top of page

אהבה בין הממדים-חיים חדשים – בתדר האהבה


 

בני אור האהבה.

פוסעים אנו יחדיו , בעולם רב הממדים , נפתחים אל עולם האין סוף - עולם הדמיון , עולם בו אנו מעניקים לעצמנו לחוש מעבר לעולם הפיסי .

מעבר לעולם הגשמי , מעבר לפה ועכשיו.

עם החיבור והעמקה , המציאות היא בכל , היכולת שלנו לנוע בין הממדים

הידיע כי יש מעבר לעולם זה..היא זו , המעניקה לנו , את התובנות ל"משחק" בו אנו בוחרים לקחת חלק.

הדמויות , הסיטואציות , עולם הרגשות ..

אנו מודעים למעבר בין הממדים ..היום עם היכולת הפעלת גופי הקריסטל שלנו , ניתנת לנו היכולת לנוע מעבר.

סלילי DNA שלנו פועלים אחרת , אותם סלילי המכילים את המידעים העתיקים מהימים בהם היינו אחד עם אחינו בני הכוכבים . עם חווית ההארה שם על הר השסטה לפני 8 שנים .. פגשתי את המימד המקביל שלי ..אחד מ12 המימדים המקבילים , אחד אשר כיום הנו מימד המהווה שלם ,עם המימד הגשמי אותו אני חווה בפן הפיסי.

אנו בני הכוכבים , אשר הלכנו על יבשת האם למוריה.

אנו בני הכוכבים , בעלי הזיכרון החי , מפעילים את כל מלא הפוטנציאל הגשמי רוחני שלנו ובוראים מהלכה למעשה.

משתפת אתכם במעט מתוך הספר - שער האהבה בו עברתי ...

מליב אל לבכם

אהבה.

איילת

"שם על ההר, כשהכול היה פתוח, רגוע, שליו ואוהב, היה ברור לישוב, לשבריר שנייה, לשם מה חזרתי. נלקחתי למסע לטלוס, מסע בזמן. מסע שבו הכרתי את משפחתי וחָבַרתי להווייתי הנוכחת בעיר האור טלוס. זאת הייתה כשלעצמה חוויה עוצמתית. קרן אור חזקה האירה אותי, ופגשתי את דמותו האצילה והחזקה של אדמה. אדמה הציג את עצמו כאבי. דמות יפה ומקבלת. הרגשתי כי אנימוקפת באהבה מכולם וידעתי כי הם לצדי – עוזרים, תומכים,מתקשרים. כשירדתי מההר כבר הייתי שונה. שיתפתי את חבריי למסע במה שחוויתי ומיד עברתי לנקודת המפגש, שהייתה בדיוק באותו מקום בו אספו אותי שלושת המלאכים מארגון טלוס, כדי להיפרד. הפרידה הייתה מהירה. הרגשתי כי כולי מהדהדת בתדר שלאהבה, ואני פתוחה וחשופה, לא מבינה לעומק את מה שחוויתי. הנה הגיע הרכב לאסוף אותי ,להחזיר אותי למציאות, לממד השלישי. חיבקתי את חבריי ונפרדתי מהם."

במהלך שנתיים חוויתי את מהות תדר האהבה. כאשר אנו כותבים אהבה, וחשים אהבה במימד השלישי , אנו עודנו במרחק מה ממשמעות וחווית תדר זה במימדים הגבוהים ...

עם הכניסה לעשור זה , חיי השתנתו !

"ויאמר אלוהים, אהוב אותי, אהוב אותם, אהוב זאת, ואל תשכח לאהוב גם את עצמך." פין

עם חזרתי לארץ, נחתי למציאות של הממד השלישי – מציאות של עבודה, של משפחה וחברים. זה לא היה קל. מספר חודשים עוד חשתי בריחוף ונהניתי מהאנרגיות שהיו בשאסטה. סמוך לאחר שהגעתי התחלתי למלא את השליחות שהתחייבתי לה כשהייתי על ההר.

המסע לטלוס עובר בדרך של אמונה מוחלטת. בדרך הזו, החיבור ללב המקודש הוא הכרחי. זו דרך שמתמודדים בה עם שיעורים מאתגרים. היום אני מודעת לעד כמה צמחתי דרך אותם שיעורים במהלך מסע הרוח האישי לצד המסע שלי כחלק מ'טלוס ישראל'. באחד מאותם ימים הרגשתי דחף לנסוע לים. כתבתי אז על דף במחברת:

"אני יושבת מול הים, שמרגיע ומנתק אותי מהבלבול שבין מציאות לדמיון, בין הממד השלישי שהוא הממד הממשי לממד החמישי, שנמצא בדמיוני". אכן חיי השתנו. נשמתי נפתחה לסודות היקום, לעידן החדש. חוויתי התעוררות פנימית. אין מילים שיכולות לתאר את גודל החוויה העילאית שזורמת בתוכי וגורמת לי לחוש געגועים אין קץ לבית, למקום שבו הכול התחיל עוד לפני שבחרתי להיות אמיצה ולהיכנס לגלגולי הבחירה החופשית. למוריה – יבשת קסומה, גן עדן של אמת, של שמחה ושל כל כך הרבה אהבה. עכשיו יש רק רמזים, ניצוצות של אור שמנסים להיכנס לזיכרון האנושי החסום. חסום מבחירה. הקושי להמשיך ולשחק הוא עצום, והבריחה לדמיון לא תמיד עוזרת, אבל הקסם קיים וגם הטעם, ולכן 'השחקנית הדגולה' ממשיכה בסצנות החיים. מבחינתי זו שליחות. כיצד שליח מאיר את המאמינים? עם הרבה רצון ועם כריזמה. אך הבחירה בידיהם – הרצון החופשי.

שם על ההר, כשהכול היה פתוח, רגוע, שליו ואוהב, היה ברור לישוב, לשבריר שנייה, לשם מה חזרתי. נלקחתי למסע בזמן לטלוס. למסע שבו הכרתי את משפחתי וחָבַרתי להווייתי הנוכחת בעיר האור TELOS. זאת כשלעצמה הייתה חוויה עוצמתית. קרן אור חזקה האירה אותי, ופגשתי את דמותו האצילה והחזקה שלאדמה. אדמה הציג את עצמו כאבי. דמות יפה ומקבלת. הייתי מוקפת באהבת מכולם וידעתי כי הם לצדי – עוזרים,תומכים, מתקשרים. חיי השתנו. מעבר לכל זה, טעמתי את טעם האהבה הקוסמית,ולבי משתוקק אליה...טעמתי את טעם התדר העדין ואת הדהוד כל תאי הגוף עם החיבור אליה. כל זיכרון התאים התעורר, הדי- אן-אי נפתח.

החודשים הראשונים לא היו פשוטים. התנהלתי בין שגרת היום יום – גידול הילדים, הזוגיות, העבודה, החברים והמפגשים עם שותפיי לייסוד ארגון 'טלוס ישראל' – לעולמי הפנימי. עולמי הפנימי נמצא במקומות אחרים.

בעולמי הפנימי אני נושמת אותה ומצפה לרגעים שבהם אוכל לשוחח אתה ולחוש את הדהוד הלב, את תדר הזיכרון. אני חוקרת ומבינה כי כל שיחה שלי אתה מרוממת את רוחי, ולבי נפתח אל ממדי האהבה הקוסמיים. הצחוק המשותף בכל שיחה עמה פותח את תאי גופי על רבדיו השונים.

הלב מקבל קצב אחר עם החיבור אל ה'אני הנני'. עם המסע לעיר האור טלוס בגופי האסטרלי, אני לובשת את תצורתי החדשה. דמותי התמירה רכה ומבטאת את האיכויות שעמן הגעתי אל הפלנטה. בלי הדחיסות, אני לומדת לחבור אל אחיי ואחיותיי בטלוס. אני חיה בחיים מקבילים. אדמה מזמין אותי למפגשים על בסיס יומי אצלו במשרד, המאסטרים מעצימים אותי במסריהם בידע ובתמיכה. אני מבקרת במקדשי הלהבות ומוזמנת לשיחות המועצה. וגם היא שם...

(מתוך : "אהבה בין הממדים , איילת סגל , הוצאת טלוס למוריה 2015)

חברים משתפים :

"היום סיימתי לקרוא את אהבה בין ממדים פשוט מושלם הרחבת את ליבי ותודעתי ואני מרגישה מאוהבת 💙💙💙אין עליך את קסומה ומדהימה" רוזי.

"איילת יקרה וכה אהובה, אכן הצלחת להעביר בצורה קולחת ועשירה וכה מרהיבה את הווית האהבה על מיגון צבעיה ויופיה בעוצמה ובאותנטיות יחודית , מודה ומברכת אותך על יצירתך וכמובן ממליצה בחום רב לכל מי שחפץ לצאת למסע ..לעבר הקסם ..להרחיב עוד חדר בלב ולהיפתח לשפע האינסופי של חוכמת הלב היודעת כול והרגישה לכל הקורה בכל המימדים ...תודה לך יקרה מכל ליבי" הילית


179 צפיות
bottom of page