top of page

2020 אלמנט האש - שריפות והתרחבות התודעה 

עם כניסתנו אל העשור החדש , 2020.

אנו עדים לשריפות הענק ביבשת אוסטרליה , בארבעת החודשים האחרונים נשרפו 27 אלף קילומטרים . יותר משטחה של מדינת ישראל כולה.

שיאי החום של משבר האקלים הגיעו גם למזרח הרחוק של רוסיה, ובאוגוסט של 2019 פוטין הנחה את הצבא לעזור בהתמודדות עם הלהבות שכילו 30 אלף קמ"ר של יער..

כך גם באמריקה הצפונית , בקליפורניה בשני הקיצים האחרונים 2018 ו 2019 , השריפות מתפשטות למרחבים עצומים של יותר ממאתיים אלף דונמים .

השריפות לא פסחו על אמריקה הדרומית באמזונס , והן ביבשת אפריקה...בקיץ של 2019, הריאות הירוקות של הפלנטה, עם מיני הזנים הרבים ביותר .


יסוד האש , נוכח בפלנטה בעוצמתי הרבה, תכסית פני השטח מכלה עצמה. אנו יודעים כי נושא השריפות מגדילות את מגוון המינים , בשטח וגורמות למחזור מינרלים ש"נכלאו " בצמחים . השריפה מאפשרת להתחדשות של כלל המינים שבחורש. עם זאת האסון כבד לסביבה הטבעית , מגוון המינים ובתי הגידול יורד בצורה דרסטית . מעט צמחים משתלטים על השטח שנשרף ועקב כך מתמעטים או נעלמים כול אותם בעלי החיים שניזונו מהצמחים שנעלמו בעקבות השריפה.

יסוד האש אש קשורה לחוזק, לפעילות, לדם ולכוח החיים. זה נתפס גם כמטהר ומגן מאוד.

האם יסוד האש הנוכח בפלנטה עם סיום העשור הוא אקראי , האם יש קשר בין תודעת האנוש אל האש האוחזת בעולם הצומח ביבשות השונות .

אכן הפלנטה , אינה נמצאת בנקודת האיזון , עם התערבות האדם בניצול משאבי הטבע, והמהפכה התעשייתית , הזיהום האין סופי גאיה מעניקה את אותותיה וארבעת היסודות אינם נוכחים בהדהוד זהה.

יסוד המים , יבוא גם הוא לידי ביטוי עם הפשרת קרחוני הענק , ועליית מפלס פני הים , יוצפו איזורים רבים בפלנטה.

התחזית אין היא בשביל להפחיד , אלה להתבונן , גופים רבים ממשיכים לזהם ובני האנוש מתעוררים וזועקים את קריאת קולם לאותם בעלי המפעלים המנהיגים

זהו הזמן לקחת אחריות !

אין מדובר בעוד בקבוק פלסטיק שניקח למיחזור.

אנו עדים לשינוי תודעתי והוא כבר יגיע, יגיע מאותם מנהיגים חדשים אשר יעלו ויחליטו , כיצד להנהיג תעשייה ירוקה , כלכלה ירוקה , חברה הנושאת אחריות אישית חברתית .

המדענים חקרו והעלו את התחזית האופטימית והפסימית , לקראת שנת 2050!

אנו חשים את השיח סביב הנושא מתעבה, ילדי הקריסטל מתעוררים וקוראים לחברה להתעורר לפני ש...

ראה את השיח על השריפות באוסטרליה , את התפילות והתודעה המתעוררת

הפלנטה הכוכב הכחול , הנו בעל תודעה אישית עצמאית , הכוכב נושא את תודעת החיים במערכות התנועה של ארבעת היסודות אש, אויר , מים אדמה, החיבור בן אותם היסודות הוא תמידי ומתמשך

ארבעה מילארד וחצי שנים , מאותה נקודת המפץ הגדול .

מליון וחצי ..מהאדם האנושי על פני הפלנטה

תרבויות רבות הגיעו להקים את מושבות זרעם על פני האדמה הזו , ומחזורי חיים עתיקים התקיימו ונעלמו מעל האדמה הזו .

שואלת את מורה האנושות , הכהן הגדול אדמה לגבי נושא זה

והוא מעמיק:


"מבורכים אתם , בני אנוש הקוראים את הידע החדש המגיע אל תודעת האנוש, אכן עדים אתם עם סיום העשור לגל שריפות המתחולל על אדמת גאיה האהובה, גל האש המכלה ומעניק לאדמה את היכולת לרפא עצמה באזורים רבים אשר הטבע שורר בו , הטבע אהובים , הוא המעניק לכם את ההשראה הגדולה להנכחת הגוף הפיזי שלכם בעולם זה. הטבע הוא המעגן את הנראות של החיים , והנה מול עינכם רבים מעצי החי ובעלי החיים הנכחדים .

דעו זאת , מערכת החי והצומח שמעל תכסית פני השטח הינה ייחודית עד מאוד בכוכב זה, הרב גוניות אשר מתקיימת היא המגיעה לאחר פיתוח הזנים הרבים , במערכת תלות זו בזו.

בעלי החיים , גם הם , כעולם החי , מכילים צבעים וגוונים רבים , והם אשר מודעים לתפקידים בימים אלו .

תודעת האנוש המתעוררת לחמלה , ומביאה אתכם אהובים , לגל התעוררות , אכן כן , גופי הרגש של האנוש נפתחים ומתעוררים אל עולם החי והצומח.

תודעה הינה השלב החשוב והמשמעותי ביותר עבור האנוש בזמן זה. על כן יקרים , יש תנועה של משב הרוח והאש בפלנטה , בכל יבשת נאלצים בני האנוש להתמודד עם אלמנט עצמתי , המעמיד את האדם בפני ההבנה כי , עודנו בעל יכולות מועטות אל מול איתני הטבע של גאיה.

בני האדמה , העתיקים , הנושאים את הידע העתיק מתבוננים בנעשה בפלנטה , והם אינם מופתעים ,ידועים הם..האינדיאנים , האבוריג'ינים , בני שבטי אפריקה כי לא ניתן להמשיך לעשוק את גופה.

השאלה אותה עליכם לשאול ילדי האור , היא האם אתם הנושאים את אורכם , אתם המודעים להתמרה הנפלאה המתחוללת בימים אלו , היא מראה לאשר הפנימית המתחוללת בתודעת האנוש. וכיצד ניתן להשקיט את האש הפנימית .

שנת 2020, תביא עימה את ארבעת היסודות למראה אל מול בני האנוש.

עם העמקת הכניסה אל המאה העשרים ואחת , גאיה תהדהד כאחד עם תודעת האנוש, על לכם לחשוש שכן ,אך אכן כן , תודעתכם ושפתכם היא זו היוצרת מחדש את הזהות הפלנטרית לימים אלו .

כפי שבני האנוש , יוצרים מחדש את זהותם הם , באנושות החדשה, האנושות המהדהדת את עשרת הדברות החדשות , המהדהדות את הכלים המדויקים לדרך צעידתכם על גופה .

אחוות האלון , הנוכחת במרחבי הטבע , קוראים לכם אהובים , קוראים לכם , לצאת כשומרי הפלנטה לשיח חדש המביא את ייחודה של גאיה. ממלכת החי והצומח ,ממלכות האור מודעות לשינוי המהותי המתרחש בפלנטה.

דעו את עצמת האלמנטים השונים , דעו את תפקידם ויישמו אותם בחייכם . בכל אלמנט קיימים יסודות המכילים את מהותה של גאיה, הכוכב הכחול . כל אלמנט מכיל מרכיבים בתוכו הקשורים לאלמנט נוסף, האש אינה יכולה להתקיים ללא האויר , המים מכילים בתוכן חלקיקי אבק המגיעים מהאדמה על מנת שיוכלו לרדת מהשמיים ולמלא את מאגרי המים , והאדמה מקבלת הזנה תמידית מהמים והאוויר והאש אשר דרכה מתפרק החי ונטמע באדמה המקבלת הזנה , לבריאה מחודשת .

מעגל ומחזוריות זו היא , המעניקה את התקיימות הפלנטה , ונוכחת במעגליות זו במשך מליוני שנים. הגורם אשר הפרך את המעגליות הנה האדם הטכנולוגי , אשר עם התערבותו כבניית סכרים , והטיית תוואי המים , עם עיבוי העננות או ייבושם , עם זיהום האדמה והאויר ..הפרה זו מעוותת את התהודה אשר מתקיימת על פני הכוכב הכחול.

כפי שאתם עדים ורבים מכם בעלי היכולת לתקשר עם אחיכם בני הכוכבים , יודעים אתם כי נוכחותם היא רבה יותר מתמיד, אין עוד ניתן להכחיש זאת , היות ובעלי תפקידים בכירים אשר היו מוסווים יוצאים בימים אלו ומעלים את המפגשים האישיים שלהם , טייסי צבא, ומדענים אשר חקרו את גופות אלו שנלקחו בשבי .

הידע יעלה והפרטים החשוכים יתגלו בפני ההמונים , כוח השליטה נמוג מפני הכוכב הכחול . הטכנולוגיה החדישה כבר ניתנה לאנוש , ואותם גופים אשר שלטו בפני האנוש מודעים לכך .

על כן ילדי האור, בני משפחת למוריה , אתם אשר הזנתם את הפלנטה באורכם , אתם אשר מאירים כיום כמגדלורי אור , יודעים .

עידן חדש עולה , עם כניסתכם לשערי האור של שער ה2020.

והאש מאירה מטהרת ומעניקה לרבים מכם את הניצוץ מחדש, הטעינו אותו והיו עמנו יחדיו , במסע המשותף אשר מתרחב ויואץ יותר מכל תקופת חיים על פני הכוכב.

מברך אני אתכם , עם המעבר המרגש

אחד אנו אתכם , בני ערי האור במעמקי הפלנטה , ומעיר האור הטלוסאנית ,

הנני אדמה .415 צפיות

Comments


bottom of page