top of page

להבות הבריאה המקודשות/ מתוך :חיים אחרים


 

הידעתם כי קרני האור הנכנסות אל הפלנטה , מכילות מעבר לאור …

במשך עידן ועידנים חקרו המדענים את גלי האור, היה זה ניוטון, במאה ה19, אשר בצע את המהפכה בתחום האור. ואינשטיין המשיך אל המאה ה20 וקידם את חקר האור, בשאלה האם הרכב האור הנו גלי או חלקיקי.מדוע האור משתנה במעבר בין חומר לחומר, אך איננה משתנה כאשר הגוף נע לאורך זמן באותו חומר.

מהו אפוא האור - חלקיק, גל או משהו אחר? התשובה המביכה היא שעדיין איננו יודעים. כיום אנו מאמינים בתורת הקוואנטים, המתארת גם את האור וגם את החומר. לפיכך שאלת טבע האור עדיין פתוחה.

אפשר לראות קרן אור?

אם לקרן האור אין מהות חומרית, אי אפשר לראות אותה. אי אפשר לראות משהו מופשט בעינינו, אלא רק בעיני רוחנו.

תורת הצבעים של גתה לא התקבלה כבעלת ערך מדעי, אולם ההפרדה בין תכונות אובייקטיביות לבין תחושות סובייקטיביות המשיכה להוות קושי בחקר הצבעים.

גופים צבעוניים הם אינם מקור של אור, ולכן אנו מבחינים בהם, רק כאשר אור ממקור חיצוני (כגון: אור השמש או מנורה דולקת), פוגע בהם ומוחזר אל עינינו. כאשר אלומת אור פוגעת בגוף צבעוני, חלק מהאור תמיד נבלע בגוף, ואילו האור שאינו נבלע - מוחזר ממנו. הצבענים, המצויים בחומר הבונה את הגוף שאנו רואים, הם שקובעים את מידת הבליעה של צבעי האור השונים ואת מידת ההחזרה של האור מהגוף הזה. אם כן, הצבענים הם המשפיעים על צבע הגוף שאנו רואים.

אחד הכלים נפלאים לעבוד איתם , בריפוי גוף - נפש , הם הצבעים .

קיימות בבריאה תכונות רבות ושונות של האלוהים, וכל תכונה מיוצגת על-ידי רטט פעולה אנרגטי משלה המכונים בפינו "להבות" או "קרניים"

שבע הלהבות העיקריות ידועות גם כ"קרני הקשת בענן" והן מחוברות לכל הדברים בבריאה

התמקדות באנרגיות של אחת משבע הקרניים העיקריות שמציפות את הפלנטה ממקור הבורא באותו יום , תועיל לכם מאוד. עבודה זו תאזן לכם במידה רבה לאזן את אנרגיות שבע הקרניים בכל אחת מהצ׳קרות שלכם למשך כל חייכם . עבודה שכזו גם תכניס לחייכם איזון וחסד ריבם יותר.

על הפלנטה הזאת, שבע הלהבות היו הלהבות הפעילות העיקריות ששימרו את התפתחות וחיי האנושות

כל הלהבות הללו עובדות באופן פרטני וקבוצתי בדרך מסנכרנת, כקשתות של אור לסייע ולהזין באנרגיה. (מלבדן יש אינספור להבות, חשבו גם על אנרגיות כגון להבת השמחה, להבת ההרמוניה, להבת השלום והשלווה וכו)‘

כל אחת מהקרניים הללו מייצגת רטט צבע מסוים וקשורה ליום בשבוע ,צליל באוקטבה, אחת מהצ'אקרות העיקריות, אחת משבע הבלוטות האנדוקריניות העיקריות, אחד משבעה איברים ומערכות עיקריים בגוף וכו

בתהליך ההתעלות וההארה יש לאזן את כל שבע הקרניים העיקריות,ובהמשך גם את חמש הקרניים הסודיות.

עבודה עם הקרניים תסייע לאזן את האנרגיות של שבע הקרניים בכל אחת מהצ'אקרות העיקריות ותביא לאיזון רב יותר ולקלות בחיים

כל הקרניים חשובות.כולן עובדות יחד בהרמוניה. התקדמות רוחנית מתרחשת כתוצאה מיישום יום יומי של חוקי האלוהים והאנרגיות האלוהיות באמצעות שבע הקרניים וניקוי הקרמה האישית והגוף הרגשי

עבודה יום יומית עם הלהבות הללו של אהבת האלוהים ותכונותיו מאפשרת הבנה ויישום של החוקים הקוסמיים, שיבה אל המקור האלוהי, הגשמה עצמית ומאסטריות אלוהית עד להתעלות (השבת הנשמה וגן העדן האבוד)

הקרניים הן חלק מתוכנית הלימודים הבסיסית שעליכם ללמוד בשלב זה של ההתפתחות שלכם . עליכם לרכוש מיומנות בתכונות האלוהיות של כל שבע הקרניים במידה שווה, ועתה גם באלה של חמש הקרניים הסודיות הנוספות …"

" החירות היא אחת מהתכונות הרבות שבלהבת ההתמרה הסגולה, עד לאותו זמן , להבת החירות וכל הידע והחוכמה הטמונים בה, לא עמו לרשות אוכלוסיית פני השטח מזה תקופה ארוכה. אובדן זה של החירות גרם להגבלות שחוויתם בעת הגלגולים שלכם . אובדן הלהבה היה אחת הסיבות העיקריות לסבלה של האנושות …" (מתוך מסרים מטלוס, אורליה לואיז ג'ונס, הוצאת אהבה)

שבע הלהבות המקודשות הן:

להבת החכמה וההארה-מהדהדת בגוונים של צהוב

מידי יום התמקדו בתודעת האלוהים הנמצאת בכל , התודעה האלוהית תפתח את תודעתכם לחוכמה הולכת וגדלה. חוכמה אמיתית תמיד נובעת מתודעה של נקודת מבט ומודעות גבוהות יותר , בעודכם ממזגים תודעה אלוהית זו בתודעתכם , אתם תתחילו לקבל החלטות ולנהל את חייכם בדרכים שיעניקו לכם נוחות ושביעות רצון לרוב.

להבת הרצון האלוהי-מהדהדת בגוונים של כחול-

יהיו אשר יהיו הנסיבות שאתם חווים בהווה, התמקדו ברצון אלוהים עבור חייכם האישיים באמצעות כניעה מוחלטת לרצון אלוהי זה. זה המסלול המהיר ביותר לרכישת מאסטריות רוחנית וחירות . בעת שאתם נערכים עם רצון האלוהים , אתם תבחינו שמתגשמת בחייכם הרמוניה רבה יותר. בכל יום רצחו באנרגיה זו את תודעתכם , גופכם ונשמתכם , ועד מהרה תקצרו את פירותיה הרבים .

להבת האהבה-מהדהדת בגוונים של ורוד,אדום ושני

התמקדו בהשפעה המתמירה והמרפאת של אנרגיות האהבה האלוהית . אהבה היא הדבק שבורא, שמשנה , שמרפא ושמאחד הכל הקדישו זמן מחייכם לנשום אותה פנימה להתמזג עם להבת האהבה האלוהית שהיא המפתח לכוח ההכפלה ולכל משאלות לבכם . ככל שתוסיפו להתזג עם להבה זו , מגבלות יתחילו להתמוסס ואתם תהיו אדונים לגורלכם .

להבת הריפוי-מהדהדת בגוונים של ירוק-ברקת

התמקדו באנרגיות הריפוי האלוהי בכל היבטי חייכם . זוהי אנרגיה מאזנת ומרגיעה , שתסייע לכם לתקן את העיוותים הרבים שבראתם בחייכם . העלו אותה בעיני רוחכם וזמנו את האור הירוק הנוזליהקורן והמרפא, שישטוף את כל המקומות הזקוקים להתמרה, הקרן הירוקה, גם מושלת בחוקי השפע והשגשוג. בנוסף זמנו את הלהבה הירוקה בגוון הברקת שתסלול את דרככם להגשמת ולמיצוק כל משאלותיכם הגשמיות והרוחניות .

להבת ההתעלות-מהדהדת בלבן טהור ומכילה את רטט כל שאר הלהבות

התעלות היא הנישואים האלכימיים או האיחוד האלוהי של העצמי האנושי שלכם עם נוכחות האני הנני שלכם , באמצעות תהליך הטיהור של כל שימושכם לרעה באנרגיית האלוהים במהלך גלגוליכם הרבים . התמקדו בטיהור ובניקוי כל השליליות , האמונות הכוזבות , הגישות וההרגלים המזיקים , המהווים מכשול אני בדרך! להגשמת המאסטריות הרוחנית שלכם . מלאו את שדה ההילה שלכם וכל תא בגופכם הגשמי , המנטלי הרגשי והאתרי בלהבת ההתעלות הלבנה הזאת .

להבת התחייה-מהדהדת בזהוב,בדומה לצבעי השקיעה

התמקדו באנרגיית להבה זו כדי לשקן ולהחיות את האלוהות הטבועה בכם . אתם ישות אלוהית החווה חיי אנוש ולומדת מהם . משום שתודעתכם סטתה מדרכה, אלוהותכם הוסתרה מפינכם . בעת שתזמנו את האנרגיה הסגולות והזהובות של להבת התחייה ותתמזגו עמן , אתם תתחילו להחיות חאת כל המתנות והתכונות של אלוהותכם . להבת ההתמרה-מהדהדת בגוונים של סגול

להבת ההתמרה והחירות - מהדהדת בסגול

להבה זו מביאה תדר של שינוי , אלכימיה, חירות ממגבלות מלכות , דיפלומטיה, נחמה והרבה מעבר לכך . בעת שתמלאו את שדה ההילה שלכם ואת לבכם בפלאי להבה זו , התדר שלה יתחיל לנקות מחייכם את המכשולים והקארמה החוסמים בפניכם את הדרך להגשמת המאסטריות שלכם . מידי יום השתמשו באש הסגולה כמיטב יכולתכם .

(מתוך :שבע הלהבות קדושות , אורליה לואיז ג׳ונס, הוצאת אהבה)

השאלה האם העבודה עם הקרניים משנה מציאות ?

התשובה לכך היא בהחלט כן !

חברים רבים אשר למדו ״לעבוד״ עם תדרי אור אלו , מדיטציה ודמיון מודרך , הביאו שינוי משמעותי בכל אספקט בחייהם .

שפע- בריאות - זוגיות - הרמוניה מול הסביבה שלהם .

אני מזמינה אתכם , למסע מעבר לזמן ולמרחב להכרות עם להבת ההתמרה הסגולה.

עם להבה זו אנו יכולים לשנות מצב לא מאוזן למאוזן , נתקלתם בבוס שצועק? בריב עם חבר יקר?

בדרמה מיותרת ...

עצרו שנייה ונשמו אותה פנימה ..

דמיינו אתכם יושבים בתוך פרמידה אשר קירותיה סגולות נוצצות , הפרמידה עשוייה מרוז קוורץ קריסטל המכיל את תדרי קרני להבת ההתמרה.

עם הכניסה אל המקדש ההתמרה אתם כבר יכולים לחוש את הגופים שלכם מתמלאים באור עדין ורך .

ראו את קרני האור נכנסות ממרכז צ'קראת הכתר(מרכז הראש), נמשו את הקרן אל תוככם , פנימה אל מרכז לבכם , ראו את הקרן מרחיבה ומאווררת את הדחיסות , מאירוע זה או אחר אשר ערער אתכם .

נשמו עמוק וחושו את כל השלילי נמס , נעלם עם הרכות של הקרן האהבה אשר היא עוטפת אתכם בה.

במקרה של דיס הרמוניה עם אדם זה או אחר.... ראו עצמכם יושבים על כיסא ומולכם החבר, בניכם להבת ההתמרה הסגולה , שלחו מלבכם ללב האדם קרן אור וראו כי האדם מולכם שולח קרן אור אל לבכם . נשמו עמוק והרגישו את הרכות והזרימה האנרגטית .

זהו הזמן לטלפת עם אדם זה או אחר. ברכות מתוך הלב המקודש.

הקשיבו לשיח , וכל הזמן שלחו אהבה מלבכם .

לאחר סיום השיח , היפרדו ברכות .

אתם תראו את השינוי בקשר עם אדם זה בעולמכם הגשמי .

עשו שיח זה במשך שלושה ימים ברציפות .

זוהי דוגמא מזערית למסעות אותם אנו עורכים עם קרני הלהבות במקדשים בטלוס.

אנו זוכים לקבל ריפוי , חכמה , וכלים לחיים הרמוניים וזורמים .

להבות האור - קרני הלהבות הנכנסות אל הפלנטה מכילות הרבה יותר מאור, כלי עבודה נהדר בריפוי כוף - נפש הוא הצבעים המתגלמים בשבע הלהבות המקודשות , אלה קרני אור המחוברות לכל הדברים בבריאה ומהדהדות בשבעה גונים - צהוב, כחול , ורוד , ירוק ברקת לבן טהור זהוב וסגול , העבודה עם הלהבות מביאה לאיזון ולהגשמה עצמית ואף להתעלות .

הכנסו לקורס שלנו ״7 הלהבות המקודשות ״ ללמידה משותפת ומעצימה, קבלת כלים , מדיטציה ומידע אשר מגיע מהמאסטרים הנעלים שומרי להבות האור.

270 צפיות
bottom of page