ענני עדשה מסנוורים את הצופים בהר שאסטה

עודכן ב: ינו 8
ענן עדשה מדהים מסנוור את הצופים בהר שאסטה. כאשר סופות החורף החלו להתגלגל בצפון קליפורניה, העננים הזרים האופייניים החלו לנוע גם מעל הר שאסטה. זה הביא השבוע הופעה מסנוורת לכל הצופים.


שאסטה היא ביתם של כמה מתנועות הענן היפות והמרתקות ביותר על פני כדור הארץ. ההר כידוע יוצר ענני עדשה, הנעים לאט מעל פסגת הפסגה ועלולים להישאר שם במשך ימים רצופים. עם העננים שנראים כמו חלליות חייזריות, אגדות של חייזרים החיים בהר הגעש הפעיל מסתובבות כל הזמן.


מי שהיה בר מזל מספיק כדי להיות בקרבת ההר השבוע קיבל את אחת מתצוגות הענן העדשיות המרהיבות שלו. הענן דבק במשך שעות והצליח להצטלם על ידי המקומיים והמבקרים כאחד, והראה את היופי המטורף של ההר.


לעתים קרובות נראים ונשמעים אורות וצלילים מוזרים על ההר. ענני עדשה, צללים ושקיעות מדהימות מוסיפים להילה המיסטית של ההר וקיימים שערים ופתחים רבים המובילים אל ערי הממד החמישי שקיימות עדיין מזמנה של למוריה. הר שאסטה הוא ביתם של למוריאנים רבים בני זמננו ששרדו את שקיעת יבשת למוריה לפני יותר מ-12 שנים. כן, האחים והאחיות הלמוריאנים שלנו אמיתיים. הם חיים פיזית ומצבם טוב, מתקיימים בממד החמישי שעדיין אינו נראה לעינינו. רטט "פני השטח" נמצא כעת במעבר מהממד השלישי למציאות הממד הרביעי והממד החמישי. הממדים האחרים קיימים סביבנו, אך רוב האנשים שחיים על פני השטח חסרים עדיין תודעה מפותחת מספיק כדי לראותם.


להלן התמונות הטובות ביותר מתוכנית הענן העדשה המסנוורת השבוע מעל שאסטה:


אנו מזמינים אתכם לקרא עוד

https://www.teloslemuriaisrael.com/mount-shasta


למסע מרתק אל ההר המופלא ולקסמיו לפרטים הכנסו למסעות ההתעלות

https://www.teloslemuriaisrael.com/summer-journey-mount-shasta208 צפיות

תקשורים חדשים

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Amazon Icon

צור קשר

טלפון:

איילת- 054-202-4635

נורית- 053-763-5288

אימייל:

telosisrael@gmail.com

כתובת:
אורן 18 מגשימים, ישראל

Telos Lemuria Israel

טלוס למוריה ישראל

telos logo HD-min.png

אנו פועלים כעמותה , בעלת סימן רשום לשם טלוס למוריה . חל איסור על גורמים שאינם העמותה לעשות שימוש בסימן המסחר של העמותה לרבות שימוש בסימן הדומה עד כדי הטעיה לעמותה עצמה. 

© כל הזכויות שמורות לעמותת טלוס למוריה ישראל 2010-2021