top of page

חכמת ההגשמה- התמזגות הממד החמישי והשלישי


 

אחים ואחיות , בני למוריה

צועדים אנו יוחדיו , במסע, מסע של האור - האמונה- הרצון לשאת את תדרי האור הרוטטים את תודעת ממיד חמישי בפלנטה זו. עדים אנו לפערים , אשר עודם מתגלמים ..יש הרואים את המאבק בן האור לחשכה. יש הרואים את הפערים בממד השלישי אל מול החמישי . האור האורירי אל מול הדחיסות . אנו אשר בחרנו להתעורר מתוך דחיסות החומר ולצמוח אל עולמות של מעלה . עלינו להבין , כשליחי אור את היכולת שלנו לנועה ולהוריד את האוריריות אל עולם הגשמיות , ובכך לברא ולהכיל את הניצוץ האלוהי בכל . עם התרחבות התודעה, והיכולת שלנו להכיל את רטטי האור הנושפים את גופינו , אנו נעים אחרת , תהודת המזון הנכנסת לגופנו משתנה, הסביבה שלנו פעמים רבות משתנה אף היא...

האם לאחרונה חשתם כי עם שינוי התדר , מעגל האנוש סביב משתנה.. האם חשתם צורך לעבור ממקום מגורכם ? או מקום עבודתכם ?

השינוי התדרי מעניק לנו את היכולת הבחירה מחדש, במסע חיינו . והפוטנציאלים האפשריים פתוחים בפננו - בכל רגע נתון .

בימים אלו , מתוך הקהילה , נשמעים הקולות , על חוויות ההתמרה אשר אנו חווים ..והאתגרים העולים מתוכם .

אני חשה את אבי ומורי , הכהן הגדול אדמה, חשה את הלב מתרחב , נושמת עמוק והוא מעביר את מסריו :

״מבורכים אתם , הנני אדמה, הכהן הגדול מטלוס, רואה אתכם אהובים , מבעד למסכי הקריסטל, רואה ולומד יחד אתכם את ימים אלו , ימי המעברים הגדולים , כמותם לא נראו על פני הפלנטה. ההתמרה אותה אתם חשים , מביאה עצמה לידי ביטוי , ועימה הגשמיות משתנה. ההגשמה תוכל להבטא מתוך , ההעמקת השורשים באדמה, בעולם החומר. ההגשמה האלוהית אותה אנו רואים בחזיונות ובחלומות,תוכל להתגלם בעולם החומר , עם ההנעה של העולם הגשמי.

מתי לאחרונה הגשמתם עצמכם בעולמנו ? מתי חשתם את הבריאה מתגלמת , וחשתם את הסיפוק אדיר מהראיית החלום המתגשם ... הגשמה , היא אחת המתנות הגדולות בחיינו . אנרגיה זו היא זו המניעה אותנו בני האנוש , על פני האדמה הזו

לא כסף , ולא רכוש, אלא ההגשמה

חשיבות ההגשמה בעולם זה , הינה הביטוי האלוהי המתגלם בחומר. חיבור המימדים הוא המעניק לנאלוהות את הלמידה לשמה הגענו . בחרנו להגיע! בחרנו ..

תשוקה- יצירה- בריאה- הגשמה מעגל הקסם אשר מעניק לנו את הרצון לחזור אל הפלנטה שוב ושוב.

האם כל כוכבי השמיים הם דומים לנעשה בפלנטה ארץ... לא, כ144 תרבויות הכוכבים הגיעו ללמידה של חוקי פלנטה ארץ במימד השלישי , לאחר נפילת התודעה.. מדוע , אתם שואלים ?

כוכב זה הוא הנבחר , כי ממנו תודעת האחרות והבנת מהות ה א ו ר - חיונית היא לקיום האלוהות בכל .

כוכב זה כיום , מתעורר עם תודעתו , כוכב זה כיום , משנה את הוויתו וכל הנוכחים עליו , משתנים אף הם . אלו אשר לא ייפתחו אל תודעת האור , לא ימשיכו להתגלים על פני האדמה הזו , וכך הוחלט .

השיעורים והשערים בהם בני האנוש יעברו להתרחבות התודעה לעיתים מלווה בכאב , אשר מעניק הוא לאנוש את פתיחת הלבבות , במהירות והאצת ההארה הנדרשת לקיום המימד החמישי , עלי האדמה הזו .

בימים אלו , עיר האור טלוס , אף היא משנה את תדריה , חלקים נרחבים בעיר טלוס , רוטטים על חפי הממד השביעי . ההר , מהדהד את מהירות האור התואמת לרטטי האור הגבוהים , ומעניק אפשרות ללמידה לצורות חיים מרחבי הייקום וייקומים נוספים .

ב5 שנים הבאות , שינויים מהותיים יתרחשו על הר השסטה- תפקידו יואר אף יותר מאשר היה עד היום , בפני הציבור. בשל עוצמתו הרבה, כך הנסיון לשלוט בשער פלנטרי זה.

אך חשוב לי לציין בפניכם , כי ההר מוגן הוא , יותר מתמיד , ואינו מעניק לאלו אשר אינם יכולים להכיל את תדרי האור המהווים יושרה - הוגנות - אותנתיות - וטוהר הלב להגיע ולהשאר על אדמה מקודשת זו .

אהובים , בני למוריה , בכל תהליך הצמיחה אנו איתכם , מזמינים אתכם לחזק את נפשכם , את גופכם , את עולם הרגשות והמנטל בכלים הנפלאים הנושאים את עצמת ההתמרה והריפוי החכמה וההתרחבות .

להבות הבריאה- הן המיועדות לכם , הן המעינקות לכם לחבר בין שמיים וארץ בן העולמות . לאיזון ודיוק להגשמה.

מבורכים אתכם הנני אדמה. (תוקשר ע״י איילת סגל 28-4-2018) ~~~~~~~~~~~~~ מאחלת לכם אחים ואחיות שבוע מבורך , של הרחבת הלב, ונשימת קרני הלהבות לאיזון - שלווה ושמחה. מלבנו ללבכם אהבה

טלוס למוריה~הבית של הלב


97 צפיות
bottom of page