top of page

מערכת הצ׳קרות בפלנטה ארץ 22/2/2022

אהובים הנני אדמה ,

מברך אתכם ביום שער זה , יום שער בו אנו מסיימים את שלבי המערכה אשר הדהדו במהלך השנתיים הגשמיות בזמנכם . ואנו נעים אל איזור זמן חדש. הפלנטה שוב פותחת עצמה בפורטלי האור , לאחר תהליך עמוק של טיהור ואיזון הצ׳קראות בשדה רשת קווי האור של הפלנטה.

השדה החדש , הוא אשר מעניק לפלנטה לשוב אל תודעת האור הגבוהה הקיימת בקוסמוס .

אותם מרכזי אור פעלו בעבר ושימשו כנקודות ציון של ממלכות האור ואחוות האור הלבנה.

בימים אלו אותם מוקדי אור , ינועו בספירלת האור המתחדשת על פי DNA המתחדש בכוכב הבחירה החופשי.

כפי שאתם אהובים , פועלים ועובדים על הDNA בגופכם , כך גם הפלנטה, מתעלה אל השלב הבא , המחבר את תודעת הפלנטה , אל תודעת החלל החיצון .

הפורטלים מהווים כאנטנות לשדות הפועלים , והם מסנכרנים עצמם עם הקטבים המגנטיים וגופי הקרסטל העצומים אשר מוטמנים באיזורי הלב.


ביום זה , אשר הנו פותח את שעריו התודעה לקבלת מרבית התבונה האלוהית ברבדי הDNA אשר בגופי האור שלכם . אתם אהובים אלו אשר עומדים להפעיל מחדש ולראות את התהודה הראשונית במרכזי האור. המכונות צ׳קרות הפלנטה.


זרעי האור שוב מופעלים ומחברים אתכם אל זרעי האור בכוכבי הבית שלכם .

אתכם אהובים המפעילים את ערוצי האור ופועלים גבישי האור בפלנטה , במרכזי הצ׳קרות , ובכך מאירים ומונעים מלחמות .

הפלנטה נוכחת כבר בשלב המתקדם , אל עבר יכולת תקשורת עם ציוויליזציות הרחוקות שנות אור מפלנטה זו .


אני מציג בפניכם את שערי האור , היו ממוקדים בתודעתכם ו אחדו את גופכם עם הצ׳קרות על גופה של גאיה האהובה.

מעיר האור טלוס אנו עומדים להיות אחד אתכם ,

ביום שער זה

בהפעלת לגיון האור .


מבורכים אתם הלוקחים חלק פעיל באלכימיה האלוהית .

הנני אדמה

בדיוק כמו שיש לנו מרכזי אנרגיה או צ'אקרות משלנו, גם לאמא אדמה יש את שלה.


כאשר תתחיל להסתכל לתוך הטבע של היקום ושל כדור הארץ, תתחיל לראות איך הכל הוא מראה. בתוכנו יש יקום, מסביבנו יקום וכולנו מחוברים.


אנו מחוברים לאמא אדמה באמצעות הזרם החשמלי העדין שעובר סביב כדור הארץ כולו. זרמים חשמליים אלו ידועים כ"רשת ליי" והם כמעט כמו הוורידים של אמא אדמה.


בדיוק כמו שיש לנו ורידים שזורמים פנימה והחוצה מהלב, לאמא אדמה יש קווי ליי, שהם קווי אנרגיה שמתפתלים סביב כדור הארץ בצורה דומה לגדיל של DNA.

למעשה, המקום שבו רשת הליי מצטלבים הם נושאים בתוכם נקודות גבוהות של אנרגיה או ריכוזים גבוהים של מטען חשמלי.


נקודות מצטלבות אלו לאורך רשת הליי הן במקרה ביתם של כמה מהמקדשים הקדושים ביותר בעולם, כולל הפירמידות המצריות, מאצ'ו פיצ'ו, סטונהנג' וירושליים .


כשמסתכלים על תרבויות מתקדמות כמו המצרים הקדמונים, ברור שנראה שהם מבינים את האנרגיה והכוח של רשת ליי.


למעשה, נראה שלרוב התרבויות העתיקות ברחבי העולם יש הבנה מסוימת על רשת זו. בסין הם ידועים בתור קווי הדרקון. בדרום אמריקה השמאנים התייחסו אליהם כרשת הרוח, באוסטרליה כינו אותם האבוריג'ינים הקדמונים קווי חלום ובמערב הם מכונים רשת ליי.


מה שמעניין גם לציין הוא שבמקום שבו קווי הליי מצטלבים ונפגשים, הם גם מתיישרים בצורה מושלמת עם קבוצות כוכבים אסטרולוגיות.


אם תחשבו על קווי הליי הללו כעל זרמי האנרגיה של אמא אדמה, תתחילו לראות כיצד ייתכן שלאמא אדמה יש גם מרכזי אנרגיה או צ'אקרות.

אומרים כי קווי ליי אלה מסוגלים לקחת מידע או אנרגיה מנקודות רטט גבוהות יותר אלו ולשאת אותם ברחבי העולם, תוך הפצת ידע וחוכמה לכל התושבים.
צ׳קראת הבסיס

הר שאסטה, קליפורניה, ארה"ב

הר שאסטה הוא חלק מרכס הרי קסקייד העובר מצפון קליפורניה לתוך אורגון וכל הדרך עד לגבול קנדי. מאמינים כי הר שאסטה הוא אחד ההרים הטעונים ביותר בחשמל, אך האזור כולו שוקק אנרגיה. מאמינים שאזור זה הוא הבסיס של מערכת האנרגיה של אמא אדמה.


צ'אקרת המין

אגם טיטיקקה, פרו-בוליבה, דרום אמריקה

אבן הטיטיקקה היא המרכז הגיאומטרי של צ'אקרת מקלעת השמש של אמא אדמה. גם האזור שמסביב של מאצ'ו פיצ'ו, קוסקו ואיקיטוס הוא בעל אנרגיה גבוהה מאוד.


שני קווי ליי מצטלבים באגם טיטיקקה, אלה כוללים את קו ליי הדרקון הגדול של זכר העובר מהר שאסטה לאגם טיטיקקה ואת קו ליי הדרקון הגדול.


צ'אקרת מקלעת השמש

הטריטוריה הצפונית, אוסטרליה- האולורו

מאמינים כי אולורו ואזור הנקרא קאטה הם צ'רקת מקלעת השמש של כדור הארץ. אזורים אלו נחשבים עד היום קדושים עבור האבוריג'ינים הילידים. קו ליי הדרקון הגדול מקשר בין אגם טיטיקקה ואולורו.


צ'אקרת הלב

סטונהנג', אנגליה

סטונהנג' כמו גם האזורים שמסביב של גלסטונברי, מהווים כולם את צ'אקרת הלב של אמא אדמה. המקום שבו בנויה של סטונהנג' הוא הנקודה החזקה מכל האנרגיה הזו. שוב, קו ליי הדרקון הגדול מחבר את האולורו לסטונהנג'.


צ'אקרת הגרון

הפירמידה הגדולה, ירושלים, הר סיני והר הזיתים (המזרח התיכון)

צ'קרת הגרון של אמא אדמה כוללת את אזור הפירמידה הגדולה, הר סיני והר הזיתים שנמצא בירושלים. צ'אקרת הגרון היא אחד ממרכזי האנרגיה הגדולים ביותר של אמא אדמה, מה שמעיד על חשיבותה בתקופה מסוימת זו בהיסטוריה שלנו. זהו גם מרכז האנרגיה היחיד שאינו מחובר לקו הדרקון הגדול זכר או נקבה.


צ'אקרת העין השלישית

צ'אקרת העין השלישית היא היחידה שזזה, זה נובע מתנועת ציר כדור הארץ. צ'אקרת העין השלישית נעה כל 150-200 שנה או כל עיון. עידנים אלה גם מסודרים עם קבוצות כוכבים אסטרולוגיות. מאמינים שבשנת 2012 עברנו לעידן הדלי, מה שאומר שצ'אקרת העין השלישית נמצאת כיום במערב אירופה ליד סטונהנג'. כאשר נעבור לעידן הגדי, צ'קרת העין השלישית תעבור לברזיל.


צ'אקרת הכתר

הר קיילס (הרי ההימלאיה) טיבט

הר קיילס נחשב להר הקדוש ביותר בהרי ההימלאיה וממוקם בטיבט. זוהי צ'אקרת הכתר של אמא אדמה ומאמינים שהיא קשורה לירח המלא של עקרב.


למעשה, מקומיים רבים רותמים את האנרגיה של הר קאילאס בליל הירח המלא של מזל עקרב, מה שקורה בדרך כלל פעם בשנה באפריל או מאי. עבור אמא אדמה, הירח המלא הזה מסמן את תחילתה של אבולוציה חדשה ומחזור חדש של אנרגיה, שכן מזל עקרב מחובר לרעיון של מוות ולידה מחדש.


למרות של-7 הצ'אקרות הללו יש אנרגיה גבוהה מאוד, ישנן גם נקודות גבוהות אחרות של אנרגיה ברחבי העולם בהן נעים רשת קווי הליי.


משולש ברמודה

קראצ'י, פקיסטן

משולש הים של השטן (יפן)

הר פוג'י, יפן

מאווי, הוואי

סדונה, אריזונה

אגם לואיז, קנדה

סקוטלנד

קייב, אוקראינה

באלי, אינדונזיה

אי הפסחא

אנגקור וואט, קמבודיה

סארוואק, בורנאו

גאבון (מערב אפריקה)

קייפטאון, דרום אפריקה

אגם טאופו, ניו זילנד

Comments


bottom of page