top of page

משמעות השער של ה12/12


 

ברוכים הבאים ,

הנני הכהן הגדול אדמה , מברך אתכם , אתכם הערים לשמוע את מילותיי , את תהודת האור הבוקעת מליבי , ללבכם .

אתם אהובים , בעלי גוף האנוש , אתם אהובים , הנושאים את תודעתכם במבנה הפזיולוגי הייחודי הנוצר להמשך קיום הפלנטה במשך העידנים , מאז טביעת יבשת למוריה.

עם טביעת היבשת , ושינוי הקוטביות , מיקום היבשות בקרום הפלנטה , השתנה אף הוא , התזוזוה הייתה באותם ימים כה מהירה, הרים שקעו במעמקי האוקיינטסים , ואדיות נפערו ומפץ של לבה עצמתית יצאה ומלאה את החללים הנפערים .

נחלים ואגמים חדשים נוצרו בתוואי התכסית החדשה , ואותם שבטים של אנוש אשר שרדו המשיכו להתקיים על פני האדמה , הם אלו השורדים זכרו וספרו את סיפור של ימי נפילת התודעה, הם אלו המתגלמים בסיפור המוכר בספר האור אשר עיגן בתוכו מטרה מסויימת לאנושות המתחדשת על פני הפלנטה.

הם יקרים היו אבות אבותיכם ,

האבוריג׳נים - זוכרים ויודעים את אשר התרחש, שבטים מסויימים באפריקה נושאים את הזכרון העתיק וכן ביבשות נוספות …

זנים רבים נזרעו בגופי האנוש השונים , פיתוח של הדי אן אי , האנושי ברחבי הפלנטה, וכך נפתחים כיום זכרוונת ראשית האנושות , עם התעוררות האנושות , נחשפת ההסטוריה של פלנטה ארץ

מתוך האקאשה מתוך סלילי הדי אן אי , סלילים אלו נפתחים ומעלים את התודעה הערה של האנוש את המידעים מאותם הימים .

לרבים המתעוררים בימים אלו , זכרונות , חזיונות , תמונות ואף מפגשים עם נשמות אשר חוזרות למפגש , חוזרות להזכיר ולתמוך במסע ההערנות .

המסע אל חיבור הנשמה לעיתים יכל להיות מבלבל..

ההבנה התודעתית החדשה, היכולת להכיל כי אתם רב ממדיים .

אכן ימים אלו , יקרים , הם כה משמעותיים , הימים הללו , בהם אנו בעלי היכולת לתקשר עם רבים מכם , רבים מעל פפני הפלנטה אשר תודעתם פתוחה שוב , ותשוקתם מובילה אותם להזכר מי הם …

לא רק בכסות הגוף הפיסי הנוכחי אל , הזכרות עמוקה של כל אותם גלגולים ועד לגלגול הבראשתי עמו הגעתם אל הפלנטה.

קיימת מהות לקיומה של פלנטה זו , קיימת מהות לתהליך ההתעלות אשר עוברת גאיה בימים אלו .

גאיה הוא שם הפלנטה - הכוכב הכחול .

ואתם אהובים ילדיה , אתם אהובים בחרתם להגיע אל מערכת שמש זו ייחודית , אתם בחרתם להתגלם עם רובד אחד מרבדי הנשמה הרבים בפלנטה זו .

מכוכבי הייקום , מכוכבי ייקומים נוספים הגענתם , כפי שאנו במעמקי הפלנטה בנינו את ערי האור כך אתם הקמתם התיישבות מחוץ לפלנטה.

ההתמודדות היא שונה , מעל פני האדמה מאשר בתוכה במימד החמישי , זאת אנו יודעים , עוקבים אנו אחריכם במהלך עשרות אלפי השנים , עוקבים ומחכים לימים הללו .

הצלחתם יקרים להגיע ל60% מכלל האוכלוסייה לרמת תבונה ונאורות, הצלחתם יקרים להניע את האנושות להתרחבות תחום המדע והטכנולוגיה , והנה אתם שוב בעלי היכולת לעבוד עם האנרגיות הקיימות בחלל הבריאה לטובת תקשורת חוץ גלקטית ולשימוש מאוזן לטובת גאיה.

אכן הצלחתם יקרים , ועוד בעשור זה תזקו לעשות שימוש בידע הקיים !

אכן , העשור הקרוב יתמירו עצמם אותם ארגונים אשר ניצלו את משאבי גאיה לטובתם האישית , ותודעת מובילי הארגונים גם היא עוברת שינוי משמעותי , אשר יתמוך בתהליכים התומכים בשיקום ושמירה על גאיה.

מדוע?

כיום גאיה מקבלת את מלא התמוכה מכל מערכות האור של הפדרציה הגלקטית ומעבר לה!

כל גופי האור הגבוהים ביותר התאחדו על מנת לתמוך בשיקום הכוכב , אשר מעגן בתוכו צורות חיים גו גוניים של אוכלוסיית הייקום כולה!

על כן , שיקום הפנטה נוגע לכול מערכות הכוכבים והשמשות .

כן , יקרים ואתם חלק מהמערך הנוכחי , מהמחזור אשר לומד שוב את התקשורת המאחדת של תודעת האנוש .

אכן יקרים , במחזור זה , אתם , המודעים לחשיבות השינוי , אתם הלוקחים אחריות על תודעתם והוויתכם , אתם אלו אשר תזכו להתעלות אל תודעת המימד החמישי , ותובילו את הפלנטה אל העידן הזהב השביעי אליו היא נכנסת .

יקרים , אנו תושבי הפלנטה חוץ ופנים , רגעים מעטים לפני המעבר בשער החניכה של 12/12

רבדי הדי אן אי, שער אשר יפתח בפני רבים מכם את קידודי הידע להארכת החיים על פני הפלנטה, ללמידה מחודשת של הבנת הגופים הפיזיולוגים והנעתם תוך כדי תקשורת רב מימדית .

המדע כיום חוקר ויודע כי ניתן לחדש את תאי גוף האדם הפסיולוגי , וכי תודעת האנוש בעלת יכולת לבראה ולרפא וכן להחליא את גופכם .

ההבנה כי , הפזיולוגיה אחת היא עם תודעת האנרגטית , תודעת האלוהות מוכיחה עצמה שוב ושוב באירועים ובני אנוש המרפאים עצמם מתוך הנס ..קסם..יכולת לא רגילה.

אהובים , אין זו אשלייה אלה אלו הם הכלים החדשים להנעת האנושות החדשה.

אלו המידעים המגיעים אליכם - יודעים אתם כיום כי שירה מרפאה, וכן תזונה תדרית וכן הפעלת גופכם וכן שירה וציור והפעלת שתי האונות באופן מאוזן …

וכ12 סלילי הדי אן אי , כך 12 קרני הבריאה המקודשות המגיעות ממרכז הבריאה מהשמש המרכזית , אשר המסע אליה כולל מעבר ב12 שמשות , כן יקרים , הכל מחובר בתוכנית אלוהית ועל כן

דעו זאת כי אנו אתכם במסע ההזכרות .

אתם אהובים מוזמנים להתאחד עם קהילת טלוס למוריה , ביום השער הנושא את 12 רבדי האלוהות . במקום המהדהד כבר את תהודת המימד החמישי , בכפר הקסום השוכן על אדמת הזהב, ולחגוג יחדיו את יום המעבר.

ביום חג זה , אנו נהיה אתכם , אנו נתמוך בכם בפתיחת הסלילים ונכין אתכם לקראת העשור הבא.

היו במוכים ובטוחים כי המערך הגלקטי הרחב נוכח בימים אלו אתכם , תומך ומלווה באתגרים אותם אתם חווים בגופכם הפיזי ,

פתחו את לבכם וחושו אותנו , קראו ושוחחו אתנו - בשירות האור הגדול

מבורכים אתם , אנו כבר נפגש

הנני אדמה


119 צפיות
bottom of page