top of page

מהו המתרחש בתהליך המוות , והפרידה..

 

ברוכים הבאים כאן אדמה הכהן הגדול מטלוס, מברך אתכם יקרים על שהנכם .


השינוי מתרחש אל מול עינכם אתם חשים את השינוי , בכל הרבדים , חשים בחושי הממד השלישי , וחשים בחושי הממד החמישי . עם סיום מחזוריות אחת וכניסה אל מחזוריות חדשה.

נשמות רבות בוחרות לעזוב את הפלנטה , גם אם גופם צעיר בגילם הגשמי , כנשמה הם בוחרים את נקודת היציאה , רובם אכן חוזרים מהר מאוד לפנטה , עם גוף חדש ותודעה ערה!


בעודכם רואים את בני האנוש אשר בוחרים לעזוב את הפלנטה, פעמים רבות הנכם נפרדים מאותו אדם אהוב, ובדמיונכם הנכם רואים אותו מגשים את חלומות אשר רצה בהם בעודו בחיים , אהובים עם הפרידה מגופכם הפיזי הנכם הוויית אור שמימית , הנכם חוברים אל שרוול האור אשר מעלה אתכם מעלה אל הממדים הגבוהים , אל הממדים השניים עשרה ויותר , ושם הנכם פוגשים באדוני האור , תחושת החופש של הנפש מהעולם הגשמי מאפשר התרחבות תודעתית אין סופית , ואחדות עם מקורכם , עטופים אתם במשפחת האור ובשלב הראשון מתמלאים אתם שוב למלאות תדרית של תודעת האור הגבוהה.

לאחר שאתם מלאים , חלק מתודעתכם , זו אשר בחרה להגיע אל הפלנטה , ולחוות את השיעורים במצבים אותם יצרתם , נפגשת בליווי ההדרכה להתבוננות ולמידה.


לעיתים חלקכם חוזרים אל הממדים הגבוהים לאחר מסע מפרך בגופכם הפיזי.

על כן , גוף האור לעבור התחדשות והטענה ולכן יש תקופת מעבר והתבוננות המצריכה זמן שאינו קיים בממדים הגבוהים , יתכן שהנשמה תסיים שלב זה במהירות ,לאחר ההבנה אילו שיעורים סיימה ועם אילו שיעורים עליה להתבונן ולחוות שוב, לעתיים תקופת ההתבוננות הינה ארוכה עד מאוד.

חלק מגוף האור בימים הראשונים של הפרידה מהממד הארצי , נוכח עם בני המשפחה ועם האהובים אשר אבדו את תצורתם האנושית וחווים פרידה ותקופת אבל.

גוף האור הנו רחב ומפוצל לשנים עשרה מימדים מקבילים , אשר חלקם אף ביקומים רחוקים . גוף האור אשר סיים את מסעו בפלנטה ארץ נושא תדר מסוים, לכן אינו בעל היכולת לחבור אל יתר הגופים , אך האני הגבוהה מזהה את סיום התהליך בממד השלישי , ובעל הידע כי גוף האור הנוכחי חובר בחזרה אל מקור הנשמה אל מרכז הנשמה .

גוף האור לרוב לאחר הפרידה מהגוף הפיסי , נושא את תצורתו של הגוף הפיסי בממדים הגבוהים , החותם האנרגטי עדיין קיים , ורק לאחר תקופה של בנייה מחודשת והתחברו אל מרכז הנשמה , תצורת גוף האור מתרחבת ומקבלת תצורה אחרת אשר איננה נושאת את חותם הגוף הפיזי .

בעיר האור טלוס , אנו בעלי גופי אור עם חותם למוראני , אשר גופנו דומה לגופי האנוש , כפי שנברא בימי בראשית על ידי אחינו הפליאדים . אוורירים וגבוהים עד מאוד. גופנו בעלי היכולת לשנות תצורה אנרגטית ואינם דחוסים ,ולכן היכולת לשנות תצורה נעשית בקלות מרבית , כל גוף האור בנוי מחלקיקי פרוטונים ואלקטרונים אשר מואצים במהרה, סיבובם המהיר הוא אשר יוצר את הקלות התהודה אשר מרכיבה את הגופים .


במפגשנו עמכם , עלינו להאט את תדירות האצת מרכיבי האור על מנת שתוכלו לחבור את התדר ולבצע עבודה משותפת .

עבודתכם המסורה עם האור מבצעת טיהור ופתיחת מרכזי האור בגופי האור שלכם , פתיחה זו מאפשרת לאנרגיית החיים אשר מגיעה מהשמש המרכזית לנוע בחופשיות בכל תאי האור ולהחיות אותם , להאיץ ובכך ליצור את המעבר מהממד השלישי לחמישי ואף לשמיני .

כאשר חלקכם נפרדים מגופכם הפיזי , רוב בני האנוש עולים בשרוול האור, אך מרכזי האור החסומים , גופי האור השבורים או אליו אשר בעלי טפילים שהתלוו אליכם תקופת חיים , עוברים תהליך רב לטיהור של גופי האור . לכן לעיתים הדבר מאוד מקשה על הווית האור לחזור לפלנטה ולתמוך בבני המשפחה אשר בממד השלישי . הדבר מונע תקשורת זורמת בין בני האנוש בממד השלישי , להוויית האור החסומה בממד החמישי .

לרוב הוויות אור אלו נשלחות לתקופת היטהרות . הן בונות מחדש את צפני מרכיבי האור ותהודם האישי , וממשיכות בלמידה והטמעה בממדים הגבוהים . גוף האור נמצא בחיבור מתמיד עם אותם נשמות אשר נותרו בדחיסות ממד שלישי , ובעלות היכולת להוריד את תהודתם על מנת שיוכלו לתמוך באותם משפחת נשמות .


בני אור אהובים , תקופה נפלאה זו הינה תקופת תפר בין הישן לחדש, בעוד הישן עוזב, אנרגיה חדשה נכנסת ואלו הם בני האור הנפלאים אשר מגיעים כבני העידן הזהב.


ילדים אלו , הנם פתוחים ומגיעים טהורים , נשמות עתיקות אשר זוכרות את בחירתן ושליחותם כאן עלי אדמות .

קבלו אותם בברכה , והעניקו להם את התמיכה אשר לה הם זקוקים , אהבה.

האכילו אותם במזון בפרי אמא אדמה, ואל תדכאו אותם בחומרים כימים אשר מדכאים אותם ואוטמים אותם אל הממדים הגבוהים אליהם הם מחוברים .

ילדים אלו הנם בעלי היכולת הגבוהה לנוע בין הממדים , ילדים אלו רואים את אהוביהם אשר בחרו לעזוב , הם רואים את הווייתם ובעלי היכולת לתקשר עם העולמות שמעבר.


ילדי העידן הזהב, הם ילדי האור הזהובים אשר הגיעו לבנות את תדר הפלנטה החדשה, הם אשר חבר יגשימו את החיים במימד החמישי .

המערכות שלכם משתנות בימים אלו על מנת לתמוך בהם , להכין את הפלנטה בשבילם !

ילדים אלו מבקרים בעיר האור טלוס באופן חופשי , ילדים אלו , קוראים את מחשבותיכם , ילדים אלו בעלי היכולת לשנות את השדה האנרגטי בסביבתכם . לכן לעיתים כאשר אתם במצב ירוד , והנה הם לידכם אתם נטענים מהאור הבונה את גופי האור הזחיחים ואתם מתמלאים .

התדר הישן של הפלנטה מפנה את מקומו לתדר החדש של פלנטה ארץ , על כן הפלנטה משתנה:

זמן – תזונה- כלכלה- תקשורת – בחירה.

חושו בלבכם את השינוי , חושו בלבכם את בבחירה, והגשימו את חזונכם עם האהבה.

מברך אני אתכם בני האור , בני הפלנטה.

הנני אדמה

910 צפיות

תגובות


תקשורים חדשים

bottom of page