top of page

ילדי השמש ~תוכנית הבריאה הגדולה


 

נכנסת פנימה אל תוך הדממה… רואה אותה עומדת מולי , אורליה היקרה, מחייכת את חיוכה השובבי בין הפרחים הצבעוניים , בעמק השפע המאיר , בעיר האור הקסומה טלוס.

נושמת בעדינות ווסעת בשביל העדין , פוסעת ואט אט חשה את ליבי נפתח , מתרחב חשה את השלווה פנימה ציוץ של ציפורים , ורואה את האיילות מלוות אותי .. והנה הוא לצידי הכהן הגדול אדמה. והנה מילותיו:

״הבריאה הגדולה כך הוא חזיון האנושות החדשה, כן זו היא אותה הפלנטה אליה אנו נעים , זו היא אשר נבראת האבולוציה החדשה . הם המגיעים שוב אל הפלנטה , ילדי האור הנושאים את קרני השמש המרכזית . ילדי השמש כך הם נקראים , אחרי פורצי הדרך של ילדי האינדיגו אחרי דוברי האמת של ילדי הקריסטל והקשת

מגיעים הם ילדי השמש המרכזית האחת , כן זו המשדרת את גלי קרני הבריאה זו השמש המניעה את אורות האלוהות ממרכז יקומי הייקומים כן זו היא המניעה את מקור החיים

הם ילדי השמש המרכזית , עם הנעים במרחב המתחדש ונבנה מתדרים הם מליבם את תהודת היש , השמחה הבריאה מהירי מחשבה, וחדים בביטוי , ראיית רנטגן עמוקה ושולחים הם את קרני האור לכל עבר הם לעיתים מסנוורים , ובמחיוד במקומות החשוכים , באותם מקומות אשר נושאים את האנרגייה הישנה מאוזנים הם בנשיאת תהודת הנקבי הזכרי היש ואין , מאוזנים הם ויודעים לשם מה הם הגיעו .

מעצם התהודה הגבוהה בגופם , הלא הגיעו הם מהשמש , הם בעלי היכולת לעבוד עם הטכנולוגיה החדישה זו אשר כה מהירה ומהדהדת את המימד החמישי , טכנולוגיה אשר מושגיה זרים לאותו דור קודם והם אלו אשר דרכם גאיה תתנתק מכבלי הניצול , האנרגיה החדשה כבר קיימת עם הגעתם , הנפט והפלסטיק ייעלמו , כי בני דור- ילדי השמש , הם יניעו את האנרגייה החדשה על פני הפלנטה.

הידע נגיש להם וברור , הם אלו אשר יאירו שוב את פלנטה גאיה.

אז אהובים , אתם אשר אוחזים בפחדים , אתם אשר חוששים , אל נא .

התוכנית האלוהית , כה ברורה והתדרים בפלנטה בשנות דור האחרונות כ40 שנים , עולים בהתמדה , מעיר האור הפנים פלנטרית מטלוס, אנו כבר מתקשרים עם בני דור השמש המרכזית , ויחד פועלים אל הבריאה הגדולה הנוצרת ממש בזמן זה.

האנושות על בפלנטה זו לומדת שוב את יסודות קיומה , כפי שנעשה במחזוריות החיים הקודמת . לפני יותר מ400 אלף שנים . הפעם עזרה כה רבה מגיעה , לא יהיה עוד יום הדין , לא עוד גוג ומגוג אהובים , שחרור כל פחדים , לימים של אור הפלנטה עוברת , מיקומה הוא אחד במרכז מרחבי הייקום , עם כניסת מערכת השמש שלכם , לאחד עם הדהוד גלי אור שמש האלוהים .

המעבר נעשה , ואתם יקים התבוננו אתם , הנעים עמנו, עם בני טלוס, כבר יותר מעשור , על האור החדש המתגלה בעולמכם , הבינו יקרים , כי אתם כיום אשר נעים עמנו , בעלי היכולת לעבוד עם האנרגייה הגבוהה של ילדי דור השמש אתם יקים בעלי היכולת להכיל את החדש.

לבכם אשר מתרגל אהבה ללא תנאי , חמלה ואת חוקי האחד , גופכם אשר נזכר באותם הימים , ונע במרחב על פני הגלים , גלי האור הנקלטים בשדות אוכם , שדות הנושקים זה לזו , זה לזה. ולאחד האין סופי , אל מעבר לשדה הפלנטה אל מעבר לשדה המערכת בו אתם נעים , לשדה כה רחב במרחבי הייקומים . אכן אם אהובים , כיום במקום מרכזי , נוכחים וזוכים לקבל את קרני הסופר נובה , קרני אור בוהקות , המאירות ומתמירות .

לא עוד כבימי אטלנטיס אשר היה שימוש מוטעה באנרגייה שהפלנטה והמין האנושי חוו אי פעם , לא עוד חורבן וטראומה לאנושות .

הבריאה הגדולה נעה להתעלות ואור ענק אנו שרים את שירת למוריה עם החדש הנולד. באחדות לבנו לתודעת האהבה , ועם העלאת התודעה לחמלה והכלה , מגיעים הם עוד ועוד נשמות גבוהות הנושאים את קרני השמש בליבם , הם הנושאים את המין האנושי אל ימי הבריאה .

על כן אהובים , זהו זמנכם לקום מהספה המקבעת ולצאת ולשטוף את בלוטת האצטורבל לערות מלאה וחדשה , להעלאת התדר בגופכם ובשדה המקיף אתכם לתהודת האור החדשה המתגלה בפלנטה .

עם למידה נכונה באנרגייה החדשה , אל גופי הרגש וגופי האור שלכם , אזי אתם תנהגו אחד עם גאיה מלבכם , יחד פעימות הלב יתאחדו שוב , וההרמוניה תשוב אל פלנטה ארץ.

האנוש בהגשמתו הפיסית של החסד האלוהי של הרוח הנו נקודת הקרקוע לביטוי הרצון האלוהי , וזהו זמן של הגשמה אלוהית מוארת עלי האדמה הזו .

ימים אלו בעלי היכולת לבריאת האור הגדול אחד עם גאיה , שמיים וארץ אחד הם . על כן אהובים , התבוננו בהם בילדי השמש , השוטפים את הפלנטה , התבוננו בהם ותמכו בהם , כי מניעים הם את החדש לעולמכם .

אני מברך אתכם , אוהבת אתכם בימים האור המואץ הנני אדמה


135 צפיות
bottom of page