top of page

מפגש בשער המערה- נתיב הנשמה


 

אחרי חודש של עשן שעטף את שסטה...היום השמיים התבהרו והמה הוא לפניי, עצמתי וחד כתמונה יפיפייה,הודייה🙌🏻💫על המתנהובין שביליו פוסעת ..השקם בבוקרונפגשת עימם עם בני טלוסוהנה הסיפור של הבוקר המופלא על ההר...

יושבת בתוך פתח הסלע המאפשר כניסה אל עיר האור טלוס.

העיר אשר במימד החמישי , אשר אל מחזותיה אנו יוצאים , העיר המכילה אותנו ומאפשרת למלא עצמנו באור האלוהות , בשמחה ומאהבה העוטפת ומאפשרת תמיכה מלאה להמשך הלמידה במסע שלנו האין סופי אל מימדי האור .

אכן במסעות שלנו , אנו לומדים לחבור אל דמותנו המקבילה , עימה אנו נעים בעיר האור, פעמים רבות אנו נפגשים עם בני המשפחה , וברגעים אלו , דמעות היהלום זוגלות בשמחה אדירה אנו חשים , צ׳קראת הלב מתרחבת ואנו יודעים , אנו בבית .

באותו היום , עליתי במעלה השביל עמוק פנימה אל שביל אשר לקח אותי במעמקי היער השסטאי , אל שער כניסה אל טלוס .

ככל שאני עולה מעלה מעלה אני רואה את הסלעים משנים את תצורתם , אני רואה את העצים מאירים , אני רואה את חדות הצבעים וחשה את ליבי פועם , כן איילת , אנו פה איתך , אני שמועת , אני מרגישה את הכהן הגדל אדמה, אבי ומורי , ואת בני טלוס מלווים אותי בעלייה , כן הם פה , חבריי והילדים , אני מרגישה בגופי מסה אור אחרות והנה אני מגיעה אל פתח המהרה, מתיישבת בפנים , נושמת , עצומת את עיני , ובכך מאפשרת לחושיי אף להתחדד יותר , חשה את הרב ממדיות והעיין השלישית נפתחת . גופיי מרגישים ואני אט אט מסגלת את הראייה הרב ממדית ורואה אותם , דמעותיי לא פוסקות מלזלוג ואני נושמת עמוק , אני רואה אתכם , כך אני אומרת .

אכן את רואה אותנו , הם עונים , המתנו לרגע זה , היכולת שלך להכיל את תדרי האור הגבוהים השתפרה והתחדדה ולכן את יכולה להכיל את התדר העדין , גופייך השתנו .

אנו נושמת נשימות עדינות מרגישה את גופי מרחף , וגופי הפיסי יושב מוצק במדיטציה עמוקה.

אני רואה עצמי מהצד..

האם אני יכולה לעזוב את גופי ? אני שואלת .

אכן כן , בואי איתנו , גופך ימשיך לקבל את ההזנה לתפקודו הפיסי .

אני אט אט עוזבת את גוף הפיסי הגשמי , וחשה את האוריריות העוטפת אותי ועפה איתם .

נעה במרכבי היער , מרחפת מעל השבילים בן העצים בתוך הסלעים , כחומר ללא מצב צבירה מוצק או נוזל , אורירית ורכה , חשה קלילות .

וואו , כמה כיף לנוע עם גוף האור בלבד, אני משתפת את חבריי.

אכן כן , אנו מבנים , אך יודעת את את חשיבות מסת גופך הגשמי , משמעותו רבה.

ההנעה במימד השלישי הינה הנעה של מסהת חלקיק אור כה רבה ודחוסה , ולכן התחושות במימד זה הן עמוקות עוד יותר , ובעלות דחיבות רגשית .

גוף הרגשות הוא המעניק לגוף הגשמי את ההבנה והמשמעות לחוויה הגשמית עלי האדמה.

גוף האור היורד אל הגוף הגשמי , עושה זאת מבחירה מודעת על מנת לחוות את חוויות הרגש העצמתיות ומתוכן להתפתח וללמוד.

מרחף איתי , חברי דונבלו , ומשוחח איתי בקלות יתרה..ומסביר:

״הבחירה תמיד חופשית , ולכל נשמה ניתנת מספר הזדמנויות לצאת מתוך המסע הגשמי ולחזור אל מימדי האור.

לרוב הנשמות בוחרות לסיים את מחזור חייהן הגשמי , ורק אז לצאת ולחזור אל הלמידה הרב ממדית בעולמות מימדי האור.

כיום יש באפרות בני האנוש , לשמר את גופם כפי שנעשה בימים עברו לפני נפילת התודעה , למספר מאוד שנים .

מעטות הנשמות הבוחרות בכך , מתוך ההעמסה , הנצברת בגופים, בזמן מאוד קצר , הגופים הגשמיים חדלים מלתפקד.

מעטות הנשמות אשר מודעות לתחזוקת הגופים , ויודעות לשמר אותם זמן נכבד , המעניק להם תווך למידה והתפתחות נאה המאפשרת להם קפיצה קוונטית אל עבר השלב הבא בלמידה מסע הנשמה.

תודעת הנשמה , ובריאת נתיב החיים מתוך לבכם האוהב, מתוך יושרה והוגנות , מתוך ראיית האחר הן השערים החשובים ביותר על מנת להמשיך ולהתנהל בתמיכה מלאה של עולמות של מעלה.

עם העיוותים המתחילים להיווצר ברמת האנוש , הנשמה נכנסת ללופים של למידה במעגליות אין סופית, אשר לעיתים נמשכת מחזורי חיים .

חשה את הכהן הגדול אדמה ..

״על כן אהובים , המשמעת העצמית שלכם לעצמכם , ללבכם הינה הכרחית !

שוב לא ניתן למעוד , לא בימים אלו , היו קשובים להלכות הממד החמישי , אל עשרת הדברות של האנושות החדשה.

ונתיב דרככם, ייפתח אל רבדים כמותם תרם ראיתם בעולם האור . ״

תודה על ההסבר דונבלו יקר, כמה מאושרת אני לנועה איתך במרחבי טלוס האין סופיים .

האם אכן הם אין סופיים ?

״המרחב של טלוס , אשר נבנה במקור , ממשיך ומתרחב במהלך כל עשרות אלפי השנים , אכן , המרחבים הם ללא גבולות , המרחבים הם המעניקים לנו את היכולת לנוע ולהביא את החדש בכל רגעי הלמידה והצמיחה שלנו . אנו בדיוק כמותכם לומדים , מאותו היום בה נבראתה עיר האור טלוס, יש צמיחה והתרחבות .

למשל מרחבי התקשורת עם עולמות החוץ פלנטריות מאוד התרחבו , התקשורת עם כוכבים רחוקים התחדשו , לאחר נפתילת למוריה היה נתק עם כוכבים הבית הרבים , אך עם השיקום של התקשורת הגלקטית אנו צוברים עוד ועוד תקשורת גלקטית עם אחינו בני הכוכבים .

גם בסיס הגעתם של ספינות המגיעות מחוץ למערכת השמש שלנו , התרחב, עוד ועוד ספינות מגיעות

לחקר ולמידה , אנו מאפשרים להם מנחת נוח ויעיל , והתאקלמות קלה במרחבי הפלנטה, משטסה יש יציאות אל מרחבים רבים רחוקים בפלנטה.

אנו מהווים בסיס פתוח . ״

האם אתם נותנים לכל מי שמעוניין להכנס או האם יש צופן כניסה אל המרחב האור של טלוס.

״שאלה נפלאה, אכן יש צופן כניסה המיועד רק למי שיכל להכיל את התדר הגבוה של המימד החמישי שביעי ואף יותר, ולשנות את מצבי האור בכלי התעופה, אכן יש צפני כניסה למי שנושא את צפני אור האלוהות , קיימת זיהוי מערכתי לכך

הצפנים לאור האלוהות , ניטמעות בתוך הוויתכן , בתוך כל מולקולת האור אשר בונה את הווית האור הייחודית שלכן , בתוך כל מולקולת האור הבונה את התאים בגופים הגשמיים שלכם .

בניית האור הנפלא , נעשית על ידי תודעתכם , והיכולת לשכם להתמיר את התדרים הישנים בחדשים , ולעבוד עם תודעת האור המתבטאת בחשיבה חיובית , מילה חיובית ומעשה אשר מפיץ את ייחודיותכם ואורכם , האנושות מתמירה עצמה מהישן לחדש, החדש ניתן לביטוי ביכולת להרחיב את התודעה מהמצומצם והגשמי אל הרחב והאוורירי , בעיר האור טלוס עם הפעלת, קרני להבות הבריאה, אנו מתרגלים את נשיאת האור האלוהי בכל רבדי ביטוייו , בעשייה היום יומית בה אתם מתרגלים את נשיאת תדרי האור.

אכן , קסמי האור באים לידי ביטוי עם התרגול של התדר האוורירי , המכיל את ביטוי האני הגבוהה שלכם , כאשר מתוך החמלה והסבלנות אתם צועדים , כאשר מתוך האמונה והאהבה אצם מבטאים את מחשבותכם , אזי בריאת מציאות חייכם משתנה.

כל בריאה נושאת את צורות האור, לרוב אתם מכירים אותם כגיאומטירה המקודשות , כאשר הן מתגלמות באור זה , הבריאה נעשית בדיוק מרבי , ואזי אתם סופגים חווית הצלחה של ביטוי מחשבותיכם בעולם הגשמי .

כאשר אתם אינכם בוראים בדיוק תדרי , ואינכם פועלים על פי תבניות החשיבה של הגיאומטיריה המקודשות פעמים רבות אתם נתקלים בעיוותים תדריים של ההגשמה שלכם עלי האדמה.

על כן אהובים , דייקו את תבניות מחשבותיכם .

דייקו את תבניות אור בריאתכם , על מנת שתגשימו אותן עלי האדמה הזו . ״

נושמת את האור והמידעים , וממשיכה בתעופה , מגיעה לרבדי עיר האור טלוס, בה משפחתי מתגוררת , רואה את בתי הקריסטל העגולים ופונה אל ביתי , מתמזגת עם דמותי הטלוסאנית , יוצאת אל עולמי …

(תוקשר ע״י איילת סגל שסטה אוגוסט 2018)


160 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page