מסע אל ערי האור הפנים אוקייניות - מפגש עם נפטון , וקבלת האקאשה מהליוויתן הלבן

מסע אל ערי האור הפנים אוקייניות - מפגש עם נפטון , וקבלת האקאשה מהליוויתן הלבן

 

 

אל ערי האור הפנים אוקייניות 

בכוכב הפלנטה הכחול אשר 70% ממנו מים , חשיבות מרבית להבין את עצמת האוקיינוסים , האגמים הנחלים והמים הקיימים בכל מבנה בפלנטה. 

ללא המיים בפלנטה ארץ לא היה קיום לחיים , לחיים המגוונים המתקיימים על פני השטח , המים הנם מוליכים ובעלי יכולת לבנות את מולקולות המים כחלקיקי קריסטל בתוכם וחלקיקי אור האלוהות . 

דרך המים אנו מניעים במהירות מרבית כל תהודת מחשבה כל אנרגיה הנטמעת בין שרשרת מולקולות המים , המחוברות זו לזו ..

מערכת מחזוריות המים מעניקה לנו את נשיאת התדרים של המים בכל מצבי הצבירה בפלנטה כאויר גז- מים נוזלי, קרח מוצק . בכל אותם מצבי צבירה מולקולות המיים משתנות וכולן אוחזות בתוכן את הידע הקוסמי של ניצוץ החיים . 

 

האוקיינוסים בפלנטה וכל אגמי המים מחוברים זה לזה, ועל כן תודעת המים היא אחת , האוקיינוס הגדול ביותר - האוקיינוס השקט הוא בעל מנוע ההנעה של הפלנטה. 

ובמעמקי האוקיינוסים , שוכנות ערי האור הפנים אוקייניות . 

ערי אור אלו הן מושבות של חיים , במימד החמישי , המקיימות את התיישבות העתיקה ביותר בפלנטה, התיישבות אשר בעבר כאשר רמת התודעה מעל פני השטח הייתה גבוהה - כפי שאנו מכירים בימי למוריה , החיבורים בין היבשה והמים היו לאחד , בני החיים נעו ביכולתם לנוע מהיבשה למים וההפך , 

בני סריוס אשר נשאו גפוי דולפינים יכלו לצאת אל החוף מהלכים ברגליהם . 

בני כוכבי המים , תקשרו עם בני האנוש הנושאים את גופי האור הגבוהים , ללא חשש . 

כך גם ערי האור הפנים אוקייניות תקשרו והמידע כי ערים אלו קיימות היה נגיש לכולם . 

 

עם נפילת התודעה , חל הניתוק מערי האור האוקייניות , היחידים אשר היו עודם מצליחים לתקשר עם ערי אור אליו ועם הנמפות במעמקי האוקיינוסים היו בני הים , המלחים , הם הספנים אשר היו יוצאים אל הים הגדול , פעמים רבות נכנסו לשרוולי האין סמן , משהות כה ממשוכת על המים העלו את תדרם וחברו אל תודעת המימדי הגבוהים , כך הם נפגשו אם בתולות הים , והיו שהתאהבו …

 

היו שלא חזרו , והיו שחזרו עם הסיפורים ..מפה לאוזן הם נשמעו , על קסם בתולות הים המהפנטות אותם את בני האנוש , אלו אשר נשבו בקסמי האוקיינוסים . 

כיום אנו מכירים את המיתולוגיה על נפטון אל הימים והנפמות …

במסע המרגש שלנו אל מעמקי האוקיינוס זכינו לשמוע את מילותיו 

אתם מוזמנים לצאת עמנו אל מעבר לזמן ולרחב ..ראו עצמכם בבועת בלון טורקיזית , היא המקיפה אתכם . 

ואט אט הנה אתם מרחפים מעל הים האדום , וכל בועות האור מעמיקות מעטה אל הים והם מגיעים , לקבל את פנינו הדולפינים , מחכייכם ואנו כבר חשים את צ׳קראת הלב נפתחת , השמחה מתחילה להדהד לכל תא ותא , 

הגוף מתרכך ואנו מתחברים אל אותו דולפין אישי המגיח . 

שאלו את שמו ..והנה הוא אומר ..

אנו נעים לצד הדולפין המלווה ויוצאים למסע קסום . 

הדולפין לוקח אותנו אל מעבר לאוקיינוס ההודי , עמוק בימים הקסומים , והנה הצבעים הזוהרים של דגי היים , וקריסטלים הנמצאים בשוניות העמוקות , אנו ממשיכים ומגיעים אל מרכז מאגל המים הגדול הפלנטה, האוקיינוס השקט . 

שם במרכז שוכנת שרשרת איי היבשת העתיקה , למוריה , ופסגות ההרים נמצאים מעל פני היום , איי הוואי . 

אנו עם הדולפינים חגים סביב האיי הגדול , ומעמיקים פנימה , עוד ועוד מעמיקים , ויודרים . 

 

הדולפינים יחד עמנו עוברים בשער אור ענק והנה אנו כבר רואים ממרחק אור עצום , כן , עיר האור הפנים האוקיינית נפוליאנה   ואנו מתקרבים ושערי העיר נפתחים , אורות וצבעים כמותם לא ראינו , וגם בעלי חיים אחרים , ואנו ממשיכים ומעמקיים ורואים שוניות ענק ובתים וגם את הדגים , ואת הנמפות הקרבות אלינו ..

 

שם במעמקי האוקיינוס השקט ,בעיר האור הקסומה אנו נעצרים עם הדולפינים , והן קרבות אלינו , מתבוננות מקיפות ואנו חשים את שמחתם , וברכתם..הלב מתרחב והתרגשות רבה בתוכי . 

 

הנה היא נעמדת ממש מימול , מביטה בי , כמו מי שכבר מכירה אותי , ואני בה , אני חשה גל אור ענק יוצא מליבה אל ליבי , אני נושמת , ורואה אותה עם עיני ירוק סגול מתבוננת ממתינה , אני חשה אותה את אהבתה ומחזירה לה מבט , ושומעת אותה ..

 

״שלום לך בת אור אוהלת בת אדמה, מברכת את  הגעתך ,עם בני מינך אל עולמנו , מברכת אני אותך ואת עמך ושמחה כי ממפגש זה קולות כה רבים יחזרו ויישמעו מעל פני השטח , קולות הלב כי עולם זה במעמקים אכן קיים״ 

 

אני חשה הוכרה והודייה על הרגע ושולחת אליה אהבה , גל של אור יוצא מליבי ואני רואה אותה נושמת וידיה נפתחות , כרומי העור זהובים הם והיא מתמלאת באור . 

 

מה הוא שמך ? אני שואלת 

״סידנריה , היא עונה״ בת נפטון הנני .״ 

האם אנו מכירות ? אני שואלת 

״אכן כן , היא עונה , מימי העבר בהם הילכת על אדמת למוריה ויחד יצרנו את אור היכלי הבריאה , בים וביבשה.״ 

אני נושמת וממשיכה להתבונן בעינייה, ורואה אותה שוב ממקום עתיק ועמוק בתוכי . 

 

והנה בנות הים נעות לכיוון , שונית אלמוג ענקית הפתוחה כשושנה ו והן במעגל עומדות סביב , ומזמינות אותנו , ואנו נעים לעברן , 

נפטון הוא מגיע , אני שומעת ..

 

אל הים הגדול , המנתב את תהודת המים בפלנטה , ואור גדול עצום נכנס ואני מתבוננת בו גדול כ7 מטרים גובה ושיער גולש לבן , ועיניו כחולות מביעות חמלה אין סופית ואהבה,  והוא עצמתי עד מאוד ,  ובידו קלשון זהב,  

 

״מבורכים אתם , בני אנוש , על היותכם בתודעת אחד עמנו , מבורכים אתם בני אנוש על היותכם פותחים את אור לבכם אלינו , שוב כבעבר אנו נפגשים שוב כבעבר אנו פועלים . 

הפלנטה מהדהדת את רצונה לנועה אל פתיחת זכרונות האין סוף והעלאת תהודת האור , ועל כן מאפשרים אנו לכם , אלו הנושאים את אורות הלב להכנס בשערי ערי האור האוקיינויות . 

 

מבורכים אתם החשים את הקריאה לשמור ולהגן על חיות הים , ולנקות ולטהר את מולקולות האור , אכן הליוויתנים שומרי האקאשה הבונים מחגש את רשתות האור המתהוות בימים אלו , עם השינוי החל בתזוזת הצפנים והקטבים , הם אלו המניעים את זרימת האור החדש. 

רשתות אלו החדשות , הן המעניקות לכם את היכולת לתקשר עמנו שוב , חיבור רשת אור הקריסטל הפלנים אוקיינית עם רשת אור הקריסטל החוץ פלנטרית אחת הן , עם הקמת רשתות אלו , זכרונות העבר נעים ביתר מהירות ומיקוד כחשמל העובר בקוי החשמל שלכם , ואורות אלו מהדהדים בכל רחבי הפלנטה , לכל חי וכל צומח . 

מי האוקיינוסים חיים הם , ואנו לא ניתן לבני האנוש לזהם את ביתנו , כל כן דעו זאת כי לאוקיינוס הייכולת להטעין מחדש את מולקולות האור , אנו שמחים לראותכם תומכים בתהליך ההטענה והריפוי , בעצם ברכות לבכם והאור אותו אתם מניעים . עם העלאת תודעת האנוש אנו חשים ופותחים את מחסומי העבר ומעניקים ומזמינים אתכם להגיע אל מחוזות ביתנו הרבים בכל מרחבי הפלנטה. 

 

בכל הימים ובכל האוקיינוסים שוכנות ערי אור פנים אוקייניות , ואתם אהובים מוזמנים לבקר . 

רבים מכם כבר בקרו בימי העבר הרחוקים , והנה אחדות מלכות האדמה ומלכות הים מתאחדת בשנית . 

 

מבורכים אתם הננה נפטון מלך האוקיינוסים והימים . ״

 

עצמתו של נפטון כה רבה , אני נושמת ואנו נפרדים לזמן זה וחברינו החדשים , 

ויוצאים כל גבי הדולפינים אל המשך המסע

והנה אנו נלקחים אל איזור ניו זילנד - אל מפגש מרגש עם הליוויתן הלבן השוכן ליד ניו זילנד והוא נושא האקאשה העתיק ביותר בפלנטה. 

 

כאשר אנו מתקרבים , אנו רואים את הליוויתן עמוק עמוק באוקיינוס ואנו מעליו , אנו מעמיקים ויורדים ונעמדים סביבו במעגל . 

 

דומיה

 

אנו חשים את הפולסים היוצאים ממנו , כל אחד ואחת מושיטה את ידיה אליו מתחילה לחוש את האנרגיה הייחודית המגיעה בשבילה . 

צורות של הגיאומטריה המקודשות , מידע עתיק נכנס אל תוכנו , אנו נושמים נזכרים , התמונות נראות , עבר הווה עתיק פלנטה ארץ מימי הבריאה הבראשתית מחלקיקי הייקום אשר התמגנטו זה אל זה וייצרו את הפלנטה מיסודות הבנייה אשר ברחבי הייקום , והמיים אשר הגיעו והחלו ליצור את החיים . 

 

אנו נזכרים רואים ומצפינים , ונפרדים מהליוויתן העתיק אשר נוכח וישמח לראותנו שוב. 

וממשיכים עם הדולפינים אל מקדש הדולפינים , אשר ממקום בצפון אמריקה, ואנו שוטים אל חופי קליפורניה ומישם מעמיקים לשרוול הלוקח אותנו הישר אל מקדש בעיר האור טלוס . 

 

מהשרוול אנו יוצאים אל חלל יפיפיה עצום ואל חול לבן , נפרדים מהדולפינים , נפרדים ומודים . 

וצועדים על החול הלבן טהור והולכים אל מרכז המקדש במרכזו קרן הטורקיז ואנו מתיישבים בכסאות קריסטל שקופים . 

נושמים עם גופי האור המופלאים שלנו , ורנה נכנסים הכהן הגדול אדמה , סנאט קומרה והם מברכים אותנו לשלום .

 

״מבורכים אם בני , שליחי האור בכלי היכולת לנוע בין הממדים , בין העולמות , אכן החיבור בין העולמות והמסך החוצץ עומדים להגיעו לאותה נקודה בה הכל הוא אחד, לכם אהובים , היודעים את מאור עינכים , לכם היודעים את חזיונכם . 

אני מברך אתכם , על המסע הייחודי פותח השערים והעולמות , אכן 144 אלף ערי האור הפנים פלנטריות , החוברות אחת אל רשת ערי האור אגרתא , פותחת את שעריה עוד ועוד . 

אכן ניתן לראות את המידע הזורם , וכם אהובים היכולת להקשיב ללמוד ולהתרחב ממסעות אילו . 

הדולפינים והליוויתנים יחד עם חיות המיים , להם חשיבות מרובה בכיום הפלנטה , הליוויתנים הנושאים מזה 500 מליון שנים את הידע האקאשי על הפלנטה , אוחזים התדר של כיום הפלנטה . 

בימים אלו הם הרוקמים את תהודת החדש הנוצרת במאגר המיים , מאגל המיים האוקייני הוא הנושא את אור החיים בפלנטה, ואור החיים נישא אל כל חלקי הפלנטה כחמצן , החמצן החיוני לנשימת בני האנוש ולקיום כל החי על גבי גאיה הנו אבן הייסוד של הכוכב הכחול . 

 

אהובים , החיבורים בן העולמות יימשכו וייתעצמו . ואני ממשיך יחד עם אחיכם בני למוריה לתמוך ולהוביל אתכם בצעדי ההתעלות אל השפע בעולמכם המהדהד אל מעבר לפלנטה זו , 

אכן בני הכוכבים מתבוננים , חוקרים ולומדים יחד עם צמיחתכם . 

 

אני מברך אתכם על לקיחת חלק במסע ייחודי זה, עם קריאה ותרגול ידע עתיק זה , שוב תחזור תהודת המימד החמישי אל פלנטה ארץ

 

מבורכים אתם , הנני אדמה . ״

 

אנו נושמים , ומודים לאדמה , ואט אט נעטפים בבועת האור הטורקיזית ונעים עימה לקן החוף שם ממתינים הדולפינים , ויחד עימם אנו יוצאים אל מעמקי המרכז הימי אוקייני ואל ים סוף אל ביתנו אילת . 

אנו יוצאים מעל הים האדום , רואים את הטורקיז עוטף את כל מפרץ אילת ואת כל המדינות השכנות 

להרמוניה ואהבה. 

 

הודייה 

לחץ כאן למסע אל מקדש הדולפינים 

Share on Facebook
Please reload

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Google+ Icon

צור קשר

טלפון:

איילת- 054-202-4635

נורית- 053-763-5288

אימייל:

telosisrael@gmail.com

כתובת:
haoren street 18, magshimim, israel

Telos Lemuria Israel

טלוס למוריה ישראל

telos logo HD-min.png

אנו פועלים כעמותה , בעלת סימן רשום לשם טלוס למוריה . חל איסור על גורמים שאינם העמותה לעשות שימוש בסימן המסחר של העמותה לרבות שימוש בסימן הדומה עד כדי הטעיה לעמותה עצמה. 

© כל הזכויות שמורות לעמותת טלוס למוריה ישראל 2010-2019