top of page

הילדים החדשים - ילדי המילניום

עודכן: 4 בפבר׳ 2021


 

מסר מילדי טלוס

באמצעות סלסטיה,אנג'לינה, ולוריאל.כתבה אוריליה לואיז גונס.

אנו ילדי הסערה ; אנו ילדי האש .אנו ילדי הגשם. אנו פוגשים אתכם בחלומותיכם ,ורוצים שתדעו ,

שאנו אוהבים אתכם. אנו אוהבים לשיר לכם על זמנים בהם נשוב ונתאחד כאחד.

אנו יושבים לרגליכם בשעה שאתם מדריכים אותנו . אנו מלטפים את לבבותיכם באהבה ובנחמה

בשעה שאנו מדריכים אתכם.אנו ילדי כל העמים על כדור הארץ,אנו ילדי כל הגזעים ואנו ילדי פלנטות רבות . אנו שולחים מסר של שלום והבנה באמצעות כל פרח אשר מקדם את פניכם בברכה וכל ציפור שיר שאתם פוגשים בדרככם.

כאשר אתם במיטתכם בשעת לילה, קראו לנו ואנו נענה. האזינו לשיר שקורא לכולנו הביתה, לכינוס נפלא של אוהבים .

מסר מאנג'לינה

הילדים החדשים נמצאים כאן כדי להדריך אותנו להבנה גדולה יותר בכל הקשור לדברים אשר

משמרים ומאזנים את אנרגיות פני השטח. הם כאן כדי להוביל אותנו לניהול עדין יותר של חיינו ולגישה ממוקדת בלב ביחס לכל מערכות היחסים שלנו, האישיות והחברתיות גם יחד.

הילדים שהתגלגלו על פני השטח עובדים כדי לאזן מחדש את החומרים הכימיים שבמוחם, במערכות

ההורמונאליות שלהם ואת החושים הפיזיים שלהם, במטרה להתחבר לרטט אנרגיה גבוה יותר ולקיימו. קיימת בהם מערכת לימבית שונה משלכם, כמו גם ידע ברור יותר הקשור לכוח החיים שלהם .

אם לא תינתן להם תזונה הולמת וסביבה רגועה ותומכת , הם יפגינו בעיות רבות יותר מכל דור שקדם להם . הצורך שלהם בקהילה תומכת גם הוא חזק ביותר.

ההפצצה הקבועה של החושים על ידי טכנולוגיות המיקרוגל, וצורות הגל שנכנסות אל הגופים האנרגטיים והפיזיים שלכם ממכשירי הטלוויזיה, הטלפונים הניידים, פוגעות בטרנספורמציה המתמשכת החשובה של מבנה הדנ"א שכל הילדים הללו באו לכאן כדי להגשים .

מתוך הספר "מסרים מטלוס" מאת: אורליה לואיז ג'ונס (הספר בעברית בהוצאת טלוס למוריה

ילדי הקריסטל, ילדי הקשת ילדי האור ..זמן נפלא ללמוד להכיר אותם לעומק, לבלות יחדיו בטבע, לשוחח , לצאת יחדיו למסעות הילדים חווים את תקופת "העידן הזהב" שונה מאיתנו הבוגרים .. ילדנו פתוחים לאנרגיה העוצמתית הנכנסת מהשמש המרכזית , הם כבר נולדו עם די אן אי מפותח! כפי שאדמה מפרט ומתאר את "הילדים החדשים " בספר מהלכה למעשה של איילת סגל : " כשהילד ניזון מאהבה, תאי הגוף שלו מתפתחים בצורה המקסימלית ומגיעים למימוש עצמי, אך כשהוא ניזון מפח ומכעס ולא מקבל את האהבה לה הוא זקוק , הוא נתקע בשלבים מנטליים שונים, והגוף הפיזי שלו נחסם אנרגטית ולא מגיע למימוש עצמי. לכן יש חשיבות גדולה לטיפול נכון בילדכם . בעיר האור טלוס ובערי אור רבות נוספות , כל ישות הרוצה להיות הורה נבדקתבצורה מעמיקה, ורק לאחר מבחרים וליווי של מורים להורות , רשאיות ישויות האור להזדווג. המושג "הזדווגות " אינו זהה למושב המקביל במימד שלכם , הכוונה היא להזדווגות ברמה הרוחנית , ברמה הגבוהה ביותר של הנשמה. ההחלטה להיות הורה צריכה להגיע מהמקום הטהור ביותר, ותוך לקיחת מחויבות לתהליך. "

ילדי הקריסטל

ילדי הקריסטל הם ילדים החדשים שמגיעים אלינו, מהרמות הגבוהות והמעודנות של הנשמה. הדבר הראשון שרוב האנשים מבחינים בו בנוגע לילדי הקריסטל הוא עיניהם הגדולות, החודרות והחכמות מעבר לגילם. עיניהם ננעלות עליך ומהפנטות אותך, שעה שאתה מבין שנשמתך נחשפה לעיני הילד.

אולי שמת לב ל"גזע" חדש ומיוחד זה של ילדים המאכלס במהירות את הפלנטה שלנו. הם מאושרים, מקסימים , עדינים , רגישים ביותר לסביבה וסלחניים. דור זה של עובדי אור חדשים, בערך בגילאים 0 עד 7, אינו דומה לשום דור קודם הילדים הבוגרים יותר (בערך בין 7 ועד 25 שנים), מכונים "ילדי אינדיגו", חולקים כמה מאפיינים עם ילדי הקריסטל. שני הדורות רגישים ועל- חושיים ביותר, ויש להם מטרות חיים חשובות. ההבדל העיקרי הוא המזג [הטמפרמנט] שלהם.

לאינדיגו רוח של לוחמים, מכיוון שהמטרה הקולקטיבית שלהם היא לפרק את המערכות הישנות ששוב אינן משרתות אותנו. הם כאן כדי לבטל מערכות ממשל, חינוך וחוק החסרות יוֹשרה. כדי להגשים מטרה זו הם זקוקים למזג ולנחישות נלהבים.

לילדי רטט הקריסטל חוזה מסוג שונה עם הוריהם. ניתן לומר שבעוד שילדי האינדיגו הם צוות ההריסה, ילדי הקריסטל הם הבונים. מסיבה זו ילדי אינדיגו וילדי קריסטל מתגלגלים תכופות באותה משפחה. הדבר מאפשר סילוק מבנים ישנים ובניית מבנים חדשים.

אך ילד קריסטל הוא ישות בעלת רטט גבוה מאוד, ומשימת הנשמה שלו כוללת עבודה על רשתות הקריסטל הפלנטאריות והחזקת אנרגיה כדי להקל על שינוי גלובלי. כך, החוזה של ילד הקריסטל מאתגר אף יותר להורים שצריכים להבין שילד קטן זה הוא נשמה חכמה ועוצמתית שעבודתה מרחיקה לכת אל מעבר לפרמטרים הצרים של המשפחה. לכן ילדי קריסטל מתוחים ונמרצים מדי לעתים קרובות.

הם עובדים עם האנרגיות של הסובבים אותם, לא רק ברמת המשפחה אלא גם ברמת הקהילה הגדולה יותר. האתגר של ההורים הוא להבין את טבע המהות ועבודת הנשמה של ילדי הקריסטל, ולנסות לתמוך בהם בהתאם. בתורו, ילד הקריסטל, יתמוך בצמיחה הרוחנית של ההורים. ילד הקריסטל יהיה מסוגל "למשוך" אל תוך חיי ההורים אנשים ואירועים הדרושים להורים לשם צמיחה. הסיבה היא שתודעת ילד הקריסטל רחבה מאוד ויכולה לאתר ולמשוך את אותן הישויות שיועילו יותר מכל למשפחה באותו זמן. לכן, הורים לילדי קריסטל מוצאים את עצמם לעתים קרובות בנתיב מואץ לצמיחה ולהתפתחות שהוא מתנת הילד שלהם.היכולת הרוחנית הטלפתית שלהם גבוהה מאוד. תכונות קריסטליות יכולות על-חושיות- קוונטיות. לילדי רטט הקריסטל יש את היכולת לתקשורת רב-ממדית. הם לא רק ידעו מה נמצא במחשבותיכם, אבל, חשוב יותר, הם ידעו מה בלבכם. הם עוצמתיים ביותר, עם יכולות שאתם תראו לעתים קרובות כקסומות. כמו כן רגישים ביותר ובעלי רגישות יוצאת- דופן לאנרגיות בעלות רטט נמוך יותר. כאשר מספרם יגדל על כדור הארץ, אתם תראו תקשורות מיידיות ביניהם. ההבנה שלהם את האנרגיה והדרך שבאמצעותה הם משקפים אור בתוך ישותם, יעניקו להם יכולות על- חושיות- קינטיות. הם יהיו מסוגלים להניע דברים באמצעות מוחם. חשוב יותר, הם יהיו מסוגלים לארגן מחדש חומר באמצעות מחשבותיהם עם מרווח זמן קצר או ללא מרווח זמן כלל. כפי שאמרנו, לילדי רטט הקריסטל מבנה קריסטלי המאפשר להם לשאת יותר אור בתוך הישות הפיזית שלהם.

לילדי האינדיגו

צבע כחול-אינדיגו בהילות שלהם. זהו הצבע של צ`אקרת העין השלישית, שהיא מרכז אנרגיה בתוך הראש הממוקם בין הגבות. צ`אקרה זו אחראית על ראייה על-חושית, או היכולת לראות אנרגיה וחזיונות. רבים מילדי האינדיגו הם בעלי יכולות ראייה על- חושית.

לילדי הקריסטל הילות מבריקות, עם הרבה צבעים יפהפיים בגווני פסטל. דור זה מפגין עניין רב בקריסטלים ובאבנים, כפי שתוכלו לקרוא בספר.

ילדי אינדיגו רבים יכולים לחוש בחוסר הגינות, ממש כפי שכלב מריח פחד. ילדי האינדיגו יודעים מתי משקרים להם, נוהגים כלפיהם בהתנשאות או מתפעלים אותם. ומכיוון שהמטרה הקולקטיבית שלהם היא להוביל אותנו לתוך עולם חדש של יושרה, גלאי השקר הפנימיים של ילדי האינדיגו הם אינטגרלים. כפי שנאמר קודם לכן, רוח לוחם זו מאיימת על מבוגרים מסוימים. ילדי האינדיגו אינם מסוגלים להתאים את עצמם למצבים של תפקוד לקוי בבית ,בעבודה או בבית הספר. אין להם את היכולת להתנתק מהרגשות שלהם ולהעמיד פנים שהכל בסדר… אלא אם הם מקבלים תרופות. גם המתנות הרוחניות המולדות של ילדי הקריסטל אינן מובנות כהלכה. בעיקר היכולות הטלפתיות שלהם הגורמות להם להתחיל לדבר בשלב מאוחר.

בעולם החדש שילדי האינדיגו יוצרים, כולנו נהיה מודעים הרבה יותר למחשבות ולרגשות האינטואיטיביים שלנו. לא נסתמך כל כך על המילה המדוברת או הכתובה. התקשורת תהיה מהירה הרבה יותר, ישירה יותר, וכנה יותר, מכיוון שתתבצע מהכרה-להכרה באופן טלפתי.

כבר עתה רבים מאתנו מתחברים אל היכולות העל- חושיות שלנו. העניין שלנו בעל-טבעי הולך וגובר ומעולם לא היה גבוה יותר, ומתלווים לכך ספרים, תכניות טלוויזיה, סרטים העוסקים בנושא. לכן, אין זה מפתיע שהדור הבא בעקבות ילדי האינדיגו הוא טלפתי להדהים.

לילדי קריסטל רבים עיכוב בהתפתחות דפוסי דיבור, ואין זה שכיח שהם ימתינו עד אשר הם בני 3 או 4 שנים כדי להתחיל לדבר. אך הורים מספרים לי שאין להם כל בעיה לתקשר עם ילדיהם השתקנים. ההפך הוא הנכון! ההורים עוסקים בתקשורת מהכרה-להכרה עם ילדי הקריסטל שלהם. וילדי הקריסטל משתמשים בשילוב של טלפתיה, שפת סימנים מתוצרת עצמית וצלילים (ובכלל זה שירה) כדי להביע את כוונתם.

הבעיה מגיעה כאשר ילדי קריסטל מאובחנים על ידי אנשי מקצוע בתחום החינוך והרפואה כמי שסובלים מדפוסי דיבור "פגומים". אין זה מקרה שככל שגדל מספר ילדי הקריסטל הנולדים, כך מגיע גם מספר הילדים המאובחנים כאוטיסטים לשיא. נכון שילדי הקריסטל שונים מכל הדורות האחרים. אבל מדוע עלינו להפוך הבדלים אלה לפתולוגיה? אם הילדים האלה מתקשרים בהצלחה בבית ,וההורים אינם מדווחים על בעיות כלשהן… מדוע לנסות וליצור בעיה? הקריטריונים האבחנתיים לאוטיזם ברורים לגמרי. הם קובעים שאדם אוטיסט חי בתוך עולם משלו, והוא מנותק מאנשים אחרים. האדם האוטיסט אינו מדבר בגלל אדישות לתקשורת עם אחרים. ילדי קריסטל הם הניגוד לקריטריון זה. הם מהדורות המחוברים, התקשורתיים, האכפתיים ו"המתלטפים" ביותר. הם גם פילוסופיים ורוחניים ביותר. והם מפגינים רמה חסרת- תקדים של חביבות ורגישות כלפי העולם. ילדי הקריסטל מחבקים באופן ספונטאני אנשים נזקקים ומפגינים כלפיהם חיבה ודאגה. אדם אוטיסט לא יעשה זאת!

ילדים אלה ראויים להשתאות, ולא לסיווג כלוקים בבעיות תפקודיות. אם יש מישהו שאינו מתפקד כהלכה, אלה הן המערכות שאינן מסתגלות לאבולוציה המתמשכת של המין האנושי. אם נבייש ילדים אלה בתוויות, או נסמם אותם עד כדי כניעה, אנו נפגע במתנה שנשלחה מן השמיים. אנו נהרוס ציביליזציה עוד קודם שתספיק להכות שורש. למרבה המזל, קיימים חלופות ופתרונות חיוביים רבים. ואותו מקום שממנו נשלחו אלינו ילדי הקריסטל יכול לסייע לאלה מאתנו הפועלים למען הילדים. ילדי הקריסטל, הלבבות שלהם פתוחים ואוהבים כמו אלה של מלאכים הם נטולי יומרה.

רגישות יתר לרטט – ותנודות אנרגיה אתם גם תגלו שילדי רטט הקריסטל רגישים לכל קלטי הרטט. רטט על כל צורותיו, כגון צליל, צבע, שדות אלקטרו-מגנטיים וחומרים סביבתיים מזהמים יכולים להשפיע לרעה על ילדי הקריסטל. רגישות היתר שלהם לרטט יכולה להיות מורגשת ברמות רבות ובכלל זה ברמה המגנטית, האלקטרו-מגנטית, הסביבתית, אנרגיות ריח, צליל, צבע וצורות שונות אחרות של אנרגיית רטט. ילדים אלה הם בעלי רגישות-יתר לסביבתם והם רגישים במיוחד לחומרים מזהמים. אפילו כיום אתם מגלים שצירופי צבע מסוימים משפיעים השפעות מוזרות על כמה מילדי קריסטל. אנו אומרים לכם שאפילו הצבעים שאתם מכנים בשם "צבעי כנופיות" היו ניסיון לא-מודע לשלוט בקלט הזה של רמות נמוכות יותר של רטט. לרמות נמוכות יותר אלה של רטט רגישים ילדי הקריסטל במידה רבה ביותר.

צורה אחת של אנרגיית רטט שילדי הקריסטל מתקשים עמה היא חשמל. חשמל הוא צורה של אנרגיה שמתרחשת באופן טבעי בטבע. אולם ייקח זמן עד שילדי רטט הקריסטל יסתגלו לאופן השימוש לכם בה, ובמיוחד השימוש שלכם בזרם חילופין. יש בכך מן ההומור, מכיוון שצורה זו של חשמל פותחה למעשה על ידי אדם הנושא כמות עצומה של אנרגיית קריסטל [ניקולאי טסלה]. ילדי הקריסטל חייבים ללמוד להסתגל לצורה זו של אנרגיית רטט. בינתיים, אם הם באים במגע עם מכשיר חשמלי כאשר הם אינם מאוזנים, כועסים או מבולבלים, קיימת אפשרות גבוהה שהם לא רק ישקפו חזרה את האנרגיה, אלא גם יגבירו אותה תוך כדי כך. דבר זה יתיך ביעילות את רוב המכשירים החשמליים שנמצאים כיום בשימוש. באמצעות תרגול, ילדי הקריסטל יסתגלו לצורת-גל תוצרת-אדם של אנרגיה זו. בינתיים חיי השגרה בבית עשויים להיות מעניינים למדי.

תחום הגדול ביותר שלו יצטרכו ילדי הקריסטל להסתגל יהיה קשור לרגישות היתר שלהם לרגשות האנושיים. ממש כפי שלילדי האינדיגו אין סימוכין בכל הקשור לרגש האשמה האנושי, אתם תגלו שלילדי רטט הקריסטל אין סימוכין לרגש הפחד האנושי. פחד היה רגש חשוב עבור האנושות בשלבי ההתפתחות הראשונים. יחד עם האגו, הוא סייע להבטיח את הישרדותכם. הפחד שירת אתכם היטב. אולם, יעילותו מגיעה כעת לסיומה. רגש הפחד נפוץ בלבבות בני האדם. מסיבה זו אתם מתמודדים עם פחדים רבים כל כך כקולקטיב בעת הזאת בהיסטוריה שלכם. גם מה שאתם רואים בעולמכם כטרור הוא הזדמנות עבורכם לנוע כקולקטיב אל מעבר לפחד.

"אלרגיה" לפחד

בעלי רטט הקריסטל יחושו בקלות את הפחד בלבבות הסובבים אותם. האתגר מגיע כאשר הם חשים בפחד ובאופן לא-מודע משקפים אותו חזרה כרגשות מוגברים. דבר זה גורם לתגובות מוזרות אצל אנשים בעלי רטט נמוך יותר. מסיבה זו, בעלי רטט הקריסטל צועדים בקלילות, בוחרים שלא לעורר פחד. כאשר פחד זה מוקרן חזרה הוא יכול לגרום לתגובות מזיקות לכל האנושות, שכן הוא מוציא פשוט את הרע ביותר בבני האדם. מסיבה זו, ילדי הקריסטל הראשונים ימצאו לעתים קרובות מקלט במחבוא. הם ישמרו על "פרופיל נמוך" ובדרך כלל לא יפגינו את היכולות שלהם בפומבי. במבט ראשוני הדבר יציג אותם כחלשים ומופנמים. אל תפשרו זאת שלא כהלכה כחוסר עוצמה. הורים לילדי הקריסטל הראשונים ירצו להחביא אותם ולהבטיח את שלומם בכל מחיר. דבר זה ישתנה ככל שהאנושות תשחרר את הצורך שלה בפחד. זה היה המסר המקורי שנתנו לכם לפני שנים רבות כאשר דיברנו לראשונה על הילדים הללו. אמרנו: "אם תוכלו להפוך את הפלנטה למקום בטוח, הם יבוא". אתם הקשבתם… הם באים עכשיו.

אחת התופעות שחזרה על עצמה אצל ילדי הקריסטל, המצויים במודעות, היא חזיונות של מערכי קריסטלים. איש קריסטל רואה לפתע בחלום או בהקיץ קריסטלים ענקיים יפהפיים, לעתים שקופים לעתים צבעוניים, הממוקמים במקומות אסטרטגיים – מטהרים ומעצימים אזור שלם. כאן בישראל לפעמים מוצבים מספר קריסטלים בו זמנית במספר מקומות – ומתקיים קשר מאוד מיוחד ביניהם.

1. ילדי הקריסטל משמשים, ויותר מכך ישמשו – תחנות ממסר לאור. אנשי/ילדי קריסטל משדרים אנרגיית קריסטל לכל סביבתם .

2. אנשי קריסטל עוזרים לסובבים אותם לעבור התאמה לאנרגיית הקריסטל, שכפי שדווח ב"משואות האור" – נכנסת עתה גלים גלים לכדור הארץ, ובעתיד אמורה כל האנושות לתדר אנרגיה זו. בכל מקום בו נמצאים אנשי הקריסטל, הם מתדרים אנרגיה של העלאת תדר. איש קריסטל מודע יכול להקרין אנרגיית קריסטל מלבו ללב של אדם אחר. המודעים והרגישים לאנרגיות – יחושו את האנרגיה המיוחדת ואת עבודתה עמם.

3. שחרור נשמות. כאשר הנשמה יוצאת מהגוף בעת הפטירה, נפתחת מנהרת אור – דרכה עולה הנשמה. את התהליך הזה תיארו רבים לפני. לצערנו, נשמות רבות מגלגולים רבים נשארו "תקועות" על כדור הארץ.

התכונות הקסומות שלהם הן תוצאה ישירה של היכולת שלהם להתחבר למארג האלוהים המחבר את כל הדברים כאחד.

עם ילדים אלה חייבים לעבוד בצורה שונה מאשר היום בבית הספר. תוכניות לימודים קבועות ונוקשות לא יתאימו להם, הם חייבים ללמוד דרך ההתנסות כמו במעבדה שהם יקבלו חומר לבדוק ודרך הבדיקה הם יבינו הרבה מעבר לנוסחה הפשוטה שהיה עליהם לבדוק. כימיה פיסיקה ומתמטיקה יהיו המקצועות הכי חזקים שלהם אם לא ינסו להגביל אותם בחשיבה העצמאית שלהם.

ילדי הקריסטל יביאו את הידע החדש הפיסיקלי לעולם המדע. דרכם יקבלו אנשי המדע את היכולת להוכיח דברים שהם לא יוכלו להוכיח עד כה והתייחסו אליהם כאל תיאוריות מופשטות בלבד. ילדי הקריסטל יביאו את ידע המחשבים המפותח ביותר שקיים ביקומים אחרים לתודעת בני האדם. הם יהיו האנשים הממציאים הגאונים ואנשי המדע המפותחים ביותר.

ילדי האינדיגו הם הלוחמים שבאים להלחם את מלחמת האור ולשנות מערכות, ילדי הקריסטל הם הילדים שיביאו אור זה ויוציאו אותו לאור. היכולות של ילדי האינדיגו ליצור עבורם עולם שיקבל אותם היא התחברות לאותו ממד גבוה שלהם, הממד ה-5, שהוא ממד התודעה היצירתית החדשה. בממד התודעה הזה יקבלו ילדי הקריסטל את הידע והחיבור לעולם הפיזי בדרך של פריצה ושינוי במערכות לא מתוך מלחמה אלא מתוך שלום. יצירה של בניה ולא של הרס.

הורים אינדיגו לילדי הקריסטל. אין צורך ללמד את ילדי האינדיגו אך לטפל בילדיהם כי הם יודעים זאת אינטואיטיבית אך כן יש צורך להורים שיש להם ילדי קריסטל והם אינם אינדיגו ללמוד כיצד לטפל בילדים אלה כיצד ליצור להם את החממה- הרוחנית, מנטאלית, פיזית כדי להגן על הילדים.

ילדי הקריסטל מסייעים לנו לתבוע לעצמנו את עוצמתנו ואת מרחב הלב שלנו, ולעגן את עצמנו בחוזקה ברשת החדשה. הם מלמדים אותנו לקבל את הכישרונות הרוחניים שלנו כזכותנו מלידה, ולראות בבריאה של נסים פעילות רגילה. הם מלמדים אותנו לכבד את עצמנו ואת הפלנטה שלנו. לראות את היופי, הפלא והשמחה שבכל הבריאה, ולדעת שכולנו בוראים-שותפים של פרויקט נפלא זה המכונה "כדור הארץ החדש". אנו לומדים לחיות כמותם, ברגע ההווה, ולא להיות מושפעים על ידי העבר או העתיד. אנו לומדים לחיות מהלב, לסלוח ולתרגל סובלנות וקבלה ללא תנאי.

אנו לומדים לברוא באמצעות כוונה ומיקוד, ואנו לומדים שהמשמעות האמיתית של השפע אינה תאוות בצע אישית אלא צורך ושיתוף קולקטיביים. אנו לומדים את חשיבות התמיכה, האהבה והערך העצמי. ולבסוף, אנו לומדים על המציאות הגבוהה יותר של משפחות הנשמה ושבטי המלאכים… היחידות החברתיות העתידיות של כדור הארץ החדש.

זהו נתיב מבורך, והילדים החדשים מראים לנו את הדרך! מקווה שאיגוד זה תורם לכם בעבודתכם אל מול ילדי ואנשי הקריסטל היקרים, קבלו אותם בברכה ואהבה גדולה! עבודת השיתוף והקבלה שלהם בעולמנו היא המפתח לעתיד ורוד, שלו והרמוני לאנושות כולה. על כך הורים אהובים , הרחיבו את לבכם והפגשו עם לב בנכם /בתכם . וצאו למסע מרגש של אהבה. חופשה בטוחה , יצירתית, מלאה באהבה והתרחבות בכל המימדים

ילדי העולם

העולם מתמלא בילדים החדשים , ילדי האינדיגו , ילדי הקריסטל וילדי הקשת הם הילדים שמעבירים את הרטטים החדשים של האנרגיה המקיימת היום את כדור הארץ.

לכל אחד מילדים אלה יש תפקיד , וכל אחד מהם מביא קרן אור מיוחדת שבעזרתה אפשר יהיה לבנות חברה חדשה. הנשמו בוחרות להתגלגל בימים אלה מתוך הבחירה האלוהית הגבוהה ביותר, והן בוחרות במודע איזה קרן אור להביא ולאיזה ייעוד לחבור. אכן , ילדי האור הנפלאים הולכים וממלאים את החברה שלכם .

אנו מבקשים את עזרתכם , עוברי אור יקרים , מבקשים שתסייעו לאותם ילדים להיקלט ולחבור לכוחות שלהם כך שיוכלו להיזכר בידע ובבחירות שעשו ולא ייאטמו באנרגיה הישנה. קבלו אותם והכילו אותם , התירו את הקשרים האנרגטיים ואת החסימות הנוצרות בצ'קרות בתהליך ההתבגרות .

(מתוך: מהלכה למעשה , מסע בדרך להתעלות, איילת סגל , טלוס למוריה )

מזמן הכנסו ללינק https://www.youtube.com/watch?v=v2y1pE3yn6M


403 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page