top of page

התעוררות והארת המזה"ת- עם בואו של מסע פמליית קריון לישראל- 2015


 

אחים אהובים למסע עם תהודת המסע העצמתי של פמליית האור , אותה מוביל לי קרול, המתקשר את קריון , מהשרות המגנטי. עלו מתוך תיקשוריו נושאים רבים , המחדדים את מהות היהודים בישראל , במזה"ת. לפני כשלוש שנים , העביר לי הכהן הגדול אדמה, מסרים חשובים מאוד בנושא סיפורו של המזה"ת, ותפקיד היהודים . פניתי אל אדמה ושאלתי למסר לימים אלו. משתפת אתכם במסרו: "אזור המזרח התיכון הוא אחד מהאזורים הראשונים שנוצרו על פני כדור הארץ, הוא אחד מהשערים האנרגטיים החשובים בפלנטה…… כאשר הוחלט לקיים התישבות של ישויות אור על כוכב הבחירה היחיד – ארץ, הגיעו לאזור ישויות אור מכוכבים רבים אחרים ומיקומים שונים במטרה להעיר את הכוכב, להשתלב בתוך השבטים הפרימיטיביים ולקיים את חזון גן העדן. הרעיון היה לקיים חברה בעולם הגשמי עם חיבור אל האלוהות ומקור הבורא, לשלמות ואחדות ובכך להעניק וללמוד על אפשרות הבחירה החופשית ועל האמון בכוח הבורא. בין ישויות האור שהגיעו לאזור היו גם בני למוריה, ובשלבים מאוחרים יותר הגיעו אברהם ויהודים מכוכב הודיאה….. …בני כוכב הודיאה הגיעו לפלנטה שלא על מנת לחזור לכוכב ממנו באו, אלא כדי להישאר, הם השתקעו בפלנטה והפיצו את זרעיהם . ליהודים יש צופן גנטי ייחודי הטבוע בדי אן אי שלהם . צופן זה מאפיין את הגזע היהודי , ונשמה שבוחרת להתגלגל כיהודי צריכה להיות בעלת טיהר מידות ודברות במטרה. רוב הנשמות שבוחרות לרדת כיהודים מצליחות בכך , אבל יש גם יהודים שאינם נוהגים לפי כלכים אלה וחוטאים ברמת הנשמה הגבוהה, אלה לא יוכלו לחזור ולהתגלגל כיהודים .

לעם היהודי היה חלק נרחב, בהפצת האור. היהודים הבעירו את להבת האלוהים באמצעות חוקיהם ובאמצעות מנהיגם הרוחניים , וכל עוד בית המקדש היה קיים , הם המשיכו בפעילות אור נרחבת , שהשפיעה באופן לא מודע על הנשמות שבחרו לרדת ולצמוח מבחינה רוחנית גם כאשר "עיניהם עצומות ". הם ידעו כיצד לשמר את התדרים הגבוהים , אשר נשתמרו אצל המנהיגים , הכוהנים ולבני לוי. ארון הברית הכיל את אור האלוהות , ושימש את הכהן הגדול לתקשורת עם 12 השבטים וראייה קוסמית רב ממדית , נשמר בקפידה . עם ההפרדה אשר החלה על פני כל הפלנטה, הארון הוצפן ונסתר תחת סלעים אשר בודדו את תדריו הגבוהים , מהאנושות אשר ירדה בתדריה. על מנת שלא יגיע כוח עצמתי זה לשימוש כוחות השחור. בית המקדש השני חרב.

בני העם היהודי המשיכו לשמור על צפני ורטטי תהודת האור הטהורה, על ידי , תפילות ופתחון ליבם . מנהיגי היהודים , ידעו לשמר על האור , גם בימים של חשכה נוראית , ובורות אנושות אשר ששררה בפלטנה. בימים אלו לאיזור המזרח התיכון חשיבות גדולה בהעצמת התהליך . ישויות רבות באיזור זה רוויות בשנאה, ואחד התפקידים של המאסטרים ושל ישויות האור הוא לבצע טרנספורמציה מהירה כדי לפתוח את לבן של ישויות האור הרדומות – היהודים , המוסלמים והנוצרים החיים כאן בשכנות . איזור המזה"ת עבר תהפוכות בשנים האחרונות , מנהיגים נפלו, חדשים קמו.

הרצון לשינוי ולקיום חיים , התעורר בתוך העמים . העמים שבעים ממלחמות – דם – הרג. האור האיר את בני העמים , אך כנגד התעורר החשכה , המנסה ואוחזת בכוחות אחרונות והיא מתבטאת באותם גופים קיצוניים , המבצעים את הפיגועים וההרג , חסר הרחמים . זוהי אחיזתם האחרונה של החשכה במזה"ת, אכן בימים אלו, מנהיגי מדינות אשר מהוות שחקניות ראשיות במזה"ת, כבר מקיימות מגעים , אם באור הזרקורים או אם מאחורי הקלעים . מנהיג בני ישראל, כבר החל את דרכו הפוליטית , ובזמן המיועד לא, הוא יאחוז בשרביט ההנהגה. אתם בני אור אהובים , אתם אשר נשאתם את תפילותכם , המשיכו וראו את אורכם , אור היהודים מהדהד .

אתם בני אור אהובים , אתם אשר נושאים את תפילותיכם , המשיכו והאמינו , מתוך אמונה שלמה, כי יודעים אתם את אלוהכם . אתם בני אור אהובים , בני כוכב הודיאה. אשר נושא בכל תדרי הדי אן אי , של הוויתכם השמימית את חמלת האלוהות , את פתחון הלב , והנתינה ללא תנאי . המשיכו והובילו , והיו דוגמא לעמי העולם . "כי מציון תצא תורה ודבר ה' מירושלים" ציון הלא היא מדינת ישראל מקרינה את אור האלוהות ומירושליים תצא דבר ה'- הלא הוא האלוהים – הבריאה- מקור כל היש. בהר סיני קיבל משה את הדברות האנושות- את תדרי האור וצפניהם . בהר מוריה אשר התבצע הברית הקדושה, לבריאת תדרי האור בעולם הגשמי.

על כן אהובים , אתם בני האור היהודים ועמכם אחיכם הערבים , היושבים יחדיו באיזור זה ונושמים אחד את תדריו של השני. כן עליכם לבחור , בימים אלו , יותר מתמיד, ולפתוח את לבכם , ולאפשר לראות את האחר , הנטמע בתוככם . לראות את החיבור והאחדות בן בני האנוש, בין בני הדתות , בין בני האלוהים .

אתם , אשר בחרתם להיוולד בגלגול חיים זה , בישראל . לכם היכולת לבחור ולעלות על גל ההתעלות של אנושות חדשה , הנוצרת בימים אלו. האנושות החדשה המכילה את כל תדרי האור , מימי הבראה, זיכרונות הדי אן אי, נפתחים . הידע מציף. מלאכי השרת , מחבקים אתכם אהובים , על היותכם מובילי אור האלוהות . רבים מהיהודים , מתעוררים לזיכרונות למוריה, כיצד ?

בימים אלו , יותר מתמיד, התעוררות בצד זה של הפלנטה, ואכן התעוררות זו תואץ , נקודת הזמן של הבחירה וההתמרה , נעשתה , ונשמות רבות אשר בחרו להיות מובילי אור , בחרו להתגלם כיהודים במזה"ת וכן כמוסלמים , על מנת לתמוך בעיגון תדרי האור בישראל . על כן , אותם נשמות אשר קבלו את הרשות להתגלם באנושיותם כיהודים , ונושאים בתוכם את זיכרונות הבית מיבשת למוריה , המתעוררים לזיכרונות ולידע הקסום , הם נושאי התדר של מימד חמישי ובעלי היכולת לאחוז ברטטים גבוהים , זיכרונות הבראשית מימי למוריה מתעוררים , הרשומות האקשיות מחברות את כל תרציף זכרון האור לאחד. נשמות אלו , המתגלמות כיהודים או כמוסלמים , ונושאות בתוכן אור רב- ופועלות למען הפצת והעלאת תדר באנושות החדשה- אלו הם הנשמות הגבוהות אשר נבחרו להוביל ולהיות בין האחוזים הבודדים אשר תומכים בהתעלות הפלנטה כולה, אלו הם אתם אהובים – שליחי אור האלוהות . אכן , ימים אלו הם משמעותיים , ואתם אהובים ,אשר בחרתם , תזכו לראות כבר בחמש עד עשר השנים הקרובות את השינוי המהותי מתגשם במזה"ת. אנו אתכם תומכים , משתפים , מלווים . לאחדות שמיים וארץ לימי גן העדן .

היו ברוכים , היום שלום . אדמה(ע"י איילת סגל אוקטובר 2015)


22 צפיות
bottom of page