top of page

האם עיר האור טלוס אכן קיימת , מי הם בני טלוס..?


 

השבוע נשאלתי כל ידי חברה, האם בני טלוס אכן קיימים….האם אני באמת מאמינה בקיום עיר האור טלוס… נשמתי עמוק וספרתי לה כי הלמוריאנים שחיים בתוך ההר במימד החמישי , בקהילת אור של נתינה ללא תנאי , הם בעלי גופים אווריריים , אך נראים כמונו, מעט יותר גבוהים , ורזים , לרוב אינם עוברים את גיל ה40..

כאשר אנו פוגשים אותם הם לבושים בבגדים לבנים עם סנדלים ..וכן במסעותיי אל ההר פגשתי אותם , שוחחתי עם כמה מהם , פעמים רבות לאחר שיחה עימם , ופרידה אני מסובבת את ראשי והם נעלמים ..תופעה שחוזרת על עצמה.. היכולת שלהם להופיע ולהעלם למימדים גבוהים היא מיידית .. כן אני מאמינה בעיר האור טלוס, מבקרת שם גם בהיותי בישראל , כן אני מאמינה בערי האור המתעוררות ונפתחות בפלנטה ארץ. מעבר לזאת , ילדי , מגיעים לטלוס, ויודעים לתלפט עם חבריהם , ילדי טלוס, הם רוכשים ידע, ומרפאים עצמם . בכל יום ויום , זוכה אני לראות את ההתעוררות האנושית , עוד ועוד חברים מתקשרים נרגשים , כי שוחחו, ראו , חשו את הכהן הגדול אדמה, את המאסטר סן ג'רמיין ועוד מאסטרים אהובים , המסך מורם , ההבנה הגדולה של הרוחניות האמיתית מהדהדת בתודעת העידן החדש. יודעת אני כי המסה נוצרת ובזמן הנכון , כאשר רטטי לבנו יכילו את האמת , את החמלה זה לזו, את הסבלנות , את ההכלה, ונשים בצד את האגו, השליטה, התחרותיות , הקנאה… יודעת אני כי תושבי "פנים הארץ" ייפגשו עמנו פנים אל מול פנים . ימים אלו מרגשים , אנו חשים את ההתעוררות את תדרי העידן הזהב השביעי , ימים רבים המתנו לזמן זה. כעת עלנו להמשיך ולתרגל את אומנות האהבה, להמשיך ולמרק את היהלום שאנו.

באחד ממסעותיי הר בים לשסטה פגשתי אותה ....את קטרינה בת טלוס.

יצאתי אל ההר, שער הריפוי והאהבה לעצמי ולפלנטה. שם הכול מורגש בחדות. שם ההתמקדות היא בַעיקר וכמעט שלא בשולי. ההר פתח את עצמו בפנינו, והגענו לפורטלים )שערים אנרגטיים( חדשים, אשר לא רבים מגיעים אליהם. את אחד הפורטלים פגשתי ביום ההכנה שלי על ההר, כאשר הקבוצה יצאה אל יומה הראשון בשדות הלבנדר. עליתי במעלה ההר. העצים בירכו אותי לשלום. נכנסתי בשערים אל הממד החמישי. הרכב לקח אותי אל היעדים שאליהם הקבוצה אמורה לצאת להכנה עם אדמה, לשערים האנרגטיים, הוורטקסים.

לאחר ביקור בגנו של אנג'לו המשכתי, על פי קריאה פנימית, אל הפאנת'ר מדו התחתון. ידעתי כי שם היה בעבר מעגל ריפוי וחשתי צורך עז להוביל את הקבוצה למעגל זה. הרגשתי כי מזמינים אותי להגיע אל מעגל הריפוי, לאותו מעגל אשר הזמין את 'טלוס ישראל' בקיץ 2011, לפני שנים. צעדתי בנתיב הולכי הרגל והעמקתי אל תוך היער. הנה הם נחלי המים הזעירים. המים זורמים, ואני ממשיכה ללכת ונזכרת כי אכן זו הדרך הנכונה. המשכתי והעמקתי עוד ועוד... שאלתי את אדמה וקיבלתי מסר להמשיך: "כן, זה הכיוון, צעדי". לפתע שמעתי רעש מאחוריי. כשהסתובבתי ראיתי כי מאחוריי צועדת אישה כבת שישים, גבוהה, גופה אתלטי, ועיניה תכולות כים. בירכתי אותה לבוקר טוב, והיא בירכה אותי. שאלתי אותה אם אני בדרך הנכונה, אם זה הכיוון למעגל הריפוי. "אכן כן", השיבה," גם אני צועדת לשם. הנך מוזמנת בברכה". צעדנו יחד. המילים זרמו, וסיפרתי לה על המסע של הקבוצה אל טלוס. הסתבר שהיא מכירה את עיר האור. המשכנו לצעוד והגענו לצומת דרכים. האישה פנתה שמאלה, ואני עמה. עצים עצומים בגודלם נפתחו לפנינו ואבנים ענקיות נתגלו לעינינו. היא הראתה לי את ביתם של הנשרים בין המצוקים. קרחת יער ענקית נפרשה מולנו. הגענו אל אזור מעגל הריפוי, אך המעגל לא היה שם. התבוננתי שוב וידעתי כי עליי ליצור מעגל חדש.

הזמנתי אותה לבנות אתי את המעגל, והיא נענתה, אך אמרה שתצטרף רק לאחר שתסיים את הליכתה. אמרה ונעלמה בשביל. ניגשתי למרכז קרחת היער. שאלתי האם עלי לבנות את מעגל הריפוי . "כן, בהחלט", שמעתי את קולו של אדמה. התחלתי לאסוף אבן אחר אבן ושרטטתי את המעגל. לאחר זמן מה שמעתי את קולה: "בואי, אעזור לך". היא סיפרה לי כי היא בקיאה במעגלי ריפויוהסבירה לי את משמעות המעגל וכיצד יש לבנותו, מהם כיווני השמיים, וכיצד מנהלים טקס ריפוי. תוך כדי שיחה סיפרה לי כי שמה קטרינה. התבוננו האחת בעיני השנייה, יודעות כי המפגש אינו מקרי. ידעתי כי מעגל זה נועד לקבוצה ולכל מי שזקוק לריפוי, וכי מחר נעלה כולנו להר, אל המעגל שבו קטרינה ואני שילבנו את יצירתנו. אני בהודיה, יודעת כי הכול מדויק. קטרינה סיפרה לי כי לא רחוק מכאן קיים שער לטלוס, אך הוסיפה כי חייבת להיות רמה מסוימת של תדר כדי שנוכל להיכנס. שוב חשתי מלאת הודיה. הריפוי בתוכנו כל כך חשוב. הוא זה שפותח את הצוהר אל הנשמה. הוא זה שמסיר כל חשש וכל מעצור אנרגטי. באמצעות הריפוי, אור רב נכנס אל לבנו, אנו משחררים את הישן ומכינים את עצמנו לקבלת החדש. נפרדתי מקטרינה בחיבוק אוהב. היא הלכה לדרכה, ואני חזרתי לדרכי. תודה לך קטרינה היפה, על הידע והחכמה שהענקת לי. נתראה שוב בטלוס...(מתוך אהבה בין הממדים , איילת סגל , טלוס למוריה)

"גישת ההודיה, פותחת את הדלתות לניסים , ולהכפלת הברכות שלכם ! אם אתם חשים במחסור בברכות בחייכם או משתוקקים להביא את הברכות שלכם לרמה גבוהה יותר, תרגלו אמנות עתיקה זו, כדי לשפר את כל התחומים בחייכם , ובכלל זה את השפע שלכם . " (מתוך למוריה החדשה, אורליה לואיז ג'ונס)


203 צפיות
bottom of page