top of page

מסע לשחרור חוזים קרמתים וחתימה על חוזים חדשים - ממעלי ירושלים של הממד השמישי


 

אנחנו פה היום ליום מאד חגיגי. בדיוק בעוד מספר ימים, ביום ראשון, יש יום מיוחד שבו אנו מציינים את יום ירושלים, יום אחדות העיר, ויש לנו גם בעוד עשרה ימים את חג השבועות.

אני לא סתם מציינת את 2 האירועים האלה ולא סתם היום קיבלנו את התאריך הזה להמשך השידורים ולהתחבר אל עיר האור ירושלם. הלא היא עיר כ"כ מרכזית באותה רשת פלנטרית של אותן 144 ערי האור של פלנטת ארץ.

העיר ירושלם מוזכרת עוד בימים עתיקים מאד, בימי דוד המלך. הוא זה שבעצם לקח את ארון הברית, את אותו גנרטור ענק שנלקח מהפירמידות הגדולות, והעלה אותו לירושלם במטרה לבנות שם את בית המקדש. ארון הברית הושם במקום מאד ייחודי המהווה פורטל – שער.

כאשר הייתה נפילה של כל התודעה עם נפילת יבשת למוריה ואח"כ נפילת יבשת אטלנטיס ואחרי כן ביה"ס למסתורין במצריים, הידע הגיע גם לירושלם. אותן ערי אור ופורטלים מרכזיים שקיימים בכל אותה רשת – מארג אנרגטי – ערי אור פנים וחוץ פלנטריות שמחוברות לרשת דרך הפורטלים, והפורטלים האלה מחוברים היום אל מעבר אל מעבר למערכת השמש ולגלקסיה שלנו, אל היקום ואף מעבר. אנחנו צריכים להבין שהפלנטה שלנו היא בעצם נקודה מאד מאד קטנה במה שנקרא המארג הקוסמי האינסופי, ובתוך כל זה אנחנו נמצאים, ובתוך כל המארג הזה אנו נמצאים בגופי האנוש שלנו.

היום במסעות שלנו עם הכהן הגדול אדמה, מורה האנושות מעיר האור טלוס אשר מתחת להר שאסטה, אנחנו יוצאים ללמידה משותפת, להזכרות משותפת.

איילת: אז מה את רוצה לספר לנו היום נורק'ה על ירושלם? מה את מרגישה בלב?

נורק'ה: אני מאד מתרגשת ונרגשת. אני מרגישה שזה הדובדבן, אפילו שאני לא יודעת על מה אנחנו הולכים לדבר ואיזה מידע אנחנו הולכים לקבל. יש לי איזו התרגשות בלב, כי אני מרגישה שהכל הולך להתחבר פה, כל הדברים, עם מתן תורה ועם רעידת האדמה בהוואי ועם מזג האוויר המוזר הזה, שרגע חם ורגע קר, והכל ביחד הולך להתחבר פה לאיזה מין ידע טהור ונקי שקשור לירושלם, וקשור אלינו ולפעימה הגדולה הזאת של גאיה. זו התחושה שלי, ואני באמת יודעת שאני בעצם לא יודעת כלום.

איילת: נכון! נסביר עוד מספר מילים לפני שנצא למסע שלנו.

בעצם אנחנו מכירים את ירושלים, בממד השלישי. אך יש לנו את ירושלם למעלה בממד התודעה השמיני, ויש לנו את ירושלם, עיר האור הפנים פלנטרית. ירושלים של מטה וירושלים של מטה, במושגים שאנו מכירים, ואנחנו היום נעלה לירושלים של מעלה.

ירושלם אשר נמצאת בממד השמיני, נקראת כך מהמילה שלם. שם נמצא רב המלאכים מטטרון, ומשם בעצם פועל מלכיצדק האחד ומסדר מלכיצדק נמצא בירושלם. זה בעצם לב לבה של העיר הזאת. העיר ירושלם נושאת את קרן הזהב, עליה אנו לומדים רבות בעיר האור טלוס. אז בעצם מקדש להבת הזהב נמצא בממד השמיני. לא סתם היא נקראת ירושלים של זהב.

היום נעלה למעלה ונקבל את המיידעים והחניכות ונעשה עבודה תהליכית, ובעצם אנו מגיעים לירושלם אחרי שביקרנו בעיר האור טלוס, שהיא היום שער פלנטרי מאד מרכזי של צ'אקרת הכתר של הפלנטה. ירושלם מחוברת ישירות לשאסטה ולטלוס, ומזינה גם את עיר המסתורין במצריים, גם את עיר האור במאצ'ו-פיצ'ו וגם את השאמבלה במרכז הפלנטה. את כל אותן ערי האור אשר בהן ביקרנו ועליהן דיברנו, וגם את מאווי שהיא צ'אקרת הלב הפלנטרית. ואנחנו הולכים לדבר ולגעת היום בצ'אקרת המלכות, שבגוף הפיסי נמצאת כמה מטרים מעל צ'אקרת הכתר.

אז נצא למסע שלנו.

אז בואו ניקח נשימה עמוקה, כל אחד ואחת מהחברים הנוכחים, נעצום את העיניים ע"מ שנוכל להיכנס פנימה. ובשם האני הנני, אני מזמנת מהשמש המרכזית, מקור האחד, את קרן ההתמרה הסגולה, ואתה את הקרן הלבנה של ההתעלות, ושתי הקרניים המגיעות מהשמש המרכזית אלינו, אל מרכז הפלנטה, נכנסות אל צ'אקרת הכתר ובעדינות וברכות נטמעות במוח הקריסטלי ומשחררות כל מחשבה שלא במקום. המוח הקריסטלי נפתח ומתאוורר. ננשום את אותן קרניים עדינות פנימה אלינו, והקרניים ממשיכות ויורדות אל הלב המקודש, ובצורה מעגלית הלב מתרחב, נפתח ומתאוורר, והאנרגיות נטמעות ומתחילות לחלחל לכל נקודות האנרגיה וכל הצ'אקרות בגופים שלנו – גוף האור, גוף הרגש, הגוף המנטלי והגוף הקריסטלי, אל עבר כפות הרגליים ומשם ממשיכות ויורדות עמוק לתוך גאיה.

כולנו יושבים כרגע במקום נעים. הגוף שלנו מתמלא באור הנפלא ואפשר להרגיש את ההתרככות. אנחנו נמצאים כרגע כל אחד במרכבה האישית שלו, והמרכבה האישית מתמלאת באור לבן בוהק ועולה למעלה למעלה. אנחנו כבר יוצאים למסע מעבר לזמן ולמרחב. עולים למעלה למעלה אל בין הכוכבים, גבוה גבוה, עולים ועולים, כל המרכבות מתמגנטות עכשיו. ואנחנו עכשיו כולנו נעים לכיוון ירושלים.

אנחנו כבר יכולים לראות את קרן אור הזהב בוקעת מעלה מעלה ואנו מתחברים אליה. וכאשר אנחנו מתחברים, אנחנו מתחילים לעלות עם המרכבות למעלה למעלה, ואנחנו עולים ועולים אל עיר האור אשר בממד השמיני, עולים ועולים למעלה למעלה, ובמרכבות האור אשר נעצרות, אנחנו עכשיו עם גופי האור שלנו עוברים בשער זהב גדול, נכנסים פנימה. ומעבר לשער הזהב אנו רואים מרחב עצום, רחב ידיים, ובתוכו קשתות מרובות, ואנחנו מתחילים לעבור עם גופי האור הקריסטליים שלנו, לוקחים נשימה עמוקה...מטמיעים את התדרים הגבוהים אל תוך גופי האור שלנו ולאט לאט עוברים בשערי הקשתות, וכאשר אנו עוברים בשערי הקשתות, גופי האור שלנו מקבלים את תדרי האור הגבוהים ואנחנו עוברים איזון והכלה של האור הנשגב שנמצא בממד השמיני בעיר האור של מעלה – ירושלם.

ואנחנו ממשיכים ועוברים בשערי הקשתות, וככל שאנו עוברים ומעמיקים ניתן להרגיש את גוף האור שלנו מתמלא באור זהוב בוהק ומתרחב ומתרחב...אפשרו לאור הזה למלא אתכם והרגישו את ההתרחבות עכשיו. והנה אנחנו כבר מגיעים אל מרכז העיר ירושלם. ובמרכז בעיר ניתן לראות לבני זהב משבצות את הרצפה היפהפייה, בצורה של ספירלה אינסופית, ובמרכז להבת זהב עצומה בגודלה, יפהפייה, כ-80מ' גובהה, לא ניתן לראות את הסוף, נוצצת כולה באורות. בואו ננשום אותה עמוק פנימה אל מרכז הלב הלמוראני שלנו. ננשום את אותה קרן זהובה שנכנסת בעדינות, ובצורה ספירלית מתחילה לפתוח את שערי הלב המקודש שלנו. קרן האור פותחת בצורה עדינה את הלב המקודש, אנחנו יכולים להרגיש את האהבה ואת טוהר הלב, שברגע זה מעניק לנו שלווה, רכות, אהבה. בואו נרגיש את צ'אקרת הלב נפתחת עוד ועוד...עוד ועוד...והקרן מחלחלת אל כל תא, אטום ואלקטרון, קרן הזהב. הלב הלמוריאני שלנו נפתח ומתרחב ואנחנו יכולים כבר להרגיש את האנרגיות הגבוהות שעוטפות את הגופים שלנו ברכות מרבית. ואם נתבונן מסביב, נוכל לראות 12 כוהני מקדש האור של להבת הזהב בירושלם. והכוהנים הללו לוקחים אותנו איתם, ואנחנו ממשיכים והולכים בשביל לבני הזהב שמעמיק ולוקח אותנו לרובד נוסף בעיר האור היפהפייה. ואם תתבוננו מסביב, תוכלו לראות מבנים הבנויים מלבני זהב יפהפיות, כה מיוחדות, נוצצות באורן הבוהק.

ואנחנו נכנסים עכשיו אל מבנה מאד מיוחד. זהו מבנה של כיפה ענקית. ובין לבני הזהב יש שיבוצים של אבני טורקיז בוהקות, יפות, מיוחדות וקרני האור מתמגנטות אל מרכז החלל, אל מרכז המבנה הכיפתי. ובמרכז אפשר לראות ספירלה פועלת, בוהקת, ואנחנו נכנסים אל תוך הספירלה. ואנחנו מתחילים להלך בתוך הספירלה. והספירלה נושאת אותנו, ככל שאנו נכנסים פנימה ומהלכים בתוכה, היא לוקחת אותנו למעלה למעלה. אנחנו מהלכים בתוך הספירלה והיא נעה ולוקחת אותנו למעלה למעלה, עוד ועוד, ואנחנו נעים עם הספירלה למעלה למעלה ועולים אל הרובד העליון בעיר האור ירושלם אשר בממד השמיני, ואנחנו ממשיכים לעלות לרובד העליון, עולים ועולים בספירלה האינסופית...ואנחנו מגיעים לחלל גדול, אולם גדול של ספריית האקאשה בעיר ירושלם של מעלה בממד השמיני. והספירלה ממשיכה לנוע בספריית האקאשה, עד לאינסוף, ומתחברת עד לממד ה12, עד לרובד מועצת הקארמה. ואנו נמצאים כרגע ברובד הספרייה אשר בממד השמיני. אפשר להתבונן בחלל האינסופי הזה היפהפה, אשר אנו נמצאים בחלק ממנו. אך הוא ממשיך הן למעלה והן לעומק, ברבדים שלו.

ואנחנו מתבקשים לבוא עכשיו עם הכוהנים, והם לוקחים אותנו לחלל מסוים באותה הספרייה האקאשית, ואנחנו הולכים ומתיישבים כל אחד על כיסא זהב. כסאות הזהב גם הם ממוקמים בספירלה, וכל אחד הולך ומוצא את המיקום שלו בספירלה. כל אחד הולך ומתיישב על כיסא זהב בתוך הספירלה האינסופית, אשר בספריית האקאשה האינסופית בעיר האור ירושלם אשר בממד השמיני.

בואו נשב, וברגע שאנו יושבים על הכיסא, הכיסא מתחיל לרטוט קלות...אפשרו לו לרטוט, הוא מזהה את הדנ"א שלנו, ואנחנו עכשיו מתחברים במלאות לאותו כיסא פעיל, ואפשר להרגיש את הרעידות. הרעידות הללו מפעילות את כל אותם סלילי דנ"א אשר היו רדומים ונפתחים ברגע זה לקבל את הידע המרבי, המיטבי בשבילנו. כל מי שהגיע היום לעיר האור ירושלם, אשר פועלת בסנכרון מושלם עם אותן ערי האור הפנים פלנטריות ועם המועצה הגלקטית ומועצת היקום כולו אשר נמצאת ממש מעל העיר ירושלם, בקו מאוזן מעלה, בתקשורת פתוחה בכל עת. המקום שבו אנו נמצאים, אותה ספרייה אקאשית, היא פתוחה ונגישה לכל אותם חברים אשר מגיעים מגלקסיות ויקומים רחוקים. כל הידע האקאשי של הפלנטה ושל כל היקום שלנו נוכח פה במערכת השמש, בשביל החלב וכל הכוכבים הנוספים אשר בספרייה זו אשר בממד השמיני ואף מעבר. כל אשר הגיע ובא אל הפלנטה, קודד ויקודד האור שבתוכו אל תוך הספרייה האקאשית אשר אנו נמצאים בתוכה ברגע זה.

ומדוע אנו נמצאים פה? אותם בני האור אשר נקראו להגיע אל המפגש המיוחד הזה עומדים לקבל את אותה פתיחה ואת אותו חיבור מתוך הידע האקאשי אשר נושא את תדרי האור של ירושלם של מעלה, ועומדים לעבור אנו היום תהליך שב10 ימים הבאים ועד לקריאת תיקון ליל שבועות, אנו עומדים לעבור חניכה ייחודית, אשר תאפשר לנו לסגור קארמות אשר טרם נסגרו ולאפשר לנו להיכנס בחתימת חוזה נשמתי מחודש אל עבר הייעוד שלנו בשלב הבא בפלנטה ארץ בזמן הזה, וחלק מאתנו יקבלו את הייעוד שלהם בפלנטות מקבילות, בחיים מקבילים בכוכבים אחרים.

ועל כן, כל מי שנוכח עכשיו, על הכיסא, בתחילה מציין את השם שלו ומזדהה בתור ההוויה בגופו הנוכחי, ואומר את השם הפרטי שלו ושם אמו בגלגול נוכחי זה. אני הנני איילת בת פנינה, וכל אחד אומר את שלו בלבו.

החותם התדרי אנרגטי, החותם האנושי גשמי וחותם הדנ"א שלנו זוהה במדויק באיחוד המשולש הזה. נעשתה הקבלה על מנת לדעת את הדיוק עבור הנוכחים במקום. ולפני שאנו מתחילים, כל אחד ברגע זה יכול לזמן את ההדרכה האישית שלו להמשך התהליך. אמרו בלבכם: הנני מזמנ/ת את ההדרכה האישית הנכונה לי בזמן הזה, עכשיו. ראו את ההדרכה שלכם עומדת ממש מולכם. שתי כפות ידיים, אחת כנגד השנייה, נוגעות לא נוגעות. ראו את ההדרכה עומדת מולכם. שילחו לה קרן אור של אהבה, והיא שולחת אליכם בחזרה, וטלפתו איתה מספר רגעים...ועם ההדרכה שעומדת ונמצאת ממש מאחורינו, ברגע זה כאשר אנו יושבים על כסאות הזהב בתוך הספירלה, אשר בתוך ספריית האקאשה האינסופית.

וכל אחד ואחת מאתנו ברגע זה, בשם האני הנני, מתוך לב אור הבריאה עצמה, מקור כל היש, מקור האור האלוהי האחד, כל אחד מקבל את קרן הזהב, אשר נכנסת דרך צ'אקרת המלכות שלנו ןמפעילה אותה ברגע זה, ומצ'אקרת המלכות אל צ'אקרת הכתר, וממנה לעין השלישית, צ'אקרת הגרון, אל הלב המקודש, צ'אקרת הסולאר, צ'אקרת המין, הבסיס, ועמוק פנימה...ומתוך הכיסא בספירלה, אנחנו יכולים להתחיל להרגיש עכשיו קרן זהב אשר מגיעה מתוך מקדש להבת הזהב, ומתחילה לעלות בצורה של ספירלה, ובכך היא מתחילה להניע ולהעיר את כל אותם סלילי דנ"א אשר נוכחים בכל הגופים שלנו, על מנת שיפתחו לקבל את האנרגיה המיטבית לפתיחת הזיכרונות והדהוד הידע הרלוונטי לזמן הזה בשבילנו. סלילי הדנ"א מופעלים ברגע זה, נפתחים ומלאכי אור הבריאה יורדים אלינו, ובמרכז נמצא רב המלאכים מטטרון, ובידו קלף מגילה ענק, נוצץ זהב, ועפרון בידו. ועבור כל המועמדים אשר נוכחים פה, רב המלאכים מטטרון מעביר לנו מסר:

הנני רב מלאכי האור, מלאכי העליון, מטטרון. הנני נוכח במפגש ייחודי זה לברך אתכם בני אנוש, בני האלוהים, אשר ערים אתם היום ובוחרים לחתום חתימת מקור נשמתכם על סיום חוזי נשמה עם אותן נשמות אשר סיימו הן את תפקידן בגלגול זה, במסע זה, בחייכם. ובכך להיפתח אל אותו מסע תרציפי תדרי אנרגטי ולהיפגש עם אותן נשמות חדשות המיועדות לכן כמורים ומורות באותו שלב ייחודי חדיש, אליו אתם נכנסים. וספר נשמתכם פתוח הוא, כל אחד מוזמן לקחת ולראות את הקלף ממש מולו, ולראות אל מול עיניו באותיות זהב מי הם אותם בני האנוש אשר עומדים אתם לסיים חתימת חוזה נשמה. ראו זאת עכשיו מולכם...ראו את אותם שמות, ואם אתן מעוניינים לסיים איתם את אותם שיעורים אשר למדתם, הפנמתם בהווייתכם האלוהית והגשמית כאחד, ומוכנים אתם לצאת אל למידה חדשה בגופכם הגשמי, חתמו את שמכם עכשיו: אני הנני מוכנ/ה לסיים את למידת חוזה הנשמה עם אותן נשמות בזמן הזה. חתמו את שמכם.

ובאותם ימי אור אשר היום, בשערי האור הנפלאים פלנטת ארץ מקבלת את מגוון ההארה הגבוה ביותר אשר ידעה אי פעם, וכך אהובים, נפתחות דלתות חדשות, ושרוולי האור הם אלו אשר מאפשרים לכם לחיות באהבה, ברכות ובהרמוניה, בהגשמה מלאה את עולמכם עלי האדמות בממד החמישי. ואתם אלו אשר בוחרים ובחרתם להגיע היום למפגש ייחודי זה ולחגוג את אותה פתיחה חדשה ובחירה מחודשת וחוזים חדשים עם אותן נשמות אהובות עליכם, לחגיגה, להתעלות ולאהבה. וראו ברגע זה את הקלף שניתן לכם, ואת השמות אשר עימם אתם עומדים לחגוג בשיתופי פעולה פוריים, אהבה והגשמה. ראו את השמות ואת אותן נשמות המיועדות לכך עכשיו...ואם אתם מוכנים, חתמו את שמכם.

אהובים, בימים אלו כאשר אתם מתגלמים בגופכם, גוף האנוש, אשר מהווה הוא לעתים אתגר ברמת החומר, הגשמיות אשר אותה אתם חווים עלי האדמה, והרי אני יודע זאת כי גם אני, גם אני אהובים התגלמתי על האדמה הזאת. ועליכם להבין נעשית עבודה פלנטרית מסיבית, ומאותו קוסמוס רחב אינסופי מגיעות אותן הוויות אור ומלאכים רבים, על מנת להקל על אותם בני אנוש אשר בוחרים להגשים את ייעודם ולהכיל את תודעת האור הגבוהה בהווייתם ובחייהם הם. האנושות מתעלה ומאושרים אנו לראות זאת. ומתוך עיר האור, עיר הזהב ירושלם בוקעות אותן תהודות זהב המאיצות את אותם בני אנוש ואת המרכזים המחברים אל אותן ערי אור פנים פלנטריות דרך שרוולי האור הזהובים אשר בוקעים מלב להבת הזהב בממד השמיני. ואכן אותו מרכז האור ירושלם הוא אשר מהווה מרכז העין הפלנטרית ומרכז הספירלה בפלנטת ארץ כולה ומעבר פורטל פתוח אל מעבר שביל החלב, ומעבר אל היקום ואף אל מקור הבריאה האחד. חוקי היקום וחוקי פלנטת ארץ הינם אלה אשר מתדייקים ומתחדדים. עשרת הדברות המחודשות של האנוש החדש הן אשר מגיעות לעולם וילמדו על ידי כל ילד וילדה, נער או נערה, על מנת להתגלם כראוי באותם תדרי הפלנטה הזאת אשר מתמירה עצמה.

עליכם להבין שחתימה ושחרור חוזים קרמתיים מאפשרת לכם לצאת אל הדרך החדשה אליה מיועדים אתם עם אותם בני אנוש המתגלמים באנושיותם, ואשר ברמת הרוח התדרית כבר ידעתם והכרתם וחתומים אתם על הסכם. החתימה הזאת היא פתיחה אל אותה למידה ממקום האור, האהבה וההרמוניה של ממדי האור החמישי עד השמיני ואף יותר, וכאשר אתם אוחזים בתדרי האור הזהובים, הלמידה תגיע ברכות, פשטות ואהבה. ויהיו אלו אשר בחוזם בחרו לעזוב את הפלנטה ומקבלים אנו בחירה זו באהבה. עליכם להבין כי הבחירה נתונה היא בהווייתכם שלכם בכל רגע ורגע. והתמיכה בפלנטה מרובה עד מאד.

מתוך הספרייה האקאשית האינסופית מברך אני אתכם.

הנני מטטרון.

כל הנוכחים, בואו ניקח נשימה עמוקה...חתמנו עכשיו על חוזה חדש, ועל כן מברכים אותנו, ולכל אחד מאתנו מגיע עכשיו מלאך שעומד מולו עם כנפיים יפהפיות והוא מזכיר לנו כי גם לנו יש כנפיים, ועכשיו מתוך הגב אנחנו מבקיעים את הכנפיים שלנו ומאפשרים להן להיפתח ולהתרחב ולהתרחב...ולנשום את האור...ננשום עמוק ועם הכנפיים היפהפיות שלנו אנחנו קמים מהכיסא ומתחילים לעוף אל מרכז העיר ירושלם, אם להבת הזהב היפהפייה. אנחנו נושמים אותה עמוק פנימה ונפרדים מכל המלאכים שסובבים אותנו ושירת המלאכות נטמעת בלבנו.

ואנחנו לאט לאט נכנסים למרכבות, כל אחד למרכבה האישית, מודים על התהליך ונפרדים. ועם כל המרכבות שלנו, עם הכנפיים היפהפיות אנחנו יוצרים מעגל גדול של מרכבות, ומתוך המעגל הזה אנחנו עכשיו יורדים ויורדים מהממד השמיני, יורדים ויורדים בספירלה כצלחת ענקית, אל הממד החמישי, ואנחנו ממשיכים לרדת ונוכחים במעגליות ממש מעל הר הבית, מרכז קודש הקודשים. וברגע זה אנחנו שולחים אור של אהבה, הרמוניה ורכות אל כל האזור המקודש הרווי במחלוקת של הר הבית, קודש הקודשים, הכותל. בואו נשלח אהבה ונעטוף את כל העיר ירושלים, עכשיו...להרמוניה, לשיתוף, לאחווה, לפתיחות, לאחדות, לשלם...ואנחנו ממשיכים להזרים את האור הנפלא הזה לכל הפלנטה, לרכות, להרמוניה, לכל המזרח התיכון: סוריה בצפון, מצריים, ירדן, אירן, לבנון, כל האזור הדחוס. בואו נשלח את האהבה, את הרכות, את השלם, את ההרמוניה. בואו נשלח מהיותנו מלאכים, בני אור, בני האלוהות, עכשיו...

ולאט לאט אנחנו יורדים עם המרכבות האישיות, כל אחד ואחת מתמגנטת בחזרה אל הבית שלה, אל החדר ממנו היא יצאה, אל הכיסא הנוח בו היא יושבת. ניקח נשימה עמוקה. הכנפיים מתקפלות וחוזרות לשכמות. אנחנו חוזרים לגופים הגשמיים-פיסיים האנושיים שלנו. כל אחד ואחת יכולים לגעת בעצמינו, לקחת נשימה עמוקה, לומר שלוש פעמים: "אני הנני".

תודה, תודה, תודה!

ברוכים השבים לכולם. שלום לכולם, חברים וחברות. זה היה מסע מאד מרגש, מאד עוצמתי.

אנחנו בעצם התחלנו פה לעשות איזשהו סיום חוזים. לקחו אותנו, לא ידענו שזה מה שיהיה, ופתיחת חוזים חדשים, ואנו עכשיו במשך עשרה ימים מוזמנים כל אחד ואחת לקרוא את ספר תהילים.

חג שבועות הוא חג שבו נולד ונפטר דוד המלך, וכל מזמורי תהילים בנויים מצפנים תדריים מאד עוצמתיים, ואני מזמינה אתכם מהיום להתחיל לקרוא בכל יום את ספר תהילים, עד לשבועות.

יהיה מעניין! תיקון שבועות.

ואנחנו רוצות בהזדמנות זו להזמין אתכם לארוע מאד משמעותי, בדיוק ב21 ליוני, בעוד כחודש וחצי, פתיחת טלוס ויליג' בשדי אברהם בנגב המערבי. כל הפרטים בפייסבוק ובאתר שלנו.

אנחנו רוצות גם להזמין אתכם למפגשים שלנו, יש לנו כל חודש בארבעה מוקדים, טקס התעלות עם המאסטר סראפיס ביי, בירושליים, בכרמיאל, בחיפה ובמגשימים. ניתן למצוא את הפרטים בפייסבוק ובאתר.

ואנחנו כמובן מזמינות אתכם למגדלור, מרכז האור בבני ברק, בכל יום ראשון ב-8 בערב. אנחנו מלמדות את חוכמת למוריה ביחד עם הכוהן הגדול אדמה.

נורק'ה: שפע!! אני צריכה עוד להתקרקע, אני מודה שמה שקרה פה היה כ"כ חזק, שכל התאים שלי עוד רוטטים.

איילת: נזכיר פה גם את המסע למצריים. ההרשמה כבר התחילה, ואנחנו יוצאים לקריאה לשלום, המסע השלישי שלנו למצריים, עם איהב, שרי ואהובה. 10 ימים נפלאים על הנילוס עם חדר המלך בפירמידה ששמור רק לנו. מסע מאד מיוחד, מה שנקרא מסע של מלכים ומלכות. אתם מוזמנים.

קיים גם המסע לשאסטה עם מקומות אחרונים למי שמעוניין.

כל הפרטים תמיד נמצאים בפייסבוק או באתר שלנו, המון התחדשות, יש המון מדיטציות בערוץ היוטיוב שלנו. הכל בחינם, פתוח לכל נפש ולכל לבב.

אנחנו רוצות להודות לרועי, על השידור הנפלא הזה ולהודות לכוהן הגדול אדמה, שאני כל כך אוהבת אותו, אבי ומורי, שנוכח ונמצא בכל רגע ורגע, והיום במיוחד אני מודה למטטרון ולכל המלאכים הנפלאים שהיו אתנו.

ובשידור הבא תעקבו, בשבוע הבא אנחנו מתחילים לעשות קו פתוח עם הכוהן הגדול אדמה. השידורים הבאים מיועדים לכם, חברים וחברות, לשאלות ותשובות ישירות עם הכוהן הגדול אדמה. תוכלו להתקשר בטלפון שנפרסם בפייסבוק, לשלוח הודעת סמס לנורק'ה, ונורק'ה תישאל את השאלה לאדמה ונוכל לתת תשובות און-ליין. קו פתוח עם שיחות בממד החמישי עם מורנו – אדמה.

אנחנו רוצות לברך אתכם בברכת שלום, ברכת אהבה ולאחל לכם שבוע נפלא, ולאחל לכם קלות וזרימה ותשוקה ואהבה. עבדו עם הלהבות המקודשות מעיר האור טלוס. הן נגישות בכל רגע ורגע. כל שיש לעשות זה לנשום אותן עמוק פנימה, ואתם מוזמנים לבוא ללמוד את הלהבות אתנו.

מבורכים! המון אור ואהבה.

טלוס למוריה, הבית של הלב.

שלום.

אתר טלוס למוריה: https://www.telosisrael.com/

דף הפייסבוק: https://www.facebook.com/telosisrae/

ערוץ היוטיוב: https://www.youtube.com/channel/UCrwu1MH32-fby3CQGTdPM9A/featured


356 צפיות
bottom of page