top of page

ממלכות עולם המים האוקייניות

עודכן: 5 במרץ 2022 

***פרק 12

יבשת האם למוריה , מה קורה לגופנו כאשר אנו שומעים את שמה , למור הנו אהבה . אכן כל אשר התגלם ונבראה על אותה חלקת האדמה העצומה , אותה היבשת אשר היתה הגדולה ביותר מכל יבשות הפלנטה , הכילה את היופי הנשגב של הטבע האין סופי , את היופי הנשגב של פסגות ההרים המושלגות והמפלים בעלי צבעי האור הנוצצים , את מרחבי היערות עם עצי הענק המגיעים לגובה של מאות מטרים , והעמקים בעלי מרבדי הפרחים בשלל הצבעים , פורחים ומרטיטים עולמות .

שם על פסגת ההר על כנפי הדרקון הוא ישב , הלוחם מתבונן במרחבים האין סופיים , נושם את אנרגיית הפרנה הטהורה , ועף אל מעבר ליופי הנשגב.

למוריה יבשת האם , היא אשר היתה לבני אדמתה בית והעניקה להם במאות השנים את התמיכה וההגנה וההגשמה המלאה של היופי האלוהי בשיאו .

שם הם נפגשו כהני ההיכלים , והורידו אך האדמה הייחודית אותה הם בחרו את קדודי הבריאה , והם בראו , בראו עולמות ופתחו את רזדי הריפוי , הם תמכו באותם כוכבים שנפלו ובאותם הגופים של מלאכים שנכבו , הם רפאו ופעלו יחדיו להשכנת ההרמונה מכוכב הכחול אל הכוכבים האחרים השוכנים במרחבי האין סוף .

הם היו כהני האור הנושאים את תדר האהבה , המגיעה מכוכב כה ייחודי הנושא את שם האהבה - MU , הם ידעו כי אותה ציוויליזציה עתיקת יומין בכוכב האם נוכחת עימם , הם דיברו את שפתם והעבירו את התדר העדין ליתר התרבויות אשר הגיעו ללמוד ביבשת למוריה על איכות האהבה.


מהי אותה האהבה , העדינה הנושאת את אותותיה במליוני שנות האור באותם מערכות הנושאות את תהודת האור הגבוהה , של מימדי השכינה .

רבי המלאכים , המאסטרים הנעלים , המלאכים ופיות האור , רבדים ועוד רבדים של ידע נשגב של היררכית האור האלוהית , האלוהים השונים הם אשר הנחיכו עצמם בעולמות השונים , והנה גם בלמוריה האלוהה המוכרת לבני היבשת , אלוהי האור אלוהה , ובני היבשת נעים בחיי האנוש והאלוהה כאחד , עם טקסים עתיקים הם מביאים את האלוהה לכל רבדי חייהם .

והלוחם עף ונע בין הכפרים של בני ארצו , לבו פתוח ורואה את עולם הילדים , הם אלו אשר כבר נבראו על האדמה הזו , הם אלו אשר נעים במערכת הארצית ולומדים את גופים הנושא את הארציות והאלוהות באיזון מושלם .


קו האוקיינוס הוא אשר מאפשר ליבשת לשאת את גבולות הגשמיות , עולמת המים מתקיימים באחדות עם החיים על פני האדמה של בני למוריה.

היא שם צועדת , מניחה את רגלייה על קו המים , שרה את שירתה , שרה ושרה וסירנות המים מתקדמות אליה והן שרות עימה . המים נעים איתה יחדיו , לאורך קן החוף והיא נעה ומניעה את גופה בעדנה ברכות רוקדת את ריקוד החיים , וליבה פתוח וחש את הרוח הקרירה , היא שומעת אותן ופונה אליהן , אל בנות ממלכות המים , היא מכירה אותן ואת המרחב מהן הן המגיעות , וקשרי חברות עתיקת יומין ביניהן .

החיים במעמקי האוקיינוס משולבים עם החיים מעל פני האדמה , ההרמוניה אחת היא , הנסיכה היא זו אשר מחברת בין העולמות , היא זו המוכרת גם שם …

היא הייתה אחת מהן לתקופה בה בחרה לחיות במעמקי האוקיינוס , היא בחרה ללמוד את תרבות אורם ואתם הקסמים אותם הם יצאו ממעמקי האוקיינוסים , בין מקדשיי הקריסטל התכולים , ופניני האור המאירות לאורך כל המרחבים , גם שם היו ההרים והעמקים , גם שם עמוק בפנים היו מפלי אור יפייפים .

היא שרה את שירתה , והם ענו לה , השיח היה עדין ומזמין .


היא צועדת על קו החוף , וצבי הים צועדים לצידה , הם מביאים את בשורתם . אין היא חוששת על עתידה , היא חיה את הוויתה האלוהית , ויוצאת היא לאסוף את בנות מינה , את אותן בנות האור וחכמת האין סוף , החול העדין והרך עוטף את כפות רגליה , והנה היא רואה אותו , את דמותו ומזהה מרחוק ,


האם הוא הגיעה להיפרד , היא שמעה כי לוחמי האור עומדים לצאת למשימה חדשה. האם היא יכולה להצטרף ?

היא קרבה אליו וראה אותו יורד מהדרקון , ליבה הפתוח חש את ליבו שלו ,

וקרני האור זורמות מפלחות את גופה הגמיש , היא נושמת את אורו והוא את אורה . הם קרבים ומתמזגים , ללא מילה ללא שיחה קולני , התחושה מלווה את ליבם , המחשבה אחת היא בטלפתיה , התאחדות של מערכות האור בגופן מעניקות להם את אחדות גופי האור , האור מאיר את מרחבי היבשת , עולם הצומח עד לאחדות התדרים ומאיר את אור המפץ לכל רשתות האור השונות . הפלנטה מאירה ומזרימה את תודעת האהבה , התשוקה האחדות לאותם מערכות האור הרחוקות .

בריאה של אהבה , בריאה של אחדות . זוהי האנרגייה של הריפוי הגבוהה ביותר.

ריפוי תוך תשוקה ואחדות , המים עולים ויורדים , מעבירים את זיכרון האור אל מערכות עולם המים , מערכות של עולם החיים הפנימי .


היא נכנסת עם גופה פנימה אל המים , הן מושיטות לה יד , הסירנות , שרות ומלוות אותה פנימה עמוק פנימה אל העולם ממלכות האור האוקייניות . הן מעמיקות עימה עוד ועוד , ממשיכות עד לשערי הזהב הפתוחים אל עולמות אלו , השומרים מכירים את הנסיכה והשערים נפתחים .

המבנים הקסומים , הזוהר והזהב נוכח במרחבי העיר העצומה , הן מובילות אותה היישר אל , האולם המרכזי בעיר הזוהרת , עולמות האוקיינוס מתנהלים דרך עיר אור פנים אוקיינית זו , היא הנושקת לאדמת למוריה , היא זו אשר מכילה את מידעי עולמות החיים , באוקיינוס .

עולם המים הנו עלם אשר בלעדיו , עולם הארצי לא יוכל להתקיים .

הקיום בין שני העולמות היבשה והמים הנו כה הכרחי. הוא כה אין סופי .


נפטון , מזמן אותה , היא מכירה אותו מימי ילדותה , הוא חנך אותה כבר מספר פעמים , הערכה רבה אליו , הוא מזמן אותה אליו אל ארמונו, אל חדר החזיונות , היא מתבוננת במסך הענק ורואה את רבדי הזיהום הנכנסים אל האוקיינוס , נשמת עוצרת , הכיצד יכול להיות כי האוקיינוסים יזוהמו ויכחדו , הכיצד יכל להיות כי עולמות האור היפייפיים , היו חשוכים וללא חיים .

נפטון מראה ומסביר , הוא מראה לה את תהליך הנפילה , את תהליך ההירדמות , את תהליך הפרידה שלה ממנו .


היא מפנה את מבטה אל אשר היא רואה , היא יודעת כי ייתכן והם ייפרדו , היא יודעת כי יהיה עליה לצאת למסע ולמצוא אותו שוב.

היא חותמת עם אצבע המרכזית של כף ידע את חתימת האור באיזור בגופם , זהה לשניהם , חתימת זכרון הנושאת את , זכרון האחדות הנשמתית .

כך שיזהו ויזכרו .

אכן נשמות רבות , נושאות את אותה חתימה , עם אותה הנשמה התאומה , עם מפגש הנשמות , הן אשר יודעות , החתימה מתגלה , באופן השונה , אך המתגלה היא , אז הנשמות שתיהן יודעות , כי הן נפגשו לאחדות מלאה .


אם קרה לכם כי פגשתם את אותה הנשמה , אך מסיבות ארציות נפרדתם דעו זאת כי , כאשר נשמתכם תהיה מוכנה למפגש האמת , אזי הביעו כוונה , מלבכם והמפגש אכן יתקיים .

המפגש עם אותה נשמה תאומה , נשמה מלווה הינו החשוב ביותר, היות וחוזה נחתם בין אותן הנשמות , ויש חוזים אשר אינם ניתנים לשינוי בעולם הארצי .

יש חוזים בן נשמות הנושאות את צופן האלוהי בתכן. כאשר המגש יתממש הצופן האלוהי ייפתח במלואו ואזי כוחות האור הגבוהים יבואו לידי ביטוי במלאות הן גם בעולם הגשמי .

האם לכל נשמה יש נשמה תאומה שכזו ?

לא , יש נשמות אשר ירדו לחיים הגשמיים ללא תמיכה שכזו , אותן הנשמות הן אמיצות ויודעות כי הן יימצאו את תא המשפחה , הייסודית , אך לא תמיד את הנשמה התאומה.


הם ידעו ולכן החתימו זו את זה , הם ידעו , בתכם את אשר יהיה .

הוא לקח את ידע והיא את ידו , הם פסעו אל הסלע העצום הנוכח עמוק עמקו באוקיינוס , הם ישבו , ושרו את שירתם , הן באו הסירנות היפות , הן באו והקשיבו , הם שרו את סיפורה של למוריה , את טביעת היבשת האם , את נקודת המפנה של יבשת למוריה , הם שרו את כאב הנפרדות עם טביעתה , הם שרו את שירת הילדים אשר הופתעו , הם שרו את ימי האור בו יחזרו כולם יחדיו אל האדמה ההיא.

והם ידעו כי , התגלמות מעל פני האדמה , תהייה מאתגרת עד מאוד

הם התחייבו לכך . ידעו כי הם בדרכם אל החשיפה של ההיסטוריה החדשה העומדת להתגלות לתושבי מעל פני השטח .

הם ידעו כי ההפתעה תהיה כה רבה.

ממלכות האוקיינוסים , ימשיכו לתמוך גם בימים בהם האור הגדול ייחלש מעל פני הפלנטה , אז עולמות המים האין סופיים , ימשיכו להאיר , גם כאשר יעשו זאת בהשקטה מלאה.


היא הזילה דמעה כאשר ראתה , היא הזילה דמעה כאשר ידעה כי הזמן האין סופי הנו זמן התודעה המתפתחת , שוב יודעת היא כי , התהליך הנו ארוך יהיה , היא ידעה כי התהליך בעל משמעות רבה היא , והסכימה בפני נפטון להיות אחת עם אחיותיה הסירנות .

היא פתחה את כף ידה וראתה את סימן האור אותו סימן לה נפטון , במרכז כף היד .


את כן את הקוראת את השורות הללו , פתחי את כף יד, וראי האם קבלת גם את סימן , התבונני עמוק פנימה והצפוני את הסימן בתודעתך .


עולם המים , המכיל את ידע האצת הזמן והמעבר בשערי רב ממדים , פותח את שעריו בפנייך .
コメント


תקשורים חדשים

bottom of page