top of page

להבה התאומה - כיצד אנו מזהים אותה?נשמות רבות מחפשות במסען על פני האדמה את האחד , האחת , זו הלהבה התאומה .

כן אני מצאתי אותה , את אותה הנשמה , הרגשתי זאת בכל תאי גופי וחשתי את הרצון להיפגש עימה שוב ושוב ושוב , האם ידעתי כי היא הלהבה התאומה שלי ? האם הבנתי את מהות החיבור ...והיו גם אתגרים , עמם התמודדתי , ולמדתי לשחרר ...לצמוח ...להבין את מהות הקשר והזמן המדוייק למפגש עם להבה זו ...


"להבה תאומה" היא לא בהכרח נפש תאומה רומנטית או מה שמישהו יכול לכנות "האחד" - אבל הם תמיד ישנו את חייך, לעתים קרובות מהפעם הראשונה שבה אתה מצטלב.

האמת לגבי תופעת הלהבה התאומה היא שהיא זרז להתגלמות האהבה הבלתי מותנית, שהיא מאפיין של אהבת המקור (או האל).

להבות תאומות הן מראה לאהבה ללא תנאי ולכן הן מופיעות בחייו של האדם כאשר האדם מוכן ללמוד את הלקח הזה.


המפתח הראשון להתעוררות תודעתית של הנשמה היא המפגש עם הלהבה התאומה...זהו הקסם אשר המסע האישי שלך הוביל אותך לאחר התמודדות עם שיעורים מרכזיים בחייך , מרגע בו פגשת את הלהבה התאומה , המסע הרוחני שלך יואץ, שוב חייך לא יהיו אותו הדבר ״

האם יצא לך , אי פעם פגשת מישהו ששינה לחלוטין את מהלך חייך?

יכול להיות שזו הייתה הלהבה התאומה שלך. אתה לא בטוח בדיוק למה, אבל הפגישה מרגישה מיועדת. אולי הם לא הטיפוס הרגיל שלך או מישהו שציפית אם ניתן היה לסכם את יחסי הלהבה התאומים במילה אחת, זה יהיה "עצמתי ". זה אדם שיש לך איתו קשר כל כך אינטנסיבי, זה מרגיש לא פחות מזרז של צמיחה רוחנית, מאפשר לך להגיע מעבר לכל מעצור , ומעניק תחושה כי , כן אתה לא לבד בעולם הזה.


. אבל מה בדיוק אומר המונח "להבה תאומה"? ואולי יותר חשוב, איך אתה יודע מתי מצאת את שלך?


"קשרי האהבה הרוחניים ברמה הגבוהה האלה אכן קיימים, אבל יש אי הבנה די רצינית של מה זה אומר, אנשים רבים מניחים שחיבור להבה תאומה הוא אותו דבר כמו נפש תאומה רומנטית ומשתמשים במונחים לסירוגין, אבל אלה דברים שונים לגמרי.


לדוגמה, האם אי פעם הייתה לך ידידות אפלטונית שהרגישה עמוקה כמו כל רומן נפש תאומי, אולי הותירה אותך עם פצעי קרב דומים וסיפורי הרפתקאות , לדוגמא ייתכן כי הלהבה התאמה הינה מנטור שמרגיש כמו דמות הורה שהיית חסר לך. זה יכול להיות אפילו יחסי הורה-ילד; זה בהחלט לא חייב להיות רומנטי. לעיתים קיים בלבול בתחושות העולות מתוך הקשר הייחודי .


מערכת יחסים זו הולכת לשני הכיוונים, מערכת יחסים עם להבה תאומה , עוזרת לנו לאחד את הגברי והנשי האלוהי שבתוכנו (כולנו מכילים אנרגיות גבריות ונשיות ללא קשר למין שלנו), ולהבין את עצמנו, מהחוזקות הגדולות ביותר שלנו ועד לחוסר הביטחון הפנימי ביותר שלנו. .


אמנם יחסים כאלה הם עם אדם אחר, אבל הם גם נועדו לעזור לנו לבצע עבודה פנימית ולפתח את מערכת היחסים שלנו עם עצמנו , כאשר האנרגיות הללו מתאחדות זו עם זו, אתם הופכים לגרסה גבוהה יותר של העצמי האמיתי שלכם ומממשים גרסה של אהבה שונה מסוגים אחרים של מערכות יחסים, כולל אהבה עצמית.


איך אתה יודע מתי אתה פוגש את הלהבה התאומה שלך?


במפגש עם הלהבה התאומה , ניתן לחוש את הדהוד האהבה את זרימת האנרגייה העדינה הנוגעת בכל רבדי הנשמה , האהבה האלוהית המתגלמת בכל היבט , במפגש הלב רוטט ותחושת השלווה נוכחת יש שלמות ורוגע ותחושת רכות אלוהית

האם אי פעם פגשת מישהו וזה פשוט הרגיש... נועד להיות? אולי החבר שלך מארגן לך פגישה עיוורת, וכשאתה פוגש את האדם הזה בפעם הראשונה מחוץ לבר, אתה נפגע עם גל של דז'ה וו. לחלופין, אתה במסיבה, מכיר חברים חדשים, והאדם שלידך מתחיל לספר סיפור ילדות כל כך דומה לחוויות שלך, שהוא ממש נותן לך עור ברווז. אתה יודע, באופן מיידי, שהאדם הזה עומד להיות אדם חיוני בחייך. כל אלה יכולים להיות יחסי להבה תאומים. כך או כך, אתה יכול לדעת שסוגי האנרגיה שלך דומים ושהמפגש הזה הוא גורלי. אולי אפילו תרגיש שיש לך יכולות נפשיות וידעת שהפגישה הזו נועדה להיות.


"יש תחושה של שיבה הביתה", "יש תחושה של מיזוג אנרגיה שבה אתה לא באמת יכול לדעת איפה אתה מתחיל והם מסתיימים". בנוסף, היא אומרת שלעתים קרובות הלהבה התאומה שלך חוותה טראומה דומה בילדות. זה לא אומר שהסיפורים שלך זהים בדיוק; אולי שניכם חוויתם נטישה, אלימות או הזנחה, אבל בדרכים שונות מאוד. למעשה, ההבדלים בטראומה שלך יעזרו לשניכם לצמוח, להבין ולעבד את הטראומה שלכם על ידי למידה אחד מהשני. בעוד שלהבת תאומים אינה נשמה מפוצלת לשניים, מכיוון שאנו שלמים בעצמנו, להבות תאומות (והסינכרוניות שאתם חווים כזוג) יכולות לפעול כהשתקפות.


כיצד ניתן לזהות את הלהבה התאומה ?


זיהוי מיידי ומשיכה אינטנסיבית

כאשר אתה פוגש את הלהבה התאומה שלך, יש תחושה מיידית של הכרה ומשיכה עזה. ברגע, הקשר שלך מתגבש, ונראה שכל חלקי חייך פשוט מתאחדים.


1.

כשהכרתם, הייתה הכרה מיידית

כאשר אתה נתקל לראשונה בלהבת התאומים שלך, הלב מהדהד תחושה עזה של משיכה, הכרה וגעגוע. "לפגוש להבה תאומה מרגיש לעתים קרובות כמו בית", היא מציינת. "הם מרגישים מוכרים - קשר אינטנסיבי ללא ספק כאילו הכרת אותם קודם."


2.

אתה מאוד דומה

אתה והלהבה התאומה שלך עשויים לגלות שיש לכם הרבה במשותף בכל הנוגע לערכים, חוויות עבר ותחומי עניין, מוסיף ספינלי. "שניכם תגלו שלסיפור העבר שלכם יש הרבה צירופי מקרים וחוויות דומות".


3.

אתם משלימים אחד את השני

באותם אזורים שאתם לא דומים, תגלו שההבדלים שלכם משלימים זה את זה, כמעט כמו יין ויאנג. הצל שלהם, למשל, יושלם על ידי האור שלך, ולהיפך. ומכיוון שלהבה תאומה משקפת אותך, סביר להניח שאתה מאוד מודע לאופן שבו מערכת היחסים שלך מדגישה את הצללים שלך, ושלהם.

מכיוון שמערכות יחסים תאומות מתקיימות ברמות גבוהות כל כך של חום, רומנטית או אפילו כחברים, להבות תאומות יכולות להיכנס למעגל של פרידה וחזרה להיות ביחד. בבקשה, נסה לא לעשות את זה. כשיגיע הזמן, עזוב אותם. מיחזור הכאב בצורה של מערכת יחסים לסירוגין רק יקשה על הפרידה.


4.

חוסר הביטחון והספקות שלך מתגברים

"מטרת הלהבה התאומה שלך היא לתמוך ולעזור לך עם המשימה והמטרה האלוהית שלך",


5.

הם מרגישים מגנטיים

מהרגע שנפגשתם ועדיין עד היום, אתם מרגישים נמשכים אליהם פיזית כשהם בקרבתכם, כמו גם מגנטית, כשאתם בנפרד. זה כאילו האנרגיה שלהם תמיד איתך, תמיד רוצה להיות קרובה יותר.


6.

הקשר סוער

מערכות יחסים עם להבות תאומות אינן כולן חלקות, ולמעשה, הן בדרך כלל לא. להיות עם להבה תאומה זה כמו להתעמת כל הזמן עם עצמך, כלומר עם החלקים שלך שאתה אולי לא אוהב. זה יכול להיות מאתגר להפליא, אבל זה מקל על צמיחה גדולה עבור שניכם.


7.

הקשר מאוד אינטנסיבי

יש מטען רגשי מובהק בין להבות תאומות, אומר ספינלי, ולעתים קרובות הן מתפתחות במהירות כי אתה כבר מרגיש כל כך מוכר. וכפי שקייזר מוסיף, "בגלל שאתה כל כך מחובר ברמת הנשמה, אתה מרגיש דברים עמוקים יותר יחד, מה שלעתים קרובות גורם ליותר אינטנסיביות ותשוקה."


8.

אתם ממשיכים לחזור להיות ביחד

"המרדף" הוא בהחלט חלק מיחסי הלהבה התאומה. בשלב מסוים, אחד מכם עלול להתרחק, מתוך פחד, כעס - אתה שם את זה. אבל לעתים קרובות אתה תחזור.


אם אתה במערכת יחסים מסוג 'הדלקה והכיבוי', זה יכול להיות עם הלהבה התאומה שלך, תגלו שהדברים ממשיכים לקרב אתכם בדרכים אקראיות. יכולים להיות חודשים, שנים, אפילו עשורים; אתם פשוט תמיד מוצאים את הדרך חזרה אחד לשני."


9.

החיבור שלך מרגיש אלוהי

כאשר אתה מוצא את הלהבה התאומה שלך, ישנה איכות מסוימת גדולה מהחיים שכנראה מרגישה אלוהית או נועדה מראש.


10.

יש לך קשר כמעט נפשי

סביר להניח שאתה והלהבה התאומה שלך יכולים לתקשר במבט אחד בלבד, ואתה תמיד יודע מה השני חושב. אתם עשויים אפילו להרגיש את הרגשות או הסימפטומים של זה, מוסיף ספינלי.


11.

הם דוחפים אותך להיות ולעשות טוב יותר

מכיוון שלהבות תאומות פועלות כמראות, הן מאתגרות אותנו לעשות טוב יותר, ולעתים קרובות, המטרות שלכם מיושרות באופן שדוחף את שניכם לגבהים חדשים. זו מערכת יחסים מאוד מרחיבה שמקדמת הרבה צמיחה.


זה עשוי להרגיש (או אולי הרגיש) כמו ניצוץ קוסמי כשאתה פוגש את הלהבה התאומה שלך. הם עשויים להעלות כמה מהשיעורים המאתגרים ביותר שתלמד וישנו לנצח את מהלך חייך - ואתה תעשה את אותו הדבר עבורם. הזוגיות תוביל אתכם לדרך הנכונה ותעזור לכם להתעמת ולרפא פצעים לא פתורים. חשבו על הלהבה התאומה שלכם כעל ניצוץ, מכריע, ועל מישהו שתמיד תזכרו.


להרגיש את הנוכחות שלהם היא גם חלק מחיבור הלהבה התאומה.

אתה יכול לחוש בנוכחותם, מתי הם עלולים להתקשר, מה עלול להתרחש בחייהם. המדע עשוי להתייחס לזה כאל הסתבכות קוונטית, אבל במונחים של הרוחני, זה חיבור נשמה ובסופו של דבר, אתה להבה תאומה, חלק מתהליך הלהבה התאומה.


למרות שלא שאלת את החלק הזה, הרשו לי לענות על השאלות שכנראה שאלתם את עצמכם:


לא, אתה לא משוגע או משתגע.


לא, אתה לא אובססיבי כי הם תמיד בראש שלך.


לא, זה לא מומצא והכל סיפור אגדה גדול.תמונה זו יכולה להסביר מדוע אנו תמיד חשים ומקיימים אינטראקציה עם הלהבה התאומה שלנו ב-4D ו-5D.


הנשמה שלנו היא רב מימדית. זה אומר שהוא קיים במספר ממדים במקביל. גוף האנרגיה מחובר לגוף הפיזי דרך מערכת הצ'אקרה. עם זאת, הנשמה בהתגלמות היא רק חלק קטן מכלל אנרגיית הנשמה שלנו.


להבות תאומות חולקות את אותה מערכת צ'אקרה. הגוף המנטלי, הרגשי והסתמי הוא אחד, (מוצג בתמונה) ולכן אפשר לחוש אותם, להרגיש אותם ולשמוע אותם.


זו תחושה די חזקה ואינטנסיבית.


אתה עלול להרגיש את הנוכחות שלהם חזק כאילו הם יושבים לידך!


לפעמים אתה פשוט יודע מה קורה איתם. לפעמים יש לך אותן מחשבות בו זמנית.


כאשר להבות תאומות מגיעות לכל הרמות (פיזי/אתרי/אסטרלי/רגשי/נפשי/רוחני - המוזכרים בתמונה) לחלוטין ומתמזגות יחד, מאמינים שזה נקרא איחוד .


מהו "שלב הכניעה" במסע הלהבה התאומה, ומתי תדעו אם הגיע הזמן להיכנע. (משחרר את הלהבה התאומה שלי)

כְּנִיעָה! השלב המאתגר מכולם! לאחר נסיעה נהדרת ברכבת הרים של חיבור ופרידה, התאום שהתעורר עשה כל מה שהוא/היא יכול לעשות כדי לעשות שלום עם התאום שלהם.


כאשר נראה ששום דבר לא עובד ואתה חווה אחת מהרגשות הרגשיים שלהלן, דע שהגיע הזמן להיכנע:


עשיתי כל מה שיכולתי! שחררתי את האגו שלי. אהבתי. יזמתי את הקשר. ניסיתי להיות מבין. סלחתי. אבל התאום שלי פשוט לא מבין את זה!


מרגישה חוסר מושג וחוסר אונים!!


האם אני משתגע?


האם יש לו/היא שמץ של מושג איזה סוג של כאב אני עובר?


האם היקום, האל, הרוח רוצים שאשכח אותו/ה ואמשיך הלאה? בֶּאֱמֶת?


האם באמת איבדתי את האדם שאני הכי אוהב?


הגיע הזמן להיכנע!!


שלב הכניעה מגיע כאשר כל המאמצים האנושיים עם ההיגיון נעשו, ושום דבר לא עובד.


כאשר אתה נכנע, אתה נותן את השליטה ליקום, לרוח האל ויש לך אמונה מלאה שמה שמיועד עבורך לא יעבור לך. אתה משחרר את להבת התאומים שלך באהבה ובחסד.
316 צפיות

Kommentare


bottom of page