top of page

זמן פלטנה ארץ , הכנות לקראת 2020...


 

פלטה ארץ שלום , גלקסיית שביל החלב, ייקום אין סופי ..בחיבור אל השמש המרכזית האחת .

הזריחה של סוף חודשי הקיץ ...גופי הפיסי חש את התמרתה של גאיה , ומגיב ...

השמיים כתומים זהובים , להבת התחייה שוטפת את הבריאה , מחייכת לעצמי ויוצאת אל היום , נושמת את אויר הבוקר הטרי , גופי מתעורר מבקשת את קרן התחייה להחיות על תא ותא בגופיי תהודת החיים וההתחדשות חזרים מכל , גם גאיה מתחדשת מכיילת את הישן והחדש כבר נזרע בתוכה..

.

גוף האנושי בשבועות האחרונים, במיוחד בשל המעברים מהמימד ה5 ,6 מהמסע המופלא בשסטה , למעבר של המימד ה3,4..מביא עימו כבדות והסתגלות חדשה , והזכרות שוב כיצד לשלב בין הממדים .

חשה את מסת הרקמות , שרירים , עצמות , חשה את תפקודו, את זרימת הדם .

מתבוננת ורואה את פלאי המכונה הנקראת גוף האדם, מכונה פלאית אשר לא תוכננה לשרוד את מפגעי המאה ה21. לא תוכננה לנשום אויר מזוהם , לא תוכננה להתקיים עם מזון תעשייתי, אשר אינו מכיל את פירות גאיה. רואה וחשה את קצב החיים , אשר נמשך רבות מעבר לזמן גאיה, עם זריחת השמש ועד שקיעתה עלינו להיות בעשייה , בעולם המודרני אנו פועלים רבות מעבר לכך , החשמל העניק לנו תחושה מזוייפת של המשכיות היממה. בשעות בהם עלינו להיות במנוחה ושינה עמוקה , אנו מתרוצצים , פועלים , אוכלים . הגופים נחלשים , התחלואה מתגברת .

בתי החולים מרובים בבני אנוש, היכן הם בתי הבריאות ? היכן האיזון בימים אלו?

מרבים אנו לעסוק בתנודות בין הממדים , בן מימדי האור הגבוהים , שמיים וארץ. יודעים אנו, בני האור, להכיל את תדרי המימד החמישי השישי ואף יותר, בעולמנו אנו , ליצור את הקסם בחיינו האישיים . ליצור הרמוניה ושלווה. האם אנו מצליחים לשמור על איזון זה ? האם אנו עדיין נוטים לעליות ומורדות , לגלים של מעלה ומעטה... עומד מאחורי הכהן הגדול אדמה , מחבק , חשה שלווה ובטחון , חשה את ליבי מתרחב עוד ועוד...לאין סוף . והוא מסביר ...

"בני אור רבים , בני האנוש אשר בחרו להתעלות , עדיין נושאים בתוכם , בליבם , כעסים , שליטה, אגו, מקומות אלו הם אשר גורמים לעליות וירידות וחוסר איזון קבוע. חוסר האיזון הוא אשר גורם למחסומי התדרים ולנוע הלאה בקצב תמידי אל ההתעלות . כן אהובים , עליכם לדעת כי טינה , כעס, קנאה, שליטה, כוחניות , הם התדרים הנמוכים של האפלה. האם מקום זה קיים בתודעתכם , בהוויתכם , זה הזמן לנקות , להעמיק ולהתעלות. אין מילה כמעשה, מושיטים לכם יד ומעניקים לכם את הכלים הנדרשים להתעלות . האם אתם עושים בהם שימוש יום יומי . הקפידו.

אכן משמעת הינה זו המצמיחה את השורשים ומעמיקה אותם אל מרכז צינור ההזנה שלכם . צינור ההזנה המחבר בין שמיים לארץ.

בימים אלו רבים מבני האנוש נמצאים בצומת דרכים , מרכזית אשר מביאה אותם למקום קיצון . מקום זה הוא אשר מעמיד אתכם לבחור מחדש. פה ועכשיו. פלנטה ארץ , גאיה בחרה, נשמות אשר לא יבצעו את המעבר בגשר האור והאמת , יאלצו להיפרד ולעבור לפלנטה אחרת . ולהמשיך לחוות את השיעורים , בהם נשמתם בחרה. אכן רבים מבני האנוש ייפרדו מפלנטה ארץ בעשור הקרוב. האם אתם בחרתם ? האם אתם בעלי האפשרות לשחרר ולהיפרד מהאגו? והשליטה באחר, מהקנאה והתחרותיות ?

תדרי עולם האופל עדיין אוחזים בחלקכם .

בחרו אהובים , בחרו , שערי השמיים פתוחים , מאסרים של האחווה הלבנה בתקשורת עם מי אשר פתוח להאזנה, המלאכים ואנו בני למוריה אשר נושאים את תפקיד מגשרי האנושות נמצאים עמכם יותר מאי פעם . זהו זמן הבחירה.

השנה הקרובה , תדר 2020, מביא עימו את האין סוף , סיום מחזוריות אנושית ופתיחה לאנושות החדשה. כנשמתכם אתם , נצחיים בהתגלמותכם , המסע הינו נצחי.

המסע אשר בו בחרתם , המסע אשר ממנו צמחתם . המסע מעניק לכם את יכולת ההתעוררות הנשמתית בימים אלו , פתיחת הזיכרון ולבכם , זיכרון הלוקח אתכם אל תודעת האלוהות . היו נאמנים , נאמנים למי שליבו באור, היו נאמנים , נאמנים ללבכם אשר לוחש את התשובות , הקשיבו למצפנכם!

תדר 2020 נושא עמו את החדש אשר עד היום רבים מהאנושות לא יכלו להכיל , ומתוך עיוורון נעו בגלגולי חיים רבים , תדר 2020 מביא עמו גל עצום של אנרגיית סופר נובה , המגיעה מהשמש הגדולה,

מה עלי לעשות עם תדר 2020, רבים שואלים , כיצד להכין עצמי ?

היו נאמנים למי אשר נושא את האור והרוח בליבו, עליכם להבין כי מקור הרוח והאור אחת היא , ללא שליטה, אגו, שימו לב , לאן לבכם לוקח אתכם , במסע האישי שלכם בנתיב ההארה.

הרוח הנה פתוחה וזמינה לכולם , מדוע אתם מחפשים אותה מחוץ להווייתכם ? היא בתוככם , היא נשמעת מלבכם . האם אתם מבינים כי אתם המורים ..אתם המנחים ..אתם הרוח והאור.

ובני האור האמיצים , המובילים את קבוצות האור בעולם , אלו אשר נבחרו. ראו את מקום שליחותם, מהו המניע שלהם להובלת קבוצת האור, מה הוא מקום בו הם נותנים ללא תנאי לאנושות? מהו התדר אותו הם מקיימים בקהילה. העמיקו וראו מעבר.

שנת 2020 הנה שנה של יכולת הפעלת תדרי האור הגבוהים ביותר , הרב ממדיות וראיית המעבר, אשר אתם אהובים בעלי רב הממדיות ויכולת הבחירה והפעלת העוצמות הפנימיות שלכם ניתנת לכם מתוככם . ולא ממקור חיצוני! תמו ימים אלו.

היפגשו במעגלי הקהילה שלנו, וצרו עמנו יחדיו את האור , בשיתוף , באחווה, באהבה. ללמידה משותפת והכנת רסגי הDNA העמוקים ביותר אל הכלת האור הגדול אשר כבר שוטף את פלנטה ארץ.

הבינו את משמעות תדרי האור המכילים תובנות להתנהלות חדשה,תדר האחדות , אשר רבים חשים בימים אלו הבינו תדר זה מחדש, הנכם חיים בזמן הגשר בין לבין . אתם בעלי היכולת לבצע את השינוי . אתם בעלי היכולת לבצע את ההתמרה האנרגטית ולבנות חברה הבוחרת לתמוך זה בזו, מתוך לבכם המקודש, פקחו עניכם וראו מי עושה שימוש ברוח ובאור למטרות , ניצול , שליטה,

התבוננו האם אתם לוקחים את האחריות על מסעכם ? האם אתם לוקחים את האחריות ומעניקים לקהילה בה אתם בוחרים לחיות ?

היו אחד עם התובנות כי הייקום פעיל מערכת השמש שלכם פועמת ומשתנה גאיה - הכוכב הכחול מכין עצמו אל מחזוריות אנושית חדשה.

ימים אלו ,בהם נשמות עתיקות רבות נזכרות ומתעוררות , רבים רוצים לזעוק את האמת אשר אליה התעוררו , אהובים היו מודעים כי בשלב הראשון המסרים המגיעים אליכם מיועדים הם אליכם ! ללמידה אישית והתרחבות .

תרגלו את יסודות האנוש החדש, תרגלו אמת - יושרה- אהבה- התמסרות - נתינה ללא תנאי .

ראו את אלו המובילים ..המנבאים ..היו מודעים לנביאי האמת ולנביאי השקר...על פי קול הלב, אתם תדעו ותכוונו.

בימים אלו , בני האור נושאים את תהודת האור בלבם , מהלכה למעשה. היו האור והגשימו אותו לאין סוף , זוהי השנה הנוכחית הנכנסת עם תדר האור הנגיש לכל , היו המאסטרים שהנכם !

היו וצרו יחדיו , קהילה אנושית , של האנושות החדשה.

התבוננו עין לעין , ואחזו ידכם יחדיו , כי מי אשר אינו בעל יכולת זו , וליבו סגור לאחר, חניכה משמעותית לפניו. אלו הימים בהם נתבקשתם לראות את האחר..האחר הוא אתה. ערי האור בממד החמישי נפתחות , קראת לבכם לשערי פורטל שונים בפלנטה המאפשרת לכם את הכניסה אל מרכזי הידע והחכמה , החיבור למהותכם השמימית , אל ספריות האקשה הנוצרות את המידעים המדויקים לכם . פתחו את ספרכם האישי .זה הזמן לקרא את קידודי האור, אתם בעלי היכולת .

אזרו אומץ וצאו אל מעבר למוכר, אזרו אומץ וצאו אל החדש. אל עבר האין סוף . אזרו אומץ ופרצו את גבולות המוכר , שחררו אחיזה כי המוכר איננו מוכר עוד. השינוי מהותי ודרך האנושות נולדת מחדש, אל החדש. היו אתם , בני האור היוצרים את החדש.

זהו תדר הנכנס אל פלנטה ארץ בימים אלו, זהו תדר השנה החדשה, פתיחת המאסטריות שהנכם , יציאת המעשה והכניסה אל מסע האין סוף . אנו עמכם , קשובים , לוחשים , פקחו את הראיה הפנימית , והיו אמיצים לגעת ולשחרר . היו אמיצים לבחור מחדש.

עיר האור טלוס, אשר בהר השסטה מזמנת לבבות בני אור , אשר בחרו להיכנס בשערי האלוהות , האמינו והגיעו אלינו , בקרו במקדשי האור החכמה והידע, והצטרפו למעגלי קהילת טלוס למוריה העולמית . מעגלי נתינה ללא תנאי , מעגלי קהילת נושאי תדר למוריה~האהבה~האחדות והשלום . היו ברוכים , היו שלום ,

הנני אדמה."


101 צפיות
bottom of page