top of page

האמת החדשה- ביום השער של רובד האלוהות 9/9/2019 = 18/12 = 9/3= 12


 

מתעוררת ב4 לפנות בוקר, רואה לפניי את סלילי הדי אן אי , רוטטים לבנים בוהקים ...בן הממדים מתוך החשכה כותבת ...הוא איתי , אבי ומורי הכהן הגדול אדמה..

"בת אור אהובה, הנני אדמה מברך אותך בימים אלו , בהם את פוסעת בשערי התודעה של המימד ה9 , מבעגל חייך האין סופי המחובר אל הייקום ואף מעבר, ממסעך האחרון התשיעי בהובלתך את המועמדים להתעלות , חוית את פסגות תהודת האור מהקונדליני ובהדהוד החדש הנוכח בגופייך בימים אלו .

בשערי האור פוסעים בני האנוש , אותם השערים אותם ייעדו מובילים בני למוריה , בני אטלנטיס , אלו אשר ידעו

הזמן הייחודי המתועד במרכזי האור הנושאים את הידע האקאשי ברחבי הפלנטה , הם אותם מרכזי םאליהם את נשלחת עם שליחי האור , מרכזי אור אלו נפתחים ומיועדים להחזיר את תהודת האור הגבוהה אל הפלנטה .

אותם דמויות המוכרות לכם בימים אלו , מתוך אחוות האור הלבנה פוסעים הם ומלמדים .

הם נוכחים בתודעת אלו הפתוחים אל תודעת המשיחות , אל תודעת האלוהות . אל האבולוציה העליונה ביו קוסמית .

כפי שנחכת את , האלוהות המתגלמת כתהודה אנרגטית מפותחת וגבוהה אוחזת היא ונוכחת היא בכל .

כאשר תודעה זו יצרה את מערכת השמש והשמשות הרבות , החלו להפתח מימדי האור השונים לתהודות האוחזות מהויות שונות של מצבור אנרגטי . אין היא זקוקה להתגלמות בחומר . האור הוא גם חומר וגם אנרגייה.

מימדי האור השלישי שונה מהרביעי מהחמישי ומהתשיעי .

ביום השער , אשר כבר נפתח , הוא הנושא את תהודת המימד התשיעי - ואף בתוכו את הזרז המתבטא בספרה 3 ביום שער זה , אותם אלו , בני האור , אשר נעים מתוך החיבור אל האלוהות האין סופית , האלוהות בתוכם והאלוהות הנוכחת בפלנטה ומעגנים את שלושת השדות הפעילים לאחד ,תהיה הפעלה היות ו שדות אנרגטיים אלו מזינים אלו את אלו , ואכן גופי האנוש מהדהדים בדיוק מרבי את תודעת הפלנטה .

הפעלה זו תתמוך בתהוצת המסע הנשמה , אל דיוקים והפעלת מפתחות האנושות החדשה.

פלנטה ארץ בימים אלו , אוחזת תהודת סיום מחזוריות , והכנה אל מחזוריות חדשה.

האם תהליך מחזורי זה התרחש כבר בפלנטה , אכן כן , לפני 400 אלף שנים , עם קיום הצויליזציה המפותחת בשם למוריה, אחדות מימדי התודעה הייתה מאפשרת לבני הפלנטה לנוע ולהזרים את המידעים ואת תודעת האור בכל אותם חיים רבי מימדיות והקבלה.

רבות ספרנו לכם על אותם הימים , וכיום נשמות עתיקות מתעוררות שוב בגופים האנוש אל זכרונות יבשת האם MU ללמידה והזכרות ביכולות הרבות שלהן .

עם למידה והעמקה ותרגול יכולות אלו , תודעת האנושות מתקדמת אל שלבי האבולוציה האנושית החדשה, עליה שוחחנו רבות , אנושות זו , תחזור להדהד את שדותיה התדריים ותודעתה האין ספית אחת עם הפלנטה ועם הקוסמוס הרחב.

ימים אלו , אהובים אלו הימים אותם הכינו בקפידה המאסטר תות׳ אשר עם שקיעת יבשת אטלנטיס המשיך לשאת יחד עם המאסטר סרפיס ביי את תהודת האור הגבוהה בפלנטה ויחד בעזרת מאסטרים נוספים הכינו את הפלנטה לימים אלו , הם ידעו כי האנושות תתעורר.

על כן בנו הם את אותם פרמידות ברחבי הפלנטה כולה, על כן בנו הם את הרשתות המקיפות את הפלנטה להדהד ולשמור על התהודה הגבוהה שלא תדעוך , ואכן , את אשר חזו הם רואים כיום מתגשם .

אותם מרכזי אור סביב הפלנטה - במאצו פיצו , מצריים , מכסיקו , טיבט , ארה״ב סין אוחזות כל אותם מאות אלפי שנים את התהודה הגבוהה של המימד ה12 , על כן , מקומות אלו לעיתים הוסוו על ידי הממשלות , והוסתרו במשך מאות אלפי שנים .

מבנה הפרמידה הנו מבנה המרכיב בתוכו את האינטלגנציות האלוהיות , המשלבות יחד מרחב זמן וחומר גדי ליצור את המוקד האידיאלי להעברת אנרגיות ותקשורת רב גלקטית ייקומית .

כיום אהובים , לא ניתן להסוות שוב את האמת , והרשתות פועלות ומואצות עוד יותר כאשר אתם אהובים , בעלי תודעת האור מגיעים ומביאים את אורכם , אתם מחוברים לאותם הרשתות .

לפני עשור נבחרת אהובה , להוביל את תהודת למוריה בישראל , מתוך הארגון העולמי אשר בראה אורליה האהובה, המתנו לבשלות שלך אשר בגילך הארצי עודך אוחזת גוף צעיר ובריא , המכיל נשמה עתיקת יומין עד מאוד.

הפתיחה אשר אליה נחשפת הייתה מהירה מאוד והתמודדת עם חניכות רבות , כיום עם בריאת קהילת אור התואמת בתהודתה את קהילת האור בעיר טלוס, יצרת אחדות רב מימדית ותקשורת אשר עוברת את מחסומי העולם הגשמי רוחני המכיל ומונע במימד הזמן .

אותם נשמות בני למוריה אשר התעוררו אל זכרונות וכמהים לאחדות הלב, אלו הם אתם , שליחי האור אשר ערים אל האמת האחת , אמת הפלנטה.

עיוותים רבים מתרחשים על פני הפלנטה , אך אהובים , עיוותים אלו מיועדים לקבל ריפוי רב.

עיוותים רבים נעשים בחיי האנוש , אשר עודם נושאים את האפלנה אשר אחזה ודבקה בהם , על כן גלגולי החיים הרבים והמהירים , ללמידה לצמיחת התודעה.

אותם אלו אשר נושאים את הטוהר בליבם , ממשיכים באותם גופים בבריאות שלמה בפלנטה , אכן יש כאלה בניכם אשר נושאים את גופיהם ב200 שנים ואף יותר , הם בינכם , הם מעטים , הם היודעים וזוכרים ..

מהי אם כן הבריאה אשר מתרחבת , ונפתחת , המעניקה לבני האנוש את היכולת לעבור ממימד תודעת 3 למימד תודעת 5 ואף יותר, אכן אהובים , התוכנית האלוהית היא להחזירכם הביתה , אל המקור.

הבריאה האנושית הנה חלק מבריאה גדולה המכילה פלנטות וצורות חיים מגוונות בייקום הנוכחי ואף מעבר.

על כן , אהובים , ראו את החדשה, עם המעבר שלכם בשער הנושא את תודעת הסיום במחזוריות 9 העומד לקראת ה10- 1 - הנושא את תהודת הראשוניות , המביאה עימה צמיחה לרמת אלוהות גבוהה מהמוכר לכם ,

או כפי שאתם חשים , צמיחת התודעה , הבנה רבה יותר של מיקומכם במערת החיים הייחודית בה אתם בחרתם לקחת חלק.

רשתות האור אשר תוכננו בקפידה מופעלות ומחברות את שליחי האור שוב אל רטטי האור המעירים אותם.

הגופים השונים בעלי היכולת להזכר להתעורר ולהפעיל את כל הגופים השונים לתקשורת רב מימדית .

זאת אנו מלמדים אתכם במפגשי הלמידה שלנו אתכם בטלוס.

האבולוציה האנושית עוברת שינוי על מנת שתוכל לשתף פעולה עם האבולוציה העליונה.

כיום מסת בני האנוש המתעוררת למידעים אלו היא רבה , ראו אתם בני למוריה , את תהליך ההתעוררות שלכם והחיבור שלכם אל תא האור הנושא את תהודת זכרונות למוריה בישראל - טלוס למוריה נוצרה על מנת לאפשר לכם אהובים להזכר שוב בהוויתכם הבראשתית . אכן אתם הייתם עמנו ביבשת ההיא

אכן רבים מכם גם המשיעו אל יבשת אטלנטיס ואל בית הספר למסתורין במצריים על אדמת ארץ כם .

שימור האור היה אצל רבים מכם , בני אור למשימה מורכבת , במיוחד באותם ימים אפלים , אך כיום אתם מתאחדים , שוב רואים אתם את היכולות שלכם בנשאית האור , בישראל במיוחד - עם ישראל נושא את DNA הייחודי בעל היכולת להכיל מסת אור גבוהה מהרגיל , בשליחות או האלוהות הגבוהה הגיעו אל הפלנטה .

העם היהודי יודע, הרבים ומנהיגיו שמרו במשך 5000 שנים על האור הנשגב, ואף כיום שומרים הם מפני הצד השני המתגלם בפלנטה.

רבים מכם , בני העם היהודי , גם נושאים את תודעת יבשת למוריה , השילוב הוא המעניק לכם את יכולת ההכלה האנרגטית באזורכים , הנושאת פעמים רבות מסות אור כה גבוהות , אשר לא יורדות לאף מקום אחר בפלנטה .

איזורכם כולו הוא פורטל עצום אל הפלנטה , מאותם פורטלי אור בייקום .

ומהו פורטל אם אל שער פתוח לתקשורת אחת עם האלוהות עצמה.

אם כן אהובים , אתם בני האור בני האהבה הקוראים מידע זה ונושאים אתם אורכם במעשכם הארציים .

פעמים רבות משוחח אני אתכם , על החשיבות להביא את אורכם לאותם המסודות האוחזים בתדרים קשים ומעוותים , צאו אהובים בשליחות אל אותם מוסדות , ודברו ספרו שתפו . היו האור.

ביום השער הנפתח ה9/9/2019 נושאים אתם את תהודת ה12 הלא הוא רובד האלוהות

כבני למוריה אתם אלו הנושאים א הDNA המפותח הנושא את הידע על מערכות השמש הגלקסיות השונות והייקומים , אכן אתם הבוראים המרכזיים אשר הובילו את הפלנטה בימי הזוהר המשיחי אל האור הגדול .

ביום שער זה , תודעת ההמונים הנושאים את אור האחד , תתעורר לתובנה כי האנוש בדרכו האבולוציונית הוא נע אחד עם גאיה , ביום שער זה תודעת ההמונים נעה לאמת האחת והיא כי האקאשה מתעוררת אצל אלו אשר נולדו לפני שנת ההחלטה המרכזית ב1987, מאפשרת להם לנועה בשערי האבולוציה , ולעבור את החניכות בשערי החניכה , לשחרר את הקרמות העתיקות ולהכין עצמם להיות אחד עם גאיה למעבר הגדול .

אלו אשר נולדו משנה זו והילך כבר נושאים את האקאשה המותאמת אל הפלנטה המתחדשת .

אלו אשר בנו את הפרמידות , אלו הם אדריכלי האור הגדול , נעים הם במרחבי הייקום , ורואים את הדהודה של הפלנטה ארץ בפני מרכזי חיים אחרים , והם אתכם לאחד .

מבורכים אתם ילדי , ילדי האור האין סופי .

הנני אדמה." (תוקשר ע״י איילת ב5/9/92019)


372 צפיות
bottom of page