top of page

הקסמים והאלכימיה של המאסטר סן ג׳רמיין - מתנת סיום מסע 

הר שאסטה הנו ממלכתם של בני אחוות האור הלבנה , במהלך 13 השנים האחרונות יצא לי להרגיש להיפגש ולקבל מסרים מרבים מהמאסטרים הנוכחים במהותם ממעמקי מקדשי להבות הבריאה בטלוס ואף בהעמקה פנימה אל השמבאלה במרכז רשת אגרתא.


עם סיום המסע נשארת בהר לעוד מספר ימים , אלו הימים בהם אני זוכה להיכנס לטלוס ולעבור את החניכות האישיות שלי , נוחת , נושמת נכנסת להעמקה של שלווה פנימית .

בלילה עולה בשביל ההר ומפת הכוכבים האין סופית נפתחת בפני , שביל הקוסמוס קורא לי …

הוא מוביל אל כוכב הבית , הלב פועם , השקט נוכח ואני נעלמת בין הכוכבים האין סופיים .


ההר ממול בוקעים ממנו אורות להבות הבריאה הודייה בליבי .


בכל מסע אני זוכה לקבל מתנות למען המשך השירות שלי מעל פני האדמה .


הנה הפעם היה זה סן ג'רמיין האלכימאי הגדול , אשר חיבר אותי אל מהות שומרי להבת האור בשאסטה .


המפגשים ה״ קוסמיים ״ הם המרגשים ביותר בהר ואני מוצאת את עצמי נפגשת פעמיים עם D

הוא מזהה אותי ומברך אותי ואת השליחות שלי בכל השנים , ״פגשתי את הקבוצה שלך , כך הוא אומר ״ והם אוחזים בתדר גבוהה ומיוחד ״… אני מודה לו , ואנו נפרדים .


המפגש השני היה בתחנת הדלק , שוב נפגשים והעיניים נפגשות והשיח זורם אל מהות המפגש הקוסמי —- המידע מגיע אנו מחברים את אשר כל אחד קיבל בימים האחרונות ונוצר השער למהות המפגש .


אני משתפת אותו כי לפני יומיים , במהלך המסע הפעיל לבקר בחנות האהובה עלינו ״סול קונקשיין ״ ושם מכל וכל הקריסטלים , תפסה את עיני מנורה ייחודית של הלהבה הסגולה , הרגשתי כי אין זו סתם ״מנורה ״ אלה אכן חשתי את מהותה ואת נוכחות להבת ההתמרה והתדר הנוכח ממנה , שתפתי את נורקי אשר היתה לידי כי אותה אנו צריכים להביא לישראל , אך אין לי מושג מי מייצר אותה ובטח מחירה רב…

והמשכתי ,

D

חייך ואמר ״אני מייצר אותה ״ והחל לספר לי על המסר אשר הגיע אליו מסן ז'רמיין , וכיצד הוא בימים אלו בונה גריד של להבות ההתמרה הסגולות בשאסטה , הוא ואני ידעתנו כי משהו חדש נולד והוא הזמין אותי להיכל האור בביתו .


ליבי התרגש ולפנות הערב , לבשתי את בגדי טקס ההתעלות , בתוכי ידעתי כי משהו עמוק יתרחש .


פוסעת אל ביתו במספר הקסם 1812 היקום מדבר אלינו במסרים .

בית לבן והוא ובת זוגתו מקבלים אותי , אט אט השדות מתחברים ואנו פוסעים אל ההיכל , נוכחות המאסטרים וסן ג׳רמיין , הכהן הגדול אדמה , נוכחים בכל , כל גפי צמרמורת ואני משתפת אותו על הפעילות המשמעותית אותה אנו מבצעים בישראל .


על שמירה על התדר הגבוהה , ופתיחת הפורטלים אשר את חלקם אנו מטהרים , הם קשובים ומבטאים את הערכתם הרבה על שאנו עושים כחלק ממשפחת טלוס


ההיכל

הדלת נפתחת ובמבט ראשון אני רואה את ג׳רמיין ופורשייה , הם ניצבים לפני וקריסטל בוהר בפני , גופי צמרמורת ולפני תמונה של מרים האהובה , אני חשה את גלי האהבה וההוקרה , ודמעות בעיני אני רואה את תמונות כל המאסטרים הנעלים ותחושת הבית כה משמעותי במרכז הלהבה הסגולה , אותה מנורה שראיתי והתדר עצמתי .


״אנו מברכים אותך , אוהלת , בהיכנסך אל היכל האור

אנו מייעדים לך את המנורה המכילה את תהודת האלוהות , בבניית הגריד של להבות האור המכילות את ההתמרה והאלכימיה המיועדת לזמנים אלו .״


ממשיך ומסביר לי , אני חוזרת מרגישה את ליבי כה רחב

״אנו רוצים להעניק לך ולש

D

ירות שלך בפלנטה את הלהבה הסגולה , אל ישראל .״

אני קשובה והוא מסביר לי על מהות הלהבה , ״קיבלתי לברא גריד של 44 מנורות במוקדי אור בהר שאסטה אצל מובילי קהילות אור ״ , לג׳רמיין היתה עוד תוכנית להעניק לך את הלהבה לישראל - מספר המנורה שלכם הוא 444.אשר מצטמצם ל12 הנו האנרגייה האלוהית של הבריאה


ליבי מתרחב ואני מקבלת מסרים מג׳רמיין , הוא מראה לי את מהות צו השעה לעיגן תדר האלכימה בישראל עם הלהבה הסגולה , הוא מראה לי את השינויים בפלנטה ואת היותנו חלק משמעותי מהגריד העולמי .


אני קשובה , נעלמת עם המאסטרים למסע חוץ גלקטי , שוב בין הכוכבים והגריד הסגול בוהק אני רואה אל האלכימיה המתמירה את הנושן בחדש , עוד ועוד בני אנוש יתעוררו אל התדר העדין

אל הרכות ואהבה אותה מביאים המאסטרים הנעלים .


שבה אל ההיכל , והם שם , עינהם מביטות .אני חשה משפחה , יודעת כי המפגש בזמן זה הוא כל כך משמעותי להמשך השליחות והחיבור בין הפורטל הפתוח שאסטה לירושלים.

אני משתפת על האירוע המיועד של ה8/8 שער האריות ,שער האלכמיה אותו הראה לי ג׳רמיין עוד טרם המסע , וכך בראנו את האירוע הייחודי בשילוב צלילי אור

״שם אהובה את תחשפי את הלהבה בפני הקהילה ״ …מראה לי סן ג׳רמיין


הודייה בליבי , אני מבינה כי התחלתי את צעדיי בספירלת האור החדשה .

אני מתמסרת לרוח הגדולה , עברו 4 שעות מרגע שהגעתי לביתהם , בתחושתי היה זו 15 ד׳ .

עטופה כולה היטב מביאה את הלהבה הסגולה מעבר לאוקיינוס אל המרחב המקודשת שלנו במגשימים .

אני מזמינה את כולכם להגיע לראות להרגיש ולשמוע עוד …


מוכנה לשוב לישראל , לחצות את האוקיינוס ולהמשיך בשליחות האור במזרח התיכון

להרמונה , חירות התודעה , שלום ואהבה .


שלכם ~אוהלת
Comments


bottom of page