top of page

מסע ההתעלות שאסטה וגרנד טיטון - העולם החדש 2021

עודכן: 8 באפר׳ 2023
העולם החדש~ מה הוא מכיל

העולם החדש הוא אשר מתהווה בימים אלו ממש אנו עדים לשינויים עם גל הקורונה המהווה שער פתיחה נרחב בשינוי התודעה , אנו עדים להתעלות היום יומית עם התמרת הפחדים ושמירה על גופים מאוזנים .


השנה הגענו אל ההר השאסטה , לאחר מסע מקדים , אל הרויאל טיטון .

רויאל טיטון נושא תדר טהור , נקי עדין , העצמה אשר מהדהדת הינה למרחקים , והנה שערי הרויאל נפתחו בפנינו , צעדנו יחד הקבוצה אשר זכתה לקבל את ההזמנה להכנס להיכלי האור , שם נפגשנו עם אדוני הקרמה , ובהיכל זהוב נפגשנו פנים אל מול פנים עם המאסטרים הנעלים , ספר החיים הוצב בפנינו וכל אחד מהחברים חתם את מסעו החדש מעל פני האדמה , חתם והתחייב שוב בפני האלוהות שהו ה״אני הנני״ , החיים .


התחייבות זו מעלה בפני המועמד אתגרים חדשים , שערים חדשים אשר נפתחים בפניו ושוב עולה האתגר האנושי בפני כאבי העבר הרחוק , של אותם הימים , אותם הימים בהם חווינו הרמוניה ואהבה מוחלטת .


הקבוצה העמיקה אל ליבת הפלנטה אל גאיה , שם חשנו את קצב פעימות ליבה ואת ההתפרצות העזה שבקעה מהאדמה , הגייזר הנאמן , כך ניתן לו שמו , והמוני אנוש יושבים וממתינים , ממתינים לגאיה אשר תפעם שוב ותביא את אורה , עצמת המים הפורצים האדמה הדהדה בכל רבדי הגופים שלנו , חברים חשו את זרימת גאיה בגופים . הלב הפועם פועם בעצמה בימים אלו בפלנטה ארץ.


כוכב הלכת שוב משנה את פניו , איזורים מתייבשים מתחממים , שריפות ענק והמסת הקרחונים , הצפות ורעידות אדמה , הכל נעשה ממש בזמן שאנו בימי המסע.


ממשיכים אנו לשתא את לבנו אל ההר האהוב הלא הוא שאסטה , בימים אלו חווה הוא שריפה בצידו הצפוני , ואנו עם להבת התמרה רואים את ההתמרה העצומה אשר מתבצעת במרחביו .


ליל המעבר בין הטיטון לשאסטה היה ליל מעבר מתוך , התעוררנו במעיינות סטיוארט , וולפינו נחל זורם שלווה ויער חריש, פיות ואורות התגלו בפנינו ופתחנו את יומנו בטבילת אור מתוקה .


הטבילה הייתה עם מי המעיין הייחודי וגופנו התעוררו שוב לתהודת שאטסה.


העשן התפוגג ואנו רואים את ההר שחום ללא טיפת שלג , האדמה יבשה , ואט אט אנו משתלבים בין הנחלים והאגמים ומפלים והתדר הקסום שמעניק לכולנו אהבה , רכות , עצי האור העצומים אותם אנו בכל בוקר מחבקים , חנות הקריסטלים האהובה, וכמובן המפגש עם החברים המורים הרוחניים המובילים הפותחים בפננו את שערי האור ללמידה והתרחבות.


מפגש עם יליד היבשת ג׳ק האיגל - עם פרגייט האריס מוביל הסטרגייט העולמי

חוויות כה עצמתיות הגופים מתמלאים .


עוטפים אותנו ילדי טלוס, המשפחה המאסטרים הנעלים וכמובן הכהן הגדול אדמה.


חברים דומעים , הדמעות מרפאות את זכרונות הפרידה.

שוב אנו צועדים על אותה האדמה , חברים ותיקים אשר כבר היו ונכחו , חברים חדשים אשר נושמים את תהודת ההר.


הלב מתרחב בכל יום מחדש ושמחה בוקעת ושוב אנו צועדים בנתיב ההתעלות .

שולחים לכולכם את אהבתנו משסטה היפה - קפסולת אור בעולם המתמיר עצמו

אכן גם שאסטה מתמירה.


יושבת וכותבת , החברים נחים , ועומד לצידי הכהן הגדול אדמה.

״אהובה מבורכת את , נוכח אני כאן איתם באותו החדש , החלל בו את נוכחת ב11 השנים האחרונות מובילה את מסעות ההתעלות לאותם המועמדים .


המסע הנוכחי הנו בעל תהודת העולם החדש , הנה קבוצת האור של שליחי למוריה עוברת בשערי החניכה, אנו עדים מעיר האור טלוס , דרך מסכי הקריסטל מתבוננים ועדים לבגרות הערה , רוחניות האקטיבית ולתשוקת הלמידה.

שומעים אנו את שירת לב הקובוצה זו הבוקעת ונשמעת מליבם .


ההר עובר התמרה תדרית בימים אלו , רוב האנוש אינם נוכחים במרחב ההר, אך השערים בפניכם נפתחו , היות ו הוזמנתם אל ההר, היות ואנו ממתינים לכם .


רואים אתם אל מעבר למסך , עדים אתם וחשים את היותנו עמכם , אהובים אתם קבוצת האור , בני למוריה הנושאים את הידע ותשוקת היכולת לשאת את מידעי העבר אל מציאות ההווה.


אכן העולם החדש מתהווה ממש בזמן זה, ומהו הזמן על כך שוחחנו רבות .

הזמן הנעלם מביא עצמו בפני ביטוי אל אותם אלו האוחזים בו .

האם לעצים יש זמן עולמי האוקיינוס , מהלכים אתם נשמות עתיקות נצחיות במארג החיים האין סופים של האלוהות .


אנו מברכים אתכם , ועדים להתהוות המתחדשת בכל אחד ואחת מכם .

היו האור שהנכם אהובים .


אנו כבר נפגשים

הנני אדמה ״


לסרטון של המסע : לחץ כאןComentarios


bottom of page