top of page

האם שמעת על הסטרגייט?


 

כך פנתנה אלי חברה ואני נעמדת כמי ששומעת את קוד המילה , מילת ההפעלה. כך כתבתי לאדם אשר מתמסר כולו אל העברת הידע העצמתי , הכניסה אל שערי הסטרגייט. לאחר התכתבות קצרה בסקייפ, הלב כבר ידע. קבענו כי נפגש בשסטה. ללא זמן , או מקום . רק בידיעה. כך , באחד מרגעי ה״חלון ״ יוצאת אל חנות האורגנית , והנה הוא שם . מזהה אותו מהסקייפ, נגשת מתבוננים זה בעני זו, וחיבוק ארוך חיבור נשמתי עמוק- ״מפגש קוסמי״. הוזמנו , כל קבוצת הכהנות אל ביתו בשסטה, בית יפיפיה, 13 מדרגות אשר מעלות אותנו אל הכניסה הראשית , הדלת נפתחת , והנה הסטרגייט מבנה עצום של כ3 מטר לפנינו . אנו מתיישבות , נושמות עמוק ופטריט מתחיל לספר את סיפורו , את מסעו אל הידע הנפלא, הסטרגייט. מתקשר את ישות האור אלכזר, ואנו חוותעצמה אחרת , ריפוי , מסע אל הרב ממדיות אל תדרי הבריאה. ההתרגשות עצומה, והודייה מליבי אל החיבור הניפלא, יודעת כי זוהי הכרות וחברות עתיקה אשר התחדשה. לאחר הפרידה מהקבוצה , מתקשר אלי פרגיט, ומזמין אותי להגיע לביתו להגיד שלום בוובינר שהוא מקיים עם תמר גנישר…מגיעה בשימחה … ומקבלת גם את ההזמנה להשאר ללון . בלילה מתעוררת , מקבלת קריאה להכנס אל הסטרגייט ושם מקבלת את המסר דבריו של אלכזר:

״הסטרגייט, הינו מבנה הגאומטריה המקודשת מעלים את תודעת האנוש. המרכבה המאזנת בין שמיים וארץ , מעניקה לנו את היכולת להיות בן הרוח לחומר, בין הגוף היסי לרוח הנישאת באור האלוהים . שערי הממדים נפתחים אל בני האנוש על ידי רמת יכולת אחיזת תדרי האור בגופינו הפיזיים . עם פתיחת תודעת האנוש אל אור האלוהים , אט אט גופיו לומדים להכיל מחדש את תאי האור במבנה גוף האור האתרי , גוף הפיסי , גופי הרגש והמנטל. מבנה הייחודי של הסטרגייט פותח אותנו אל תדרי האור במהירות ועצמה אחרת , הלבר נפתח אל רב הממדיות אותה גופינו לומדים מחדש. האור הוא אשר מעניק לנו את הריפוי וההתמרה של הישן בחדש, הכיול נעשה כאשר האור פורת על מיתרי הדי אן אי , ומעניק את העיגון התדרי הגבוהה , העצמתי , אור האל. אור האל נמצא בכל , אך רק כאשר תודעת האנוש נפתחת ניתן לבן האנוש היכולת לכוון ולדייק עם עצמו את הבריאה המחודשת של אור האלוהים בתוכו . האדם נברא , ובליבו ניצוץ האלוהות , אכן ניצוץ זה הינו מעל היכולת לשדר ולהצת מחדש את כל מרכזי האור בכל גופי האדם האנושי , עם הפעלת מרכזי האור האדם האנושי פותח עצמו אל הסטרגייו הרב ממדי . בני האנוש , בעלי הבחירה האם לתרגל את הכלת האור בכל גופם או שמה להמשיך ולצעוד בדרך ההרגל האוטומט. אלו הימים שבהם , אנו בני האור האלוהי יוצרים את קשרי הרב ממד , עמכם בני האנוש , ותומכים בפתיחה שלכם אל המאסטריות שבתוככם , אל הסטרגייט שבלבכם . אל הוויתכם הגשמית והרוחנית כאחד. המבנה הגאומרי של הייקום הינו בעל אין סוף זויות וחדויות , כל מבנה גאומטרי פותח את הבריאה אל עוד בריאה ועוד בריאה וכך הלאה אל האין סוף . בעולמכם הבריאה הינה היכולת להוצא את תדרי האור דרך מחשבה, מילה ומעשה. פעמים רבות אתם נושאים את תפילתכם , אך המעשה תרם מלהתגשם .

האם שאלתם עצמכם מדוע?

המחשבה אינה הפתחרון להגשמה ולבריאה. יש להעניק את ניצוץ האלוהות מלבכם המקודש. ולמבכם המקודש ליצור את האהבה האין סופית לרעיון . ומתוך הוויתכם הגשמית הנושאת את התשוקה , הרעיון בעל ביצוע. והגשמה. מתי לאחרונה חשתם תשוקה , מתי לאחרונה חשתם את ההתרגשות לכך . נשמו תשוקה זו ולמדו אותה מחדש, וזוהי תפתח עצמכם אל הסטרגייט החדש שלכם . למדו להפעיל את מבנה הסטרגייט שלכם , ודעו כי הכניסה אליו מותנת בטוהר מלא של מחשבה, ולב. עבדו עם אנרגיית הבריאה כאשר אתם מהדהדים אהבה, טהורה . ריפוי וכיול מחודש מתרחש, עם עוצמת האנרגיות העוברות במבנה מקודש זה. ״ נעמדת במרכז מבנה הסטרגייט, נושמת עמוק וחשה את התדר עולה ועלה. האנרגיה מרימה את ידי בעדינות כלפי מעלה , עוד ועוד נמתחת ומתרחבת , האור נכנס לכל תא אטום ואלקטרון . ״ נושמת עמוק, חשה את גופי האור הנפלאים , המקיפים אותי . נושמת שוב, וזרם אדיר של אור פורץ מהקריסטל התחתון דרך גופי אל על אל הקריסטל של מעלה. כל גופיי רוטטים , כל גופי מהדהדים . האור שוטף אותי , אני האור. נעלמת נלקחת אל מעמקי עיר האור טלוס, יושבת על כיסא הזהב. חשה את המלך והמלכה, מברכים אותי , מעניקים לי את אות החניכה וההתקדשות . כל הזכרון פתוח , שתף של אירועים עתידיים , נראה לפניי , אני מקבלת הסבר מפורט , להמשך ההובלה של לב האור הלמוראני בישראל ובמזה״ת. הכהן הגדול אדמה לצידי , מניח את ידיו על גבי , במרכז הלב המקודש. חותם את תדרי הכהנות אל תוכי . שלווה ואהבה עוטפת אותי אני חשה את האין סוף , חשה ונושמת את לידתי המחודשת אל השלב הבא. אושר עצום , הודייה. מתעוררת ליום חדש בפלנטה ארץ. הנני אשר הנני איילת .(29-7-2015)

שערי התודעה מתרחבים אל האין סוף . 111 חברים הגיעו אתמול בערב, למעבר בשערי הסטרגייט , אל האין סוף . עם עיניו התכולות , וחיוכו העדין , הוביל אותנו פרגית אל שערי המימד ה12! מעלינו חללית ותקשורת פילאדית , מצידנו אחינו בני למוריה מקיפים באהבת האין סוף . הלב מתרחב, הגוף חש את התדרים והעוצמה, המילים שוב קטנות . חברים , משפחה , אחים למסע, יחד צועדים במסע של האור , האלוהות , האהבה. ליבי בהודייה על הזכות הנפלאה , על ההובלה והדרכתו המדוייקת של הכהן הגדול אדמה. אשר חיבר את ליבי אל ליבו של פרגית האהוב….לאחר שנות אור רבות . זהו ההזמן בו , בני האור מתמגנטים זה לזה. אנו בני למוריה מתעוררים לזיכרונות הבית , ונפגשים שוב עם אחינו ואחיותינו. וביום רביעי , נתאחד שוב למסע מעבר לזמן ולמרחב, בתוכנית הרדיו שלנו, ברדיו החיים הטובים . עם הכהן הגדול אדמה ואלכזאר…


31 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page