top of page

קהילת טלוס למוריה, לקראת עשור שני- מודל חי וקיים

משמעות הקהילה בעולם החדש


צעדייה של פלנטה ארץ מתהווים ממש בימים אלו , אנו עדים ורואים את תהפוכת השלטונות , את הכלכלה המשנה פנייה ,את מערכות החינוך והרפואה , החברה האנושית כולה.

גם אם טרם אנו רואים את החדש , הוא ממש כאן .

שחרור הפרדיגמה הישנה שהחזיקה אותנו בשיעבוד ובכאב זמן כה רב , שחרור המטריקס והדהוד החדש

מתוכו אנו מתווים את החזון החדש , לקיום עולם חדש.


אין אנו מדברים על מילים גבוהות , אך בואו נתבונן ונראה את העשור האחרון .

בואו נתבונן ברמה האישית , כל אחד בעצמו , אכן אתם אלו הקוראים את מילותיי,


מהו אשר הביא אתכם אל קהילת האור טלוס למוריה?

לכל אחד מסע ייחודי , אשר בנקודת זמן מיוחדת הנה הגעתם אל תהודת למוריה , אותה יבשת אם הנושאת את נפלאות גן העדן , את תהודת הלב המקודש. כעת י שבידכם את ההזדמנות לבראי את עולם החלומות שלכם . גלו מה משמעות החלום / החזון שלכם .


בימים ההם ביבשת האם למוריה, יחד הדהדנו את האהבה , יחד הדהדנו את בניית העולמות הפועלים באחדות , עולמות האור והעולמות הגשמיים , השיתוף והאחווה היו אחד עם היצירה , שכן על מנת ליצור בריאה גשמית יש לאחד את כוחות האור .

על מנת ליצור בריאה גשמית יש לאחד את תהודת המחשבה הגבוהה ובכך ליצור בריאה חדשה.

היכולת להניעה את האנרגיות הגבוהות , היא זו שיצרה את תודעת גן העדן .


אנשי הפלנטה כיום , זועקים להצהרה לחיים של שלום והרמוניה, לוחמי האור כך אתם נקראים , אתם המביאים את האמת , ואת הרצון החופשי לחיים של הגשמה דרך קלות חשיבה ומעשה.


כיצד עושים זאת ?


מבנה החברה הנו מבנה של , דפוסי אנוש , אשר נבראו לפני עשרות אלפי השנים , הגופים שלכם , שונים אלו מאלו לכל גוף מרקם וצבע ייסוד ייחודי , אשר יכל להכיל דחיסות אנרגטית מסויימת .

לכל גוף מהות ותפקיד , הגופים שלכם , הם אלו המזינים אחד את השני , האדם האנושי אינו בר קיום בעולם כאשר הוא לבדו , על כן עוד בימים ההם , התהלכו בני האנוש בשבטים / קהילות , בימיכם במדינות …


הקהילה בתפקידה הייסודי הינה , קבוצה של בני אנוש אשר מזינים זה את זו , ותומכים אחד בשני , ומעניקים את עצמת האחד לפרט, והפרט הנו אחד מהשלם .

קהילות קמות בשל מצוקה או חזון משותף, קהילות קמות בשל ידיעה משותפת ורצון להגשים יחד את הבריאה החדשה.

על כן , בעולם האנושי , בני האדם , חשים כיום יותר מתמיד את הצורך להיות חלק מקהילה.

להיות חלק מאותם אלו הנושאים את התדר המתאים לי , את התדר המדויק , הנושא את אותה מהות של תודעה .


telos global communityקהילת טלוס למוריה בישראל- מודל חי וקיים


אנו מעיר האור טלוס , הקמנו את ביתם של בני למוריה , ונוצרים אנו את הרשמות האקאשיות ומנהלים קהילה הפועלת על תהודת ההתנדבות . אכן אנו מעניקים , ומזרימים את האנרגייה הקוסמית הזורמת בתוכנו למען הקהילה , למען האנושות והפלנטה.

ואנו זוכים לקבל , את השפע לבריאת המשימה האישית שלנו , הייחודית , התמיכה וראיית האחר היא זו המעניקה לנו את התקשורת וכן כאשר יש מצב של למידה משותפת אנו נפגשים מטלפתים ומגעים להבנה עמוקה , ויצירת הזרימה התדרית .יש לנו מורים ומנטורים שתומכים ועוזרים במצבי דיסהרמונייה , על מנת שנשמור על התהודה הגבוהה בקהילה .

כמוכם אנו , דואגים לגופים שלנו , אנו דואגים לאיזון גוף האור הגבוהה והקריסטלי , אנו דואגים להזין את הגופים בדיוק של קפסולות האור , השמירה על תדר גבוהה הינה ייחודית ומרכזית במהלך היום שלנו .

אנו מודעים בקהילת טלוס , להיותנו נושאי תהודת למוריה , ואנו המהווים קהילת אור , אשר נפתחה לכלל האנושות , שומרים על היותנו הוויות המתגלמות במימד החמישי ואף יותר.

אנו מתבוננים בכם , בימים אלו ועל הנעשה במערכות השלטון שלכם .

נדרשת בגרות נדרשת רמת רוחניות גבוהה , על מנת לנוע אל השלב הבא , אליה נערכת הפלנטה .

על האנוש להתעורר ולאחד את רמת התדרים.

מהות שערי ההתעלות , עליהם אנו מלמדים בעשור האחרון , החלו להיפתח בימים אלו להבנה אצל חלק מהאנושות . אנו ממתינים בסבלנות להמשך , צמיחתכם .


כאשר אתם קופצים מדרגת אור, אתם שוב מחפשים את אלו הדוברים ומהדהדים את האור יחד עמכם , ואתם מתמגנטים אל אותה קהילה המעניקה לכם את תחושת הבית .אין זה מקרי כי רבים מגיעים , אל טלוס למוריה בימים אלו , השיבה הביתה , הינה השיבה אל האור ואהבה , האחדות והשמחה הקיימת בלבכם , שם אהובים השער לחופש לאלוהות .


בעשור האחרון , הצלחנו להקים בישראל , את תא האור הנושא את הווית טלוס למוריה, קהילת האור המתקיימת בתהודת הנתינה ללא תנאי , מליבה הרחב, היא זו המעניקה לנשמות רבות את התחושה כי זהו הבית , המחבק..

עליכם להבין , כי ברשת אגרתא יש ערים אור רבות כמה מהן מאוכלסות על ידי הלמוראנית , אך טלוס נבחרה להיות , העיר המרכזית הבוהקת ומהדהדת את לב למוריה ללמידה ולהתפתחות .

מבית הספר NAKAL למסתורין , אנו מלמדים וחוקרים , מאירים ותומכים בכם בתובנות החדשות הנולדות בתודעתכם .

הלמידה המשותפת , הינה מבורכת היות ואתם אלו המעשירים אחד את השני , ואתם אלו המעניקים ופותחים בפניכם את הדרך להשיג הארה וחירות רוחנית . ראו את עצמכם כבעלי השפעה על הקהילה כפי שהיא בעלת השפעה עליכם .


אנו רואים את הצמיחה אשר התהוותה בעשור האחרון , ומזמינים אתכם לשוב וללמוד יחדיו עמנו .

כאשר תהודת הוויתכם מתפתחת ועולה בתדרי האור , אנו מתגלים בפניכם , בשיח בתקשורת ואף במפגש אישי כאשר אתם יוצאים אל המסע המרגש אל ביתכם בהר שאסטה.


אנו יחד לומדים כיצד לברא את החיים הקסומים וגן עדן עבור עצמכם ועבור האנשים האהובים עליכם .

הבינו זאת משפחת אור אהובה, קהילת טלוס למוריה , כל החיים על הפלנטה ישובו בקרוב לשלומות המקורית שהוענקה להם בתחילת בריאתה.

כאשר אתם אחד בקהילת האור , בה אתם חשים את לבכם , אתם מאיצים את יכולת הלמידה והצמיחה האישית ואף קולקטיבית .
קהילת טלוס למוריה לקראת העשור הבא - עולם חדש


אנו הכשרנו את הבסיס של קהילת האור בישראל , ואנו ממשיכים ומכשירים בהובלתן של בנותיי , המתגלמות בחיים הגשמיים כאיילת ונורק׳ה, את הערות אל הגשמת האור בגשמיות בקהילתיות בישראל וכן יחד עם יתר מובילי ארגוני טלוס בכל הפלנטה.


ההתחייבות של בנותיי , ברמת הוויתן האנושית היא כה רבה עד שרבים אינם יכולים להבין לעומק מהותן . בהתגלמותן המקבילה בטלוס , ואף בכוכב הבית מו .

אכן התחייבות זו , הינה ייחודית , אך עוד ועוד בני אנוש יבינו כי זוהי הדרך לחיים המהדהדים את הגשמת העקרונות האלוהים באחוות אמיתית בקהילה .


נתינתם היא דוגמא מהלכה למעשה להגשמת ואיפשור קיום תודעת המימד החמישי , מהלכה למעשה.

אנו מודעים כי יש לעבור בשערי החניכה של הלכות המימד החמישי עם הכניסה בשערי העיר טלוס.

על כן אנו מושיטים לכם את ידנו , ואת חכמתנו ללמידה משותפת .

הצעד הראשון , הרגישו אהובים את לבכם וצאו מעצלות אנושית , אפשרו לעצמכם להיפתח לחניכות אשר יבואו לעידון תודעתכם . אפשרו לעצמכם לפתוח את הדלת לקהילה האור טלוס וגם אל זכרונות לב למוריה , ולמקומות קסומים אחרים .


יקרים , זכרו שהאהבה הינה מילת המפתח . אהבה תפתח את כל הדלתות בפיכם ותניע אתכם במהירות בנתיבכם אל החירות הרוחנית הבלתי מוגבלת .


מאהבה באתם ואל אהבה תשובו.


הנני אדמה , אחיכם הלמוראני.


 


לעוד מידע בנושא קהילת טלוס למוריה הנכם מוזמנים לבקר בדף הקהילה באתר ולהירשם לניוזלטר הקהילתי: https://www.teloslemuriaisrael.com/representation

לכל העדכונים והתקשורים מוזמנים לקהילה בפייסבוק:

דף קהילת טלוס למוריה בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/teloslemuriaisaelcomunity/

עמוד הפייסבוק של טלוס למוריה: https://www.facebook.com/telosisrae


Comments


תקשורים חדשים

bottom of page