top of page

מסע מצריים 2019- הפעלת הפרמידה הגדולה והספינקס

עודכן: 15 במרץ 2022


 

הקריאה כך כוחה נשמע ממעמקים ..ממקום אחר מידיעה אחת גדולה , זה אינו תשוקה זו ידיעה.

זו אינה בחירה זו ידיעה.

כך הגיעה הקריאה לצאת אל המסע הנוכחי , המסע למצריים .

בעקבות קורס אשר יחד עם המאסטר המופלא תות׳, יצאנו לקראית וחקר לוחות הברקת .

לוחות אילו נכתבו לפני עשרות אלפי שנים , ע״י המאסטר תות׳ מאטלנטיס , אשר כותב ומסביר הוא על כוחות ושימוש באור בימים הללו שלנו , על ההתעוררות הגדולה ועל אותם מאסטרים נעלים , כן אלו אשר הגיעו אל הפלנטה , הנפילים , כך הוא קורה להם .

בני למוריה בשפתנו .

אותם הוויות מוארות חהמחברות בין הפלנטה אל גרמי שמיים , אל הידע הנשגב האחד האין סופי .

אותם אלו עם גופי האור התמירים הצועדים מעלה מעלה ומפיצים את האור שומרי להבות הבריאה אנו כהני למוריה היינו שם איתו .

שם איתו עם הנפילה הגדולה ושקיעתה של למוריה.

שם איתו עם הידיעה כי גם אטלנטיס עומדת לשקוע אל המצולות , וכי היבשות עומדות לקבל שדה חדש.

היפוך הקטבים כך היהי לפני 12500 שנים , אז במהרה במהלך 3 ימים החשכה שררה בפלנטה והטקבים התהפכו , השדות השתבשו מתוך הנפילה וההדף , מתוך מלחמת גוג ומגוג , תודעת הפלנטה נפלה כה נמוך הורחקה ממרכז הייקום , אי שם לפינה חשוכה ודממה , כן דממה ארוכה נשררה.

הוא האחד המאסטר הגדול , תות׳, אל תוך מרכבת פרח החיים יחד עם המאסטרים המוארים , יצאנו אל הפרמידה הגדולה, אותה בנינו ממש לפני מתוך חוקי האנרגיה ההם , כוחות הכבידה בוטלו ומקודקודה העליונה עד לבסיסה היא נבנתה , ושדה אלקטרו מגנטי מקיף אותה , מחוברת היא אל מחוץ לכוכב ובימי המהפך על קודקודה עם ספינת פרח החיים נעמדנו , יחד עם המאסטר תות׳, המתנו , הן רבים אז יצאו ונכנסו אל הפלנטה חלליות כה רבות ובחירת נשמות .

אלו אשר נשארו החלו את מחזוריות האנושית החדשה, מהמבול האין סופי מתולוגיות עלו בכל העמים ..והמאסטרים פוצו לשלוש יבשות לאמריקה הדרומית להמשיך את הידע דרך עם אשר נוצר מאגם טיטיקאקא , בני האינקה היו הם , ומקדש אחוות הורד שמר על אור של האנרגייה הנקבית . חלק מהמאטסריות נשארו שם להאיר וערי האור הפנימיות נוצרו..

ומשם אל מעל טיבט , הר ההימליה אז נבנה מקדש החכמה של אותם מאסטרים נעלים , והאנרגיה המאוזנת הותמרה ושמרו הם שם שנים עד לכיבוש הצהובים . ועודם אוחזים הם בתהודת מקדשי חומת האלוהות הקוסמית וחלק מאוצם מוארים נותרו בבית הספר למסתורין אוחזים את האנרגיה הזכרית של הפלנטה ממעמקי בית הספר למסתורין . והם שמרו על הרשומות העתיקות והידע הפלנטרי , על הרכב מערכת השמש ושביל הגלקטי ומיקומו בייקום .

והם לימדו את הידוע על חוקי האור הגדול , והכשירו וחנכו את אותם הנשמות אשר התחייבו להיות חלק ממסדר האור הגדול בכוכב זה. 144, אלף המאסטרים .

וחלקם עלו אל מעל פני השטח ונדדו לאיזו ים המלח , האיסיים נקראו ומישם נולד המשיח הגדול .

ישוע הוא אשר הפיץ את תורתו לאותם האנושות אשר נפלה , להזכר ולשמור על יסודות הבסיס של הבריאה.

ואכן אהובים , בימים אלו אתם נקראים .

שליחי האור אשר בתוך הדי אן אי , מחוקק הזכרון .

התאספתם להפעלת השדות .

והנה אנו אל הפרמידה עולים אל חדר החניכה ואנו בנחישות מתעלים מעל הפחדים

נכנסים אל החדר בו חנכנו את אותם התלמידים .

ואני עומדת במרכז והמעגל סביב והאור כך מבקיע ונכנס שוב דרכי מפנה לו מקום אל המאסטר הגדול תות׳ ,

והוא מנחה את הקבוצה ואנו בונים את אותה קרן ייחודית הבנויה מקריסטלים ואר לבנו , אור תודעתנו .

ועוד נאמר והוסבר לחבר את רשתות הקריסטל זו המקיפה את הפלנטה וזו במעמקי האדמה ולתמוך בתהליך היפוך הקטבים אשר שוב מתרחש בימים אלו ממש לשוב וליצור תדר גבוהה בשדה הפלנטה , שדה אשר כבר מתעבה בעשור האחרון , ואנו מחברים ואני עוד רואה את תנועת היבשות בהתאם לתזוזות הקטבים אשר נעים 54 קמ׳ לכיוון מסרח בכל שנה, והיבשות מתחילות הן את תזוזתן , והתכשית עומדת בפני שינוי , ואם בניית הרשתות החדשות הפלנטה נתמכת ואנו נמע קטסטרופות , ועוד אנו מתבקשים ומתוך תודעתנו והאור הבועה לב גופנו , להניעה את המערכת הגלקטית בה אנו נוכחים שביל החלב לכיוון מערכת גלקטית נוספת בשם אנדרומדה

והחיבור בינהן וחיבור השדות מקבר את המערכת שלנו ואת פלנטה ארץ אל מיקום מרכזי במערך האין סופי של הייקום , על מנת שונכל לתמוך בהאצת תהליך ההתמרה הגדול , וכניסת האנרגיות ההסופר נובה אל הפלנטה .

על מנת לתמוך בתהלליך העלאת התודעה האנושית , על מנת לתמוך בהחלטות של המועצה הגלקסית .

הן אנחנו שליחי האור , התחייבנו אז יחדיו עם תות ׳ הגדול . והנה האור יוצא ואנו חשים את השינוי נושמים ורוטטים בתהליך ההכוונה הגדול אשר עליו דיבר תות׳ מימי ההארה באטלנטיס.

ובסיום התהליך נושמים אנו את החדש מוכנים לצאת עם האנושות החדשה , עם הפלנטה אל מסעה .

ואנו נושמים ואני חשה כי מובילים אותי אל ה״ארון הגרניט בחדר המלך ״

אותו ארון בו שכבנו אז לחניכה האלוהית , שלושה ימים ושלושה לילות ללא מזון בדומייה והענקנו לנשמתנו את החופש לעבור בשערי החניכה של הבורא.

ואני חשה ונזכרת ונשכבת בארון , ונושמת וחשה את גופי נכנס למצב חיבור תקשורתגבוהה,

ורואה את הכהן הגדול אדמה ואת המאסט תות לצידי , וקודקוד ראשי נמתח אחורה והחזה מורם ואני חשה את נשמתי מתחילה לצאת מחזה גופי , ואני עוצרת , אבל רגע אני לא יכולה לצאת ..הקבוצה..

ואני מתיישבת כה מהר חשה שוב את כל גופי הגשמי , רואה את עמוס ואומרת לו ״תעמוד פה לצידי ״

ועמוס בנוכחות העוגן , עומד ואני שוב נשכבת חוהפעם מתמסרת אל תהליך היציאה

ושוב חשה את גופי נמתח , ונשמיות מהירות קצביות רעידות , והנשמה יוצאת

אל מסע בזמנים ותות׳ הוא מנחה אותי , ואני רואה את ימי ההיפוך הקטבים והחשכה הגדולה וחוסר הידיעה וספינות כה רבות משייטות במרחבים בחלל האין סופי , וחשה את הנפילה ואת הכאב שאחז בנשמות כה רבות , כאב כה עתיק על סיום ימי תודעת גן העדת בפלנטה.

ושוב רואה את הכוכב כחול ירוק , רואה אותו מרחוק והוא יפייפה , ונאמר לי זהו העולם החדש, הכוכב הבריא אשר ארץ פונה אליו , כך ייראה והתרבות במימדי האור תתקיים .

ורואה אותי בהובלת טלוס למוריה בישראל וברחבי הפלנטה , ורואה את אותם שליחי האור ושמחה בהוויתי

ואני שומעת קולות , איילת השומר..

מתחילה לחזור , ויודעת כי זו ההתחלה לעשור הבא אשר אליו אני פוסעת .

הודייה בליבי , נושמת עמוק ואני יוצאת עם השומר והקבוצה מחדר המלך בפרמידה הגדולה.

ויורדים שוב מעט ורואים עוד קבוצה עולה , ושפתם בעברית בני ישראל , ואנו מברכות אותם לשלום , את אלו המתקשים בעלייה ואחד שמו יצחק והשני ישראל , והם מתרגשים ומספרים כי חברת הטיולים שלהם היא אדמה..(הומור קוסמי לאלו המבינים ..)

ושיירת האנוש עולים מעלה ללא הפסקה מאמריקה הלטינית , ארה״ב ספרד , וסין מכל היבשות עולים הם לקבל את האור הגדול והשער אותו פתחנו , הזרעים הוזרעו המשימה הצליחה והאושר הוא כה רב.

יוצאים מפתח הפרמידה ושרים , שלום עליכם , ורוקדים והאור הוא כה רב , הללויה

זה נעשה , זה נעשה , זה נעשה.

הודייה בליבי נושמת ומכילה

אתכם אוהבת , ויחד נמשיך אל פלנטה ארץ החדשה.

הנני אוהלת (חניכה בתוך הפרמידה הגדולה 10/10/19)

עוד לאלבום התמונות : לחץ כאן


94 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page