top of page

מסר מהמאסטר זהר - נציג השמבאלה בטלוס

עודכן: 16 בינו׳ 2022
 


זהר הוא אדון עתיק מאוד מהעיר שמבאללה של פנים כדור הארץ. הוא אומר לי שהוא חי 250,000 שנה באותו גוף. גודלו כ -15 מטר, נראה סביב גיל 35 ויש לו שיער לבן בוהק. הוא הוסיף: לא סוג השיער הלבן הנגרם על ידי הזדקנות, אלא הסוג הנובע מעוצמת האור הלבן שבתוך הלב. הוא מדען של הטבע ושל הבריאה, ומתגורר בעיר שאמבלה כמעט כל חייו. אחד הנושאים המועדפים עליו הוא לדבר על איכות ה"הרמוניה "כמפתח עיקרי להשגת רמת התודעה להתקבל לחגיגת העלייה.


הוא גם אחד שהאיר יתר על המידה בנוכחותו, הדריך וסייע בהקמת העיר טלוס לפני 12,000 שנה, כאשר הלמוריאנים עברו לשם לראשונה. הוא סייע וייעץ להם 5,000 השנים שקדמו לכך, כשהתחילו להכין את העיר למגורים, ברגע שידעו שיבשתם נועדה להיחרב.


זהר אומר לי שבתחילת הדרך איש בשמבלה לא ידע בוודאות מה ניתן לצפות מהציוויליזציה הלמוריאנית החדשה הזו שהצטרפה לרשת אגארתה בתוך כדור הארץ. בשמאלבלה הוחלט אז שצריך לעקוב מקרוב אחר המצטרפים החדשים.


זהר אומר לי שאחרי שבילה זמן רב בטלוס , ב -12,000 השנים האחרונות, הוא באמת מחזיק בחיבה גדולה לאותה עיר של אור ואהבה. מה שהלמוריאנים השיגו שם בזמן כה מועט בהשוואה בין תרבויות פנים אחרות של כדור הארץ שהיו שם זמן רב יותר, עולה בהרבה על כל הציפיות שכל מועצה פלנטרית או בין-גלקטית הייתה יכולה לדמיין אי פעם לפני 12,000 שנה.


דבריו הם: "ביליתי הרבה זמן בטלוס ב -12,000 השנים האחרונות, במיוחד בהתחלה. התחלתי לאהוב את המקום הזה באותה מידה כמו שאני אוהב את העיר שלי Shamballa. גם עכשיו אני עדיין מבלה זמן רב בטלוס, אך כבר לא מאותן סיבות כמו בעבר. עכשיו אני הולך לשם, כבר לא כדי לעקוב אחר התקדמותם והתפתחותם, אלא פשוט כי אני כל כך אוהב ונהנה מלהיות בעיר האור המופלאה הזו ובנוכחות תושביה. היופי, השפע, האחווה והיצירתיות שקיימים שם בשלמות כזו ממחישים טוב יותר מכל מקום אחר את הנסים שאהבה והרמוניה יכולים להשיג כאשר תרבות ואנשיה מחליטים, כקולקטיב, לגלם באופן מלא את אהבת הבורא. . טלוס ואנשיה הם דוגמה קוסמית יוצאת מן הכלל לפליאות שאהבה יכולה להשיג ".


הוא גם מספר לי שהוא עלה לפני כמה פעמים על פני השטח לתקופה קצרה, ושהוא נהנה מאוד לפגוש ולדבר עם אנשי השטח. הוא הוסיף: "ליבי מייחל, כמו גם לב משפחתך הלמורית של טלוס, להיות מסוגל ללכת שוב בין כולכם, כאח, ולהציע לכולכם את ההדרכה והחוכמה שלי".


מאסטר זוהר


״שלום אחים ואחותי האהובים, זה זהר.


תודה לך אוריליה שביקשת ממני לומר אמירה בספרך; אני ממש בבקשה להציע את האנרגיה שלי למאמץ כזה. תן לי להגיד את זה. על מנת שהעולם הזה יהיה מואר לחלוטין ויורם באור, הכרחי שכל מי שחי כאן חייב לקחת על עצמו את הפרסונה של "הרמוניה". כולם חייבים לעשות זאת; זו דרישה. אחרת, מי שלא יעשה זאת ייגרר ביהירות שלהם. הם ירכשו מחלות שנוצרו מחוסר האור שלהם והם פשוט ימותו, בעיקר משום שלא תהיה להם היכולת להיות מאושרים בעולם החדש. מבין?


זו עכשיו הבחירה שלכם , אהובים. או שתבחר להכין אותו, או שלא. תוצאת האבולוציה שלך תלויה לחלוטין בבחירות שלך שאתה עושה בכל יום ובכל רגע ביום.


אוכלוסיות השטח מתקרבות כעת למה שמכונה "ההתכנסות". דעו שהכוחות שיש בעולם הזה, הכוחות של צד הצל, האילומינטי, מנסים לעצור את זה בכל מחיר. דע שככל שהם מנסים לעצור את זה יותר, כך תדע שאתה עושה את זה נכון ומתקרב. מבין?


ממשלות הפלנטה שלכם עדיין לא מבינות שהאנשים שחיים בפנים היו שם זמן כה רב, הרבה יותר מכפי שמוחם המוגבל יכול היה לדמיין. הם עדיין לא מבינים כי הם לא אלה שאחראים על הפלנטה הזו, וכי זמנם לשלטון מסתיים בקרוב לסיומו הדרמטי. בועת האשליה שלהם תתנפץ בקרוב, ומעגל האחריות שלהם ייוולד.


הגיע הזמן למצא את מקומך ליד אלו המאמצים את תדר ההרמוניה בחייהם. כל אלה המעוניינים לגלם הרמוניה או רוצים להתקבל למשפחת טלוס מוזמנים לעשות את הפעולות הבאות:


עליכם לשאוף להישאר במצב של הרמוניה בכל עת, עם כל הבריאה וכל הטבע. כי בלי הרמוניה, יש מחלוקת. ואז עם מחלוקת יש הרס.

לא משנה מה אנשים עשויים לעשות או לומר, אתה "חייב להישאר בהרמוניה". אם מישהו מנסה לפגוע בך, אז ברך אותם, ואל תיתן להם להיות חלק מהמציאות שלך. אם אתה נתקל במצב לא הרמוני, אז התרחק. אין לך חובה להישאר במקום בו ההרמוניה אינה שולטת.

חפשו אמת והרמוניה בכל עת, ואל תתנו לעצמכם לסטות יותר ממהלך זה או שתשמידו את עצמכם. מי שימשיך להתנגד לאנרגיות החדשות המציפות כעת את כדור הארץ שלך לא יוכל לעשות זאת עוד זמן רב. האנרגיות החדשות מתחילות עכשיו כל כך חזק ועוצמתי להביא לשינויים ולשינויים שכולם חיכיתם להם. מי שיתנגד יהרוס את עצמו.

אתה כבר לא צריך לבדר רגשות של מחלוקת ואשמה. לעולם אל תצטער על מה שאתה או על מה שאתה עובר כדי לאזן את חובותיך כלפי החיים. במקום זאת, השתדל תמיד לשפר את עצמך.

הרמוניה צריכה להיות האיכות הראשונה בחיים שלך, ולהיות סמוך ובטוח שהיא תסלול את דרכך לכניסה לאולמות העלייה. תדע מתי תגיע לרמה זו כי אז שום דבר לא יפריע לך. לא משנה מה שאנשים יגידו או יעשו לך, זה לא יצער את לבך בדרך זו או אחרת.

מישהו שנמצא בהרמוניה מוחלטת מאושר לחלוטין מהיצירה. שמישהו מחזיק בקבלה מוחלטת של מה שיש. כשאתה הופך לזה אתה מוכן להתעלות שלך. מכיוון שאני כמעט טלוסיאני , אני גם אהיה שם כדי לברך אותך ולנצח את הניצחון שלך באור.


Namaste חברים אהובים שלי, אני אוהב את כולכם כל כך מאוד

לרכישת הספר היכנסו לחנות

740 צפיות

1 Comment


Avital Sariel
Avital Sariel
Nov 27, 2020

זה נהדר ויפה. תודה לזהר. בהקשר לימים אלה, אתן דוגמא: שכנה שלי חיה באילת ולא מעוניינת להיבדק בכפייה. כיצד עליה להשיג הרמוניה? האם בכך שתוותר על עמדתה? תודה באהבה רבה

Like
bottom of page