top of page

תודעת הפחד התמרה לשינוי


 

במברך אני אותך בת אהובה,

מברך אני את רצונך לחקור ולדעת להעמיק להתמיר את מחשבותיך לתדרים אור גבוהים ובכך לאפשר לתודעה שלך לצאת אל מעבר לכל מרחב גשמי ומרחב אנושי .

בעשור האחרון יצאתי עם קולי ותודעתי מעל פני השטח , יחד עם תודעת הוויית ערי האור הפנים פלנטריות ועם המאסטרים בני אחוות האור הלבנה, מביא אני את הידע הנגיש לאנושות החדשה.

ידע זה הדהד והעניק לנשמות רבות את המידעים הנדרשים לתהליך התעוררות התודעה האישית שלהם והחיבור אל הנפש - אל מקור הנשמה.


הקשר האישי שלי עם בת האור אורליה לואיז ג׳ונס , היה כה מיוחד ועמוק ודרכה העברתי את היסודות החשובים להכרות שלנו מהמימד החמישי אתכם בני האנוש .

ההכרות עם להבות הבריאה העניקו לכם את היכולת לאוורר את מסת המולקולות בגופכם ולנוע אל אותם יכולות גבוהות אשר העניקו לכם כלים חדשים לריפוי והתחדשות , להתמרה ואף להגשמת השפע בחייכם .


יושב אני כעת אם בת האור איילת , אשר דרכה מעביר אני את מידעיי השונים בעשור האחרון , נושא עליו רוצה היום לדון ולהעמיק הוא נושא המגפה המגיעה מיבשת המזרח אסיה.

אתם בימים אלו עדים לתופעה אשר זמן רב לא התרחשה מעל פני הפלנטה , מגפה של מחלה אשר לה אין מענה, לפני כ40 שנים עם מגפת האיידס, המדע נאלץ להתמודד עם חולי הנולד, והמוות פגש רבים מבני האנוש .

תהודת המוות טרם הביאה את מלוא הבנתה בפני בני האנוש, רבים עודם חוששים ומפחדים ממצב תודעתי זה , אשר מסיים מצב התקיימות גשמית ומאפשר לנשמה להתעלות אל עולמות האור הגבוהים .


בימים אלו שוב רבות הנשמות אשר עוברות את המעבר אל העולמות האור הגבוהים והמגפה המוכרת לכם היום המגיע מאסיה הנה שער הנפתח לאותן נשמות רבות אשר לא בוחרות בשינוי התודעה , ומקיימות מצב של קיפאון תודעתי בעם המוכר לכם כעם הסיני , לשחרר אותן אל הבחירה המחודשת של אותן הנשמות .

לעם זה הייתה מהות מאוד מיוחדת בפלנטה ארץ והם הביאו ידע רב וחכמה , בשלב מסויים קבלו הם על עצמם את הבחירה להיות נשלטים באופן מוחלט ואנרגייה זו, יצרה קיפאון בצמיחת מהות העם , ועליה להשתחרר, על כן העם חווה מעבר מהיר אל תודעה חדשה אשר תפתח בתהודתם כעם .


על כן יקרים , התוכנית האלוהית עודנה מתגלמת על פני התודעה האין סופית של האלוהות .

תודעת המוות בפלנטה עודנה אוחזת בוראת מציאות של פחדים וקיבעון , עם מחזוריות חדש הנפתחת בפלנטה , תודעת המוות עומדת לעבור התמרה ושחרור , והמין האנושי בימים אלו בתקופת הלמידה והמעבר. הבנת המוות אשר הייתה מוכרת לאנושות עומדת בפני שינוי , ההכרה כי המוות הנו מעבר של תודעה , והבנת חשיבות המעברים תשוב לתודעת האנוש בפלנטה.

הן ממלכות האור , והן בני אחוות האור הלבנה , המהדהדים ומביאים את המידעים של תודעת האור הנצחית , לאילו החשים את הפחד מחלחל בתוכם .


שוב רואים אנו ממדי האור כי זהו תחילתו של טיהור והעלאת התודעה בפלנטה,

הן מהעולמות האור הגבוהים והן ממעמקי גאיה ומרכז השמבאלה , הפלנטה נתמכת , והטוהר והניקוי הנעשה הנו תכנות מחדש עם הרשתות העוטפות את הפלנטה.

הרשתות הפעילות - המגנט הקריסטל והיהלום , הן מעניקות את ההדהוד החדש לפלטה, ואכן יש להכין את ההתאמה של האנוש לרשתות הפעילות בתאוצה בימים אלו .

נשמות רבות עוזבות את הפנטה מיועדות למעבר לכוכבים אחרים בגלקסיות אחרות המותאמות לתודעתן , אלו אשר ימשיכו לשאת את תהודת האהבה והחמלה ויפתחו אל חכמת האינטליגנציות הרוחניות הגבוהות , ימשיכו לנועה אל השלבים הבאים המיועדים אל הפלנטה.


ילדי בני הכוכבים היקרים , אתם הקוראים את המילים הללו , ונושאים אתם את הידע בהוויתכם מאז אותם מאות אלפי השנים , הנה אלו הימים בהם ייעדנו את הפעלת הרשתות וחיבור התודעה האחת אל מקור הבריאה והחזרת הפלנטה אל תפקודה הרב ממדי הפותח את שעריו אל גלקסיות ואל הידע הצופן את הגשמת השלם בקיומכם הגשמי.

אזי יקרים , ראו את רב הנסתר על הגלוי , מתוך הוירוס אשר פושט על בני יבשת אסיה ופותח את שערי המעבר , ייעצר הוא כפי שפרץ, תודעת האנוש מתרחבת עם כל שאלה העולה בפנייה , תודעת האנוש נושאת היא שוב תפילה ולב האור מתרחב ומתמלא בחמלה.

אלו הימים בהם על האנוש לבחור מחדש את התנהלותו בעולם זה, ממעמקי הפלנטה מעיר האור טלוס , נוכחים ונפגשים אתכם , אפשרו לנו ושחררו את האגו וכל מחשבה הקובלת והיו עמנו במסע התומך בהכנת הגופים , ותודעתכם אל החדש.

מבורכים אתם , ילדי פלנטה ארץ , מעבר לזמן ולכל מרחב

הנני אדמה.

1,181 צפיות

Comments


bottom of page