top of page

יום הקצר בשנה 21/12 השלם בתוכנו


 

חברים היום הוא היום הקצר ..מישום מה אני בשיוון פנימי בתוכי והתחברתי לאנרגיה הזו ..האירו עצמכם עם להבת הטורקיז

מקבלים אנו בברכה ובשמחה את יום חגיגות יום השוויון הפלנטרי-הסתיו ,ובכל ערי האור הפנים פלנטריות יוצאים אנו לחגוג , גם בני טלוס מתאחדים עם בני משפחת האור

מה מיוחד ביום זה , רבים שואלים ?

יום כה ייחודי בפלנטה הייחודית שלנו , יום בו האור והחשכה שווים ..ולהבות הבריאה שוטפת את הפלנטה , ואנו מאזנים עצמנו מחדש

אנרגיה נשית וזכרית

אור וחושך

יש ואין

ימים של איזון הרבדים גשמי ורוחני עולמות האין ספור .

אנו מכינים את גופי הקריסטל שלנו ליום השוויון הסתווי , ומעניקים משמעות לשלושת הימים הללו .

הצטרפו אלינו יקרים , אנו בעלי יכולת הבחירה , אנו בעלי התודעה הפתוחה ומעניקים לעצמנו את המושגים את המילים את הכוונה.

כמה עצמה יש באיזון , בשלמות הפנימית ושלווה.

בימים הללו אנו נחשפים למיידעים רבים , הפאזל נבנה חלק ועוד חלק, שלב אחר שלב. וכך במהלך קבלת המיידעים , מהכהן הגדול אדמה, על תדרי האור החדשים הנכנסים אל הפלנטה , אל התהודה החדשה והמהירות בהכלת והטמעת תהודת האור .

קרני הסופר נובה ,המגיעות ממקור הבריאה , נטמעות ברשת הקריסטל, ומשם אל גופי האור העוטפים אותנו , התמסרו והעניקו לעצמכם ביום זה את התחושה האלוהית של קרני האור הללו .

עם הבוקר הנפתח , ראיתי סביב הפלנטה את הקרן הטורקיז, זו הבוקעת משערי האור וממקדש הטורקיז מעל סנטה קטרינה במרכז סיני .והיא עודנה עוטפת אותי ...

בואו ננשום את הקרן לשלם באותם אנרגיות אשר אינן מאוזנות בתוכנו ומתגלמות באתגרים בעולם הגשמי .

נשלח את הקרן המאזנת לשלום לשלמות .

היא עוטפת אותנו באהבה להבת הטורקיז

רואה אני את הלהבה, וליבי שרוי בשלווה עמוקה, שלווה המגנה ועוטפת באהבה

להבת הטורקיז- להבת השלום

"ברוכים הבאים כאן אדמה הכהן הגדול מטלוס מברך ביום זה יום בו החיבור לרצון האלוהי מתקיים בהווייתך השמימית מתחברת אל האני הנני אל ניצוץ האלוהות ימים מרגשים אם אלו, ימים בהם אנו אחד, המסך עולה, והאור נראה בעינכם .

אכן אהובים , להבת הטורקיז, צבע שמימי אשר פותח לבבות ומעניק לבני האנוש התמזגות של אלוהות התמזגות של חופש והמראה בתדרים . אכן להבה זו הינה אחת מהלהבות הקוסמיות הנוצרת בתוכה את תדר החופש, ריחוף שמחה, אהבה, פותחת את הנשמה למחוזות המלאכים , ומעניקה שלווה ושלום בחיבור אליה.

בימים אלו בהם האנושות מתעוררות , הריפוי מעמיק בגופי הרגשות , בגופי הנשמה, ניתן להעמיק ולעבוד עם להבה זו , להבה זו הינה להבה הנושאת בתוכה את תדר השלום , השלום הפנימי אליו אתם שואפים , שלום בתוככם אשר נוצר מתוך תדר האהבה. שלום פנימי אשר צומח בתוככם מתוך החיבור לנשמה ו"לאני הנני" , חיבור אמיץ ואוהב למחוזות הגבוהים מהם הגעתם לחיים הללו בגופכם ובתפקידכם .

אכן להבה זו הינה להבה אשר אותה נשא גנדי , מרים , הנזירה מריה , להבה אשר יוצאת מתוך מילות השירים אשר התעוררו בשנות השישים והשבעים במאה הקודמת ונשאו את התדר העצמתי שהיה חיוני בימים הללו למניעת קריסת הפלנטה. ג'ון לנון אשר רובכם חוברים לשיריו המבטאים את תדר האהבה, השלום והחופש נשא את להבה זו בהווייתו וגופו הפיזי.

תדר אשר בתקופה זו של עידן הזהב , אנו עדים וחשים בו יותר ויותר, והתדר חיוני לבניית מציאות חדשה בעולמכם , מציאות אשר מבטאת את תדר השמחה בלבכם .

סיום תקופה בה האנושות חווה בחיים הפיזיים כאבים , אשר חווה בגופה הרגשי חוסר איזון , אשר פועלת עדיין מתוך כוחניות ואגו, מתהלכת על פני היבשות עם תדר נמוך ולב סגור .

היכן השמחה?

השמחה אשר בליבכם הינה תדר מרפא כל מכאוב, התבוננו בילדכם צוחקים , התבוננו כיצד הם יודעים מתוך החיוך והצחוק לרפא את עולם המבוגרים .

האם אתם זוכרים כיצד להפעיל את שריר הפה ולצחוק, האם ידעתם כי הגוף עם תדר הצחוק נשטף בלהבת הטורקיז ומתרחב ונטען באור הבורא, ובכך אתם אהובים פותחים את לבכם והריפוי חל.

מחקרים רבים נעשו בתחום החיוך והצחוק והשפעתו על בני האנוש. ובימים אלו אנו חושפים בפניכם את להבת הטורקיז אשר תומכת בתהליך ומעניקה לכם בגופים האור שלכם ובגופי הרגש והפיזיים את התדר לכך.

עם החיבור ללהבה זו אתם חשים את המרכזים העצביים בגוף האור שלכם מתעוררים , נושמים , מתרחבים חושו את זרם האנרגיה מדגדג בכל נקודות האור אשר מצויים ומרכיבים את גופי הקריסטל שלכם . הזרמים עוברים כפולסים עדינים מאירים כל תא רדום , ראו כיצד חשיבתכם משתנה עם התעוררות הגופים לתדר הצחוק, ההרמוניה האהבה, חשיבה חיובית נבנית , חשיבה אשר יוצרת מציאות חיובית התבוננו בדמותכם בתגובתכם עם קבלת התדר החדש של להבת הטורקיז.

עם השימוש בלהבת הטורקיז ולמידה מחודשת של הפעלת מערכת הצחוק ,אנו מחסנים את גופנו מפני מחלות אנו מעלים את תאוצת חיכוך חלקיקי האור בגופים שלנו , מרכבת האור אשר סביב לגופנו מהדהדת ומגינה עלינו מכל תדר אשר נמוך ואינו נכון לנו.

להבת הטורקיז הינה להבת שלם , הקיימת במקדש הזוהר , מקדש המאיר את שמי הפלנטה, מעל הר הגבוהה המוכר לכם כהר משה , המקדש הינו בורא את שערי הכניסה לשלווה הפנימית הנמצאת בליבכם , הנמצאת וקיימת בהווייתכם . עם החיבור למי הים , ולרחש הגלים , גופכם נפתח, ואתם עדים לקיום הלהבה , אתם חשים את סודות רבדיה . חשים את השלום הפנימי אשר מכיל שלווה , אהבה, קבלה, הכלה. התבוננו באילו מקומות אתם חוברים לתדרים הללו.

התבוננו בלהבת הטורקיז , המעדנת ומעניקה שלווה אלוהית בכל רבדי גופכם עם החיבור אל התדר שלה.

7 הלהבות המקודשות היוצאות ממקור כל היש, השוטפות את פלנטה ארץ ובוראות את מציאות בני האור, מהוות בסיס חשוב ללמידה ושימוש נכון בכוחות הבריאה.

את להבת השלם אנו ממשיכים לחשוף לטובת האנושות כולה , עשו בה שימוש יקרים , להבת הטורקיז הלא היא להבת השלום , אשר נכנסת ללבבות בני האנוש בפלנטה ארץ , ואט אט תאיץ את פעולותיה .הקריסטלים אשר נושאים את התדר של להבת הטורקיז , הם האקווה מרין , אקווה אורה, אבן אילת .

אנו מזמינים אתכם גם לבקר בעיר הקריסטל אשרבמעמקי , הר שאסטה , אתם מוזמנים לבקר בהיבט נוסף שלכם , במקדש להבת הטורקיז.

ניקח נשימה עמוקה , נמלא את גופנו בקרן האור הלבנה בוהקת אשר יורדת ממרכז הייקום . המחשבות נשטפות יחד עם הלהבה מחו. לגופנו , הפיזי , אתרי , רגשי , נפשי , מנטלי..

לפנינו שער בן מימדי , ואנו עוברים בשער זה, ולפנינו שדה רחב יפיפה של פרחים , עצים , בעלי חיים הבאים לברך אותנו , ואנו הולכים בשדה ושומעים מפל מים , המפל נשפך לבריכה גדולה יפיפייה עם צמחים ופרחים רבים סביב לה. קשת גדולה של צבעי הלהבות חוצה את הבריכה ואנו נגשים , טובלים את רגלינו , המים חמים ונעימים ואנו נכנסים , צוללים עמוק למעמקי הבריכה ומגיעים לקרקעית נוגעים ורואים צבעי קריסטל מנצנץ צבע טורקיז עדין מאיר את עיננו .

והנה אנו שוחים והחמצן ממשיך לנקות את גופנו, ואנו רואים כי מקרקעית הבריכה יש שרוול ואנו שוחים בתוכו , ושוחים ומגיעים לחלל יפיפה מהרה גדולה הבנויה כולה מקריסטל טורקז. אנו יוצאים מהמים . ומעמיקים אל המערה.

סוגי אבני טורקיז מתגלות ואנו חשים את תדר השלווה נכנס לליבנו המקודש. הולכים כמרחפים , והנה מגיעים לכיפה עצומה בנויה מקוורץ בהיר, ובמרכז הכיפה להבה עצומה להבת הטורקיז.

מגיע ומקדם את פנינו שומר הלהבה, במקדש להבת הטורקיז. ומזמין אותנו להתקרב ללהבה, אנו קרבים , נעמדים מולה מושיטים את ידינו נושמים עמוק,נשימה אחת , שנייה שלישית .

אנו חשים את הלהבה חודרת לכל רבדי גופנו , חשים רוגע אהבה, ומעין דגדוג אשר עולה במעלה מרכזי האנרגיה , דגדוג נעים מעלה חיוך על שפתינו , דגדוג אשר פותח את הלב אנו חשים קלים שלמים .

ואנו רואים בלוני אור מרחפים וקרבים אלינו ובכל בלון אשר קרב אלינו אנו שולחים את תדר השלווה מלבנו ,תדר האהבה, השמחה, השלום .

הבלונים מרחפים ועולים מעלה מעלה עד שיוצאים פתח הכיפה..

שומר הלהבה, מזמין את ילדי טלוס אשר הגיעו היום להיטען מתדר הלהבה להצטרף אל המעגל שלנו והילדים צוחקים , הקשיבו לקולם המתגלגל. הקשיבו לצחוק אשר בוקע מליבם האוהב.

והצחוק מדבק וגם אנו צוחקים , צוחקים , צוחקים ...

ועם כל צחוק אנו חשים כי גופנו מתקומם , ומתרומם ומאבד מכובד משקלו. אנו מרחפי וצוחקים , והאור מאיר

ולאחר מספר רגעים אנו נרגעים , ויורדים ,מודים לילדי טלוס .

ונקראים לחזור לפח המערה, ונכנסים שוב למי הבריכה וצוללים עמוק ויוצאים מהשרוול את הבריכה הגדולה . ועולים מעלה מעלה ..

ורואים את השדה הרחב היפה לפנינו , יוצאים מהברכה ונעטפים בחלוק לבן .

חשים קלות , שלווה , אהבה, שלום פנימי בתוך ליבנו המקודש.

נשמו אהובים ושאו את האור המופלא ללבכם ,

ושלחו אותו לכל אשר לבכם חש , כי יש צורך בבריאה חדשה לשלם , בנו אתם אהובים את תצורות האור אשר עוותו , וראו אותם מתאחדות לשלם .

יום חג מבורך לכולנו , ממעמקי הפלנטה ומחוצה לה.

מבורכים הנני אדמה. "

התמונה צולמחה ע״י דנה מאילת שם נוחכת להבת הטורקיז בשיאה.

למדיטציה נוספת של להבת הזהב והטורקיז:


67 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page