top of page

מסר לקראת יום השוויון וערב ראש השנה 

ברוכים הבאים כאן אדמה הכהן הגדול מטלוס, פונה אליכם בני האור.

ימים אלו ימי 2022 , הם הזמנים אליהם המתנו עשרות אלפי שנים , גופי האור חברו לגופים הפיזים , גופי האור אותם אתם נושאים , חוו טיהור אנרגטי בשלבים שונים במסעכם האישי , ברבדים שונים. בימים אלו, הנכם מתמודדים שוב עם האתגרים העולים , אלו הם שיעורים הניקוי האחרונים , הריפוי אשר עמו אתם מעדנים שוב את גופכם , עמו אתם שוב בודקים את הדפוסים הישנים אשר רובם אינם משרתים את הווייתכם כיום .


רובכם מבצעים שחרור קרמות עתיקות עם הסובבים אתכם , רובכם מכינים את ביתכם , גופכם לקליטת התדר של מימד חמישי , ואכן התדר קיים במקומות מסוימים בפלנטה, וקיימות קהילות אשר חוות וחיות את התדר במימד חמישי מעל פני השטח, אך באותם מקומות בהן הדחיסות האנרגטית עדיין גבוהה קשה לבני האור להתמודד עם הכלת הדחיסות ולכן הפערים אשר לעיתים מונעים את היכולת של שמירת ההתדר הגבוהה אליו אתם חוברים אם עם הווייתכם .


לכן אהובים , אנו ממליצים לכם להגיע למקדשינו בעיר האור טלוס, ובערי אור רבות נוספות בפלנטה, לכן אהובים אנו ממליצים לכם לחבור לקהילותיכם ויחדיו לדון בדרכי התמודדות יום יומיים בעולמכם .

לכן אהובים עליכם להתבונן עמוק מתוך הווייתכם בכל היממה ולחיות מתוך מודעות וחוכמת הלב, חוכמת הלב אשר דרכה חיינו כולנו בלמוריה, חוכמת הלב החוברת לידע הקוסמי ולידע הצפון בבטנה של אמא אדמה. אכן ידע הקיים בבריאה ידע האהבה, החמלה הנתינה ההודיה, ידע אשר רובו אינו מיושם בחברתכם האנושית , ולכן אתם אהובים , בני האור מתבקשים להוות מגדלור לאותם בני אנוש הנמצאים סבביכם , כן אהובים , עצם הווייתכם במקום מסוים מאירה, עצם הווייתם הדוברת את שפת האור מעצימה ומגדילה את אותם בני האנוש הסובבים אתכם , זוהי עבודת האור.


בימים אלו הפלנטה נמצאת בשלבי התעוררות רבים של בני האנוש מנגד אנו עדים לחשכה המנסה בשלבים אחרונים להיאחז בכוח השליטה , אלו ימים בהם יש לנקוט במעשה, יש לנקוט בהפצת תדר הבריאה תדר האהבה לכל לבבות בני האנוש הרדומים , לכל בני האנוש בפלנטה, אם אתם עדים למקום , חשוך האירו אותו בעבודת האור , אם אתם עדים לדמות בן אנוש אשר מאפילה על סובביה שלחו לה את אהבתכם לפוגג את החשכה . אכן האור הינו כלי הבריאה כלי האלוהות .


הפלנטה ארץ חוותה שינוי עצום עם פתיחת העשור הפותח עידן חדש , שינוי אשר הפתיע רבים מחברינו הצופים במתרחש ביקומים רחוקים לאין ספור, יקומים אשר שולחים אלינו תגבורת להארת הפלנטה, החשיבות ברמת הקוסמוס היא עצומה, ואנו בערי האור חוברים זה לזו , חלקנו מחליטים לעלות מעל פני השטח על מנת לסייע לאנושות , לעלות כבני אור אנושיים , לבצע את השינוי תוך השתלבות עם קבוצות אור שונות בפלנטה, כן כאשר יוצאים מעיר האור מעל פני השטח , לא ניתן אהובים לחזור, היציאה הינה חד צדדית , מנגד אנו מעדנים את המסך בין בני האנוש לבין בני , ההוויות במימד החמישי , ואנו מראים את נוכחותנו לאותם בני אור המגיעים לערי האור ופוקדים שערים אנרגטיים בפלנטה.

יותר ויותר בני אנוש חוזים בחזיונות אשר אינם מוכרים לעין אנושית רגילה, חזיונות אשר מופיעים מבעד למסך לעורר את המודעות לקיים במימד החמשי , ואנו מאושרים על יכולתכם לפתח את הראיה העל חושית שלכם , המתעוררת בימים אלו, יותר ויותר בני אנוש ימשיכו וחושיהם יתחדדו.


היום אהובים הוא יום בו בני האור נכנסים למהותם האלוהית , בשלב הבחירה החופשית .

יום שער הקרב , יום השיוויון הסתוי 22.9.22,השער לאין סוף הנו יום של נקודת ציון לכם החוגגים מעל פני הפלנטה ולנו במעמקי הפלנטה , אנו מחברים העולמות חובקים יחדיו את שערי הלכות הממד החמישי .

הנושק לפתיחת שערי האור בקרב בני כוכב יהודייה , הלא הם בני ישראל .


בימי חג אלו , בני האור חוברים להווייתם הרוחנית למקור האלוהות שלהם , מקור כל היש.

אכן אהובים , יום בו מפץ אדיר של הארה חודרת לכדור הארץ ממקור האלוהים , ממרכז הבריאה, מקור האור האהבה, החיים .

יום בו צבאות של אור עוטפות את הפלטנה.

יום בו התקבלו החלטות במימדים הגבוהים .

יום בו ההתחלה הינה הסוף והסוף הוא ההתחלה-

ואנו מזמנים אתכם לפתוח את לבבותיכם , לפתוח את תבונתכם , להביט איש לרעהו ולשלוח את שירת נשמתכם , לבטא את אלוהותכם .


כעם יהודי השומר על האור, כעם היהודי המוביל וחונך , הרואה וחש את אהבת השכינה, שלחו את אורכם לביתכם , שלחו את אורכם ללבבות בני האנוש אל אחיכם , שלחו את אורכם למקומות המקודשים , שלחו את אורכם כאור אחד העוטף את הפלטנה בניצוץ האלוהות .


ואנו עמכם , אהובים אתם , היו ברוכים , היו שלום אדמה.

Comentários


bottom of page