top of page

מורי האנושות היכונו

עודכן: 22 בספט׳ 2023
 

בזמנים אלה של שינויים גדולים על כדור הארץ אנו עוברים טרנספורמציה של הפלנטה.

על מנת שנוכל , אנו בני האנוש , לחיות בעולם של אור ואהבה טהורים , חשוב יותר מאי פעם שנעורר את התפיסות של האלוהות האמיתית שלנו, ונהפוך אותה לעדיפות ראשונה. ועל כך אנו צריכים לעבוד על הגופים שלנו: הפיסי, אתרי , רגשי , נפשי.


עם הידע המובא בחוברת זו, יוכל כל אדם לרפא, לטהר, להעיר, ולהתחבר מחדש לרצון האלוהי. ולקיים מהלכה למעשה את הלכות ממד חמישי.

עם אהבה זו תסללו עם גישת ההודיה את הדרך להגעתכם הביתה, למקום בו תגשימו את אוצרות גן העדן . גן העדן, על פני כדור הארץ הוא במהותו מציאות המימד החמישי.


הממד החמישי- הוא ממד של קסם , אנחנו נחווה את המעבר אליו עם הגוף הפיסי. היכולות שם הן עצומות , אנחנו הופכים להיות הבוראים . התהוות חדשה שבה אנו לוקחים אתנו את כל הניסיון האנושי בכל תא ותא בגופינו. כל הניסיון שצברנו בכל הגלגולים .

התקופה הזו היא תקופה של פסק זמן , שבה הנשמה מגיעה אל מנוחתה.

הממד החמישי זוהי הרמה הגבוהה ביותר הנגישה לאנושות בזמן הזה.

כאן אנו יכולים לשנות ולשחרר אנרגיות ישנות ולהתחיל בתהליך בניית העולם החדש. הרצונות לובשים צורה בממד החמישי ולובשים צורה במהירות או בהדרגה תלוי במיקוד שלנו בעולם הפיסי.

השינוי העיקרי מתבטא בצורת ההתייחסות שלנו למערכות יחסים . תרגום מחדש של רגשותינו , מחשבותינו , תחושותינו ורצוננו.


בתקופה זו עלינו להגיב על כל מה שמתרחש מתוך שתיקה והתבוננות מרחוק. בפרספקטיבה החדשה. להבין שאני יצרתי את המציאות הזו גם אם אני לא מבינה למה.

זיהוי מרכיבי הגף הרגשי יוצר כוח המחבר אותנו אל היכולות האינסופיות שלנו כנשמות . הזיהוי וההכרה ברגשותינו מעלה אותנו אל דרגות עילאיות , על רגשיות . הדפוסים הישנים והתגובות הישנות שלנו אינן מתאימות לתגובותינו החדשות . ההיפתחות אל האנרגיה החדשה תפתח אותנו להקשבה לעצמנו , להקשבה למי שאנחנו, להקשבה למה שיוצא מפינו באופן אוטומטי ולאט לאט יפתחו כלים חדשים .


חווית הממד החמישי מתבטא ברבדים העמוקים והגבוהים של הנשמה.

בממד הפיסי , בזמן ערות אנחנו עדיין לא תופסים את המציאות מממדים אלו.

הDNA יהפוך מ2 סלילים ל 12 ל24 ויותר, כמו שהיה בתחילת האנושות .

אנו ניצור מחדש את הפעלתנו לאנושות החדשה.


לגבי בני האדם שהם ברמות התדרים הנמוכים , אנחנו נהפוך להיות רבור אלו בלתי נראים . כמו שאנחנו לא ראינו עד כה את המלאכים כך גם הם לא יוכלו לפגוש אותנו כי התדר שלנו יהיה מאוד אוורירי ושקוף מבחינתם . נקבל תפקיד של ההדרכה הרוחנית .

התפקיד יהיה לעזור לאנשים לעלות מהרמות הצפופות של התדרים שהם לרמות הרוחניות הגבוהות יותר.


כדור הארץ , האנושות נמצאים בשינוי עצום , אנחנו , עובדים האור, הננו , שליחים , שליחים הזוכרים ויודעים שזה נכון עבורנו ואנו מביאים את המסר אל אחינו בני האדם .

המסר מטפטף גם אם נראה כאילו הכל שלילי בחוץ ושאנשים אינם מאמינים . עלינו להמשיך כי העולם הרוחני תומך בנו.

זוהי תקופה בה נפתח אל הבורא שבנו וברמת הקבוצה היוצרת את התדר המשותף אשר נועד לסחוף גלים גלים את כל הפלנטה מהמימדים הנמוכים עד המימד ה5.

זוהי תקופה בה עלינו להתאזר בסבלנות ובסובלנות רבה. להמשיך להזרים את האור, את האהבה כי זוהי המשימה החשובה והגבוהה שלנו.


המימד החמישי תחנת מעבר לארמונות השמיים , לעולמות הנהדרים והמימדים הנפלאים כאשר אנו נעים קדימה אל ספירלת ההתפתחות .


ההתעלות - Ascension‬‏

ההתעלות היא היכולת שלנו להתחבר לתודעה הגבוהה שלנו, לראות את המציאות שלנו מנקודת מבט אחרת גבוהה יותר. מעבר לפחדים ולאמונות של החברה. לדעת שאנו יכולים להשפיע וליצור את המציאות שלנו מתוך בחירה ומתוך שמחה.

חווית ההתעלות מתבטאת בשמחה. היכולת שלנו לחחות את השמחה ולחוש שמחה. הדרך הפשוטה לוודא שאנו בהתעלות היא להבחין בתכונות השמחה בחיינו. כשאנו חיים את חיינו ובוראים את החלומות שלנו במציאות .

כל דבר הגורם לנו הנאה ותחושה של בהירות , כל דבר שהיינו מגדירים כשמחה מהווה את דרך למצב ההתעלות . כשאנו מתמקדים בהתעלות אנו צריכים לברוא את חיינו כיצירת מופת של שמחה. ולאט לאט להפוך להיות השמחה עצמה.

כאשר רוב בני האדם המודעים והמתעלים יהיו במצב זה של שמחה אז ורק אז תתרחש ההתעלות ההמונית . כאשר נוותר על משחק הדואליות , של הדרמות והחוויות שהאגו לוקח אותנו אליהן , רק אז תתרחש ההתעלות ההמונית .


לכן עלינו לעשות עבודה אישית מאוד עמוקה. לנקות כל דבר בחיינו שאינו גורם לנו שמחה, לשחרר רגשות ישנים ובעיות ישנות כיון שהם מורידים אותנו ומכילים את האנרגיה שיכולנו לחוש בה שמחה.

להתחבר לנשמה שבנו. הנשמה והאגו אינם יכלים לדור יחד בכפיפה אחת .

התהלך יהפוך אותנו למאסטרים הרוחניים ואנו נעזור גם לבני האדם בממד השלישי והרביעי לחוות את ההתעלות רק מעצם נוכחותנו לידם .


העבודה בקבוצה על ההתעלות היא עבודה עוצמתית מאוד. תודעת הממד החמישי היא תודעה של "אחדות ". עבודה בקבוצה יוצרת אנרגיה עצומה בה כל אחד מאיתנו הרבה יותר עוצמתי מאשר כשאנו לבד. בתודעת הממד החמישי אנו חווים גם את האחדות כחלק

מהקבוצה וגם את האינדיבידואליות שלנו.


פתיחת הקורס מחזור 7 ייפתח ב7/10 הרשמו כבר היום

Commentaires


תקשורים חדשים

bottom of page