top of page

מסע רוחני ...למה הכוונה ?

עודכן: 7 במרץ 2023 

מסעות רוחניים ...למה הכוונה ?


מאז שאני זוכרת את עצמי ...הרגליים שלי השתוקקו לטייל , לנוע מעל הסלעים החדים , הנתיבים הנסתרים , אל מעיינות השפע ופסגות ההרים .


עם תלמידי, עם ילדיי , עם עצמי ...


העולם של טלוס למוריה פתח בפני את השילוב של אחדות תודעה - רוח והטבע המעורר השראה.


לאחר השירות הצבאי , קראתי את הספר האלכימאי , הרגשתי כי הדמות ההרפתקאנית זו אשר יוצאת לחקור את העולם , אל המסתורין קיימת בתוכי . יצאתי אז למסע בדרום אמריקה , שאלתי עצמי בין האגמים , ההרים והתרבויות השונות את השאלה אשר מובילה אותי בכל מסע חדש ..אליו אני יוצאת - ״מי אני ״?


התשובות לא איחרו להגיע , ועם השיבה הביתה החלטתי לחקור את הפלנטה בפן הגיאוגרפי וההיסטורי ...קראתי למדתי והרביתי לטייל בשבילי ישראל . בכל מסע למדתי את עצמי מחדש , בכל מסע קבלתי מתנות וחוויתי עולם עשיר הן בתוכי והן במפגש עם אנשים ותרבויות מכל העולם .


הדמות ההרפתקנית שבתוכי המשיכה לנשום , ולדמיין עצמי באותם המקומות בהם גיבורי הספרים נכחו והביאו את התיאורים המרגשים , בספר ״התקדשות ״ ראיתי בחזוני את פירמידה גיזה הגדולה בספר ״קול הידיעה״ הרגשתי את תרבות המאיה על האדמה ההיא .... המאכלים השונים , הריחות , הטבע והחי ...

כאשר הגיעו לידי הספרים של אורליה לואיז ג׳ונס , הייתי מתבוננת בכריכה של ההר ..הוא מגנט אותי ושם כבר אפשרתי לעצמי להרגיש את תאי זועקים ....את יוצאת אליו , זה היעד הבא.

בהיותי בת 35 זכיתי , קבלתי את הקריאה! והייקום כולו סנכרון עצמו , השערים נפתחו , ויצאתי אל ההר הקסום , מסע ממנו שבתי אחרת , אכן מסע התעלות .


הגוף זוכר את אותם המקומות בהם נכחנו בגלגולים קודמים , כאשר אנו נוכחים באזור מסוים ונושמים את החמצן וריח האדמה והצומח , הדנ״א בתוך גופנו מתעורר , אז הזכרונות עולים ח.

כאשר יצאתי לראשונה אל הר השאסטה בצפון קליפורניה , בעקבות ספרי טלוס .

עם דריכת רגלי על האדמה הרגליים החלו לרוץ..בין עצי הרד ווד , והשבילים הנסתרים , ידעתי את ההר כפי שהכרתי את כף ידי , לעולם לא לקחתי מדריך מקומי , הכהן הגדול אדמה , והרוח הם שהובילו אותי .


בישראל באותם הימים , לא שמעו על ההר הקסום ...עם השיבה לארץ ידעתי כי בקיץ הבא (2011) אני אוציא את קבוצת השליחים הראשונה שיוצאת מישראל .


אורליה האהובה , היתה זו שפתחה בפנינו את השערים לטלוס , היא גם הגתה את מסעות ההתעלות הייחודיים להר השסטה , היא בנתה אותם על פי הנחייתו של הכהן הגדול אדמה , בדיוק מרבי של ביקור בשערים קדושים , הורדת מסרים בתקשור ישיר של אדמה , ובניית התדר לאותם השליחים המיועדים .


ויקטוריה לי ממשיכת דרכה , המשיכה את מסעות אלו וכך גם יתר ארגוני טלוס מהעולם , אשר בכל קיץ הובילו את שליחי האור מארצם .

כך גם מישראל יצאו 18 - חי חברים במסע הראשון - מסע קבוצת האווטאר .

המסע היה כה מרגש , ייחודי אותנטי , הלמידה בשבילי היתה במימדי האור והגשמה אשר לא ניתן לעיתים לחוות במלל האנושי , הבתני כי במסעות הרוח שלנו אנו מפעילים את 5 הגופים שלנו , אנו יוצאים מסט הצילומים הרגיל אותו בנינו בחיינו , והשליחים חווים התחלה חדשה , הם משחררים כה רבות מהישן ונפתחים אל תודעת האור של המימד החמישי ויותר וחווים התעלות אדירה .
משנה לשנה , הכהן הגדול אדמה הדריך אותנו , המסעות כללו בין 18 חברים , למסע השיא שבו הענקנו את חווית ההתעלות ל29 חברים , הקריאה נשמעת ! והם הגיעו ןהגיעו ,

אט אט הבנתי עם שותפתי נורק׳ה כי מסעות ההתעלות מתעבים לפורטלי האור ברחבי הפלנטה .

העמקנו ויצאנו על פי קריאת הרוח לפרמידה הגדולה גיזה במצריים - אל הר שלמה- אל פטרה אל הוואי מולדת למוריה , וכמובן בכל קיץ לשסטה .


כאשר תמיד , המסעות התדייקו והיו עשירים מקבוצות של חברים רבים .


המסעות שלנו , הם מסעות בהם המועמד למסע מביע כוונה ליציאה למסע , מרגע זה , הייקום כולו נקרא ונפתח בפיי המועמד וחברים אכן קבלו מתנות רבות כמו כספים שהשתחררו למטרת המסע , ריפוי הגופים ...
הדיוק כה חשוב - לדעת עם מי אנו יוצאים למסע

במסעות ההתעלות עם הקריאה , הלב נפתח והמאסטרים הנעלים מתחילים עם המועמד תהליך הכנה לקראת המסע . המסע של ארגוני טלוס בעולם נבנו בקפידה בהובלת הכהן הגדול אדמה ואורליה לואיז ג׳ונס , מסע אינו טיול , ועל כן הדיוקים , התקשורים והידיעה לאן יש לקחת את המועמדים הבונים את הקבוצה הייעודית של כל מסע הוא משמעותי ביותר ואחר.


בכל אחד ממסעות ההתעלות , אנו מקבלים את תהודת המסע בפן האנרגטי ומעניקים לו את המשמעות על פי ״שם המסע״ לדוגמא , המסע הראשון היה אוואטר בו למדנו להפעיל את גופנו בפן הרב ממדי , המסע השני נשא את המסר הרמוניה ולאחריו אהבה , ועוד ועוד...המסע המתייעד ונבראה לקראת הקיץ הקרוב , נושא את השם ״חירות תודעתית ״ , ואלו המבינים כבר את המשמעות מודעים למשמעות מסע זה ומקבלים את הקריאה .


במשך כל השנים , הרגשתי והובלתי את המומעמדים בשבילי ההר , לוקחת אותם למקומות נסתרים אשר לעיתים גם המדריכים המקומיים טרם חקרו , ההקשבה לקולו של הכהן הגדול אדמה ומפגש עם החברים הגרים בטלוס והן בעיירה שאסטה מעניקים לנו את היכולת לעלות הכי גבוהה עם הקבוצה אותה אנו מובילות .


כמובילת מסעות , אני קשובה לקול ההר או לאותם פורטלים אשר מזמנים את קבוצות האור ולעיתים גם פורטלים אלו נסגרים ...

כך היה בשנת 2020 עם קיום ה ״קורונה״ בעולם , למרות שהיתה לנו קבוצה מקסימה , הקשבתי לרוח ההר אשר אמרה יחד עם זקני ההר , אלו החיים בעיירה כ 50 שנים .

הקול הדהד בבירור כי יש לכבד את ההר , ושבשנה זו לא נעלה להר.

בקיץ 2020 , החלטתי להקפיא את ההגעה עם קבוצה , את ההחלטה קיבלתי כאשר הייתי על ההר הייתי קשובה לקולות ההר, אכן בשנה זו סגרו את השערים פיסית של ההר , כיבדנו את רוח שאסטה וב2021 יצאנו אל ההר עם קבוצה של 29 שליחי אור , במסע אשר התרחב גם לביקור בממלכות האור של אחוות האור הלבנה - הרואל טיטון - ארה״ב והר שאסטה.


על כן אהובים , קשובה אני גם ביום זה , ותמיד ממליצה למי אשר מקבל את הקריאה , להקשיב לליבו . לעולם איננו נוהגים בטלוס לעשות מסע שכנוע ..היות ביציאה למסע רוחני , עולמנו מתמיר עצמו לחדש, ועל כן ההקשבה חייבת לנבוע מלב המועמד למסע .


היו חברים שהביעו כוונה ולקח להם 7 שנים , עד אשר קבלו את האומץ האמונה ועברו בשערים אשר הכינו אותם ליציאה פיזית .


מסעות ההתעלות הינן מסע שבו המועמד עובר קפיצה קוונטית בתודעתו , העזה לחקור את עצמנו מחדש , להעניק לזכרונות העתיקים לעלות , החוויה הינה בלתי נשכחת , משפט אשר אימצנו לעצמנו הוא ״זר לא יבין זאת לעולם ״

על כן אהובים , רבות אוכל לכתוב וכן אתם מוזמנים לקרא על המסרים והתובנות ותחושת המועמדים המסעות שלנו בעבר
בהם בקרנו ובצענו שליחות תדרית גבוהה ברמה האישית והן כקבוצה התורמת לפלנטה .
אנו מזמינים אתכם אל המסעות הקרובים שלנו :
במרס למקסיקו בעקבות מסתורין בני המאיה- הקבוצה מלאה
ביולי להר השאסטה לצפון קליפורניה נותרו עוד מספר מקומות בודדים .

צוות המסע הינו צוות ותיק אשר מוביל מסעות בישראל ובפלנטה במהלך 13 השנים .
הניסיון הינו רב ואנו מעניקים הן תמיכה רוחנית , רגשית והן מידעים היסטוריים ובפן המיסטי גבוהה.

אנו מובילים את המסע עם ניסיון מטעם בית ספר להכשרת מנהלים מסעות ומדריכי מסעות מטעם חברה אמריקאית עולמית ITMA.

חברים משתפים :

"המסע לטלוס עובר בדרך של אמונה מוחלטת, בדרך שבה החיבור ללב המקודש הוא הכרחי"

העניקו לעצמכם את מתנת החיים – מסע ההתעלות הייחודי 2023 לפרטים והרשמה ניתן לפנות לאיילת 054-2024635


חברה מהמסע של קיץ 2016 משתפת : "סופיה פטר יועצת רוחנית: איילת אהובה, נפלא כתבת. אני מברכת את היום שפגשתי אותך ואת חברי ארגון טלוס (בכנס סטרגייט בהבימה לפני חודשיים)...התחברתי מיד לאנרגיה ולתדר הנקי שלך. לחיוך הכנה ולאור שבך.לחברים מסבירי הפנים. אני מברכת את ההחלטה לצאת אתכם למסע הקסום לשאסטה לפני חודש כמעט..האנרגיה והתדר של ההר עדיין מהדהדים בי ואני ממשיכה את העבודה הרוחנית ברוח טלוס..אכן פגשנו אנשי טלוס בירידה מההר.ורגע אחרי הם נעלמו. אנשים יפים שמקרינים אור. הרבה דברים קסומים קרו שם ...תודה על הזכות הנפלאה. אני מחכה למפגש אתך, עם נורקה המקסימה ועם כל הקבוצה האהובה אצל טליה חברה נפלאה , התגעגעתי לצחוק המהדהד שלה. נכנסתם לי ללב..סופיה פטר


חבר ממסע 2019: ״ דרך המסע חציתי בשערים של הרב ממדיות , אין מילי להודות לאיילת ונורית על הליווי והאהבה, על הדיוקים לאותם נקודות השער בהר עצמו , והמפגש עם המורים המוארים איתם חויתי התעוררות בכל תאי נשמתי , חוויה מעצימה לנצח ״ - ש


חברה ממסע 2015:״ זר לא יבין זאתלעולם , אלו המילים שלי למסע המהמם של ההתעלות , יחד עם ליבם של איילת ונורק׳ה האהובות , התרגשתי והרגשתי בכל חלק מהמסע , אוהבת אתכם ״ ט.

״מסע ההתעלות 2018: ״ המסע לקח אותי לזכרונות עתיקים של יבשת למוריה , שם חזרתי להיות האור שאני , במהלך המסע קבלתי חזיונות ושחררתי טראומות משקיעת היבשת אשר הדהדו בחיי הללו , אני מודע על הקבוצה המדהימה ולכל אשר זכינו לקבל , תודה לאדמה למאסטרים לאורליה לאיילת ונורק׳ה , תודה ״ ש.


עם צוות המורים של ITMIמדמנהור איטליה 2021

בהובלת איילת סגל ונורית טבנקין
Comments


bottom of page