top of page

תזונה תדרית - ניקוי רעלים אביבי 

עם בואו של יום השוויון האביבי , הגוף חש את השינוי וכבר משהו בתוכנו נפתח , תאי הגוף , הנשמה מתעוררים לחיים ולתחייה , אל ההתחדשות .


האורגניזים האנושי כמו בטבע מתחדש , חלקי הגוף הפנימיים זקוקים למנוחה על מנת להצמיח את התאים מחדש. עם התחדשות זו אנו מעניקים לגוף שלנו את האפשרות לנשום ולהכיל פארנה רבה יותר , תזונה תדרית הינו נושא אשר אנו רבות שחים עליו בקהילה .


אני מזמינה אותך לקחת חלק בעשרה ימים של שינוי מהותי החל מיום השיוויון 21/3 ועד ל31/3

מצטרפת ?


תקופת האביב היא זמן טוב לניקוי ("דיטוקס") . ניקוי הגוף מרעלים באמצעות תזונה. זהו ניקוי פנימי עמוק מאוד ברובד הפיסי וברובד הנפש. כאשר הטבע מתחדש, זהו זמן מצויין גם עבור הגוף שלנו לעבור ניקוי והתחדשות.

על פי הרפואה הסינית כל איבר קשור לטעם מסויים, עונה מסויימת, צבע, צליל ועוד. האביב מתקשר לכבד. הכבד הינו האיבר הדומיננטי ביותר בתהליך הניקוי. הכבד הוא איבר מרכזי וחשוב בגופנו, כאשר הוא סובל ותפקודו נפגע הדבר יתבטא בבעיות עור, אסטמה, אלרגיה, כאבי בטן, בעיות מחזור וכאבי ראש. על פי הרפואה הסינית, פגיעה בכבד תשפיע על מצבי רוח משתנים, רגשנות יתר וכעסנות.


מהו ניקוי רעלים?

ניקוי רעלים הינו תהליך טבעי המתרחש בגופנו באופן תמידי. השילוב בין התזונה המודרנית וסגנון החיים של רובנו גורם לכך שתהליך הניקוי הטבעי שלנו אינו אפקטיבי מספיק. אנו נושמים אויר מזוהם במידה זו או אחרת, אוכלים מזון שרוסס בכימיקלים שונים ו"זכה" להעשרה הורמונלית, שותים מים מזוהמים וסופגים כל העת כימיקלים רעילים מסביבתנו. מסיבה זו רצוי לערוך באופן קבוע, אחת לתקופה מסויימת "ניקוי רעלים"- הזמן הטוב ביותר בחילופי עונות. אביב וסתיו הן תקופות נפלאות. אבל חשוב להדגיש כי עיתוי מצוין , הינו כאשר אתם מרגישים צורך לעשות שינוי חיובי בחייכם. באופן כללי רצוי לבצע דיאטת ניקוי כאשר מזג האויר אינו חם או קר מידי. דיאטה קצרה ניתן לבצע בכל עת אך רצוי להתחיל בסוף שבוע – זמן שבו ניתן לשבות מפעילות. ככל שנחים יותר- התוצאות תהיינה טובות יותר. כי האנרגיה בגוף תכוון לריפוי ולשיקום המערכות במקום לתפקודי גוף אחרים.

ניקוי וטיהור רעלים , מנקה ומחזק את האיברים בגופנו הנוטלים חלק בתהליך עיבוד הרעלים והפרשתם: העור, המעיים, הכבד, הריאות, הכליות ומערכת הלימפה.


עם ניקוי הרעלים המסרותי אנו משלבים מדיטציה ייחודית אשר דרכה אנו סורקים מפנים הגוף את כל המערכות שלנו , ולומדים מחדש כיצד לנתב את התדרים אל אותם מקומות רדומים בגוף , אלו אשר האטו את קצב פעילותם או מעט התעייפו . נקבל מסרים והדרכה הישר ממקדשו של הילריון וצוותו , הדרכה להתנהלות תקנית עם הגוף .


ניקיון עם נשימה מטהרת

 

רובנו נושמים נשימה שטוחה, עם החלק העליון של החזה, ורק לעיתים נדירות מרחיבים את הריאות במלואן. הנה נשימה מטהרת אחת שכדאי להתאמן בה ובהמשך להטמיע אותה בריטואל היומי , בעזרת למידת נשימות ממוקדות, עם תודעה עירה להתחדשות וריפוי הגוף אנו נצא למסע של התחדשות .


מה קורה לרעלים שאותם הגוף אינו יכול לפרק?


לאורך זמן ושנים ההשלכות של הרעלים הנותרים בגוף באות לידי ביטוי בתפקודים חלשים של  מערכות בגוף כמו הכבד, הכליות,מערכת העיכול והמעי גס.החל מ”רק” מבעיות עיכול- צרבות, גאזים,עצירות (וכתוצאה מכך גם טחורים/פיסורה),

מחלות הקשורות למערכת העיכול כקרוהן וקוליטיס.חוסר איזון בסוכר, כולסטרול, לחץ דם ובלוטת התריס.אלרגיות. תשישות כרונית. בעיות קשב, ריכוז והיפראקטיביות.עודף משקל וקושי בהרזיה. נפיחות בעיניים ועיגולים שחורים.גודש בסינוסים. בעיות שינה. קושי להתעורר בבוקר.ריח רע מהפה, נפיחויות.כאבי שרירים, כאבי ראש. פטריית קנדידהאי סדירות מחזור חודשי לנשים.


בנוסף הצטברות רעלים לאורך זמן  עלולה לגרום ל”ע למחלות קשות כמו: מחלות לב, בעיות זיכרון, פרקינסון ו – סרטן.


ניקוי הגוף מרעלים אלה מביא להקלה וריפוי של רוב המצבים המתוארים לעיל.


במהלך המפגשים נשוחח ונכוון בקבוצת הווצאפ שלנו , אליה אתם כבר מוזמנים להצטרף

המפגש הראשון יתקיים בזום בתאריך ה21/3 בשעה 11:11- עד למפגש זה אתם מתבקשים

לשתות כוס מים עם חצי לימון וכפית שמן זית טהור.


מפגש שני ב23/3 בשעה 10:00 בבוקר


26/3 בשעה 20:00


יחד נחזור לאנרגייה מלאה ותקנית לגוף עם נעורי הנצח עצמה ויכולת הנעה מלאה של האור בתוכנו .


את מלא התפריט העניק במהלך הפגישה .

בברכה לימים של צמיחה והתחדשות

איילת ונורק׳י

Commentaires


bottom of page