אב טיפוס - האדם האנושי - פלנטה ארץ

אב טיפוס - האדם האנושי - פלנטה ארץ

 

 

 

ברוכים הבאים אהובים , 

הנני אדמה רוצה לשתף אתכם ולספר לכם מי אתם . 

מי אתם אהובים , מהיכן הגעתם , מביטים אתם השמימה , כי אכן יודעים אתם , מהיכן הגעתם ,יודעים אתם כי אל הפלנטה הזו המהווה ביתכם , נשלחתם , בחרתם להשלח ולקחת חלק בלמידה משותפת ,של נשמתכם , של אחיכם מכוכב הבית  יודעים אתם באותם הימים ,התהלכנו על פני האדמה הזו , עוד תרם ימי שינויי בתזוזת היבשות , עוד תרם מחזור חיים זה של האנושות הניתוק אשר אוצו אתם חשים לעיתים הוא אשלייה , החיבור בינכם לבין משפחת כוכב האם שלכם , קיים ואכן אתם בתקשורת רציפה ללמידה משותפת , זאת הנשמה יודעת! 

על כן פעמים רבות חשים אתם את הגעגוע , על כן חשים אתם את הרצון לחזור. 

אהובים , השלב בו אתם נוחכים , שלב פתיחה היכולת התקשורת הרב ממדית שלכם , בשמיעה , ראייה וריפוי , שלב בו תודעתכם נפתחת , מתעוררת ומתרחבת , הינו השלב אשר מוביל אתכם חזרה הביתה. 

רבים מכם , כבר בעלי היכולת לנוע בין הממדים , בין הדחיסות של תודעת הגשמיות בה נוכחים רוב האנושות לבין האוריריות אותה אתם חשים בתודעת ממדי האור הגבוהים , שם , אתם חווים רב ממדיות , שלווה ואהבה הקיימת בייקום ובייקומים מקבילים , בכוכבים הנושאים את תודעת האור הגבוהה.  רוב כוכבי האור וצורות החים השונות הן אכן בעלי תודעה מפותחת וגבוהה מזו הקיימת על פני הפלנטה. 

משם אתם הגעתם אהובים , משם אתם בחרתם לקחת חלק ב״משחק״ המופלא הנקרא - השיבה לאלוהות בפלנטה ארץ.

 

עם בחירת נשמתכם לרדת בתודעה , הובטח לכם הליווי וכי תהינה לכם , נקודות בהן תוכלו לבחור מחוסר התודעה להפתח לחיבור אל אלוהתכם , ואל כוכב הבית והתרבות ממנה הגעתם . 

יחד איתכם , הגיעו אל הפלנטה צוותי למידה , אשר מלווים אתכם , ויחד ומתוך חיבור אל תודעתכם מתבצעת למידה בפלנטה. 

אין נושא אחד שלא נחקר!

רגשות - מחשבות - התמודדות במרחב הטבעי - חקר החי והצומח - והחיים בתודעת הדחיסות של המימד השלישי תוך ניתוק מהאלוהות האחת !

 

בתוכנית האלוהית , נתנה לכל אותם נשמות אשר בחרו להגיעה אל הפלנטה בחירה אישית בסביבה בה הם ייחיו  , עם אלו משפחת נשמות תגיעו לפלנטה, מה יהיו צמתי הלמידה המרכזיים , דרכם תהיה התפתחות והתרחבות לפתיחת ערוצי התקשורת הרב מימדיים . 

גופי האנוש - גופי האנוש הם אלו אשר אתם בחרתם אהובים , על כן הבינו והשלימו עם צורתכם . 

פעמים רבות יש לנשמה את הקושי להתרגל להגבלה של גוף האנוש , ויש נשמות עתיקות אשר מגיעות אל הפלנטה לאחר תקופת רענון של עשרות אלפי שנים , אז ההסתגלות לגוף , היא מאתגרת אף יותר . 

הגופים שלכם , בפן הפיסי גשמי הם גופים זהים אבות אבותיכם , של בני הפליאדים , הם אלו אשר הזריעו את זרעם והטמיעו את חותם ה DNA , במערכת השלד , הדם והצמיחה הפזיולוגית . 

תודעת האנוש בימים ההם , תרם נפילת תודעת האנוש , היתה פתוחה אל מעבר למימד השלישי , והחיבור בן פלנטה ארץ אל כוכבי הבית היה רציף ופתוח .הפלנטה שגשגה בתדרי אור האלוהות בהרמוניה ואהבה, צבע וצליל , בריאה ואחדות כמותה לא ניכרה ברחבי הייקום כולו !

 

הנפילה

הנפילה של פלנטה ארץ הביא לימים חשוכים , רבים מנשמות עזבו את המרחב הגלקטי הנוכחי , אך היו שלא ויתרו , הם המשיכו לחיים נוספים על פני הפלנטה החשוכה , וחזרו שוב ושוב , מתודעת ההשרדות . 

הם אלו שאחזו באור , בנקודות חשוכים , הם אלו אשר התחבאו אך לא ויתרו , ומתוך החיבור למקור הוויתם , מתוך האמונה מתוך הכמיהה לחזור לימים המשיחות ימי האור הצליחו הם לשרוד . 

רבים מכם מכירים אותם כיהודים . 

במקביל ליהודים היו שבטים עתיקים נוספים אשר אחזו בתדר הפלנטה ומשיח עימה שמרו על קיומה , ועם השינויים המהותיים באיזורים שונים , היו הם אחד איתה בתמיכה וסנכרון , בהקשבה מלאה לליבה. 

אלו הם שבטי האבוריג׳נים , ובני אמריקה הצפונית והדרומית .

 

 

אב טיפוס- האדם אנושי 

עם ,התמדתה של הפלנטה ושל בני האנוש להשאר על כוכב זה , ולהתקדם צעד צעד , עם עזרת בני הכוכבים , משפחתכם , הצליחו בני האנוש להקים את התרבות המוכרת לכם כ״תרבות המודרנית ״

תרבות זו , צמחה מתוך הובלת האנוש והעברת מסרים , לאותם בני אנוש אשר היו כצינורות אור בתחומים שונים , תרבות , מדע , רפואה, תחום תורת הנפש. 

מתוך החיבורים החלה התרבות האנשוות לפתח עצמה אל התרחבות תודעת ההשרדות אל תודעת הפתיחה לשפע ..

בני האנוש אשר התגלגלו חיים שלמים וחוו גלגולים רבים , נצלו את יכולת הבחירה לחזור אל הכוכב הכחול ולהשפיע בהובלתו אל השלב הבא…

בכל פעם ניתנה לנשמה הזכות לבחור גוף אשר יישרת אותה בצורה הטובה ביותר , לכל גוף יש את הגנטיקה הפזיולוגית המלווה את הגוף , הכוללת תנועה ייחודית אשר דרך תנועה זו הגוף מניעה תדר מסויים סביב לו , ויוצר את השדה האלקטרו מגנטי הייחודי שלו . 

 

לכל גוף מוח מסויים הפועל  בדרך מסויימת  , המעניקה לאותו אדם את היכולת להגיע ולנתב את דרכו אל ייעודו האישי . 

על כן עליכם להבין כי יש , אבי טיפוס של הגופים הפיזיולוגים . ולכן יש גופים זהים הפועלים  בדרך מסויימת זו או אחרת . יש גופים זהים בהדהודם ,גם אם הם לא נוכחים באותם שושלת משפחתית ,  אך בכל גוף נשמה ייחודית ואינדיבידואלית , אן אחת דומה לשנייה . 

והששלת המשפחתית שלכם , דרכה אתם בוחרים את גנטיקת גופכם , היא זו המשלימה את הנשמה הבוחרת להגיעה למפגש נשמות זה או אחר. 

 

תא משפחתי -

הבחירה לחיות בתא המשפחתי המסורתי , היה נכון לכל אותם שנים , בהם המין האנושי היה בתודעת הדחיבות של המימד השלישי . 

המסגרת המובנת היתה על מנת לתמוך בהשרדות האנוש בכוכב זה. 

עם פתיחת תודעת האנוש , ליכולות האישיות , לראייה הרחבה ותפיסת החיים עלי האדמה , גם התא המפשחתי שינה את תפיסתו . 

ככל שבני האנוש ירחיבו את תודעתם ויהיו מאוזנים בתוכם , באנרגיות הזכרי והנקבי , ויתחברו  לעצמת האור בתוכם , וישחררו כל אחיזה השרדותית ,אזי  תודעת האחדות , תודעת תתרחב , והתא המשפחתי ישנה את מהותו . 

משפחות האור , מתגלמות כקבוצות רבות של נשמות , העולות על מספר המוכר בפלנטה ארץ , כיחידה משפחתית אידבידואליסטית . 

קהילות אלו אוחוזות בתודעת אחדות , ומקיימות שפע לחיים משותפים ואחידים . 

על כן אין תודעת השרדות כי השפע קיים לכול , אין צורך להתקיים על חשבון האחר. 

אלה , התודעה היא לדעת לשתף לתת ללא תנאי ולראות את ההויות הנוחכות בתא האור שלך כחלק ממך . 

תודעה זו תרם נוחכת בפלנטה ארץ, אך יש קהילות הנעות בימים אלו אל תודעת הקהילתיות , כפי שמכירים אתם בקהילת טלוס למוריה בישראל ובעולם , האוחזות בתדר, נתינה ללא תנאי ואחדות .  

בני האנוש , בוחרים אחרת בימים אלו , עם תודעת הפלנטה אשר חווה ועוברת , התעלות אל תודעת המימד החמישי ,  נשמות רבות בוחרות לחזור לימים אלו אל הפלנטה. 

הצפיפות הקיימת כיום בפלנטה ארץ היא זמנית   , קבוצות חקר מרובות מגיעות ל״בית הספר הקוסמי״, ההתעוררות היא אדירה, ועליכם לדעת כי תודעת רבים מופנת אליכם , אל אלו המתגלמים בגוף אנוש עם תודעת אור פתוחה המוכנה להתערר , ולהלך על פני הפלנטה בערנות וחיבור אל הרב מימדיות .

אך אוכלוסיית הפנטה , ב50 שנים הבאות , עומדת להצטמצם . 

ואלו אשר יוכלו לשאת את תהודת האור , יישאו את אורם לבריאה חדשה בפלנטה זו . 

אותם נשמות בעלות תודעה מצומצמת , יופנו אל כוכב המקביל להמשך למידה וצמיחה …עד להיותם מוכנים לשוב הביתה. 

ריפוי רב נדרש לנשמות רבות אלו , מעצם הנפילה העמוקה אשר התרחשה בימים העתיקים , לאותן נשמות תמיכה מרובה בכל העולמות . להחזירן הביתה, לאחדות עם האלוהות עצמה. 

 

אהובים , לממדו את גופכם , את נשמתכם , את ייעודכם 

וצאו לעולמכם אותו אתם יוצרים !

צאו לעולם זה מתוך הבנה כי יש לכם עולמות מקבילים , כוכבים בהם מחכים לכם , למפגש בעירנות מוחלטת , או אז אהובים , השלמות בהוויתכם תהיה אלוהית . 

 

מברך אני אתכם , ביום זה של למידה . 

ומזמין אני אתכם  לחזור ולקרא מסר זה , וגילוי יהיה רב על הנסתר. 

מבורכים אתם 

הנני אדמה(תוקשר ע״י איילת סגל  ב1.6.2018 )

Share on Facebook
Please reload

Please reload

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Amazon Icon

טלפון:

איילת- 054-202-4635

נורית- 053-763-5288

אימייל:

telosisrael@gmail.com

כתובת:
haoren street 18, magshimim, israel

צור קשר

Telos Lemuria Israel

טלוס למוריה ישראל

telos logo HD-min.png

אנו פועלים כעמותה , בעלת סימן רשום לשם טלוס למוריה . חל איסור על גורמים שאינם העמותה לעשות שימוש בסימן המסחר של העמותה לרבות שימוש בסימן הדומה עד כדי הטעיה לעמותה עצמה. 

© כל הזכויות שמורות לעמותת טלוס למוריה ישראל 2010-2019