיבור לנשמה ו"לאני הנני" , חיבור אמיץ ואוהב למחוזות הגבוהים מהם הגעתם לחיים הללו בגופכם ובתפקידכם . אכן להבה זו הינה להבה אשר אותה נשא גנדי , מרים , הנזירה מריה , להבה אשר יוצאת מתוך מילות השירים אשר התעוררו בשנות השבעים במאה הקודמת ונשאו את התדר העוצמתי שהיה חיוני בימים הללו למניעת קריסת הפלנטה.

ג'ון לנון אשר רובכם חוברים לשיריו המבטאים את תדר האהבה, השלום והחופש נשא את להבה זו בהווייתו וגופו הפיזי.

תדר אשר בתקופה זו של עידן הזהב , אנו עדים וחשים בו יותר ויותר, והתדר חיוני לבניית מציאות חדשה בעולמכם , מציאות אשר מבטאת את תדר השמחה בלבכם .סיום תקופה בה האנושות חווה בחיים הפיזיים כאבים , אשר חווה בגופה הרגשי חוסר איזון , אשר פועלת עדיין מתוך כוחניות ואגו, מתהלכת על פני היבשות עם תדר נמוך ולב סגור .

היכן השמחה?

השמחה אשר בליבכם הינה תדר מרפא כל מכאוב, התבוננו בילדכם צוחקים , התבוננו כיצד הם יודעים מתוך החיוך והצחוק לרפא את עולם המבוגרים .האם אתם זוכרים כיצד להפעיל את שריר הפה ולצחוק, האם ידעתם כי הגוף עם תדר הצחוק נשטף בלהבת הטורקיז ומתרחב ונטען באור הבורא, ובכך אתם אהובים פותחים את לבכם והריפוי חל.מחקרים רבים נעשו בתחום החיוך והצחוק והשפעתו על בני האנוש. ובימים אלו אנו חושפים בפניכם את להבת הטורקיז אשר תומכת בתהליך ומעניקה לכם בגופים האור שלכם ובגופי הרגש והפיזיים את התדר לכך.עם החיבור ללהבה זו אתם חשים את המרכזים העצביים בגוף האור שלכם מתעוררים , נושמים , מתרחבים חושו את זרם האנרגיה מדגדג בכל נקודות האור אשר מצויים ומרכיבים את גופי הקריסטל שלכם . הזרמים עוברים כפולסים עדינים מאירים כל תא רדום , ראו כיצד חשיבתכם משתנה עם התעוררות הגופים לתדר הצחוק, ההרמוניה האהבה, חשיבה חיובית נבנית , חשיבה אשר יוצרת מציאות חיובית התבוננו בדמותכם בתגובתכם עם קבלת התדר החדש של להבת הטורקיז.עם השימוש בלהבת הטורקיז ולמידה מחודשת של הפעלת מערכת הצחוק ,אנו מחסנים את גופנו מפני מחלות אנו מעלים את תאוצת חיכוך חלקיקי האור בגופים שלנו , מרכבת האור אשר סביב לגופנו מהדהדת ומגינה עלינו מכל תדר אשר נמוך ואינו נכון לנו.

להבת הטורקיז הינה להבת שלום , הקיימת במקדש הזוהר , מקדש המאיר את שמי הפלנטה,מעל פסגת ההר הגבוהה בסיני - מעל מקדש סנטה קטרינה.

המקדש הינו בורא את שערי הכניסה לשלווה הפנימית הנמצאת בליבכם , הנמצאת וקיימת בהווייתכם . עם החיבור למי הים , ולרחש הגלים , גופכם נפתח, ואתם עדים לקיום הלהבה , אתם חשים את סודות רבדיה . חשים את השלום הפנימי אשר מכיל שלווה , אהבה, קבלה, הכלה. התבוננו באילו מקומות אתם חוברים לתדרים הללו.התבוננו בלהבת הטורקיז , המעדנת ומעניקה שלווה אלוהית בכל רבדי גופכם עם החיבור אל התדר שלה.

7 הלהבות המקודשות היוצאות ממקור כל היש, השוטפות את פלנטה ארץ ובוראות את מציאות בני האור, מהוות בסיס חשוב ללמידה ושימוש נכון בכוחות הבריאה.בימים אלו, חשפנו בפניכם שתי להבות נוספות אשר היו סודיות ואילו כעת הן ניתנות ומומלצות לשימוש להבת הזהב המאיצה, ולהבת ההרמוניה המשלבת זהב, כסף ואת הקרן ההתעלות הלבנה .

היום אנו חושפים בפניכם את להבת הטורקיז הלא היא להבת השלום , אשר נכנסת ללבבות בני האנוש בפלנטה ארץ , ואט אט תאיץ את פעולותיה .הקריסטלים אשר נושאים את התדר של להבת הטורקיז , הם האקווה מרין , אקווה אורה, אבן אילת .

אנו מזמינים אתכם לבקר בעיר הקריסטל אשר מעל הר השסטה ולבקר במקדש להבת הטורקיז.ניקח נשימה עמוקה , נמלא את גופנו בקרן האור הלבנה בוהקת אשר יורדת ממרכז הייקום .

המחשבות נשטפות יחד עם הלהבה מחו. לגופנו , הפיזי , אתרי , רגשי , נפשי , מנטלי..לפנינו שער בן מימדי , ואנו עוברים בשער זה, ולפנינו שדה רחב יפיפה של פרחים , עצים , בעלי חיים הבאים לברך אותנו , ואנו הולכים בשדה ושומעים מפל מים , המפל נשפך לבריכה גדולה יפיפיה עם צמחים ופרחים רבים סביב לה. קשת גדולה של צבעי הלהבות חוצה את הבריה ואנו נגשים , טובלים את רגלינו , המים חמים ונעימים ואנו נכנסים , צוללים עמוק למעמקי הבריה ומגיעים לקרקעית נוגעים ורואים צבעי קריסטל מנצנץ צבע טורקיז עדין מאיר את עיננו .והנה אנו שוחים והחמצן ממשיך לנקות את גופנו, ואנו רואים כי מקרקעית הבריכה יש שרוול ואנו שוחים בתוכו , ושוחים ומגיעים לחלל יפיפה מהרה גדולה הבנויה כולה מקריסטל טורקז.

אנו יוצאים מהמים . ומעמיקים אל המערה.סוגי אבני טורקיז מתגלות ואנו חשים את תדר השלווה נכנס לליבנו המקודש. הולכים כמרחפים , והנה מגיעים לכיפה עצומה בגולדה בנויה מקוו. בהיר, ובמרכז הכיפה להבה עצומה להבת הטורקיז.מגיע ומקדם את פנינו שומר הלהבה, במקדש להבת הטורקיז. ומזמין אותנו להתקרב ללהבה, אנו קרבים , נעמדים מולה מושיטים את ידינו נושמים עמוק,נשימה אחת , שנייה שלישית .אנו חשים את הלהבה חודרת לכל רבדי גופנו , חשים רוגע אהבה, ומעין דגדוג אשר עולה במעלה מרכזי האנרגיה , דגדוג נעים מעלה חיוך על שפתינו , דגדוג אשר פותח את הלב אנו חשים קלים שלמים

אנו רואים בלוני אור מרחפים וקרבים אלינו ובכל בלון אשר קרב אלינו אנו שולחים את תדר השלווה מליבנו ,תדר האהבה, השמחה, השלום .הבלונים מרחפים ועולים מעלה מעלה עד שיוצאים פתח הכיפה..שומר הלהבה, מזמין את ילדי טלוס אשר הגיעו היום להטען מתדר הלהבה להצרף אל המעגל שלנו והילדים צוחקים , הקשיבו לקולם המתגלגל. הקשיבו לצחוק אשר בוקע מליבם האוהב.והצחוק מדבק וגם אנו צוחקים , צוחקים , צוחקים …ועם כל צחוק אנו חשים כי גופנו מתקומם , ומתרומם ומאבד מכובד משקלו. אנו מרחפי וצוחקים , והאור מאיר ולאחר מספר רגעים אנו נרגעים , ויורדים ,מודים לילדי טלוס .ונקראים לחזור לפח המערה, ונכנסים שוב למי הבריכה וצוללים עמוק ויוצאים מהשרוול את הבריכה הגדולה . ועולים מעלה מעלה ..ורואים את השדה הרחב היפה לפנינו , יוצאים מהבריכה ונעטפים בחלוק לבן .חשים קלות , שלווה , אהבה, שלום פנימי בתוך ליבנו המקודש.

אנו נפרדים מעיר האור טלוס, ושוב עוברים בשער הבין מימדי , חוברים לגופנו הפיסי…( ע"י איילת סגל 19/3/2013)


109 צפיות
bottom of page