top of page

2017 מחזור שביעי - אחדות קוסמית

עודכן: 7 בינו׳ 2022


 

אחים ואחיות אהובים

השנה השביעי הינה שנה של קדושה , שנה של הכלת כל מתנות ההר, והשנה יותר מתמיד עצמתו של שסטה הדהדה בכל .

קדושת ההר עמדה לפננו כאשר בפעם הראשונה מזה 70 שנה , ההר נסגר למבקרים . בכל חודשי הקיץ.

ואנו קבוצה של 25 בני אור (2+5=7) ושתי מדריכות אוהבות , חשנו את ההתרגשות חודשים רבים עוד לפני כן .

הכנו את הגופים שלנו , נשמנו עמוק ועבדנו עם עצמת הלהבות המקודשות ,אותן להבות בריאה אשר אותן נושאים המאסטרים הנעלים בימים עצמתייםאלו , בפלנטה ארץ.

עם הגעתנו להר , צבעי הלהבות חגו סביבנו , המאסטרים הנעלים רקדו עמנו , וגאיה והטבע העשיר העניק לנו את האהבה , הבטחון וההתמסרון האין סופית .

כך נענו באותם פורטלים מקודשים , כך חברנו לדמויות המקבילות שלנו ולבני המשפחה בעיר האור טלוס.

וההר קרה לנו לעלות אל פסגתו , וביום מרגש עלינו כולנו רגלית , ושעריו נפתחו .

פיות היער חדי הקרן , ודיוות הטבע, קבלו אותנו בברכה , ובטקס חגיגי ומקודש בפסגה התמרנו עצמנו וזכינו לקבל את דיוקו של הכהן הגדול אדמה, ושליחותנו על האדמה בזמן הזה.

הודייה לכל החברים אשר בפתחו את ליבם ועטפו אותנו באהבה אין סופית ,קאתי זאבאדה~ישראל ~ג׳ק האיגל~פרגיט האריס~ג׳וזיאן~ ולכם אחים ואחיות בני קבוצת ״אהבה קוסמית ״

אוהבות אתכן , איילת ונורק׳ה.

ההזמנה להר שאסטה

"שלום, כאן אדמה, הכוהן הגדול מטלוס,יקיריי, הנכם מודעים לשינויים, ואתם פועלים על פי רגשות הלב, מקשיבים, נפתחים ולומדים בכל יום מחדש את דרך האור והאהבה, הדרך שפותחת דלתות כה רבות למציאות חדשה שאותה אתם מגשימים. ואנו, על הר שאסטה, ההר הקסום שממנו יוצאים מאסטרים רבים לעבודת אור, משתפים פעולה עם חלליות מיְקומים מקבילים ועם מערכות שמש וכוכבים, למען המטרה הגדולה שהיא העלאת הרטטים, כדי להביא לשינוי של אמא אדמה ולשינוי הפלנטה.

אכן יקיריי, רבות הן ישויות האור המגיעות כדי לקחת חלק בעשייה, וההר הוא מקום מפגש, מרכז העשייה המשותפת. תושבי טלוס עסוקים בעשייה נפלאה; הבחירה להגיע להר ולהקים ערי אור נוספות על הפלנטה, באה כדי להציל את המידע הקוסמי. אך עם הזמן, האוכלוסייה בהר גדלה, ונוצרו מטרות נוספות חדשות שנתנו ביטוי לכל הנשמות ולכל ישויות האור החדשות שבחרו להצטרף למשימה. כן יקיריי, אתם בחרתם לרדת על פני הפלנטה, להתחבר לאותה משימה בדיוק ולהשתתף בה, וכך נוצר החיבור בינינו. רבים מכם מקבלים בימים אלה קריאות אישיות היישר לתוך הלב, קריאות המבהירות לכם את ייעודכם ואת תפקידכם על פני הכדור- להעניק את האור ולתת את הכלים להעלאת הרטטים לאנושות.

דעו כי אנו אתכם במסע האישי שלכם.

ארגון "טלוס למוריה ישראל" ,שלוחה של ארגון טלוס העולמי, הוקם במטרה לספק מידע, להכין את ישויות האור הלמוריאניות המתעוררות ולתמוך בהן. אנו פועלים מתוך אהבה, ונוכל יחד אתכם להמשיך במשימתנו ברטט המסוים. דעו כי העבודה אשר אתם מבצעים כקבוצה, חשובה מאין כמוה, ואנו מודים לכם, מעריכים אתכם וחוגגים את הצלחתכם. חברו לקהילה שלכם, מצאו איש את רעהו דרך הלב, הושיטו יד ועזרו לקהילה שלכם להשיג את ייעודה. אנו עובדים בשיתוף, ובקרוב ניפגש עם אותן ישויות המוזמנות אלינו להר, ונקיים עמן מפגשים קבוצתיים מרגשים ביותר שיצמיחו את הווייתכם למקום הגבוה אליו תגיעו בשנת 2017. אנו מתרגשים לקראת יום המפגש ומחכים להתעוררות ישויות האור, בימי הזוהר הנצחיים , המתקיימים כבר על פלנטה ארץ.

יקיריי, אנו אתכם במסע המשותף, המאסטרים, ילדי טלוס, הכוהנות ואנוכי, אדמה, הכוהן הגדול מטלוס

היו ברוכים, שלום אדמה(תוקשר על ידי איילת-טלוס למוריה ישראל)

 

לאלבום התמונות: לחץ כאן


51 צפיות
bottom of page