top of page

ספרי חכמת למוריה - TELOS

עודכן: 5 בפבר׳ 2021


 

היתה זו אורליה לואיז ג'ונס אשר פתח את צוהר ליבי , דרך הספר ״מסרים מטלוס״, אל תדר למוריה , אל הבית …עם סיום הספר , חשתי תחושה פנימית עמוקה ועצומה כי ביום הולדתי ה35 אהיה על הר השסטה וחיי ישתנו.. אכן כך היה יצאתי למסע קסום שאין אחר לו – המסע לטלוס.

אתם מוזמנים , דרך ספרי TELOS לצאת אל מעבר לזמן , אל מעבר למרחב. ולקבל את הכלים לעידן החדש

, הממלאים ומאפשרים התעלות אדירה.


טרילוגית ספרי טלוס של אורליה לואיז ג׳ונס

למוריה החדשה~ מסרים מטלוס~ הלכות המימד החמישי ~ 7 הלהבות הקדושות

כולכם מצויים כעת בעיצומה של ההרפתקה הגדולה מכל - הרפתקת ההתעלות . אנו חוזים שההוראה שלנו תופץ בכל רחבי העולם ותסייע לכל אלה שמהדהדים עמנו במסעם לחירות רוחנית .
יציאתנו אל פני השטח , לשוב ולפגוש בכם היא "המפגש הגדול" אליו השתוקקתם במשך מאות שנים של הפרדה פיזית . אנו נלמד אתכם כיצד לכונן, בקלות ובחן, את היסוד לתור זהב קבוע של הארה, אהבה , שלום , יופי ושגשוג עבור כל בני האדם שבוחרים להישאר כאן.
אנו משתוקקים לפגוש בכם בדרך מוחשית , ממש כפי שאתם משתוקקים לפגוש בנו , משום שאנו משפחה, יחד נחגוג את האיחוד האוהב שלנו .
אני הנני אדמה, הכוהן הגדול של טלוס

עוד מחכמת למוריה

מהלכה למעשה מסע בדרך להתעלות/ איילת סגל

״מהלכה למעשה~ מסע בדרך להתעלות " ~ספר זה נכבת לאחר חווית ההארה, אותה חויתי בטלוס בשנת 2010- חזרתי לארץ ובכל יום ב4 לפנות בוקר , התעוררתי אל קבלת המסרים של הכהן הגדול אדמה-ספר זה מעניק לנו את הכלים לגשר שבין ההלכות במימד החמישי ליישום במימד השלישי.הארת המזה"ת , הדרך להתעלות , דרך הבריאה של השפע בחיינו ,והכרת אנרגיית המין ועוד מידעים נפלאים . לרכישת הספר כנסו לחנות שלנו .


עשרת הדברות של האנושות החדשה / איילת סגל & נורית טבנקין

עם החזרה מהמסע משסטה , בקיץ 2014 , עם קב' "השלום" , שוחח עמנו הכהן הגדול אדמה, על מהות בגרות רוחנית , והאנושות החדשה. הוא החל להכין אותנו אט אט , והאירועים בארץ החלו לנוע סביב מהי האנושות החדשה, ממה מורכבת , כיצד עלינו בני האנוש לבצע את ההתמרה על מנת להיות מוכנים להכיל את התדרים העוצמתיים החדשים הנכנסים אל הפלנטה.

כך נולד לו , המסע להר הכרכום , ושם על ההר בטקס מאוד מרגש , ניתנו לנו עשרת הדברות לאנושות החדשה. תדרים הנושאים את החיובי בעולמנו חדש. ביחס לעצמנו, לחי לצומח ולבריאה.

והנה לפניכם הספר המרגש , " עשרת הדברות לאנושות החדשה" אשר נושא בתוכו את הידע החדש לזמן הזה! ממעמקי הדי אן אי , אל עיני האנושות , אל ההתמסרות ללא התנאי לדרך הלב.לרכישת הספר כנסו לחנות שלנו .

אהבה בין הממדים / איילת סגל

המסע של טלוס, מרחיב את צ'קראת הלב ותדר האהבה , הוא אשר עוטף אתנו במסע הביתה. שער האהבה הוא שער אל האין סוף , אל מקור הבריאה ...תדר זה שטף אותי ולקח אותי אל מחוזות ברב ממדיות אשר העניקו לי הבנה רחבה למשמעות המילה, תדר א ה ב ה . מפגש מרגש עם הנשמה התיאומה הקוסמית והמעברים בין הממדים ...דרך שרוול האהבה. כך נולד הספר השני " אהבה בין ממדים "....המגיע אל בני למוריה אשר בעלי היכולת לאחוז ולנשום לעומק תדר זה.

לרכישת הספר כנסו לחנות שלנו .

נפתחים לזמן של אהבה.... מזמינה אתכם לנשום את תדר האהבה. מהי אהבה? למילה זו יש את היכולת להפעיל את כל חושינו – גם את החושים הפיזיים וגם את הרוחניים. מזה עידנים שלמים חוקר האדם את משמעות האהבה; פילוסופים גדולים ניסו, ועדיין מנסים, לתרגם את המילה לרגשות תוך התבוננות עמוקה לתוך נפש האדם, מתמודדת עם אנרגיית האהבה בהוויית הגופים השונים של האדם. ולמרות שנים של מחקרים, עדיין איננו מבינים את משמעות האהבה, ואיננו מצליחים לרדת לעומקה. תדר האהבה משתנה לפי הממדים השונים שבהם אנו נמצאים, ופירוש המילה מקבל משמעות שונה ככל שאנו עולים עוד ועוד מהממד השלישי אל הממדים הגבוהים יותר –החמישי, שמיני ואף יותר. התחברות לתדר האהבה הוא צורך חיוני ביותר לקיום האדם. מרגע שאנו מגיעים בגופנו לעולם, אנו מחפשים אחר האהבה… זיכרון האהבה נמצא בתוך הנשמה ומוביל אותנו בחיפוש אחריה.אנו חווים מחדש היבטים שונים ורבים של תדר זה ועוברים שיעורים כדי להגיע אל התדר המדויק. כך חקרתי , למדתי , חוויתי ... "נעה בין הממדים… לפעמים אני כאן, בממד השלישי הדחוס, מתפקדת כמורה ומחנכת, כרעיה, אם, בת, חברה. לעתים אני שם, בממדים הגבוהים, מרחפת…. ובין הממדים – מתחברת לדמותי המקבילה, להוויית האור שהיא אני, לנשמה התאומה שלי".

ועוד שני ספרוני ילדים - בחזרה לטלוס

״הרפתקאות אוריון בעיר האור טלוס״

"זהו סיפורו של אוריון , אשר יוצא למסע מעבר לזמן ולמרחב ונפתח אל האור, הידע והעוצמה הנמצאים בעיר האור טלוס. עיר האור טלוס, אשר נמצאת במימד אחר, מימד חמישי, צופנת בתוכה ידע עשיר על העולם החדש המתגלה אלינו בימים אלו. ילדנו , הילדים החדשים , בעלי ראייה אחרת , יודעים . בעזרת הספר עם קריאתו, הילדים עוברים חוויה של התעוררות אל התדרים החדשים , הזיכרון נפתח ומתגלה עולם חדש, הרמוני, המעניק כלים להתמודדות יום יומית בחיינו הגשמיים . "הרפתקאותיו של אוריון II, בעיר האור טלוס " נפתח לפניכם :""אוריון קם והחל מטפס על רגליו של אורליו, הוא אחז בכנף ועלה על גב הדרקון .וואו! לפתע חש כי הוא עולה מעלה מעלה וראה כיצד הוא מתרחגק מהאדמה. כנפיו הגדולות של אורליו העיפו באוויר את חול הים . אוריון עצם את עינו וחש ברוח המלטפת את פניו. הוא פקח עין אחת וגם את השנייה וראה את עצמו מעל לעננים , מחבק את צוואור של אורליו, ואורליו מרחף מעלה ומטה מעל נחלים ואגמים , מעל עצי זהב וקשתות בשמיים . אוריון חש את החופש, הוא הרגיש כיצד אורליו חותך את שמי האור ונוסק כלפי מעלה אל האור, כך הם המשיכו לעלות עד אשר הגיעו אל מחוץ להר השאסטה.כשאוריון ישב על גב הדרקון שעף , הוא חש בגופו את האוויר הצח, את לבו שהתרחב ואת האהבה הנכנסת . וואו! איזו התרגשות ! הוא הרגיש כי האהבה אשר אופפת אותו היא אהבה אחרת , כזו אשר זמן רב לא חש. "האם אני יכול למלא את מחשבות ליבי" שאל ..." לרשיכת הספר כנסו לחנות שלנו

כל הספרים כולם נמצאים באמזון בשפה האנגלית וכן צרפתית . https://www.amazon.com/Ayelet-Segal/e/B01M3NP1F0/ref=dp_byline_cont_book_1


188 צפיות
bottom of page