top of page

מקדשי האור החכמה והריפוי בטלוס

עודכן: 5 במרץ 2022


 

***פרק 8

העיר הקריסטלית טלוס , נשאה את תהודת המימד החמישי , את תהודת למוריה , את האור הגדול

העיר הקריסטלית , נשאה את אותם קרני אור מהירות אשר הגיחו ממרחקים רבים , מעברי לשערי העולמות המקבילים , מעבר למערכות שמש כחולות , מעבר למוכר.


העיר הקריסטלית , אשר נבנתה בדיוק מרבי בתודעה גבוהה , תודעת האהבה , נבנתה על ידי אדריכלי האור , כאשר הם זרעו את תצורות האלוהות בתוכה .

המקדשים של להבות הבריאה תוכננו בקפידה , המאסטרים הנעלים , הגיעו במיוחד ויחד עם אדריכלי האור נציגי השמבאלה , לקחו חלק מרכזי ותמכו בבניית המקדשים , בשמירה על אותן להבות עדינות אשר הובאו מיבשת האם . כהני המקדשים , ידעו לשמור על הלהבות ובנו את המזבחים בכל מקדש , הם נשאו את הצפנים לקיום תבניות הריפוי , הידע והחכמה של אותן הלהבות .

לכל אחת היה צליל וגוון ייחודי , תדר וצפנים אלוהיים , כהני המקדשים , היו אלו אשר שמרו על הלהבות במשך עידנים , וגילם היה עתיק כגיל הלהבות . הם היו בעבר לכל זמן ומרחב , הם היו בעלי היכולת לנוע בעולמות המקבילים , ולצידם שומרי האור.


לכל קרן היה , המאסטר הנעלה אשר הוא נשא את מחוייבות שמירה והגנה על הלהבה , הוא היה זה האוחז בידע העתיק ומלמד אותו לאותם אלו אשר נבחרו , לאלו אשר בחרו להגיח אל מעל פני האדמה ולהיות לשליחי האור .


תפקיד המאסטרים , המורים האוחזים את תהודת האור הגבוהה , היה מחויבות ראשונית לדרכה המתחדשת של האנושות , דרכה אל ההתעלות . הם ידעו כי יגיעו הימים בהם יהיו נסיונות , של שליטת האפלה על הפלנטה , וכן על מוקדי האור המקודשים , מוקדי האור אשר נבחרו בקפידה להניע את הזרמת האור מתוך הפלנטה אל הקוסמוס האין סופי .


ממרומי הרואל טיטון , מקום מושבם הראשוני , נדדו המאסטרים ברחבי הפלנטה , אל אותם שערי האור , שמרו ולמדו את שבטי האנוש על האלוהות . כך עם המחזוריות החדשה של האנושות , זו אשר נוצרה לאחר שקיעת ממלכת למוריה ואטלנטיס , העניקו המאסטרים למעטים בלבד את הידע ומפתחות האור אל הבריאה האלוהית .

הכתבים העתיקים , המקדשים , יעלו ויתגלו בימים אלו ממש , אט אט האנושות תזכר במקור ממנו הגיעה .


אחד המקדשים הפעילים ביותר בימים אלו , היה מקדש הריפוי והאמת , מקדשו של המאסטר הילריון , מקדש זה היה עמוס ופעיל , ככל שתודעת האנוש החלה להיפתח , הגיעו עוד ועוד בני אנוש בלילות שלהם , גופי האור הגיעו , לעיתים , עם גופי האתר אשר נשאו חולי . הגופים , נכנסו אל חדרי האיזון וההתחדשות , וצוותי הריפוי הגלקטים , פעלו ללא הפסק. היו גם גופים שהגיעו מכוכבים רחוקים . הם לרוב היו באים לחקור וללמוד על גוף האנוש ותפקודו .


המאסטר הילריון , היה אחד ויחיד , אשר נשא את יסודות האמת והיכולת לרפא את גופי הפליאדים , הוא היה אחד בבוראי הגופים , גם לאחר נפילת התודעה המשיך וליווה את גופים אלו .

ההבדל בין הגוף הפיסי אל גוף התודעה היה רב , על כן הכשיר הילריון 12 מרפאים , מבני למוריה אשר היו הם יחידי הסגולה שנשאו את יכולות הריפוי , הם נדדו בין מקדשי האור במעמקי הפלנטה בין 120 ערי האור , והכשירו עוד ועוד מרפאים , הם ידעו כי יגיעה הזמן כי האנושות תעבור את ההתמרה הגדולה , וגופים רבים יזדקקו לתמיכה , אלו אשר יצליחו לעבור את משוכת החולי , יהיו אלו אשר, יגעו בגלעין החולי שלהם , הם אלו אשר ירפאו את נפשם האנושית ויצליחו לחבור אל יכולות האמת שלהם ולהמשיך במסעם עם תודעה ערה.


בני טלוס , הכירו את גופים האנוש , רבים היו מגיעים לטלוס לביקור עם תודעתם וגופי האור, אך לרבים הגוף האנושי היה ונשא חולי .

אחת ממרפאות הגופים הייתה הנסיכה .


ריפוי בעזרת עצמת עץ החיים

עץ החיים

בין ימי הלחימה….

הם הקימו את העיר הקריסטלית , יחד עם בני למוריה , יחד עם נציגי השמבאלה ועם זקני העיר.

הם בדקו את הקיף ההר השאסטה אשר תחתיו קבלו אישור לבנות את העיר המוארת , ההר היה חלק מיבשת הם , והוא נשא את תהודת הקסם הרב ממדית , מעליו שער רב ממדי אשר היה פתוח אל הקוסמוס האין סופי , העניק לבני טלוס את היכולת לטוס עם חלליות האור אל עולמות מקבילים ואל אותם מערכות רחוקות עימם קיימו קשרים .


ההר העניק ביטחון ושפע היה מסביב בני טלוס אהבו לצאת מעל פני האדמה להביא את גופם למצב דחיסות מלא ולהיות אחד עם בני האנוש הנושאים את הגופים הדחוסים , מידי פעם אף היו פוגשים מבני המקום , בתחיל היה קשה למצא אותם אך עם השנים הגיעו עוד ועוד מבני האנוש והם אף התרבו

וכן השדות שסביב גופם היו מעוותים ולא טהורים , היו חלק שנשאו שדות פרוצים עם חורים והיו שהיו חולים .

בני טלוס הצטערו לראות את האנושות במצב זה , ואט אט החלו להמעיט את היציאות שלהם מהעיר הקריסטלית אל מעל פני השטח .


העיר נבנתה , מקדשי האור הופעלו , ויותר ויותר חברים מערי אור פנים פלנטריות שמעו על העיר הלמוריאנית הנוצצת והגיעו לבקר.

המעברים בין הערים היו קלים , דרך קרוניות האור , ונעשו בקלות .

בתי הקריסטל אכלסו את תושבי טלוס , ואף רובד המזון היה ייחודי והוא יועד לכל בני העיר.


הקהילה הטלוסאנית , צמחה והתפתחה תוך כדי שמירה מוחלטת על כללי בני למוריה .

כהני העיר היו אלו אשר שמרו על טוהר התדר .

מועצת העיר בהובלתו של הכהן הגדול אדמה והאנאהמר

יחד עם המלך והמלכה , אשר הכילו הווית תדרי כוכב הבית NU

כך צמחה העיר הלמוראנית , במעמקי רשת אגרתא עמוק בתוך הפלנטה.

הלוחם , אהב להלך במיוחד בין תחנות השיגור השונות אשר הוקמו , שם הוא קלט את מיטב המידע אשר היה נדרש לתפקוד .

ואת אחד המקומות העוצמתיים אשר היו מוכרים בטלוס

את עץ החיים .


עץ החיים , היה אחד ומיוחד , זרעו הובא מלמוריה , כאשר הוא נזרע התאגדו כל זקני טלוס ונשאו תפילה יחד עם הנסיכה , המלך והמלכה וכן כל הקהילת האור , הם ידעו את התפילה אשר הכילה את יסודות הקוסמוס , את יסודות הבריאה , השפה שפת האור והשירה והצלילים אשר הגיעו היו כה עדינים .

סביב העץ ישבו כולם ונעו אחד בתנועה משותפת ומסונכרנת עם הזרם הקוסמי אשר הזין את הזרע העדין .

כך בכל שנה , עם חגיגות יום הבריאה של טלוס.

התאגדו כל הקהילה והעץ צמח והכיל את אורות הבריאה ואת אורות ליבת גאיה.

ההזנה שלו הייתה תדרית דרך אותם אלו אשר נולדו , אותם אלו אשר עזבו ואלו אשר זכו להמשיך ולהזין את גופם ,

כל גוף היה מחובר אל שורשי תמצית הייסוד של העץ

כל גוף , היה שונה וכל גוף זכה לקבל הזנה מהעץ, גופים שהיו חולים , הונחו לצידו של העץ.

גופים שהיו בפני חניכה , כרעו ברך לצדו של הגזע העבה.

גופים אשר רצו להתעבר ולהפתח לבואה של נשמה חדשה , ישבו על השורשים המוארים .

ואלו אשר רצו לקבל מידע עתיק ולהיזכר , חיברו את צ׳קראת הבסיס אל צ׳קראת הבסיס של העץ וזכו לקבל את המידע הנדרש.

הנסיכה ידעה את עץ החיים , היא ידעה כי כהוא המחובר אל כל מערכת ההזנה של הפלנטה נושא בתוכו חיים , היא ידעה כיצד לעבוד עם אנרגיית החיים ולצקת אותה בחזרה אל גופים חולים .

לעיתים היתה מגיעה אל אותם נשמות מעל פני האדמה , כאור בוהק , והייתה מעניקה לאותה נשמה , אשר חלתה או עברה תאונה טרם זמנה, את אנרגיית החיים מהעץ המיוחד , אותה נשמה היתה רואה את אור הנסיכה ושותה מהאור בגביע הקריסל , וזוכה לקבל שוב את בריאותה .


על קסמיה של הנסיכה דברו בכל מרחבי יבשות הפלנטה , כל אותם שבטים עתיקים , וכן גם בזמנים המודרכים , עודנה מגיעה אל אלו אשר זוכים להזדמנות חדשה , לגלגול חיים חדש באותו גלגול החיים .


היא זו , האחת היודעת מי הוא הזכאי לכך .

ADAMAYELETELOS

Comentarios


bottom of page