top of page

שנת אחדות הממדים 2022, אל ממלכת טרנסילבניה

עודכן: 5 במרץ 2022 

***פרק 13

מחזוריות המעגלים , מחזוריות הספירלה , היא זו שמניעה אותנו ללמידה של השיעורים המרכזיים בחיינו .

ממעמקי טלוס ממרכז הבקרה אל מול מסכי הקריסטל , עמדו הנסיכה והלוחם .

התבוננו באותם השחקנים אשר זיהו , שחקנים ראשיים , הדמויות המקבילות אשר נבחרו להניע את תהודת למוריה מעל פני האדמה .

השינויים בגופים הפיזיולוגיים לא היו כה פשוטים , הגוף הפיזיולוגי הוא אשר נועד לשאת את מסת האור ולהיות מוביל תדרי של אנרגייה המחברת בין העולמות .

שוב הגופים , אשר נעו מעל פני האדמה , נעו במחזוריות כה קצרה של חיים .


הנשמות , שחררו את הגופים החולים ושבו במהרה אל גופים צעירים , הלמידה הקצרה לעיתים לא היתה עמוקה דיו , והספירלה שוב חזרה על עצמה והשיעורים זהים היו .


המעבר אל המימדים הגבוהים , אכן היתה השער אל השינוי המתהווה מעל פני השטח , עם זאת התהלך היה מורכב.


מורכב היות , והתדרים מעל פני האדמה היו כה שונים , היו אלו אשר היו בעלי תודעה מתפתחת ופתוחה והיו אלו אשר עודם נשאו את תהודת הפחד נשלטו על ידי הגופים השונים , אשר שלטו ‘אך לא עוד זמן רב , היות ו ההחלטה היתה ידוע בכל מערכת ערי האור הפנים פלנטריות , רשת ערי האור הכינו עצמן , לפתיחה הרחבה אשר כבר עומדת להתרחש .

הם ידעו כי עוד ועוד נשמות יתעוררו , האחיזה בעולם האשלייה הגשמי , לא היה בעל יכולת להמשיך להתקיים כפי שהיה מוכר , הפלנטה הכילה מסה רבה של נשמות אשר הגיעו מרחבי היקום ומעבר לו , כולם שמעו והכירו את פלנטה ארץ וידעו כי זה הזמן לחזור , לשוב וללמוד , לשוב ולקחת חלק במעבר של הכוכב אל תדר הבית - השיבה הביתה , היה ההדהוד אשר חיכו לו כה רבים מתרבויות האור הרחוקות , ציוויליזציות וחיים אשר הדהדו את התדרים הגבוהים בכוכבי הבית , ראו כי השינוי כבר מתרחש , הם חזרו לתקשר עם בני המשפחה שלהם , הם זיהו את הנשמות אשר להן היה היכולת לתלפט עימם בקלות . הם המשיכו לשלוח את נשמות צאצאים אל הכוכב , בגופים חדשים הנושאים את הדי אן אי המפותח והחדיש . הם ידעו כי בזמן קצר , ועם האצת זמן מעל פני האדמה השינויים כבר מתהווים , הם ידעו לשם מה להמתין . הם ידעו כי היו כבר בזמן המעבר , זמן המעבר לקיום הנוכחי , הם ידעו לשאת את בואו של זמן העתידי המיועד לפלנטה .


על כן , ממסכי הקריסטל הם התבוננו , יחד עם הנסיכה יחד עם הלוחם , הם לקחו חלק פעיל , בהכנת התקשורת הרב ממדית לבני למוריה .

בני למוריה היו אלו אשר עימם היה קל יחסית לתקשר , היות וגוף הרגש שלהם היה כה מפותח ורחב, על כן היכולת שלהם לתלפט דרך מרכז הפעיל צ׳קראת הלב היה אחד מהדרכים הנגישות .


היו אלו מעל פני האדמה אשר עימם התקשורת היתה יותר מאתגרת , היות והם היו סגורים בליבם , תודעתם היתה כה נשלטת על ידי מנגנוני החסימה וחוסר הבהירות איתם היה רב, אך הם ידעו ממעמקי הפקדה כי נשמות אלו , יעברו דרך שערים חדשים ויהיה עליהם להתמודד ולבחור מחדש או לעזוב את הפלנטה הכחולה .


מעטים היו אלו שרצו לעזוב, הפלנטה ויופייה , הטעמים הרבים וההנאה שבעולם הגשמיות היה רב , לאותן הנשמות , חלקן כה נהנו אשר שכחו לתקשר עם עולמות האור הגבוהים ונדחסו אל תוך מעגל ההזדהות הטוטאלי עם היותם במימד שלישי זה , עד כדי כך ששחכו את יתר הממדים אליהם השתייכו ולקחו חלק , ההפרדה הזו , הייתה מעט מאתגרת לנשמות , ובשלב מסויים רובם היו בוחרות לשוב ולהיות בהכרה מלאה של זהותן כהוויות האור .

אז , הנשמות היו כמהות להיזכר ורצו במהרה לשוב לביתם , התחושה של ההזכרות היתה כה מעוררת חושים , כה מלווה במתיקות עד כי לעיתים אותה נשמה אשר היתה מתעוררת היתה מבולבלת מעט .


התמיכה , מערי האור היתה קיימת , טלוס הייתה מובילה בתחום היות ונשמות האור הלמוריאנית התנדבו בהצהרה ומחויבות למשימה זו .

אך אט אט הצטרפו עוד ועוד נציגי תרבויות האור , אשר תמכו במועמדים להתעלות , אלו אשר בחרו לשוב הביתה ולהיות אחד עם תהודת האור הגבוהה במימדים הגבוהים .


הנסיכה והלוחם המשיכו והתבוננו במסכי הקריסטל , הם ראו את דמותם וראו את קהילת האור המופלאה אשר נוצרה כמודל חי של קהילת טלוס במעמקי האדמה.


הם ראו את הנשמות השבות , את אלו המתמידות ואת אלו אשר שוב בוחרות להיכנע לעולם הגשמי , להיכלא בכבלי השליטה.

הם גם ראו אותה , את דמות הנסיכה , היא אשר החלה לעבור בשערי האמונה ללא תנאי , הם ראו את צמיחתה ואת השערים המאתגרים שעברה בליבה.


הנסיכה שלחה לדמותה את קרני האור ולחשה לאוזנה , אך היא חשה את כאב ליבה , היא ראתה אותה ואת רצונה להיעלם וראתה כיצד גופה מתעייף .

אלו רק ידעת״ , לחשה הנסיכה לבת דמותה

״אילו רק ידעת ..״ אז אהובתי היית מתמלאת באורות ובבריאה שאת .


אני נוכחת , אני איתך , הגבירי את אורך …

כך היא ראתה אותה .


וראתה גם את זו אשר , כמלה , ראתה היא גם את אותם הדמויות אשר עברו בשערי האור , אך אתגרי העולם הגשמי החשיכו את ליבם והן יצאו מאיזון וגופם התמלא בנגעים , היא ידעה כי זמנם ספור על פני האדמה .


היא ידעה כי ישובו הם לכוכבים , ומשם הבחירה החופשית תעמוד מולם , האם לשוב לפלנטה זו ללמידה וצמיחה , או האם להישאר בכוכב הבית במצב צבירה המואר.


הנסיכה ידעה כי , רבים הנשמות בוחרות באומץ ואמונה רבה לשוב, מעטים היו אלו אשר הצליחו להיזכר ולשלב בין העולמות באיזון ולהגשים את ההרמוניה והשפע בעולמם .


הנסיכה ראתה את אלו אשר יצאו מאיזון , היא שלחה להם ריפוי , אך ידעה כי דרכם בקרוב יהיה לשוב לכוכב ממנו הגיעה אל פלנטה ארץ. לא היה כאב בהחלטה זו , רק ידעה וקבלה .


חדר הבקרה אכן התבונן בכל , מסכי הקריסטל היו פתוחים והשקיפות הייתה מלאה. מפעילי חדר הבקרה יצרו קשר בכל רחבי הפלנטה עם שליחי האור , אלו אשר בגלוי בצעו את תפקידים .


הפלנטה עברה התמרה עצומה במהלך השנתיים האחרונות , ועוד שנתיים נוספות בזמן הארץ יתמשך תהליך ההתמרה התודעה האנושית שוב נוכחת הייתה אל מוד אמיתת בחירת החופש , מצד אחד עוד ועוד לוחמי החירות והחופש יצאו לומר את האמת בפניה עמדו , מאידך גופי אנוש רבים הורדמו על מנת שלא יוכלו להניע את האנרגייה החדשה .

המאבק בין האור והאפלה היה עיקש, ולגיון האור בו שירת הלוחם , פעל ללא הפסק.

אחדות הממדים , הייתה השלב הבא בפלנטה ארץ, על כן מחזורים רבים הסתיימו , על כן נשמות רבות יועדו לעזיבת הפלנטה .

הלוחם , יצא אל פורטל מרכזי ממנו יצאו נשמות רבות מתודעת ארץ אל תודעת האור , הפורטל היה במקום ייחודי , אשר רבים לא הכירו את איכותו - בטרנסילבניה .

חבל ארץ זה היה ידוע כמחוזו של המאסטר סן ג׳רמיין , וכן כמחוז הדרקונים

האם יש קשר או מקריות בין השניים , הלוחם הכיר היטב את כוחות המאסטר וכן את אותן ציוויליזציות המוכרות כ״ערפדים ״ ודרקונים , התעוותו על ידי המין האנושי אשר חי מעל פני האדמה.


הלוחם לקח את דרקונו , ויצא אל מחוז הנסתר טרנסילבניה.


מחוז הערפדים הנסתר


טרנסילבניה , במקורה נקראה בשם ״אולטרה סילואם״ , אשר קבלה את השם ״מעבר ליער הנסתר״ , אכן היערות בחבל ארץ זה היו פראיים , סבוכים ועשירים בביצות ומאגרי מים אשר האדמה הייתה רוויה בה.


האיזור היה גם עשיר במאגרי זהב וכסף , במאגרים עמוקים במעמקי האדמה , אשר היוו את החומר לעבודה האלכימאית של המאסטר ג'רמיין .


המאסטר המוכר ליווה את הפלנטה במשך עידנים רבים , הוא אשר ידע לנועה ברב הממדיות והניעה את האלכימיה בכל הרכב הקיים בפלנטה זו .

המאסטר הייחודי , הניעה את יכולותיו בסגולה אשר עטפה אותו , ועם מרכיב הזהב הגולמי וקריסטלים ייחודיים ביצעה את קסמיו לטובת הנעת האור העצמתי אל מוקדי הפלנטה החשוכים ביותר, הוא זה אשר ידע להאיר.


המאסטר ג'רמיין חי , בדמותו במשך מאות השנים באיזור זה , וכן טייל ברחבי אירופה . הוא הוכר כדוקס האלכימאי הגדול .

והיה ידוע ביצירת הקשרים עם אותה ממלכה ייחודית ממלכת הערפדים .


הלוחם שמע רבות על הקשרים של המאסטר עם הממלכה וידע כי בימים אלו הם שבים ליצור קשר עם בני דמותם , מעל פני האדמה .


כאשר המימדים הארציים ומימדי העולמות הגבוהים התאחדו , רבים מבני הכוכבים שבו ויצרו קשר עם בניהם מעל פני השטח , כוכב אחד היה כוכב בני הערפדים .


העיוות אשר חל על ציוויליזציה זו , היה עיוות אשר נעשה בשל הרצון לשלוט באנושות , והפחד היה המניע המרכזי להשגת שליטה באנושות .

על כן סיפורים רבים הומצאו , וגם סיפור הערפדים ״השותים״ את דמם של בני האדם היה אחד מהם .

בעקביות רבה , בני האנוש מעל פני האדמה , חזרו וספרו סיפורים בהם מוטיב הדם חוזר . בתרבויות שונות , בדתות שונות ...

האם בני האנשו מבנים מהו הדם הזורם בעורקיהם , הרהר לעצמו הלוחם .


דרקונו עף מעל לאוקיינוסים הגדול , אל האדמה העתיקה בה הלכו המאסטרים הנעלים , והנה כבר הוא רואה את השער אל מחוז טרנסילבניה פתוח לפניו .


הכניסה היתה מוכרת , הלוחם כבר היה באיזור זה פעמים רבות .

הדרקון ידע למצא את הדרך אל מקדש הערפדים , זה היה זמן להיפגש שוב .


Comments


bottom of page